Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια σας παρακαλω πολυ ξερει καποιος ν μου πει τι να κανω...ειναι αναγκη...ποσταρα και δεν πηρα πριν απαντηση...

 

Απο την στιγμη που εχεις "0" στον counter και το μυνημα "official", δεν εχεις να φοβασε τιποτα.. Εννοω πως αρκει και το κινητο να εχει official rom πανω.. και unrooted φυσικα.. Δεν τους νοιαζει ποια official φοραει, αρκει οτι ειναι μια απο της official.. ;) Βαλε την 4.0.3 Ελληνικη και μην ανησυχεις για τιποτα..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Απο την στιγμη που εχεις "0" στον counter και το μυνημα "official", δεν εχεις να φοβασε τιποτα.. Εννοω πως αρκει και το κινητο να εχει official rom πανω.. και unrooted φυσικα.. Δεν τους νοιαζει ποια official φοραει, αρκει οτι ειναι μια απο της official.. ;) Βαλε την 4.0.3 Ελληνικη και μην ανησυχεις για τιποτα..

 

δλδ κατεβαζω την ελληνικη απο sammobile και το csc δεν το πειραζω οπως ειπατε σε ενα παιδι πιο πανω ?

Link to comment
Share on other sites

Παρότι φοράω καστομια o μετρητής λέει 0 και το binary λέει official

 

 

Swyped from my SII using tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω παρατηρηση οτι το κινητο κατα την περιδο φορτισεισ θερμαινετε αρκετα...!!

εχω παρατηρησει οτι οταν τ φορτιζω κ το χρησιμοποιω συγχρονως η θερμοκρασια ανεβαινει στους 50 βαθμους ειναι φυσιολογικο αυτο

?

Link to comment
Share on other sites

Δεν με αφηνει να το τρεξω! Τι μα κανω? Λεει SuperUser is needed, but could not be acquired. Are you rooted and did you give permission? και το μονο που μπορω να πατησω ειναι οκ κ δεν γινεται τιποτα...

 

Καλήμερα φίλε μου .

Πρέπει να είσαι root για να τρέξει το triangle .Μόλις μηδένιση ο counter περνάς μια official και είσαι εντάξει .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω παρατηρηση οτι το κινητο κατα την περιδο φορτισεισ θερμαινετε αρκετα...!!

εχω παρατηρησει οτι οταν τ φορτιζω κ το χρησιμοποιω συγχρονως η θερμοκρασια ανεβαινει στους 50 βαθμους ειναι φυσιολογικο αυτο

?

 

Σε ποια έκδοση βρίσκεσαι; Συνήθως η ICS 4.0.3 ανεβάζει αρκετά τη θερμοκρασία κατά το σερφάρισμα και κατά το τρέξιμο απαιτητικών παιχνιδιών κυρίως, πράγματα που εγώ δεν λειτουργώ ποτέ όσο η μπαταρία βρίσκεται σε φάση φόρτισης..

 

Θα σου προτείνω να εγκαταστήσεις μια 4.0.4 (Σκανδιναβική/Αγγλική/Τσέχικη) που κάνουν το φαινόμενο σχεδόν ανύπαρκτο, και πάλι όμως φόρτιση και ταυτόχρονες απαιτήσεις απ'το σύστημα είναι κάτι που θα σου έλεγα να αποφεύγεις όσο αυτό είναι εφικτό :)

Link to comment
Share on other sites

δλδ κατεβαζω την ελληνικη απο sammobile και το csc δεν το πειραζω οπως ειπατε σε ενα παιδι πιο πανω ?

 

Ακριβως.. Δυο ειναι τα απαιτουμενα.. 1. Ο counter να ειναι "0" και 2. Να φοραει το κινητο οποιαδηποτε official χωρις root βεβαιως.. Δεν τους νοιαζει ποια official θα εχεις (π.χ. για Ελλαδα, την ελληνικη), αρκει να ειναι official.. Οποτε, βαζεις οποια θες καο το στελνεις.. ;)

Link to comment
Share on other sites

O μετρητης μου ειναι 9.Μηδενιζει με το triangle app; Δεν ειμαι σιγουρος αλλα πρεπει να ειδα να εχεις cwm για να λειτουργησει...ισχυει αυτο;

Kοιταξα αυτο το jigg που τα κανει ολα και ευκολα και με αμελητεο κοστος (2,2€) Μπορε να μου μηδενισει το μετρητη χωρις να κανω παρεμβασεις στο λογισμικο;

Να αναφερω οτι ειμαι πληρως stock , rooted.

Edited by Leolipop
Link to comment
Share on other sites

O μετρητης μου ειναι 9.Μηδενιζει με το triangle app; Δεν ειμαι σιγουρος αλλα πρεπει να ειδα να εχεις cwm για να λειτουργησει...ισχυει αυτο;

Kοιταξα αυτο το jigg που τα κανει ολα και ευκολα και με αμελητεο κοστος (2,2€) Μπορε να μου μηδενισει το μετρητη χωρις να κανω παρεμβασεις στο λογισμικο;

Να αναφερω οτι ειμαι πληρως stock , rooted.

 

Mε το triangle away μηδενίζει κανονικά ο counter, πρώτη φορά ακούω ότι λειτουργεί μόνο με cwm..

 

Όσο για το jig χρειάζεται να έχει η συσκευή σου τον παλιό bootloader (ή τον ξεκλείδωτο bootloader της ICS σε περίπτωση που έχεις παγωτό) για να λειτουργήσει, σε αντίθετη περίπτωση δεν θα σου κάνει τίποτα, ούτε κακό αλλά ούτε και καλό..;)

 

Με τους bootloader γίνεται πανεύκολα πάντως, ένα αρχείο που φλασάρεις μέσω Odin είναι και ξεμπέρδεψες.:)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε!Ηδη το εκανα με το τριγωνο... και το 9 εγινε ΝΟ!!To κινητο μαμαει λεμε!!!Τωρα μονο το χακ για το GPS να κανω και ειμαι πενα!

 

Δεν μπορω να μην (ξανα) αναφερθω το ποσο καλυτερη αυτονομια εχει η μπαταρια με την nordic 4.0.4 .Ειναι παλυ εντυπωσιακο!

Edited by Leolipop
Link to comment
Share on other sites

Το triangle away δουλεύει προφανώς και στην 2.3.4 έτσι; Θέλω να πω ότι δεν είναι μόνο για ics. Επίσης από αυτό που κατάλαβα δουλεύει μόνο σε συσκευές που είναι ήδη root. Επομένως αν θέλουμε να το κάνουμε unroot, το counter θα γράψει 1, έτσι δεν είναι; Εφόσον γίνει αυτό και πλέον το κινητό μας δεν θα είναι ροοτ, τότε πως θα μηδενίσουμε εκ νέου τον μετρητή που θα γράφει 1; Ή μήπως στο unroot δεν γράφει ο μετρητής;;;
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Το triangle away δουλεύει προφανώς και στην 2.3.4 έτσι; Θέλω να πω ότι δεν είναι μόνο για ics. Επίσης από αυτό που κατάλαβα δουλεύει μόνο σε συσκευές που είναι ήδη root. Επομένως αν θέλουμε να το κάνουμε unroot, το counter θα γράψει 1, έτσι δεν είναι; Εφόσον γίνει αυτό και πλέον το κινητό μας δεν θα είναι ροοτ, τότε πως θα μηδενίσουμε εκ νέου τον μετρητή που θα γράφει 1; Ή μήπως στο unroot δεν γράφει ο μετρητής;;;

 

Δουλεύει κανονικά και στην 2.3 .....

Πρώτα μηδενίζεις με triangle μετά περνάς official firmware και γίνεσαι unroot .

 

Όταν βάζεις επίσημο firmware δεν γράφει ο counter .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Το triangle away δουλεύει προφανώς και στην 2.3.4 έτσι; Θέλω να πω ότι δεν είναι μόνο για ics. Επίσης από αυτό που κατάλαβα δουλεύει μόνο σε συσκευές που είναι ήδη root. Επομένως αν θέλουμε να το κάνουμε unroot, το counter θα γράψει 1, έτσι δεν είναι; Εφόσον γίνει αυτό και πλέον το κινητό μας δεν θα είναι ροοτ, τότε πως θα μηδενίσουμε εκ νέου τον μετρητή που θα γράφει 1; Ή μήπως στο unroot δεν γράφει ο μετρητής;;;

 

Aν θυμάμαι καλά για να γίνει root στην 2.3.4 απαιτείται να εγκατασταθεί insecure kernel, πράγμα το οποίο είναι υπέθυνο για το νούμερο στον μετρητή και όχι το ίδιο το root ή το unroot. Συνεπώς, αν κάνεις root και unroot μετά ο μετρητής θα γράψει μόνο "1" εφόσον φλασαρίστηκε μια μόνο φορά κάποιος ανεπίσημος kernel.;)

 

Υποθέτω ότι η μόνη σου λύση για μηδενισμό του μετρητή είναι το usb jig αν παραμείνεις στην gingerbread και δεν ανανεώσεις σε ICS, το jig δεν το απασχολεί αν είσαι root ή όχι.:)

 

 

Edit: Όλα οκ αφού ισχύει αυτό

Δουλεύει κανονικά και στην 2.3 .....
Link to comment
Share on other sites

Aν θυμάμαι καλά για να γίνει root στην 2.3.4 απαιτείται να εγκατασταθεί insecure kernel, πράγμα το οποίο είναι υπέθυνο για το νούμερο στον μετρητή και όχι το ίδιο το root ή το unroot. Συνεπώς, αν κάνεις root και unroot μετά ο μετρητής θα γράψει μόνο "1" εφόσον φλασαρίστηκε μια μόνο φορά κάποιος ανεπίσημος kernel.;)

 

Υποθέτω ότι η μόνη σου λύση για μηδενισμό του μετρητή είναι το usb jig αν παραμείνεις στην gingerbread και δεν ανανεώσεις σε ICS, το jig δεν το απασχολεί αν είσαι root ή όχι.:)

 

 

Edit: Όλα οκ αφού ισχύει αυτό

Καλήμερα Μάκη

..υπαρχει και στον οδηγο για το πως να γινεται unroot

*** H ίδια διαδικασία ισχύει και για gingerbread roms. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=308676

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα Μάκη

..υπαρχει και στον οδηγο για το πως να γινεται unroot

*** H ίδια διαδικασία ισχύει και για gingerbread roms. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=308676

 

 

Έχεις απόλυτο δίκιο Μιχάλη, δεν το είχα δει ή μάλλον πάει καιρός που το είδα και δεν το θυμόμουν καν:

 

Για να φύγει το τρίγωνο στην αρχή που βγαίνει επείδη το cf-root δεν είναι επίσημο kernel, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε αυτό το πρόγραμμα από τον δημιουργό του cf-root, ή ακολουθήστε τις οδηγίες σ'
το vidεάκι (πρέπει να έχετε το stock kernel της rom σας, υπάρχουν στο XDA όλοι οι kernels).

 

Την καλημέρα μου!:)

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια έκδοση βρίσκεσαι; Συνήθως η ICS 4.0.3 ανεβάζει αρκετά τη θερμοκρασία κατά το σερφάρισμα και κατά το τρέξιμο απαιτητικών παιχνιδιών κυρίως, πράγματα που εγώ δεν λειτουργώ ποτέ όσο η μπαταρία βρίσκεται σε φάση φόρτισης..

 

Θα σου προτείνω να εγκαταστήσεις μια 4.0.4 (Σκανδιναβική/Αγγλική/Τσέχικη) που κάνουν το φαινόμενο σχεδόν ανύπαρκτο, και πάλι όμως φόρτιση και ταυτόχρονες απαιτήσεις απ'το σύστημα είναι κάτι που θα σου έλεγα να αποφεύγεις όσο αυτό είναι εφικτό :)

 

σε ευχαριστω πολυ που απαντησεσ...αλλα εχω ενα θεμα!ειμαι καινουργιοσ κατοχος του κινητου κ ακομα το ψαχνω...δεν εχω καταλαβει τι γινετε με τις εκδοσεις...πςσ ξερω εγω ποια εχω κ πως βαζω αλλη..??

το κινητακι οσο τελειο ειναι αλλο τοσο περιπλοκο ειναι...βλεπεισ να πασ απο desire hd σε galaxy s2 εχει επιπτωσεις χαχαχα...:p

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ που απαντησεσ...αλλα εχω ενα θεμα!ειμαι καινουργιοσ κατοχος του κινητου κ ακομα το ψαχνω...δεν εχω καταλαβει τι γινετε με τις εκδοσεις...πςσ ξερω εγω ποια εχω κ πως βαζω αλλη..??

το κινητακι οσο τελειο ειναι αλλο τοσο περιπλοκο ειναι...βλεπεισ να πασ απο desire hd σε galaxy s2 εχει επιπτωσεις χαχαχα...:p

 

Μη σε ανησυχεί, μόλις το δουλέψεις λίγο και αφού διαβάσεις κάποια πράγματα θα το λειτουργείς με κλειστά τα μάτια μετά..!:)

Δες αυτό που έγραψα μόλις πριν λίγο σε άλλο thread για να μας πεις την έκδοση:

 

Για αρχή ποια Έκδοση Android και Aριθμό κατασκευής έχει η συσκευή σου; (Ρυθμίσεις-Πληροφορίες σχετικά με..-;))
Link to comment
Share on other sites

Μη σε ανησυχεί, μόλις το δουλέψεις λίγο και αφού διαβάσεις κάποια πράγματα θα το λειτουργείς με κλειστά τα μάτια μετά..!:)

Δες αυτό που έγραψα μόλις πριν λίγο σε άλλο thread για να μας πεις την έκδοση:

 

η εκδοση ειναι IML74K.XWLP7 κ 4.0.3 adroid....

Edited by giwrgoslalos
Link to comment
Share on other sites

η εκδοση ειναι IML74K.XWLP7 κ 4.0.3 adroid....

 

Όπως σου είπα και στο άλλο λοιπόν έχεις την τελευταία επίσημη της Samsung για την Ελλάδα και για τη συγκεκριμένη έχουν αναφερθεί διάφορα bugs εκ των οποίων ένα από αυτά είναι και η θερμοκρασία που ανεβάζει η συσκευή σε κάποιες λειτουργίες. Δεν είναι και τόσο ανησυχητικό αν και προσωπικά -όπως σου είπα και πριν- θα πρόσεχα όταν όσο θα έχω το τηλέφωνο στη φόρτιση σε κάθε περίπτωση και ειδικά με την 4.0.3, δεν θα το λειτουργούσα δηλαδή εκτός κι αν ήταν ανάγκη όπως για παράδειγμα σε μία εισερχόμενη κλήση.

 

Άλλο ένα σημαντικό bug είναι ότι ενώ σερφάρεις με wifi μπορεί κάποια στιγμή να σου κάνει reboot η συσκευή, κάποιοι ζουν με αυτό, κάποιοι άλλοι (όπως εγώ) φλασάρουν μία άλλη rom (προσωπικά επέλεξα την επίσημη Σκανδιναβική 4.0.4) ακολουθώντας τη διαδικασία κατά γράμμα από εδώ (τσέκαρε και το δεύτερο ποστ με τα επίσημα firmwares) και γλύτωσα από αυτά τα προβληματάκια. Υπάρχουν και οι custom roms αλλά δεν θα ήθελα να σε στείλω ακόμα προς τα εκεί αν δεν διαβάσεις αρκετά πράγματα πρώτα για το S2 σου ώστε να εξοικειωθείς αρκετά με αυτό πριν μπεις για τα καλά στα "μέσα" του.. παρ'όλα αυτά μπορείς να περιμένεις λίγες μέρες ακόμα, περιμένουμε κάποια updates από τη Samsung που θα τα βρεις έχοντας συνδέσει τη συσκευή στον υπολογιστή σου μέσα από το KIES, κάτι που απ'ότι είδα δεν κατάφερες ακόμα να πετύχεις.. δοκίμασες σε άλλη θύρα;:)

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

Όπως σου είπα και στο άλλο λοιπόν έχεις την τελευταία επίσημη της Samsung για την Ελλάδα και για τη συγκεκριμένη έχουν αναφερθεί διάφορα bugs εκ των οποίων ένα από αυτά είναι και η θερμοκρασία που ανεβάζει η συσκευή σε κάποιες λειτουργίες. Δεν είναι και τόσο ανησυχητικό αν και προσωπικά -όπως σου είπα και πριν- θα πρόσεχα όταν όσο θα έχω το τηλέφωνο στη φόρτιση σε κάθε περίπτωση και ειδικά με την 4.0.3, δεν θα το λειτουργούσα δηλαδή εκτός κι αν ήταν ανάγκη όπως για παράδειγμα σε μία εισερχόμενη κλήση.

 

Άλλο ένα σημαντικό bug είναι ότι ενώ σερφάρεις με wifi μπορεί κάποια στιγμή να σου κάνει reboot η συσκευή, κάποιοι ζουν με αυτό, κάποιοι άλλοι (όπως εγώ) φλασάρουν μία άλλη rom (προσωπικά επέλεξα την επίσημη Σκανδιναβική 4.0.4) ακολουθώντας τη διαδικασία κατά γράμμα από εδώ (τσέκαρε και το δεύτερο ποστ με τα firmwares) και γλύτωσα από αυτά τα προβληματάκια. Υπάρχουν και οι custom roms αλλά δεν θα ήθελα να σε στείλω ακόμα προς τα εκεί αν δεν διαβάσεις αρκετά πράγματα πρώτα για το S2 σου ώστε να εξοικειωθείς αρκετά με αυτό πριν μπεις για τα καλά στα "μέσα" του.. παρ'όλα αυτά μπορείς να περιμένεις λίγες μέρες ακόμα, περιμένουμε κάποια updates από τη Samsung που θα τα βρεις έχοντας συνδέσει τη συσκευή στον υπολογιστή σου μέσα από το KIES, κάτι που απ'ότι είδα δεν κατάφερες ακόμα να πετύχεις.. δοκίμασες σε άλλη θύρα;:)

 

ναι δοκιμασα αλλα δεν καταφερα κατι..ισως φταιει το καλωδιο θα το δω αυτο....κατι τελευταιο για να μην σε κουραζω για να φλασαρεις αλλη ρομ πρεπει να το κανεις ρουτ(δεν μιλαω για custom rom)?η απλα την βαζεις.?θελω χρονο γιατι μου φαινονται τελειςσ διαφορετικα απο το προηγουμενο κινητο...

Link to comment
Share on other sites

ναι δοκιμασα αλλα δεν καταφερα κατι..ισως φταιει το καλωδιο θα το δω αυτο....κατι τελευταιο για να μην σε κουραζω για να φλασαρεις αλλη ρομ πρεπει να το κανεις ρουτ(δεν μιλαω για custom rom)?η απλα την βαζεις.?θελω χρονο γιατι μου φαινονται τελειςσ διαφορετικα απο το προηγουμενο κινητο...

 

Για να βάλεις επίσημη (όποια επίσημη κι αν διαλέξεις απ'το thread που σου έδειξα) δεν χρειάζεσαι root. Για custom ναι. Μη σε ανησυχεί Γιώργη, διάβασέ το και ξαναδιάβασέ το πριν προχωρήσεις και όταν με το καλό αποφασίσεις να προχωρήσεις θα δεις από μόνος σου πόσο εύκολο ήταν τελικά. Λογικό είναι να σου φαίνονται όλα βουνό πιάνοντας μια νέα συσκευή στην αρχή, practice makes better λένε..;)

 

Διάβασε κι όταν είσαι έτοιμος εδώ θα είμαστε κι εμείς. Σιγουρέψου ότι όλα πάνε καλά και με το καλώδιό σου :)

Link to comment
Share on other sites

Για να βάλεις επίσημη (όποια επίσημη κι αν διαλέξεις απ'το thread που σου έδειξα) δεν χρειάζεσαι root. Για custom ναι. Μη σε ανησυχεί Γιώργη, διάβασέ το και ξαναδιάβασέ το πριν προχωρήσεις και όταν με το καλό αποφασίσεις να προχωρήσεις θα δεις από μόνος σου πόσο εύκολο ήταν τελικά. Λογικό είναι να σου φαίνονται όλα βουνό πιάνοντας μια νέα συσκευή στην αρχή, practice makes better λένε..;)

 

Διάβασε κι όταν είσαι έτοιμος εδώ θα είμαστε κι εμείς. Σιγουρέψου ότι όλα πάνε καλά και με το καλώδιό σου :)

 

απλα το κατεβαζεισ κ το περνας στο κιντο για την επισημη??ευχαριστω παρα πολυ μακη..ετσι ακριβως..οπως τα λενε!!

θα σε ειδοποιησω για τη συνεχεια...!!

ευχαριστω για τον χρονο σου..:)

Link to comment
Share on other sites

απλα το κατεβαζεισ κ το περνας στο κιντο για την επισημη??ευχαριστω παρα πολυ μακη..ετσι ακριβως..οπως τα λενε!!

θα σε ειδοποιησω για τη συνεχεια...!!

ευχαριστω για τον χρονο σου..:)

 

Χοντρά χοντρά αφού υπάρχουν αναλυτικά μέσα στον οδηγό..

-Θα χρειαστείς το Kies στον υπολογιστή σου αλλά θα τό'χεις κλειστό (μόνο οι drivers για τη συσκευή σου μέσα στο pc χρειάζονται).

-Θα κατεβάσεις το Odin 1.85 (όχι το Odin 3, αναφέρονται συχνά προβλήματα με δαύτο)

-Θα κατεβάσεις τη rom που επιθυμείς και θα τη φλασάρεις με το Odin (ξεχνάμε παντελώς το Kies πλέον) όπως ακριβώς αναφέρεται στον οδηγό.

-Μόλις περαστεί η νέα rom θα κάνεις factory reset και wipe cache όπως επίσης αναφέρεται στον οδηγό.

 

-Είσαι έτοιμος να το χαρείς φρέσκο φρέσκο και ανανεωμένο :lol:

 

Θα δεις ότι πολλοί προτείνουν την 4.0.4 (είτε Σκανδιναβική είτε Αγγλική είτε Τσέχικη, όλες είναι άψογες σε σύγκριση με την 4.0.3) οπότε βάλε μια 4.0.4 στα υπόψιν. Θα γλυτώσεις θερμοκρασίες, καλύτερη αυτονομία μπαταρίας, δεν θα ξαναδείς reboot έχοντας το wifi ανοικτό (αν βέβαια το έχεις ήδη δει στην 4.0.3)..

 

Δεν κάνει τίποτα φίλε, γι'αυτό είμαστε εδώ (όταν μας αφήνουν οι πελάτες :lol: )

 

:)

 

 

EDITάρα!!: ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ τσέκαρε κατά το άνοιγμα της συσκευής σου αν έχεις το GT-I9100 ή το GT-I9100G, στην δεύτερη περίπτωση τα ξεχνάμε όλα και πάμε διαφορετικά!

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...