Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά με βλέπω να περνάω από Desire S σε SGS2 (λευκό!), οπότε έχω μερικές ερωτήσεις:

 

1. Μετά από root μπορώ να επαναφέρω μέσω Titanium Backup εφαρμογές που έκανα backup από ROM άλλης εταιρείας? (συγκεκριμένα από HTC Desire S).

2. Μπορεί να δεχτεί το κλασικό HTC keyboard σαν εναλλακτικό? (τα βελάκια του κέρσορα είναι πολύ χρήσιμα).

3. Η αναζήτηση Ελληνικών ονομάτων εξαρτάται από τις οξείες; πχ αν ψάξω το όνομα "Νίκος", θα μου το εμφανίσει αν το ψάξω ως "Νικος"; (χωρίς οξεία στο "ι").

4. Από αυτονομία είσαστε ευχαριστημένοι;

5. Τα πλαστικά είναι καλής ποιότητας ή τρίζουν μετά από κάποιο καιρό; Με ενδιαφέρει γιατί θα βάζω και 2η μπαταρία, οπότε η αφαίρεση του καπακιού θα είναι σχετικά συχνή...

6. Υποστηρίζει αλλαγή στο μέγεθος των χαρακτήρων πχ στη λίστα επαφών;

7. Ο ήχος από το μεγάφωνο είναι δυνατός;

 

Ευχαριστώ :)

 

3. Οχι δεν εχεις θεμα με τους τονους στις επαφες. Ειτε με τονο ειτε χωρις τα ιδια αποτελεσματα εχεις.

4. Με στοκ ρομ πολυ ικανοποιημενος μεχρι τωρα. Απο custom ακομα δεν εχω βρει χρονο να δοκιμασω αλλα ακουω πολυ καλα λογια για τον kernel του siyah.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1263838

5. Τα πλαστικα μου φαινονται πολυ καλυτερα απο το galaxy s. Δηλαδη φαινεται οτι το τηλεφωνο ειναι δεμενο. Μεχρι τωρα δεν εχει τριξει.

7. Σε σχεση με αλλα κινητα που ειχα εχω παρατηρησει οτι στο youtube το ηχειο ειναι αρκετα δυνατοτερο. Κατα την διαρκεια κλησεων ομως σε ανοιχτη ακροαση μου φαινεται απλα ικανοποιητικο.

http://img.widgetbox.com/thumbs/b492fd38-f58c-4bbc-9061-97f98eddaec5.jpg?29 = FERRARI
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

2. Μονος του εννοεις οτι ανεξαρτητα απο οποιον kernel εχω περασμενο μαμα ή custom φλασαροντας μια αλλη ρομ ειτε official ειτε custom θα περαστει ο kernel της νεας rom, σωστα;

 

4. Ο CF-root τι καλυτερο εχει απο την απλη μεθοδο για root. Απο οτι καταλαβα ειναι ενας kernel, ετσι; Αρα ο μαμα φευγει και αυτος τι αλλο κανει εκτος του οτι περναει μαζι και CWM;

 

5. Λοιπον απο το kies εχουμε τα παρακατω : PDA:KI4 / PHONE:KI1 / CSC:KI2 (EUR)

 

4. Όλα σωστα.Αυτό ακριβώς περνάει.Μεγάλη υπόθεση και θα το διαπιστώσεις :)

5. Αυτό είχα εγώ από cosmote :)

 

To ρούτερ είναι ακριβώς πίσω απο την τηλεόραση όποτε δεν υπαρχει θεμα αποστασης.Συνήθως τα βιντεάκια κυμαίνονται στα 10-22mbps bitrate.θα κάνω stream σε ps3 (wifi b/g)οπότε δεν περιμένω να είναι 100% smooth πάντα...

 

Σωστότατος.Εγώ είχα λίγα κοψίματα σε ταινία HD με ψηλό bitrate.Αλλά έστω και ένα μόνο με ενοχλεί. :)

Εκεί που είχα μεγάλο πρόβλημα με stutter ήταν όταν ήθελα να πάω μπροστά/πίσω στην ταινία.Εκεί έκανε λίγο χρόνο μέχρι να ξαναξεκινήσει.Υπόψιν όλα στημένα σε Ν και απόσταση 4,5μ χωρίς εμπόδια μπροστά.

Καλή επιτυχία :D

Edited by StratosGR
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παίδες !!!

εχω 5ημέρες το sg2 και συνδεσα το παλιό ασύρματο ακουστικό που είχα!! όλα λειτουργούν καλώς εκτός από : όταν εχω κλήση σε εξέλιξη ,και θέλω να γράψω κάποιο άλλο αριθμό και να τον καλέσω αμέσως μετά μου κάνει mute το μικρόφωνο του ακουστικού! μηπωα είναι κάποια ρύθμιση λάθος ? το ακουστικό είναι Sony Ericsson και στο παλιό μου defy δουλεύει κανονικά χωρίς το συγκεκριμένο πρόβλημα !

οποαδηποτε βοήθεια δεκτή !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

ας αρχίσουμε με Feedback:

1. έβαλα τον go launcher EX, το ΣΚ που η χρήση του κινητού είναι ελάχιστη με wifi ανοιχτό και περίπου 10 ομιλίας , λίγο browsing και λίγο "παιχνίδι" με τις ρυθμίσεις, το κινητό είχε στις 22:00 περίπου 88-90 μπαταρία. Από την πρίζα είχε βγεί στις 08:00 (σημ. χρησιμοποιώ Juice Defender Ultimate). O launcher είναι εκπληκτικός!

2. Εαν αναγκαστικά εχετε iTunes το μόνο πρόγραμμα (που βρήκα) να κάνει sync ασύρματο (και sync με τα playlists του itunes) στην *εξωτερική κάρτα* είναι το double twist. Το winamp ακόμα και ενσύρματα μου τα βάζει εσωτερικά (ίσως κάνω λάθος, αλλά δεν βρήκα τη ρύθμιση)

 

ερωτήσεις:

1. εαν θέλω να αλλάξω τον launcher στον stock που είναι η σχετική ρύθμιση;

2. έχω βάλει προεπιλόγη στην επαφή με δεξί σύρσιμο επάνω στο όνομα να καλεί το προεπιλεγμένο νούμερο. Πώς αλλάζω πάλι ώστε να με ρωτάει με ποιον τρόπο θέλω να καλέσει τον αριθμό (skype, mobile voip, κλπ);

3. usbjig από που αγοράζει κανείς (και να το εμπιστεύεται ότι λειτουργεί, δε θα σου κάνει "τούβλο" το κινητό -εαν αυτό γίνεται);

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

ερωτήσεις:

1. εαν θέλω να αλλάξω τον launcher στον stock που είναι η σχετική ρύθμιση;

2. έχω βάλει προεπιλόγη στην επαφή με δεξί σύρσιμο επάνω στο όνομα να καλεί το προεπιλεγμένο νούμερο. Πώς αλλάζω πάλι ώστε να με ρωτάει με ποιον τρόπο θέλω να καλέσει τον αριθμό (skype, mobile voip, κλπ);

3. usbjig από που αγοράζει κανείς (και να το εμπιστεύεται ότι λειτουργεί, δε θα σου κάνει "τούβλο" το κινητό -εαν αυτό γίνεται);

ευχαριστώ

1. Αν πατήσεις το homebutton κανονικά πρέπει να σου βγάλει επιλογή ποιον launcher θέλεις να χρησιμοποιήσεις.

2. Νομίζω αν πας ρυθμίσεις εφαρμογές και κάνεις εκκαθάριση (όχι κατάργηση) μετά θα σου δείχνει πάλι αυτό που θέλεις.

3. Εγώ το πήρα από ebay.

Από Αμερική

http://www.ebay.com/itm/Micro-USB-Jig-Samsung-Galaxy-S-II-Epic-4G-Touch-Remove-Yellow-Triangle-/220888097729?pt=PDA_Accessories&hash=item336df4e3c1

Και πιο φτηνό

http://www.ebay.com/itm/USB-Jig-Download-Mode-Samsung-Galaxy-S2-S-II-SII-/220825547906?pt=PDA_Accessories&hash=item336a3a7482

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κατέβασα το LGCamera Pro.

 

Υπάρχει κάποιος να μου δώσει τις ρυθμίσεις για καλή ποιότητα video recording? Χάθηκα με όλα τα settings video & audio ......

 

pretty please

-----------------------------

LG G4

-----------------------------

Link to comment
Share on other sites

καλημερα , δοκιμασε ενω εχεις συνδεδεμενο το ακουστικο να κατεβασεις την μπαρα ειδοποιησεων και να κλεισεις κατευθειαν το μπλου τουθ. ή ενω ειναι συνδεδεμενο απενεργοποιησε το τηλεφωνο (χωρις να κλεισεις η αποσυνδεσεις το ακουστικο ). μετα οταν το ξανα ανοιξεις και το συνδεσεις το ακουστικο ( και στις δυο περιπτωσεις ) δοκιμασε να κανεις κληση και να μιλας κανονικα.

ας αναφερω οτι οταν κανει το προβλημα δεν ειναι μονο οτι δεν με ακουει ο συνομολιτης μου . στην θεση του συνομιλιτη ακουω την δικη μου φωνη στερεωφωνικα ( που λεω ναι;;; με ακους ;;; κτλ )

 

Eχω ακριβως το ιδιο προβλημα.... μακαρυ να βρεθει μια λυση.............

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μια ερώτηση για όποιον μπόρει να βοηθήσει.

Έχω το S2 με την stock 2.3.4 (ΚΙ4). Προσπαθώ να κάνω, να μην εμφανίζονται οι φωτό από κάποια προγράμματα μέσα στη συλλογή.

Βάζω λοιπόν μέσα στον φάκελο με τις φωτό ένα αρχείο με το όνομα .nomedia.

Ενώ πριν που είχα την 2..3.3 λειτουργούσε κανονικά αυτό, τώρα δεν πιάνει το κόλπο και οι φωτογραφίες συνεχίζουν να εμφανίζονται μέσα στην συλλογή (φωτογραφιών).

 

Καμιά ιδέα;!;! :O

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μια ερώτηση για όποιον μπόρει να βοηθήσει.

Έχω το S2 με την stock 2.3.4 (ΚΙ4). Προσπαθώ να κάνω, να μην εμφανίζονται οι φωτό από κάποια προγράμματα μέσα στη συλλογή.

Βάζω λοιπόν μέσα στον φάκελο με τις φωτό ένα αρχείο με το όνομα .nomedia.

Ενώ πριν που είχα την 2..3.3 λειτουργούσε κανονικά αυτό, τώρα δεν πιάνει το κόλπο και οι φωτογραφίες συνεχίζουν να εμφανίζονται μέσα στην συλλογή (φωτογραφιών).

 

Καμιά ιδέα;!;! :O

Ευχαριστώ!

Δοκίμαστε το QuickPic

"You can include or exclude the specified folders to make more efficient scanning."

Link to comment
Share on other sites

πάντως για να απαντήσω στην ερώτηση μου και για όποιον ενδιαφέρεται, αγόρασα αρκετά οικονομικά (νομίζω 1.5 ευρώ) το LGcameraPro και στα settings του βίντεο έβαλα

 

Video: 1920x1080 στα 50fps & h.264 (mpeg4) στα 20mbit

Audio: AAC 48000khz σε 320000 bitrate

 

και το αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό. Η κίνηση είναι βούτυρο και ο ήχος σούπερ. Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι θέλει 120Mb το λεπτό, δηλαδή περίπου 3.5gb το μισάωρο...

 

Η εφαρμογή υποστηρίζει και φώτο, αλλά δεν έχω κάνει σύγκριση. Αν έχει κάνει κάποιος ας ποστάρει εντυπώσεις

-----------------------------

LG G4

-----------------------------

Link to comment
Share on other sites

πάντως για να απαντήσω στην ερώτηση μου και για όποιον ενδιαφέρεται, αγόρασα αρκετά οικονομικά (νομίζω 1.5 ευρώ) το LGcameraPro και στα settings του βίντεο έβαλα

 

Video: 1920x1080 στα 50fps & h.264 (mpeg4) στα 20mbit

Audio: AAC 48000khz σε 320000 bitrate

 

και το αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό. Η κίνηση είναι βούτυρο και ο ήχος σούπερ. Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι θέλει 120Mb το λεπτό, δηλαδή περίπου 3.5gb το μισάωρο...

 

Η εφαρμογή υποστηρίζει και φώτο, αλλά δεν έχω κάνει σύγκριση. Αν έχει κάνει κάποιος ας ποστάρει εντυπώσεις

 

Για φωτογραφίες δεν ήμουν ευχαριστημένος. Προτιμώ το camera Zoom FX.

Σε mp4 μήπως έχεις μικρότερο όγκο; Μπορείς να γράψεις "σερί" 30min?

Link to comment
Share on other sites

Για φωτογραφίες δεν ήμουν ευχαριστημένος. Προτιμώ το camera Zoom FX.

Σε mp4 μήπως έχεις μικρότερο όγκο; Μπορείς να γράψεις "σερί" 30min?

 

το camera zoom fx είναι αισθητά καλύτερο από το stock ? Εναλλακτικά, μόνο για φώτο, προτείνεις να αγοράσω αυτό ή το Vignette ?

 

Για το "σερί" δεν ξέρω..... δεν έχω δοκιμάσει τόση ώρα recording..

-----------------------------

LG G4

-----------------------------

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μια ερώτηση για όποιον μπόρει να βοηθήσει.

Έχω το S2 με την stock 2.3.4 (ΚΙ4). Προσπαθώ να κάνω, να μην εμφανίζονται οι φωτό από κάποια προγράμματα μέσα στη συλλογή.

Βάζω λοιπόν μέσα στον φάκελο με τις φωτό ένα αρχείο με το όνομα .nomedia.

Ενώ πριν που είχα την 2..3.3 λειτουργούσε κανονικά αυτό, τώρα δεν πιάνει το κόλπο και οι φωτογραφίες συνεχίζουν να εμφανίζονται μέσα στην συλλογή (φωτογραφιών).

 

Καμιά ιδέα;!;! :O

Ευχαριστώ!

Βρήκα λύση και την μοιράζομαι μαζί σας!

Πρέπει την αντιγραφή-επικόλληση του αρχείου .nomedia να την κάνουμε με τον μαμά browser "Τα αρχεία μου",

γιατί αμέσως μετά την επικόλληση κάνει "Σάρωση πολυμέσων" η συσκευή και εντοπίζει τα νέα αρχεία.

Οπότε ή αυτό έπρεπε να κάνω ή επανεκκίνηση τη συσκευή για να μην εμφανίζονται οι εικόνες μέσα στη συλλογή!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μια ερώτηση για όποιον μπόρει να βοηθήσει.

Έχω το S2 με την stock 2.3.4 (ΚΙ4). Προσπαθώ να κάνω, να μην εμφανίζονται οι φωτό από κάποια προγράμματα μέσα στη συλλογή.

Βάζω λοιπόν μέσα στον φάκελο με τις φωτό ένα αρχείο με το όνομα .nomedia.

Ενώ πριν που είχα την 2..3.3 λειτουργούσε κανονικά αυτό, τώρα δεν πιάνει το κόλπο και οι φωτογραφίες συνεχίζουν να εμφανίζονται μέσα στην συλλογή (φωτογραφιών).

 

Καμιά ιδέα;!;! :O

Ευχαριστώ!

 

Κανε και μια επανακινηση...

Link to comment
Share on other sites

το camera zoom fx είναι αισθητά καλύτερο από το stock ? Εναλλακτικά, μόνο για φώτο, προτείνεις να αγοράσω αυτό ή το Vignette ?

 

Για το "σερί" δεν ξέρω..... δεν έχω δοκιμάσει τόση ώρα recording..

 

Το vignette δεν το έχω δοκιμάσει. Διάλεξα το zoom FX λόγω τον plugin (ΔΩΡΕΑΝ) Καθώς και τον αρκετά καλών reviews. Έχει ενσωματωμένο Burst mode που λόγω οικογένειας (παιδί & σκυλί) είναι απαραίτητο και αρκετές άλλες επιλογές.

Δεν έχει ISO control (όπως η "μαμα) και Pinch to zoom, και δεν έχω βρει manual focus (στη μαμά πατάς εκεί που θέλεις να κάνει focus).

Link to comment
Share on other sites

Το vignette δεν το έχω δοκιμάσει. Διάλεξα το zoom FX λόγω τον plugin (ΔΩΡΕΑΝ) Καθώς και τον αρκετά καλών reviews. Έχει ενσωματωμένο Burst mode που λόγω οικογένειας (παιδί & σκυλί) είναι απαραίτητο και αρκετές άλλες επιλογές.

Δεν έχει ISO control (όπως η "μαμα) και Pinch to zoom, και δεν έχω βρει manual focus (στη μαμά πατάς εκεί που θέλεις να κάνει focus).

 

Για να είμαι ειλικρινής, το αγόρασα και το τσέκαρα. Σε 10 λεπτά είχα κάνει refund. Ο λόγος?

 

1. Δεν έχει το pich to zoom και manual focus όπως αναφέρεις

2. Σε ίδια πλάνα, στο δικό μου μάτι, δεν είχε καμία διαφορά από την "μαμά" εφαρμογή. Σε κάποια πλάνα μάλιστα, η μαμά ήταν καλύτερη.

 

Οπότε κρατάω το stock για φώτο και το LgCameraPro για βίντεο. Αρκετά το σκάλισα :P

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου

-----------------------------

LG G4

-----------------------------

Link to comment
Share on other sites

Το 1 και το 3 πάνε μαζί.Αφού θα πάει για αντικατάσταση θα φτιάξουν και τα restart :)

Backup-Restore εγώ παίρνω με το Titanium, αλλά αυτό προυποθέτει root και μετά usb jig πριν την επιστροφή.

Για το θέμα της μπαταρίας, να ξέρεις ότι τα δίκτυα δεν είναι όλα ίδια.Ένα μεγάλο ρόλο τον παίζει η ισχύς του δικτύου.Αν π.χ. είναι χαμηλό το σήμα, το τηλέφωνο ανεβάζει ισχύ για να έχει καλύτερη λήψη.Τι σημαίνει αυτό;Κατανάλωση μπαταρίας.

Άρα σε μέρη που το σήμα είναι δυνατό και καθαρό, έχουμε και καλύτερη οικονομία στη μπαταρία.

 

σόρρυ για την αργή απάντηση... γεια να ακούσω Θέλω να κάνω save τις επαφές μου Καθώς και τις επαφές που έχω κάνω Join γίνεται αυτό με το ΚΙΕΣ? εάν μου φέρουν καινούριο μπορώ να κάνω restore?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

έχω περάσει την Omega custom rom, πήγα να κάνω επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις και το κινητό μετά από επανακίνηση έχει κολλήσει στο logo της Samsung με το θαυμαστικό από κάτω. Τώρα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

έχω περάσει την Omega custom rom, πήγα να κάνω επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις και το κινητό μετά από επανακίνηση έχει κολλήσει στο logo της Samsung με το θαυμαστικό από κάτω. Τώρα?

σε costom rom δεν κανεις επαναφορα ετσι

πηγαινε στην ενοτητα της ωμεγα και διαβασε τις τελευταιες πεντε σελιδες καπου λεω για το boot loop.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παίδες !!!

εχω 5ημέρες το sg2 και συνδεσα το παλιό ασύρματο ακουστικό που είχα!! όλα λειτουργούν καλώς εκτός από : όταν εχω κλήση σε εξέλιξη ,και θέλω να γράψω κάποιο άλλο αριθμό και να τον καλέσω αμέσως μετά μου κάνει mute το μικρόφωνο του ακουστικού! μηπωα είναι κάποια ρύθμιση λάθος ? το ακουστικό είναι Sony Ericsson και στο παλιό μου defy δουλεύει κανονικά χωρίς το συγκεκριμένο πρόβλημα !

οποαδηποτε βοήθεια δεκτή !!!

 

οταν βρισκεσαι σε κληση εχει 3 κουμπια απο πανω + 3 κουμπια απο κατω... το μεσαιο απο τα 3 επανω, λεει πληκτρολ. αυτο πατας??? γιατι αν πατας αυτο, κανονικα δε σου κανει mute to mikrofvno. αν πατας τo αριστερα απ'αυτο, σου κανει mute! κι εγω το εψαχνα αυτο... για αυτο στο λεω.

ο ηλιος ειναι πρασινος και το γρασιδι λαμπει...κι αλλα πολλα τετοια ! Γεια σας ;)
Link to comment
Share on other sites

Eχω ακριβως το ιδιο προβλημα.... μακαρυ να βρεθει μια λυση.............

 

 

επειδη μου ειχε καρφωθει η ιδεα οτι ισως φταιει το ρουτ-μοντεμ-κερνελ εκανα φορματ στο τηλεφωνο και περασα αλλη ρομ και αλλο κερνελ και εκανα και αλλο ρουτ. προς το παρον δεν εχω προβλημα με το ακουστικο . το εχω γυρω στις 13 ωρες και δουλευει σωστα με ολους τους συνδυασμους που εβγαζε το προβλημα πριν το κανω φορματ. εσυ τι ακουστικο εχεις ;

Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν τοποθετω τοπροβλημα μιου σωστα σε αυτο το σημειο του forum.

εχω ενα sg s 2 . απο το πρωι αρνειται να φορτισει. ειτε με το φορτιστη ειτε με το καλωδιο usb δεν φορτιζει. το βαζω στην πριζα , δεν αναβει το συμβολακι της φορτισης ..παραμενει κλειστο . καποια στιγμη ανοιγει ,,γραφει οτι φορτιζει το συμβολο πανω δεξια ...μετα λεει οτι δεν εχει μπαταρια και ζηταει να μπει στην πριζα ...και μετα κλεινει. ...και αργοτερα ξανακανει αυτη τη διαδικασια...

καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ή το καλώδιο σου έχει πρόβλημα ή το βύσμα. Ευχήσου να είναι το πρώτο. Έχεις δοκιμάσει με άλλο καλώδιο;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν τοποθετω τοπροβλημα μιου σωστα σε αυτο το σημειο του forum.

εχω ενα sg s 2 . απο το πρωι αρνειται να φορτισει. ειτε με το φορτιστη ειτε με το καλωδιο usb δεν φορτιζει. το βαζω στην πριζα , δεν αναβει το συμβολακι της φορτισης ..παραμενει κλειστο . καποια στιγμη ανοιγει ,,γραφει οτι φορτιζει το συμβολο πανω δεξια ...μετα λεει οτι δεν εχει μπαταρια και ζηταει να μπει στην πριζα ...και μετα κλεινει. ...και αργοτερα ξανακανει αυτη τη διαδικασια...

καμια ιδεα?

 

το εχει κανει και σε μενα μια φορα..δεν ειναι τιποτα..βγαλε την μπαταρια αστο 5 λεπτα εξω και ξαναβαλτο να φορτισει κλειστο για 10-15 λεπτα και μετα ανοιξε το!

 

και σε μενα εγραφε οτι φορτιζει ενω εχανε μπαταρια..εκανα τα παντα και τελικα ετσι δουλεψε μονο..δοκιμασε το..δεν εχεισ να χασεις τιποτα!μετα απο αυτο δεν θα στο ξανακανει :lol:

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

δε μενει πολυ ωρα κλειστο. ανοιγει μονο του ...λεει φορτιση (0%) και μετα ξανακλεινει...και μετα απο 5 λεπτα παλι τα ιδια.

απο οτι βλεπω μαλλον η μπαταρια τα επαιξε.

Edited by longest71
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...