Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πρίν το πουλήσω η leak 4.1.2 έτρεχε και ακόμα τρέχει άψογα.Το έδωσα σε φίλο μου και το βλέπω.Κανένα πρόβλημα δεν είχα ποτέ.Ούτε κι αυτός

ετσι ειναι οπως τα λεει ο φιλος.και μαλιστα τωρα που βγηκαν και 2 καινουργοι κερνελ το κινητο πεταει διορθωθηκαν και τα bugs που ειχε και με καλυτερη μπαταρια πλεον.για λιγο γυρισα σε 4.0.4 και κοντεπσαι να με πιασει καταθλιψη .τρεχοντας γυρισα σε 4.1.2.εδω νεα τεστ για καταναλωση μπαταριας http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1682765

Edited by apostolos3
Link to comment
Share on other sites

δε με αφήνει να το επεξεργαστώ το συγκεκριμένο αρχείο...

προσπάθησα να το περάσω στην sd και να τις κάνω Import από το αρχείο αλλά και πάλι τπτ...

 

θα σου περιγραψω την διαδικασια οταν η επαφες σου ειναι στο outlook

 

-επιλεγεις ολες τις επαφες και τις κανεις export σε csv(googlare να δεις πως ακριβως γινεται)

-πας στο gmail σου και επανω δεξια εχεις ενα διακοπτη gmail με βελακι προς τα κατω

το πατας και μπαινεις στις επαφες.

κατω-κατω εχει εισαγωγη επαφων.κανεις browse το csv που εχεις σωσει πριν και μετα συγχρονισμο με τον λογαριασμο gmail,μεσω του τηλεφωνου σου.

εαν δεν μπορεις απο το contacts των windows,βρες καποιον τροπο να τις μεταφερεις στο outlook.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια εχω μια απορια να σας εκθεσω.. Οταν μπαινω στα μηνυματα γραφει 160/1 και καλα εχω 160 χαρακτηρες και αν γραψω παραπανω γραμματα θα μου χρεωσει διπλο το μηνυμα.. Γραφοντας λοιπον μονο δυο γραμματα απο τους 158 χαρακτηρες αυτοματα παει στους 68!Πως γενειν αυτο?? :lol::lol: Με αποτελεσμα με μια προταση δυο σειρων να χρεωνομαι διπλα και τριπλα μηνυματα! πως μπορω να το διορθωσω αυτο? Μου φενεται πολυ περιεργο παντως..
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είπα να φορτίσω το κινητό μου για 1η φορά κλειστό. Έκανε από το 0% στο 100% 3.5 ώρες!!! Είναι λογικό;; Απίστευτα μεγάλο χρονικό διάστημα. Η πλάκα είναι ότι μόλις το φόρτισα μετά από 1 λεπτό έπεσε στο 99%. Τώρα μετά από 2 ώρες και 45 λεπτά με ελάχιστη χρήση είμαι ήδη στο 85%.

 

Επίσης με νορμάλ χρήση, λίγη ομιλία, λίγο Wifi, ελάστιχο παιχνίδι, μου κράτησε μετα βίας 1.5 μέρα. Είναι λογικό παίδες;

Εγώ το έχω περίπου 2 εβδομάδες. Κι εμένα τόσο κάνει να φορτίσει πλήρως. Η μπαταρία μου βελτιώθηκε μετά την 3η-4η φόρτιση αισθητά. Δεν ξέρω αν φταίει το ότι κατέβασα το juice defender (εικονίδιο σαν ασπίδα) και το save battery (έχει εικονίδιο το πράσινο ανθρωπάκι του android). Κάποιοι λένε ότι κάνουν δουλειά, άλλοι όχι. Εγώ πάντως, μπορεί και από σύμπτωση λόγω των 3-4 φορτίσεων, είδα διαφορά. Προσπάθησε τις πρώτες 3-4 φορές να αδειάζει η μπαταρία και να το φορτίζεις κλειστό. Απενεργοποίησε data κλπ όταν δεν τα θες, και βάλε τη φωτεινότητα σε ένα κανονικό επίπεδο. Εμένα τώρα με μέτρια χρήση κρατάει περίπου 2,5 μέρες. Απ'ότι είδα όμως, τα περισσότερα smartphones του είδους, κάπου τόσο κρατάνε το πολύ. Όταν βγει η επίσημη Jelly Bean, απ'ό,τι διάβασα θα προσφέρει και καλύτερη διαχείριση μπαταρίας.

Edited by camerakias
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια εχω μια απορια να σας εκθεσω.. Οταν μπαινω στα μηνυματα γραφει 160/1 και καλα εχω 160 χαρακτηρες και αν γραψω παραπανω γραμματα θα μου χρεωσει διπλο το μηνυμα.. Γραφοντας λοιπον μονο δυο γραμματα απο τους 158 χαρακτηρες αυτοματα παει στους 68!Πως γενειν αυτο?? :lol::lol: Με αποτελεσμα με μια προταση δυο σειρων να χρεωνομαι διπλα και τριπλα μηνυματα! πως μπορω να το διορθωσω αυτο? Μου φενεται πολυ περιεργο παντως..

 

ολοι εχουμε το ιδιο προβλημα. ..... γραφε τα μνμτα σου με κεφαλαια (ΑΝ πατησεις το ALT για λιγη ωρα θα γραφεις συνεχως κεφαλαια. )

Link to comment
Share on other sites

ολοι εχουμε το ιδιο προβλημα. ..... γραφε τα μνμτα σου με κεφαλαια (ΑΝ πατησεις το ALT για λιγη ωρα θα γραφεις συνεχως κεφαλαια. )

 

Eναλλακτικά χρησιμοποιείς go sms που έχει locale support για Ελληνικά...

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

ολοι εχουμε το ιδιο προβλημα. ..... γραφε τα μνμτα σου με κεφαλαια (ΑΝ πατησεις το ALT για λιγη ωρα θα γραφεις συνεχως κεφαλαια. )

Απ΄ότι μόλις ανακάλυψα,δεν φτάνει μόνο αυτό.Πας στις ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ κι εκεί που λέει εισαγωγή λειτουργίας, επιλέγεις "ΑΛΦΑΒΗΤΟ GSM". Κι έτσι το κινητό γράφει 160 χαρακτήρες σε 1 μήνυμα αλλά μόνο κεφαλαία. Ελληνικά. Νομίζω είναι καλή λύση!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω την βοήθειά σας γιατί είμαι καινούργιος με το κινητό. Αγόρασα ένα galaxy s2 λευκό με ics 4.0.3 από το εργοστάσιο και αντιμετωπίζω ένα σωρό προβλήματα και θέλω να μάθω αν είναι προβλήματα λογισμικού ή υλικού και αν υπάρχει λύση.

Ξεκινάω λοιπόν:

 

1)Το βρίσκω πολλές φορές κλειστό χωρίς να έχει τελειώσει η μπαταρία

2)Αλλοιώνει τον ήχο(κλήσης ή κατα την αναπαραγωγή μουσικής) ορισμένες φορές

3)Δεν κρατάει τις ρυθμίσεις, π.χ. φωτογραφίες σε επαφές, ήχο ξυπνητηριού που μετά από μια μέρα ξαναβάζει μόνο του τον δικό του, πρόγραμμα blacklist όπου βγάζει τους μπλοκαρισμένους αριθμούς κτλ.

4)Ψιλοκολλάει στο ίντερνετ και στις φωτογραφίες και βγάζει επιλογή για αναγκαστικό κλείσιμο

 

Απλά πέρνα την 4.04 από ΕΔΩ (ακολουθώντας τον οδηγό που παρέχεται εκεί, βήμα-βήμα)

και θα λυθούν όλα.

Η 4.0.3 είναι η χειρότερη μακράν, ρομ που έχει κυκλοφορήσει

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Κάντε λίγο υπομονή παίδες.Σε κάνα μήνα θα έρθει η 4.1.2 και θα λυθούν όλα αυτά τα ανόητα προβλήματα ;)

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Απ΄ότι μόλις ανακάλυψα,δεν φτάνει μόνο αυτό.Πας στις ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ κι εκεί που λέει εισαγωγή λειτουργίας, επιλέγεις "ΑΛΦΑΒΗΤΟ GSM". Κι έτσι το κινητό γράφει 160 χαρακτήρες σε 1 μήνυμα αλλά μόνο κεφαλαία. Ελληνικά. Νομίζω είναι καλή λύση!

 

Σωστος! Ολα ενταξει τωρα!! Να εισαι καλα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω την βοήθειά σας γιατί είμαι καινούργιος με το κινητό. Αγόρασα ένα galaxy s2 λευκό με ics 4.0.3 από το εργοστάσιο και αντιμετωπίζω ένα σωρό προβλήματα και θέλω να μάθω αν είναι προβλήματα λογισμικού ή υλικού και αν υπάρχει λύση.

Ξεκινάω λοιπόν:

 

1)Το βρίσκω πολλές φορές κλειστό χωρίς να έχει τελειώσει η μπαταρία

2)Αλλοιώνει τον ήχο(κλήσης ή κατα την αναπαραγωγή μουσικής) ορισμένες φορές

3)Δεν κρατάει τις ρυθμίσεις, π.χ. φωτογραφίες σε επαφές, ήχο ξυπνητηριού που μετά από μια μέρα ξαναβάζει μόνο του τον δικό του, πρόγραμμα blacklist όπου βγάζει τους μπλοκαρισμένους αριθμούς κτλ.

4)Ψιλοκολλάει στο ίντερνετ και στις φωτογραφίες και βγάζει επιλογή για αναγκαστικό κλείσιμο

 

Και εγω ακριβως το ιδιο προβλημα εχω οπως εχουν γραψει και πολλα αλλα παιδια εδω μεσα.

Βρισκω πολλες φορες το κινητο σβησμενο μονο του. Και η μπαταρια εχει μεσα 80 % ακομα.

Το αγορασα πριν δυο εβδομαδες το κινητο με ics 4.0.3 από το εργοστάσιο .

Το κανει σχεδον καθε μερα.

Υπαρχει καποιος που να περασε την 4.0.4 και λυθηκε το προβλημα ?

Να μας το πει διαπιστομενα αλλιως να στειλω το κινητο στο service

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ακριβως το ιδιο προβλημα εχω οπως εχουν γραψει και πολλα αλλα παιδια εδω μεσα.

Βρισκω πολλες φορες το κινητο σβησμενο μονο του. Και η μπαταρια εχει μεσα 80 % ακομα.

Το αγορασα πριν δυο εβδομαδες το κινητο με ics 4.0.3 από το εργοστάσιο .

Το κανει σχεδον καθε μερα.

Υπαρχει καποιος που να περασε την 4.0.4 και λυθηκε το προβλημα ?

Να μας το πει διαπιστομενα αλλιως να στειλω το κινητο στο service

 

Ναι διορθώνονται πολλά προβλήματα, όπως reboots, κολήματα που να πρέπει να βγάλεις τη μπαταρία και άλλα πολλά, αλλά πρέπει να το περάσεις μόνος σου αυτή τη στιγμή.

Υπάρχει όμως η περίπτωση να φταίει και κάποια εφαρμογή.

Αν βάλεις την 4.0.4 και στο κάνει και τότε, είναι από εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Ναι διορθώνονται πολλά προβλήματα, όπως reboots, κολήματα που να πρέπει να βγάλεις τη μπαταρία και άλλα πολλά, αλλά πρέπει να το περάσεις μόνος σου αυτή τη στιγμή.

Υπάρχει όμως η περίπτωση να φταίει και κάποια εφαρμογή.

Αν βάλεις την 4.0.4 και στο κάνει και τότε, είναι από εφαρμογή.

 

Ευχαριστω για την απαντηση.

Ποια 4.0.4 μου προτεινεις να περασω ?

Μολις την περασω θα σας ενημερωσω αν διορθωθηκε το προβλημα με το σβησιμο

Link to comment
Share on other sites

κατι μου λεει οτι εχεις θεμα μπαταριας "BIOS". ισως ξερει καποιος καλυτερα! εγω προτεινω επιστροφη κ αλλαγη...

 

αν ήταν θέμα μπαταρίας bios δεν θα έπρεπε να χάνει και την ώρα; γιατί φοβάμαι μην το πάω πίσω άδικα και είναι απλά θέμα αναβάθμισης λογισμικού.

 

Και εγω ακριβως το ιδιο προβλημα εχω οπως εχουν γραψει και πολλα αλλα παιδια εδω μεσα.

Βρισκω πολλες φορες το κινητο σβησμενο μονο του. Και η μπαταρια εχει μεσα 80 % ακομα.

Το αγορασα πριν δυο εβδομαδες το κινητο με ics 4.0.3 από το εργοστάσιο .

Το κανει σχεδον καθε μερα.

Υπαρχει καποιος που να περασε την 4.0.4 και λυθηκε το προβλημα ?

Να μας το πει διαπιστομενα αλλιως να στειλω το κινητο στο service

 

Ρυθμίσεις σου χάνει;

Κι εγώ πριν δυο βδομάδες το πήρα και έχει αυτά τα προβλήματα από την πρώτη μέρα.

 

dimitrisioak ευχαριστώ για το link με τον οδηγό, θα ακολουθήσω την διαδικασία της αναβάθμισης αλλά πρώτα θα ήθελα να μάθω(εφόσον γνωρίζει κάποιος από παρόμοια εμπειρία) αν ο ήχος που ακούγεται σαν σταθμός που δεν έχει καλό σήμα, είναι θέμα του μεγαφωνου ή του λογισμικού.

Aν περάσω την official 4.0.4 που δεν έχει βγει για Ελλάδα και αν τελικά έχει πρόβλημα hardware η συσκευή, υπάρχει περίπτωση να έχω πρόβλημα με την εγγύηση και την Samsung επειδή θα έχω περάσει την 4.0.4;

Edited by gre
Link to comment
Share on other sites

αν ήταν θέμα μπαταρίας bios δεν θα έπρεπε να χάνει και την ώρα; γιατί φοβάμαι μην το πάω πίσω άδικα και είναι απλά θέμα αναβάθμισης λογισμικού.

 

 

 

Ρυθμίσεις σου χάνει;

Κι εγώ πριν δυο βδομάδες το πήρα και έχει αυτά τα προβλήματα από την πρώτη μέρα.

 

Και εγω ακριβως το ιδιο εχω ( λευκο s2 me 4.0.3) το ειχα παρει 2 βδομαδες πριν με την προσφορα στα 269 απο το getitnow.

Ποιες ρυθμισεις εννοεις? Δεν εχω παρατηρησει γενικοτερα κατι τετοιο:worry:

Το μονο προβλημα που εχω παρατηρησει ειναι οτι σβηνει μονο του.

Πες μου ποιες ρυθμισεις χανει να το τσεκαρω να σου πω

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση.

Ποια 4.0.4 μου προτεινεις να περασω ?

Μολις την περασω θα σας ενημερωσω αν διορθωθηκε το προβλημα με το σβησιμο

 

Θα σε συνυστούσα όπως και όλους όσους θέλουν να περάσουν την 4.0.4 την επίσημη, να βάλετε την Nordic Countries 4.0.4 XWLPY. Όταν την είχα στο S2 μου, ήταν μακράν άψογη και πιο γρήγορη και δεν συνάντησα κανένα απολύτως bug.Κατέβασέ την.Φλάσαρε την με Odin.Αφού την φλασάρεις και μπείς κανονικά στα home screens κ.τ.λ., κάνε ενα backup την εξωτερική sd αν έχεις και έπειτα πήγαινε ρυθμίσεις-χώρος αποθήκευσης.Κάνε format την εξωτερική sd(κι ας σου φαίνεται περίεργο) έπειτα πάτα εκεί στην αποσύνδεση κάρτας SD και τέλος πήγαινε ρυθμίσεις-αντίγραφα ασφαλείας ή δημιουργία αντιγράφων αφσαλείας κάπως έτσι.Στην συνέχεια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και τελευταίο βήμα διαγραφή όλων.Άσε να κάνει τις διαδικασίες που κάνει και έπειτα ξεκίνα τις ρυθμίσεις που θέλεις να κάνεις κ.τ.λ. Κάνε μια επανεκκίνηση και είσαι έτοιμος από την αρχή να χρησιμοποιήσεις το τουμπανάκι σου(S2) Αυτό έκανα εγώ και πιστεύω πώς είναι με αυτόν τον τρόπο καθαρή εγκατάσταση και δεν είχα ποτέ προβλήματα.Και στην 4.0.3 ακόμα

Edited by gaster

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ακριβως το ιδιο εχω ( λευκο s2 me 4.0.3) το ειχα παρει 2 βδομαδες πριν με την προσφορα στα 269 απο το getitnow.

Ποιες ρυθμισεις εννοεις? Δεν εχω παρατηρησει γενικοτερα κατι τετοιο:worry:

Το μονο προβλημα που εχω παρατηρησει ειναι οτι σβηνει μονο του.

Πες μου ποιες ρυθμισεις χανει να το τσεκαρω να σου πω

 

Κι εγώ 269 το πήρα από τα multirama(ίδια εταιρία με το getitnow). Το πρόβλημα που λέω είναι ότι δεν κρατάει τις ρυθμίσεις όπως π.χ. τις φωτογραφίες στις επαφές, ήχο ξυπνητηριού που μετά από μια μέρα ξαναβάζει μόνο του τον δικό του, πρόγραμμα blacklist όπου βγάζει τους μπλοκαρισμένους αριθμούς κτλ.

Link to comment
Share on other sites

 

dimitrisioak ευχαριστώ για το link με τον οδηγό, θα ακολουθήσω την διαδικασία της αναβάθμισης αλλά πρώτα θα ήθελα να μάθω(εφόσον γνωρίζει κάποιος από παρόμοια εμπειρία) αν ο ήχος που ακούγεται σαν σταθμός που δεν έχει καλό σήμα, είναι θέμα του μεγαφωνου ή του λογισμικού.

Aν περάσω την official 4.0.4 που δεν έχει βγει για Ελλάδα και αν τελικά έχει πρόβλημα hardware η συσκευή, υπάρχει περίπτωση να έχω πρόβλημα με την εγγύηση και την Samsung επειδή θα έχω περάσει την 4.0.4;

 

 

Δεν έχω μείνει με "μαμά" ρομ ποτέ πάνω από...10 λεπτά! όλοι όμως εδώ θα σου πουν ότι η 4.04 είναι άριστη σε όλα οπότε αν έχεις

θέμα με τον ήχο μετά το πέρασμα στην 4.0.4 (που δεν νομίζω να έχεις) μάλλον θα πρόκειται για hardware πρόβλημα και θα θέλεις σέρβις.

Σε ότι αφορά την εγγύηση όντως την χάνεις αν την περάσεις 9μιας και δεν έχει βγει ακόμα για Ελλαδα)

Αλλά απλά θα κάνεις ότι και όλοι εδώ: θα ξαναβάλεις την ρομ που είχες πριν το πας στο σέρβις με τον ίδιο οδηγό που σου έδωσα, τόσο απλό είναι.

Εγώ είμαι μονίμως με custom rom από την ώρα που το έβγαλα από το κουτί του :)

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το κάνει όταν είναι συνδεδεμένο στο pc;

Όχι αλλά έχω την εντύπωση οτι το κάνει όταν είναι στο Wi Fi.

 

Παιδιά θέλω την βοήθειά σας γιατί είμαι καινούργιος με το κινητό. Αγόρασα ένα galaxy s2 λευκό με ics 4.0.3 από το εργοστάσιο και αντιμετωπίζω ένα σωρό προβλήματα και θέλω να μάθω αν είναι προβλήματα λογισμικού ή υλικού και αν υπάρχει λύση.

Ξεκινάω λοιπόν:

 

1)Το βρίσκω πολλές φορές κλειστό χωρίς να έχει τελειώσει η μπαταρία

2)Αλλοιώνει τον ήχο(κλήσης ή κατα την αναπαραγωγή μουσικής) ορισμένες φορές

3)Δεν κρατάει τις ρυθμίσεις, π.χ. φωτογραφίες σε επαφές, ήχο ξυπνητηριού που μετά από μια μέρα ξαναβάζει μόνο του τον δικό του, πρόγραμμα blacklist όπου βγάζει τους μπλοκαρισμένους αριθμούς κτλ.

4)Ψιλοκολλάει στο ίντερνετ και στις φωτογραφίες και βγάζει επιλογή για αναγκαστικό κλείσιμο

To 3) το παθαίνω κι εγώ με τους ήχους κλήσης και μηνυμάτων.

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Και εγω ακριβως το ιδιο προβλημα εχω οπως εχουν γραψει και πολλα αλλα παιδια εδω μεσα.

Βρισκω πολλες φορες το κινητο σβησμενο μονο του. Και η μπαταρια εχει μεσα 80 % ακομα.

Το αγορασα πριν δυο εβδομαδες το κινητο με ics 4.0.3 από το εργοστάσιο .

Το κανει σχεδον καθε μερα.

Υπαρχει καποιος που να περασε την 4.0.4 και λυθηκε το προβλημα ?

Να μας το πει διαπιστομενα αλλιως να στειλω το κινητο στο service

 

Από ότι βλέπω είμαστε πολλοί με παρόμοια προβλήματα...

Έχει δοκιμάσει κανείς να το επιστρέψει; Σκέφτομαι την επόμενη φορά που θα νεκρώσει να το πάω όπως είναι στο κατάστημα απο όπου το αγόρασα. Το ότι πιθανότατα είναι θέματα του λογισμικού λίγο με αφορά. Δηλαδή πρέπει να ζήσω με τα προβλήματα του μέχρι να έρθει η νέα αναβάθμιση? (δεν θέλω να περάσω μη επίσημο λογισμικό για διάφορους λόγους.) Κρίμα γιατί η συσκευή κατα τα άλλα είναι σούπερ..

 

Και κάτι άλλο ρε παιδιά αν έχετε την καλοσύνη...

κατα λάθος (μάλλον) έχω ενεργοποιήσει φωνητικές υπηρεσίες. Σε κάθε εισερχόμενη κλήση βγαίνει μια αγριοφωνάρα και μου λέει ποιος με καλεί. πως το απενεργοποιώ αυτό? επίσης γίνεται με το διπλό πάτημα του home button να μην βγαίνει το voice talk?

Link to comment
Share on other sites

Φίλος μπορούσες να πάρεις το νεξους να μην είχες τίποτα από όλα αυτά. Τα Galaxy έχουν αυτό το κακό έτσι και μεις τα σκαλίζουμε να στρώσουν για να δουλέψουν όπως πρέπει
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Φίλος μπορούσες να πάρεις το νεξους να μην είχες τίποτα από όλα αυτά. Τα Galaxy έχουν αυτό το κακό έτσι και μεις τα σκαλίζουμε να στρώσουν για να δουλέψουν όπως πρέπει

 

Τώρα άντε να βρεις γιατί εγώ δεν είχα/έχω κανένα πρόβλημα και το έχω ξεκάνει το κινητό σε χρήση από τον Αύγουστο που το

πήρα , χρησιμοποιώντας όλες του τις δυνατότητες . Φοράει ακόμα την 4.0.3 από μαμά και η μόνη επέμβαση που έκανα ήταν να

το ρουτάρω . Αν μου βγάλει στο Kies την JB πιθανόν να το αναβαθμίσω , άλλως μιά χαρά είναι όπως είναι .

Την ίδια βέβαια πολιτική ακολουθώ και στο νέο μπιχλιμπίδι που πήρα , το Galaxy Note 10.1 N8000 .

 

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ - ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΒΑΣΙΚΑ .

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Πρόκειται να ταξιδέψω στο εξωτερικό σύντομα συγκεκριμένα στην Ιταλία και θέλω να μάθω αν θα έχω πρόβλημα σε περίπτωση που αγοράσω το κινητό απο΄κει! θα είναι κλειδωμένο; και αν οχι μήπως θα έχω πρόβλημα με την γλώσσα του κινητού;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...