Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγγνώμη φίλε μου,αλλά την ίδια @##@$@ έχει και το exdialer.Δεν έχει εικονίδιο με τις επαφές για το αν είναι πιο όμορφο δε,είναι καθαρά θέμα γούστου.

Αν πατήσεις κάτω αριστερά στον exdialer ανοίγουν οι επαφές.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Προχειρότητες by samsung.. Αυτα περιμέναμε τόσο καιρό; Είδα το νέο nexus με android 4. Καμία σχέση με αυτα που βλέπω στο galaxy. Άλλο τηλέφωνο.. Edited by fikast
Link to comment
Share on other sites

Προχειρότητες samsung.. Αυτα περιμέναμε τόσο καιρό; Είδα το νέο nexus με android 4. Καμία σχέση με αυτα που βλέπω στο galaxy. Άλλο τηλέφωνο..

 

Καμια συγκριση αναμεσα στο nexus που φοραει απο μαμα 4.0 με το s2.

Μακραν καλυτερο το nexus (οχι σε specs.)

Link to comment
Share on other sites

Καμια συγκριση αναμεσα στο nexus που φοραει απο μαμα 4.0 με το s2.

Μακραν καλυτερο το nexus (οχι σε specs.)

 

Δηλαδη τι εχει? Ρωταω γιατι κι εγω εχω "χαλαστει" με καποια πραγματακια, αλλα δεν νομιζω οτι εχει ερθει και η καταστροφη...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τι εχει? Ρωταω γιατι κι εγω εχω "χαλαστει" με καποια πραγματακια, αλλα δεν νομιζω οτι εχει ερθει και η καταστροφη...

 

Άμα πας σε καποιο καταστημα που το εχουν εκθεσιακο και ειναι ανοιχτο, συγκρινε και δες της 2 εκδοσεις ics και θα καταλαβεις.

 

Μια γευση δες εδω.

 

Εμεις βαλαμε την ics και ειναι σαν να εχουμε ξανα gb.

Link to comment
Share on other sites

^ Αλλάξτε launcher να έχετε παγωτό..

Nova η apex ;)

 

Σωστα τα λες, αλλα γιατι να μπω σε τετοια διαδικασια οταν καποια αλλη εκδοση ics απο μονη της ειναι διαφορετικη?

ics η μια ics κι αλλη, γιατι τοση διαφορα, δεν καταλαβαινω.

Link to comment
Share on other sites

Άμα πας σε καποιο καταστημα που το εχουν εκθεσιακο και ειναι ανοιχτο, συγκρινε και δες της 2 εκδοσεις ics και θα καταλαβεις.

 

Μια γευση δες εδω.

 

Εμεις βαλαμε την ics και ειναι σαν να εχουμε ξανα gb.

 

Τα ειδα τα videos και μπορω να πω οτι η μοναδικη αλλαγη που ειδα ηταν ο launcher και τα εικονιδια του (τα οποια μαλιστα, δεν μου αρεσουν ιδιαιτερα...). Ολα τα αλλα μου φανηκαν ολοϊδια, ακομα και αυτη η νεα εμφανιση των favorite επαφων που φαινονται τεραστιες και δυστυχως δεν αλλαζει αυτο... :mad::mad::mad: (εκτος αν γνωριζει καποιος τον τροπο) :confused:

Η συμπεριφορα στην εναλλαγη των οθονων και στην εκτελεση των εφαρμογων μου φανηκαν ολοϊδιες (οσο μπορω να κρινω, αν σκεφτειτε οτι την ICS την εχω 2 εβδομαδες και το Nexus δεν το εχω "αγγιξει" ποτε!!!)

Η lock screen εξομειωνεται με το Go Locker, προσωπικα δεν με "εκαιγε" ετσι κι αλλιως... Δεν ειδα κατι αλλο...

 

Κανω καπου λαθος?

 

(βεβαια, για να λεμε την αληθεια, το Touchwiz με την ICS μου φανηκε οτι "βαρυνε" κομματακι, αλλα ας ειναι καλα ο Go Launcher και τα καλουδια του!!!)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σωστα τα λες, αλλα γιατι να μπω σε τετοια διαδικασια οταν καποια αλλη εκδοση ics απο μονη της ειναι διαφορετικη?

ics η μια ics κι αλλη, γιατι τοση διαφορα, δεν καταλαβαινω.

 

Μα μόνο τον launcher θα κατεβάσεις από το play store!

 

Έτσι κι αλλιώς, σε όλες τις προηγούμενες εκδόσεις Android μόνο η htc είχε καλό launcher (εμένα δεν μου άρεσε αλλά τεσπα)που μπορούσες να αντέξεις.

 

Launchers υπάρχουν :)

Link to comment
Share on other sites

^ Αλλάξτε launcher να έχετε παγωτό..

Nova η apex ;)

 

Τα ειδα τα videos και μπορω να πω οτι η μοναδικη αλλαγη που ειδα ηταν ο launcher και τα εικονιδια του (τα οποια μαλιστα, δεν μου αρεσουν ιδιαιτερα...). Ολα τα αλλα μου φανηκαν ολοϊδια, ακομα και αυτη η νεα εμφανιση των favorite επαφων που φαινονται τεραστιες και δυστυχως δεν αλλαζει αυτο... :mad::mad::mad: (εκτος αν γνωριζει καποιος τον τροπο) :confused:

Η συμπεριφορα στην εναλλαγη των οθονων και στην εκτελεση των εφαρμογων μου φανηκαν ολοϊδιες (οσο μπορω να κρινω, αν σκεφτειτε οτι την ICS την εχω 2 εβδομαδες και το Nexus δεν το εχω "αγγιξει" ποτε!!!)

Η lock screen εξομειωνεται με το Go Locker, προσωπικα δεν με "εκαιγε" ετσι κι αλλιως... Δεν ειδα κατι αλλο...

 

Κανω καπου λαθος?

 

(βεβαια, για να λεμε την αληθεια, το Touchwiz με την ICS μου φανηκε οτι "βαρυνε" κομματακι, αλλα ας ειναι καλα ο Go Launcher και τα καλουδια του!!!)

 

Μα μόνο τον launcher θα κατεβάσεις από το play store!

 

Έτσι κι αλλιώς, σε όλες τις προηγούμενες εκδόσεις Android μόνο η htc είχε καλό launcher (εμένα δεν μου άρεσε αλλά τεσπα)που μπορούσες να αντέξεις.

 

Launchers υπάρχουν :)

 

Εγω θελω τον launcher του Nexus. :p

Link to comment
Share on other sites

Σωστα τα λες, αλλα γιατι να μπω σε τετοια διαδικασια οταν καποια αλλη εκδοση ics απο μονη της ειναι διαφορετικη?

ics η μια ics κι αλλη, γιατι τοση διαφορα, δεν καταλαβαινω.

 

Ποιά φοβερή διαδικασία ρε παιδιά, στο market βρίσκεις τον άλλο launcher και τον κατεβάζεις.... Η Samsung ως συνήθως έφτιαξε ένα λογισμικό για τα μπάζα (βλ. Kies), το touchwiz. Aφού δεν τό'χει σε software, τι να κάνουμε τώρα. Είναι γνωστό. Είναι κορυφαίοι σε hardware, σε software είναι τραγικοί. Όσες φορές και να απορήσουμε με τόσα λεφτά γιατί δεν παίρνουν ένα software engineering team της προκοπής, δε θα βγάλουμε άκρη.

Αφού όμως βλέπουμε ότι το πρόβλημα είναι στο λογισμικό της Samsung, στην περίπτωση εδώ το touchwiz launcher. Το μόνο που έχουμε να κάνουμε για να ευχαριστηθούμε αυτό το ωραίο τηλέφωνο είναι να το αλλάξουμε. Και είναι πανεύκολο να γίνει. Επίσης το να αλλάξεις launcher δεν είναι "παράνομο", δεν ακυρώνει κάποια εγγύηση ή κάτι, απλά κατεβάζεις το πρόγραμμα από το market, και τελείωσε, αυτό ήτανε. Και η εμπειρία στο ics του sgs2 γίνεται ίδια με αυτή στο nexus.

 

Αυτό είναι η μαγεία του Android. Λύσεις υπάρχουν, πάρα πολλές κι από παντού, δόξα τω Θεώ. Η κλάψα δε βελτιώνει κάτι. Λίγο market research για τη Samsung δείχνει ότι η κατάσταση ήταν έτσι εδώ και χρόνια και δε δείχνει να αλλάζει πολύ. Συμφωνώ και είμαι από τους πρώτους που λέω για τα χάλια της Samsung όσον αφορά το λογισμικό κομμάτι της. Αλλά η συσκευές είναι κορυφαίες. Και το Android γίνεται όλο και καλύτερο. Και τα software της Samsung μπορούν να πεταχτούν ή να αντικατασταθούν, όσα δε δουλεύουν (πολλά δουλεύουν μια χαρά).

 

Αν κάποιος θέλει να φτιάξει κάτι, το κάνει. Ο Chainfire π.χ. αρχίζοντας από το Galaxy S έδωσε άλλο αέρα στο τηλέφωνο με τα προγράμματά του, και ακόμα το κάνει. Ο Στράτος με τα kernel του. Όλοι οι γνωστοί-άγνωστοι devs, βγάζουν αυτά που η Samsung δεν κάνει. Γιατί το Android το επιτρέπει, o κώδικας είναι ελεύθερος. Αν, σαν τους περισσότερους, δεν έχουμε τις γνώσεις να το κάνουμε, μας προσφέρεται, τζάμπα. Oι διορθώσεις υπάρχουν, τις έχουν κάνει άλλοι, και είναι εκει για να τις κατεβάσουμε, να τις βάλουμε και να χαρούμε το τηλέφωνο. Και χάρη σε πολλούς δε χρειάζεται ούτε καν να τις ψάξουμε, αρκεί να ρωτήσουμε σε κάποιο forum όπως το myphone.

 

Αν λοιπόν δε θέλουμε να ασχοληθούμε καθόλου με το τηλέφωνο, να μην αλλάξουμε τίποτα, να μην έχουμε ιδέα πώς δουλεύει το λογισμικό και να μη μπορούμε καν να αλλάξουμε τον launcher ακόμα και να θέλουμε, η i-λύση υπάρχει.

 

Sorry για το μεγάλο μήνυμα, αλλά διαβάζω εδώ και τόσες σελίδες για το ότι κολλάει ο touchwiz, ότι είναι πιο βαρύς, για τον dialer που του λείπει κάτι, μπλά μπλά. Απλά.... αλλάξτε το. Με κάτι που σας ταιριάζει. Γίνεται.

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Ποιά φοβερή διαδικασία ρε παιδιά, στο market βρίσκεις τον άλλο launcher και τον κατεβάζεις.... Η Samsung ως συνήθως έφτιαξε ένα λογισμικό για τα μπάζα (βλ. Kies), το touchwiz. Aφού δεν τό'χει σε software, τι να κάνουμε τώρα. Είναι γνωστό. Είναι κορυφαίοι σε hardware, σε software είναι τραγικοί. Όσες φορές και να απορήσουμε με τόσα λεφτά γιατί δεν παίρνουν ένα software engineering team της προκοπής, δε θα βγάλουμε άκρη.

Αφού όμως βλέπουμε ότι το πρόβλημα είναι στο λογισμικό της Samsung, στην περίπτωση εδώ το touchwiz launcher. Το μόνο που έχουμε να κάνουμε για να ευχαριστηθούμε αυτό το ωραίο τηλέφωνο είναι να το αλλάξουμε. Και είναι πανεύκολο να γίνει. Επίσης το να αλλάξεις launcher δεν είναι "παράνομο", δεν ακυρώνει κάποια εγγύηση ή κάτι, απλά κατεβάζεις το πρόγραμμα από το market, και τελείωσε, αυτό ήτανε. Και η εμπειρία στο ics του sgs2 γίνεται ίδια με αυτή στο nexus.

 

Αυτό είναι η μαγεία του Android. Λύσεις υπάρχουν, πάρα πολλές κι από παντού, δόξα τω Θεώ. Η κλάψα δε βελτιώνει κάτι. Λίγο market research για τη Samsung δείχνει ότι η κατάσταση ήταν έτσι εδώ και χρόνια και δε δείχνει να αλλάζει πολύ. Συμφωνώ και είμαι από τους πρώτους που λέω για τα χάλια της Samsung όσον αφορά το λογισμικό κομμάτι της. Αλλά η συσκευές είναι κορυφαίες. Και το Android γίνεται όλο και καλύτερο. Και τα software της Samsung μπορούν να πεταχτούν ή να αντικατασταθούν, όσα δε δουλεύουν (πολλά δουλεύουν μια χαρά).

 

Αν κάποιος θέλει να φτιάξει κάτι, το κάνει. Ο Chainfire π.χ. αρχίζοντας από το Galaxy S έδωσε άλλο αέρα στο τηλέφωνο με τα προγράμματά του, και ακόμα το κάνει. Ο Στράτος με τα kernel του. Όλοι οι γνωστοί-άγνωστοι devs, βγάζουν αυτά που η Samsung δεν κάνει. Γιατί το Android το επιτρέπει, o κώδικας είναι ελεύθερος. Αν, σαν τους περισσότερους, δεν έχουμε τις γνώσεις να το κάνουμε, μας προσφέρεται, τζάμπα. Oι διορθώσεις υπάρχουν, τις έχουν κάνει άλλοι, και είναι εκει για να τις κατεβάσουμε, να τις βάλουμε και να χαρούμε το τηλέφωνο. Και χάρη σε πολλούς δε χρειάζεται ούτε καν να τις ψάξουμε, αρκεί να ρωτήσουμε σε κάποιο forum όπως το myphone.

 

Αν λοιπόν δε θέλουμε να ασχοληθούμε καθόλου με το τηλέφωνο, να μην αλλάξουμε τίποτα, να μην έχουμε ιδέα πώς δουλεύει το λογισμικό και να μη μπορούμε καν να αλλάξουμε τον launcher ακόμα και να θέλουμε, η i-λύση υπάρχει.

 

Sorry για το μεγάλο μήνυμα, αλλά διαβάζω εδώ και τόσες σελίδες για το ότι κολλάει ο touchwiz, ότι είναι πιο βαρύς, για τον dialer που του λείπει κάτι, μπλά μπλά. Απλά.... αλλάξτε το. Με κάτι που σας ταιριάζει. Γίνεται.

 

Καλύτερα δεν γινόταν να τα γράψεις.

Αυτό είναι το Android παιδιά, με τα καλά του και τα κακά του..μα πάνω απ όλα, είναι Ελευθερία.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2 Beta-5

The sky moves on sideways
Link to comment
Share on other sites

οντως φορτωνει πιο γρηγορα το τηλεφωνο.

ο ADW συνδυαζεται καλα με την 4.03? (τον ειχα αγορασμενο στην ginger.) η nova και apex ειναι καλυτεροι?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, κάποιον ασφαλη οδηγο για root στην ics έχετε να προτεινεται;

 

διαβασε εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=308676

δεν ειναι δυσκολο

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

διαβασε εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=308676

δεν ειναι δυσκολο

Σ' ευχαριστώ.

Δεν ήταν θέμα δυσκολίας. Έχω κάνει αρκετές φορές, σε αρκετά κινητά.

Ήταν θέμα ασφάλειας.

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ.

Δεν ήταν θέμα δυσκολίας. Έχω κάνει αρκετές φορές, σε αρκετά κινητά.

Ήταν θέμα ασφάλειας.

 

Α!! συγνωμη δεν το ηξερα εχεις κάνει αρκετές φορες

ο πρώτος πάντως οπως και διάβασες ειναι ο ποιο απλός

εγω χρησιμοποιώ αυτόν με τον cfroot λογω συνήθειας .παντως θεωρώ οτι και οι δυο ειναι ασφαλείς

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ποιά φοβερή διαδικασία ρε παιδιά, στο market βρίσκεις τον άλλο launcher και τον κατεβάζεις.... Η Samsung ως συνήθως έφτιαξε ένα λογισμικό για τα μπάζα (βλ. Kies), το touchwiz. Aφού δεν τό'χει σε software, τι να κάνουμε τώρα. Είναι γνωστό. Είναι κορυφαίοι σε hardware, σε software είναι τραγικοί. Όσες φορές και να απορήσουμε με τόσα λεφτά γιατί δεν παίρνουν ένα software engineering team της προκοπής, δε θα βγάλουμε άκρη.

Αφού όμως βλέπουμε ότι το πρόβλημα είναι στο λογισμικό της Samsung, στην περίπτωση εδώ το touchwiz launcher. Το μόνο που έχουμε να κάνουμε για να ευχαριστηθούμε αυτό το ωραίο τηλέφωνο είναι να το αλλάξουμε. Και είναι πανεύκολο να γίνει. Επίσης το να αλλάξεις launcher δεν είναι "παράνομο", δεν ακυρώνει κάποια εγγύηση ή κάτι, απλά κατεβάζεις το πρόγραμμα από το market, και τελείωσε, αυτό ήτανε. Και η εμπειρία στο ics του sgs2 γίνεται ίδια με αυτή στο nexus.

 

Αυτό είναι η μαγεία του Android. Λύσεις υπάρχουν, πάρα πολλές κι από παντού, δόξα τω Θεώ. Η κλάψα δε βελτιώνει κάτι. Λίγο market research για τη Samsung δείχνει ότι η κατάσταση ήταν έτσι εδώ και χρόνια και δε δείχνει να αλλάζει πολύ. Συμφωνώ και είμαι από τους πρώτους που λέω για τα χάλια της Samsung όσον αφορά το λογισμικό κομμάτι της. Αλλά η συσκευές είναι κορυφαίες. Και το Android γίνεται όλο και καλύτερο. Και τα software της Samsung μπορούν να πεταχτούν ή να αντικατασταθούν, όσα δε δουλεύουν (πολλά δουλεύουν μια χαρά).

 

Αν κάποιος θέλει να φτιάξει κάτι, το κάνει. Ο Chainfire π.χ. αρχίζοντας από το Galaxy S έδωσε άλλο αέρα στο τηλέφωνο με τα προγράμματά του, και ακόμα το κάνει. Ο Στράτος με τα kernel του. Όλοι οι γνωστοί-άγνωστοι devs, βγάζουν αυτά που η Samsung δεν κάνει. Γιατί το Android το επιτρέπει, o κώδικας είναι ελεύθερος. Αν, σαν τους περισσότερους, δεν έχουμε τις γνώσεις να το κάνουμε, μας προσφέρεται, τζάμπα. Oι διορθώσεις υπάρχουν, τις έχουν κάνει άλλοι, και είναι εκει για να τις κατεβάσουμε, να τις βάλουμε και να χαρούμε το τηλέφωνο. Και χάρη σε πολλούς δε χρειάζεται ούτε καν να τις ψάξουμε, αρκεί να ρωτήσουμε σε κάποιο forum όπως το myphone.

 

Αν λοιπόν δε θέλουμε να ασχοληθούμε καθόλου με το τηλέφωνο, να μην αλλάξουμε τίποτα, να μην έχουμε ιδέα πώς δουλεύει το λογισμικό και να μη μπορούμε καν να αλλάξουμε τον launcher ακόμα και να θέλουμε, η i-λύση υπάρχει.

 

Sorry για το μεγάλο μήνυμα, αλλά διαβάζω εδώ και τόσες σελίδες για το ότι κολλάει ο touchwiz, ότι είναι πιο βαρύς, για τον dialer που του λείπει κάτι, μπλά μπλά. Απλά.... αλλάξτε το. Με κάτι που σας ταιριάζει. Γίνεται.

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου. Μαλιστα θα αντιγράψω και κάτι που έγραψα στο θέμα με τις επίσημες αναβαθμίσεις:

 

....Τώρα αν σε κάποιον δεν αρέσει ο stock launcher ή ο stock dialer, αυτό λύνεται πανεύκολα με τον apex/nova και τον exdialer. Πάντως η δύναμη της συνήθειας είναι μεγάλη...από εκεί που βρίζουμε και δεν μας αρέσει o stock, άλλο τόσο τον θέλουμε προκειμένου να μη πάμε σε έναν άλλο. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ενώ πχ χρησιμοποιούμε για sms τον go sms δεν κάνουμε το ίδιο με τον launcher ή με τον dialer (αναφέρω αυτά γιατί τα πιο πολλά παράπονα αφορούν αυτά).

 

Και το λέω και για μένα γιατί η πρώτη επαφή με ένα άγνωστο περιβάλλο τις περισσότερες φορές ξενίζει.

Η παραμετροποίηση πx που δίνει ο nova είναι αντίστοιχη με το να κάνεις root στη συσκευή. Βάζεις όποιο εικονίδιο θέλεις όπου θέλεις και μάλιστα εντός εγγύησης. 10 λεπτά υπομονή θέλει για να τον τακτοποιήσεις στα μέτρα σου και μετά δεν θα ξαναασχοληθείς με τον touchwiz 4. Η δύμαμη του android φαίνεται εδώ...ελευθερία και παραμετροποίηση. ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ!

 

Προσωπικά δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο σοβαρό θέμα κατά την μετάβαση και συνολικά η εμπειρία μου χρήσης του ice cream είναι ανώτερη από αυτή της 2.3.

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους σας χαλάει ο stock launcher,εγω θα σας πρότεινα τον spb launher 3d.Τον έχω εδώ κ μήνες κ είναι πολύ καλός ;-)

 

Έχω την εντύπωση ότι τραβάει λίγο παραπάνω ρευματάκι από το κανονικό :)

 

οντως φορτωνει πιο γρηγορα το τηλεφωνο.

ο ADW συνδυαζεται καλα με την 4.03? (τον ειχα αγορασμενο στην ginger.) η nova και apex ειναι καλυτεροι?

 

Μια χαρά δουλεύει εμένα μου αρέσει και ο apex αλλά αν δεν βρω τρόπο να περάσω φακέλους θα μείνω στον adw

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

με την εφαρμογη quandrant standart πηγα να μετρησω το benhcmark του τηλεφωνου. εχει την 4.03 πανω.

μου εβγαλε σκορ 3530. μια και δεν ξερω αυτο ειναι φυσιολογικο νουμερο? πρεπει να ειναι απο καποιο νουμερο και πανω?

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: Έχω μια κάρτα SD 16GB ...Πως θα γίνει τα παιχνίδια που περνάω να γίνονται εγκατάσταση εκέι μεσα?..Γιατι η Rom του κινητου έχει γεμίσει πλέον...Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιω το βασικο mail του s2 και μου δημιουργει το εξης προβλημα. σβηνω τα καινουρια Mail απο το computer και οταν μπαινω στο mail του s2 Μου τα εμφανιζει σαν καινουρια. κατεβασα και την εφαρμογη της hotmail απο το μαρκετ η οποια τα δειχνει μια χαρα αλλα δεν ειναι τοσο καλη οσο της βασικου mail της συσκευης.

Οποιος μπορει ας μου πει τη γνωμη του

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν γίνεται και πως να ρυθμίσω την μπαταρία ώστε να μην χαμηλώνει ο φωτισμός, να μπορεί να λειτουργεί το φλας της κάμερας και να αλλάξω τα στάδια στα οποία θα μου βγάζει μηνύματα χαμηλής μπαταρίας?
Link to comment
Share on other sites

με την εφαρμογη quandrant standart πηγα να μετρησω το benhcmark του τηλεφωνου. εχει την 4.03 πανω.

μου εβγαλε σκορ 3530. μια και δεν ξερω αυτο ειναι φυσιολογικο νουμερο? πρεπει να ειναι απο καποιο νουμερο και πανω?

 

Μη δίνεις σημασία στα Benchmarks. Αυτό που έχει σημασία είναι πως αισθάνεσαι εσύ το κινητό σου.

 

Καλήμερα σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: Έχω μια κάρτα SD 16GB ...Πως θα γίνει τα παιχνίδια που περνάω να γίνονται εγκατάσταση εκέι μεσα?..Γιατι η Rom του κινητου έχει γεμίσει πλέον...Ευχαριστώ!

 

Στην εξωτερική SDCard δεν γίνεται να εγκατασταθούν εφαρμογές.

Έχεις μεταφέρει εφαρμογές στην εσωτερική SDCard; Μου φαίνεται δύσκολο να την γέμισες όλη.

Edited by Superuser

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...