Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γενικά όταν η οθόνη κλείνει και την ξανανοίγεις έχεις lock screen? Αν ναι μήπως έχεις κάνει την επιλογή αυτή (none στο lock screen) από τα Jkay delux settings (αν δεν ξέρεις τι είναι αυτό μάλλον δεν έχεις κάνει τέτοια επιλογή)?

 

για lock screen εχω το jkay glass deluxe .αλλα αυτο συμβαινε και με την stock rom

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν και δεν έχουν να κάνουν με το GS2 οι ερωτήσεις σου, σου απαντάω στα γρήγορα.

 

Εάν έχεις wifi card ή usb μπορείς να κάνεις το pc σου hotspot και να δίνεις Internet στο SGS2.

 

Εάν όχι πάλι μπορείς να το κάνεις μέσω του usb καλωδίου, ψάξε για reverse tethering στο google.

 

Προσωπική άποψη τέτοια κινητά χωρίς data ή έστω τουλάχιστον wifi στην χειρότερη δεν αξίζει να τα έχεις και για να μην παιδεύεσαι με Stickaκια κτλ πάρε απλά ένα access point

Link to comment
Share on other sites

μερικες φορες όταν ανοίγω το κινητο δεν μου δειχνει την οθόνη για να βάλω τον κωδικο της sim αυτο γινότανε με την μαμα rom αλλα και με την pulse.Ξέρει καπιος πώς βάλω τον κωδικο μετά ?

 

Πήγαινε στις ρυθμίσεις-τοποθεσία και ασφάλεια-ορισμός κλειδώματος οθόνης και διάλεξε όποιον τρόπο θες.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΚΛΕΙΝΩ ΕΝΑΜΙΣΙ ΜΗΝΑ ΜΕ ΤΟ SII ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΥΟ ΘΕΜΑΤΑ -ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΜΩΒ ΘΟΛΟΥΡΑΣ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΜΕ ΦΛΑΣ (ΟΧΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ) ΚΑΙ ΑΝΤΙΛΑΛΟ ΤΗΣ ΦΩΝΗΣ ΤΩΝ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΩΝ ΜΟΥ (ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ NOISE REDUCTION ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΛΗΣΗ) - ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ GALAXY ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΔΩ ΜΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΗΝ SD ΚΑΡΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΤΙΚΕΤΑ ΕΙΚΟΝΕΣ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΕΧΩ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΕΝΕΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ. ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ GALAXY ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟ. ΕΨΑΞΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ. ΘΥΜΑΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ;

 

Συγχωρεστε με για τα κεφαλαια. Εστειλα το μηνυμα μεσω tapatalk και δεν καταλαβα λογω αφηρημαδας οτι εγραφα κεφαλαια τοση ωρα.

Edited by seat2062

Δημήτρης

LUCAS HOOD

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια , εφω ειμαι σχετικα εμπειρος χρηστης και αντιμετωπιζω ενα προβλημα εδω και πολυ καιρο ,οταν μιλαω με το bluetooth μετα απο 2 λεπτα ενω ειναι συνδεδεμενο ακομη ,κοβεται η επικοινωνια με το τηλ και πρεπει να πατησω ,αποσυνδεση -συνδεση με ακουστικα , μιλαω ακομη 2 λεπτα και το ιδιο ,μεχρι btooth αλλαξα ,αλλα εχω παρατηρησει οτι αρχιζει και το κανει μετα απο αλλαγες ρομ κλπ...,ακομη σβηνω το φακελο bt ,και ξανακανω ζευξη αλλα παλι τα ιδια ,εχει κανεις κατι παρομοιο ...???

nokia n95/omnia/omnia2/hd2/galaxy s/s2/s3/S4/S5/note2/note 3- 4-9-10+/ S7/S7 EDGE/S8 PLUS/S9 PLUS/A9 PLUS/huawei mate7-8-9 /MATE 10 LITE

GPS PRIMO 2.4-STREAT PILOT--COPILOT--NAVITEL-D/PAN-AUTOMAPA-NDRIVE-B/NROAD-NAVIGO-SYGIC-NAVITEL[/colorht]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στο φόρουμ μας :)

 

Στο jkay deluxe στην επιλογή κλειδώματος για aosp παρέχει 3 "σύρτες" πως μπορώ να το κάνω να έχει μόνο έναν "σύρτη" ; όσο και αν έψαξα δεν βρήκα ανάλογη ρύθμιση

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στο φόρουμ μας :)

 

Στο jkay deluxe στην επιλογή κλειδώματος για aosp παρέχει 3 "σύρτες" πως μπορώ να το κάνω να έχει μόνο έναν "σύρτη" ; όσο και αν έψαξα δεν βρήκα ανάλογη ρύθμιση

 

Καλημέρα, στο Lockscreen actions -> edit actions

 

πατάς το μενού touchkey -> more

 

και διαλέγεις AOSP Classic :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους θα ήθελα να πω μια επισήμανση για το κινητό. Πριν καιρό το κινητό μου έκανε μέσα στην μέρα 2-3 restart κάπου διάβασα ότι πρέπει να μεταφέρω τις εφαρμογές σπό την κάρτα sd στην μνήμη του κινητού μου,πράγμα που έκανα εκτός από αυτές που είναι μεγάλες πάνω από αυτές 5mb . Εκτοτε τέλος τα restart εχω και 2 μήνες. Δοκιμάστε το εχω την 2.3.4. Official .

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, στο Lockscreen actions -> edit actions

 

πατάς το μενού touchkey -> more

 

και διαλέγεις AOSP Classic :)

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου :)

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει βγει. Για τα αγορασμένα από Πλαίσιο η τελευταία επίσημη είναι η 2.3.4

 

σε ευχαριστω φιλε μου για την ενημερωση εχει σχεση τιποτα που ειναι αγορασμενο απο Μεντια μαρκετ:!::!::!:

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν έχουν να κάνουν με το GS2 οι ερωτήσεις σου, σου απαντάω στα γρήγορα.

 

Εάν έχεις wifi card ή usb μπορείς να κάνεις το pc σου hotspot και να δίνεις Internet στο SGS2.

 

Εάν όχι πάλι μπορείς να το κάνεις μέσω του usb καλωδίου, ψάξε για reverse tethering στο google.

 

Προσωπική άποψη τέτοια κινητά χωρίς data ή έστω τουλάχιστον wifi στην χειρότερη δεν αξίζει να τα έχεις και για να μην παιδεύεσαι με Stickaκια κτλ πάρε απλά ένα access point

 

 

επειδει ειμαι λιγο ασχετος απο το θεμα,τι ακριβως ειναι το wifi usb k το wifi card? αν σου ειναι ευκολο να μου τα διξεις σε καποιο λινγκ,μαζι με ποιο θα μου προτινες να παρω! το λαπτοπ μου ειναι αυτο Hp Pavilion dv6-3150ev μηπως εχει ενσωματομενο?? αν οχι πες οτι το περνω απλα το βαζω σε θυρα usb κ εχω wifi απο το λαπτοπ??? η ειναι πιο περιπλοκη η διαδικασια?

για το reverse tethering δεν βρηκα κατι στο google απλο κ κατανοητο απο μενα κ στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ!AN ξες εσυ καποιο δωσε μου το λινγκ να δω! ειναι ποιο ευκολη διαδικασια αυτη απο το wifi usb???

οταν λες access point ενοεις ασυρματο ρουτερ ε? μπορω να παρω το ασυρματο ρουτερ κ να συνδεσο μονο σε αυτο το καλωδιο που περνω internet απο το ενσυρματο ρουτερ κ να εχω wifi internet η δεν γινεται αυτο που λεω!???

sorry που σε ζαλισα με τις ερωτησεις μου αλλα πριν ειχα htc κ δεν ειχα αυτο προβλημα κ δεν το γνωριζα κ τωρα δεν ξερω τη να κανω γιατι αυτο το κιν χωρις internet ειναι αχρηστο!!!

περιμενω απαντησεις οσο ποιο αναλητικα κ απλα γινεται!

Link to comment
Share on other sites

επειδει ειμαι λιγο ασχετος απο το θεμα,τι ακριβως ειναι το wifi usb k το wifi card? αν σου ειναι ευκολο να μου τα διξεις σε καποιο λινγκ,μαζι με ποιο θα μου προτινες να παρω! το λαπτοπ μου ειναι αυτο Hp Pavilion dv6-3150ev μηπως εχει ενσωματομενο?? αν οχι πες οτι το περνω απλα το βαζω σε θυρα usb κ εχω wifi απο το λαπτοπ??? η ειναι πιο περιπλοκη η διαδικασια?

για το reverse tethering δεν βρηκα κατι στο google απλο κ κατανοητο απο μενα κ στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ!AN ξες εσυ καποιο δωσε μου το λινγκ να δω! ειναι ποιο ευκολη διαδικασια αυτη απο το wifi usb???

οταν λες access point ενοεις ασυρματο ρουτερ ε? μπορω να παρω το ασυρματο ρουτερ κ να συνδεσο μονο σε αυτο το καλωδιο που περνω internet απο το ενσυρματο ρουτερ κ να εχω wifi internet η δεν γινεται αυτο που λεω!???

sorry που σε ζαλισα με τις ερωτησεις μου αλλα πριν ειχα htc κ δεν ειχα αυτο προβλημα κ δεν το γνωριζα κ τωρα δεν ξερω τη να κανω γιατι αυτο το κιν χωρις internet ειναι αχρηστο!!!

περιμενω απαντησεις οσο ποιο αναλητικα κ απλα γινεται!

 

 

φιλε μου δεν ειναι τιποτα πας κατω δεξια στο εικονιδιο του ιντερνετ και πατας απανω,και μετα διαλεγεις ΑΝΟΙΓΜΑ ΚΕΝΤΡΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΝΗΣ ΧΡΗΣΗΣ,μετα πατας απανω στο ΡΥΘΜΙΣΗ ΝΕΑΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ Η ΔΙΚΤΥΟΥ,μετα σου ανοιγη ενα κουτι με επιλογες πας στη επιλογη κατω κατω που λεει ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ AD HOC ΔΙΚΤΥΟΥ και πατας επομενο μετα ξανα επομενο βαζεις ΟΝΟΜΑ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΣΦΑΛΕΙΑ αν θες ΚΑΙ ΚΩΔΙΚΟ ,αλλιως στην ασφαλεια βαζεις ΧΩΡΙΣ ΕΛΕΓΧΟ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ για να μπεις χωρις κωδικο και μετα πατας επομενο και τελος μολις σου ενεργοποιηση το δικτυο θα σου εχει και μια επιλογη να βαλεις να μπαινει και στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ.και εισαι ετοιμος.ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ SAMSUNG GALAXY S 2 μαλλον δε προκειται να συνδεσεις.μπορει με οποιοδηποτε αλλο κινητο που εχει WIFI να μπεις και να εχεις ιντερνετ εκτος του δικου μας.εγω ειναι το μονο παραπονο που εχω απο το κινητο.καλη επιτυχια.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου δεν ειναι τιποτα πας κατω δεξια στο εικονιδιο του ιντερνετ και πατας απανω,και μετα διαλεγεις ΑΝΟΙΓΜΑ ΚΕΝΤΡΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΝΗΣ ΧΡΗΣΗΣ,μετα πατας απανω στο ΡΥΘΜΙΣΗ ΝΕΑΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ Η ΔΙΚΤΥΟΥ,μετα σου ανοιγη ενα κουτι με επιλογες πας στη επιλογη κατω κατω που λεει ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ AD HOC ΔΙΚΤΥΟΥ και πατας επομενο μετα ξανα επομενο βαζεις ΟΝΟΜΑ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΣΦΑΛΕΙΑ αν θες ΚΑΙ ΚΩΔΙΚΟ ,αλλιως στην ασφαλεια βαζεις ΧΩΡΙΣ ΕΛΕΓΧΟ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ για να μπεις χωρις κωδικο και μετα πατας επομενο και τελος μολις σου ενεργοποιηση το δικτυο θα σου εχει και μια επιλογη να βαλεις να μπαινει και στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ.και εισαι ετοιμος.ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ SAMSUNG GALAXY S 2 μαλλον δε προκειται να συνδεσεις.μπορει με οποιοδηποτε αλλο κινητο που εχει WIFI να μπεις και να εχεις ιντερνετ εκτος του δικου μας.εγω ειναι το μονο παραπονο που εχω απο το κινητο.καλη επιτυχια.

 

δικιο εχεις.δυστυχως δεν συνδεεται

Υ.Γ.Εχω βρει μια υπηρεσια αντιστοιχη του dropbox,την λενε sugarsync και σου δινει με το καλημερα 5gb.αν προσκληθεις η προσκαλεσεις καποιον παιρνεται και οι 2 απο 500mb.αν θελετε να γραφτειται μπητε απο αυτο το link για να παρουμε και οι 2 το referral των 500 mb

Link to comment
Share on other sites

δικιο εχεις.δυστυχως δεν συνδεεται

Υ.Γ.Εχω βρει μια υπηρεσια αντιστοιχη του dropbox,την λενε sugarsync και σου δινει με το καλημερα 5gb.αν προσκληθεις η προσκαλεσεις καποιον παιρνεται και οι 2 απο 500mb.αν θελετε να γραφτειται μπητε απο αυτο το link για να παρουμε και οι 2 το referral των 500 mb

 

Η ******* ειναι γιατι δε συνδεεται εδω συνδεονται μουφα κινητα γιατι οχι αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Οπως γινεται με τις κλησεις υπαρχει τροπος να μην λαμβανουμε μηνυματα για καπια επαφη που δεν θελουμε?

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου δεν ειναι τιποτα πας κατω δεξια στο εικονιδιο του ιντερνετ και πατας απανω,και μετα διαλεγεις ΑΝΟΙΓΜΑ ΚΕΝΤΡΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΝΗΣ ΧΡΗΣΗΣ,μετα πατας απανω στο ΡΥΘΜΙΣΗ ΝΕΑΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ Η ΔΙΚΤΥΟΥ,μετα σου ανοιγη ενα κουτι με επιλογες πας στη επιλογη κατω κατω που λεει ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ AD HOC ΔΙΚΤΥΟΥ και πατας επομενο μετα ξανα επομενο βαζεις ΟΝΟΜΑ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΣΦΑΛΕΙΑ αν θες ΚΑΙ ΚΩΔΙΚΟ ,αλλιως στην ασφαλεια βαζεις ΧΩΡΙΣ ΕΛΕΓΧΟ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ για να μπεις χωρις κωδικο και μετα πατας επομενο και τελος μολις σου ενεργοποιηση το δικτυο θα σου εχει και μια επιλογη να βαλεις να μπαινει και στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ.και εισαι ετοιμος.ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ SAMSUNG GALAXY S 2 μαλλον δε προκειται να συνδεσεις.μπορει με οποιοδηποτε αλλο κινητο που εχει WIFI να μπεις και να εχεις ιντερνετ εκτος του δικου μας.εγω ειναι το μονο παραπονο που εχω απο το κινητο.καλη επιτυχια.

 

γιατι δεν συνδεεται μονο το συγκεκριμενο κινητο? το εχεις δοκιμασει??? ξερεις τουλαχιστον τον λογο??

παρολα αυτα πιο wifi card η wifi usb μου προτινεις να παρω γιατι ειμαι ασχετος με το τι πρεπει να προσεξω? πια η διαφορα μεταξυ τους?

ειναι αναλογα με τι συνδεση που εχεις (ταχυτητα?)???

εσυ πως το αντιμετωπιζεις αυτο το προβλημα γιατι ειναι μεγαλο κ μετα απο htc που ηταν τοσο απλο ειναι μεγαλη ξενερα αυτο!

Link to comment
Share on other sites

με αυτον τον τροπο, reverse tethering, που λεει ποιο πανω ενας φιλος το εχεις δοκιμασει? τι ακριβως ειναι μπορεις να μου εξυγησεις οπως πολυ ωραια μου ειπες για το wifi usb?
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν έχουν να κάνουν με το GS2 οι ερωτήσεις σου, σου απαντάω στα γρήγορα.

 

Εάν έχεις wifi card ή usb μπορείς να κάνεις το pc σου hotspot και να δίνεις Internet στο SGS2.

 

Εάν όχι πάλι μπορείς να το κάνεις μέσω του usb καλωδίου, ψάξε για reverse tethering στο google.

 

Προσωπική άποψη τέτοια κινητά χωρίς data ή έστω τουλάχιστον wifi στην χειρότερη δεν αξίζει να τα έχεις και για να μην παιδεύεσαι με Stickaκια κτλ πάρε απλά ένα access point

 

οταν λες access point ενοεις ασυρματο ρουτερ ε? μπορω να παρω το ασυρματο ρουτερ κ να συνδεσο μονο σε αυτο το καλωδιο που περνω internet απο το ενσυρματο ρουτερ κ να εχω wifi internet η δεν γινεται αυτο που λεω!???

Link to comment
Share on other sites

οταν λες access point ενοεις ασυρματο ρουτερ ε? μπορω να παρω το ασυρματο ρουτερ κ να συνδεσο μονο σε αυτο το καλωδιο που περνω internet απο το ενσυρματο ρουτερ κ να εχω wifi internet η δεν γινεται αυτο που λεω!???

 

Ναι γίνεται, απλά πρέπει να ρυθμίσεις τις ip και να κλήσεις τον 1 από τους 2 dhcp server (λογικά θα έχουν και τα 2 από default). Για το reverse tethering στα Ελληνικά δεν νομίζω να υπάρχει οδηγός, στα αγγλικά θα βρεις σίγουρα με συγχωρείς αλλά δεν μπορώ να στο γράψω αναλυτικά ίσως το σ/κ αν βρω χρόνο να κάνω εγώ έναν οδηγό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα...εδώ κ λίγες μέρες δεν μπορώ να ανεβάσω φωτό στο Facebook από το κινητό..ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει;;

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οταν παω να στειλβω ενα μεγαλο sms με γραματα που ειναι για πανω απο 3 μνμ κανονικα μου γραφει απο μονο του μετατροπη σε μνμ πολυμεσων??? γιατι??? κ οταν παω να το σστειλω μου λεει δεν ειναι δυνατη η αποστολη,θα αποσταλει οταν η υπηρεσια ειναι διαθεσιμη!!! τι ειναι αυτο κ πως μπορω να το διορ8ωσω?? αν μικρινο το μνμ κ το κανω σε γραματα οσο 3 μνμ μου λεει παλι μετατροπη σε μνμ κειμενου κ το στελνει κανονικΑ!!??
Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο μου εμεινε στα χερια το SII.Ξεκινησα να το φλασαρω και ενω συνδεθηκε κανονικα με το odin στην συνεχεια ειδα οτι δεν ανταποκρινοταν καθολου,το αποσυνδεσα εβγαλα μπαταρια αλλα δεν ξανανοιξε ποτε,ουτε με usb jig,απ οτι φαινεται εφαγε ζημια μεσα,να σκασω ειμαι.Ξερει καποιος αν ειναι ακομη η smartek το εξουσιοδοτημενο servis? Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο μου εμεινε στα χερια το SII.Ξεκινησα να το φλασαρω και ειδα οτι δεν ανταποκρινοταν καθολου,το αποσυνδεσα εβγαλα μπαταρια αλλα δεν ξανανοιξε ποτε,ουτε με usb jig,απ οτι φαινεται εφαγε ζημια μεσα,να σκασω ειμαι

 

Ουτε σε download mode?????εβγαλε καποιο σφαλμα πριν?

Link to comment
Share on other sites

Ουτε σε download mode?????εβγαλε καποιο σφαλμα πριν?
Πουθενα δεν μπαινει,εβαλα και το usb jig που ειχα φιαξει για το S αλλα τιποτα γμτ.Δεν μπορω να καταλαβω που εφαγε την φλασια,το odin το αναγνωρισε (δεν ειναι η πρωτη φορα που φλασαρω) τσεκαρισε τα αρχεια και μολις ξεκινησε το perartition εμεινε εκει και δεν ξανανοιξε.
Link to comment
Share on other sites

Πουθενα δεν μπαινει,εβαλα και το usb jig που ειχα φιαξει για το S αλλα τιποτα γμτ.Δεν μπορω να καταλαβω που εφαγε την φλασια,το odin το αναγνωρισε (δεν ειναι η πρωτη φορα που φλασαρω) τσεκαρισε τα αρχεια και μολις ξεκινησε το perartition εμεινε εκει και δεν ξανανοιξε.

 

Τι πηγες να περασεις.Αν και δεν νομιζω να επαιξε καποιο ρολο?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...