Jump to content

Samsung Galaxy Nexus (I9250)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιπλέον έχουμε και price drop :)

 

Galaxy Nexus Drops To $349 On Google Play Store Ahead Of I/O Keynote

http://www.slashgear.com/galaxy-nexus-hspa-price-cut-to-349-27235860/

 

Και παζάρευα σήμερα ένα μεταχειρισμένο από ebay στα 350. Για να δούμε.. άντε να πέσει λίγο ακόμα η τιμή! :D

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το θεμα και ειναι να πεσει και η τιμη του στην Ελλάδα :-\

Εγω το προλαβα στα 359€ δυο μερες πριν να ανεβεί η τιμη. Τωρα το βλέπω στα 398€

Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,εχει συμβει σε κανεναν να μιλαει με καποιον αλλον κ να ακουει ξανα αυτα που λεει στο ακουστικο?

 

 

 

Αυτο δεν ειναι προβλημα του κινητου σου, αλλα του αλλου. Ή μπορει απλα να ειναι αποτελεσμα μιας συγκεκριμενης καταστασης εκεινη τη στιγμη (πχ αντιλαλος).

Samsung Galaxy Nexus

AOKP Jelly Bean - Franco.kernel

Link to comment
Share on other sites

Εβαλέ κανείς το jelly bean?Το τρέχω από νωρίς το πρωί.Πολύ πιο smooth από το ics .

Οδηγίες εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1737618

και εδω rooted http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1737849

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Είμουν στο τσάκ να την περάσω, αλλά στο xda αναφέρουν προβλήματα στο wifi μετά το update, οπότε θα περιμένω.
Bosch Com 509, Ericsson T10s, Ericsson T18s, Nokia 3330, Siemens C35, Panasonic GD67, Sharp GX10, Nokia 3200, Motorola E398, Nokia 9300, Nokia 6085, Motorola W490, Motorola A1200 Ming, LG HB620, Samsung B7300 OmniaLITE, Samsung Galaxy 551, Samsung Nexus S, Iphone 4, Samsung Galaxy Nexus, Motorola Moto G, LG G2 D802, HTC One M9, HTC 10, Nokia X7 (8.1), Nokia 8.3
Link to comment
Share on other sites

http://www.gsmarena.com/unlocked_samsung_galaxy_nexus_gets_a_healthy_price_reduction-news-4452.php

 

Πτωση τιμης, αρχικα στην Αμερικη, να ελπιζουμε και για εδω ;

Link to comment
Share on other sites

Προβλέπω στην Ελλάδα να το ξαναπάνε απλά 350 για να ακολουθήσουν την πτώση της Αμερικής! Είχε 350, το πήγανε 400 και θα ξαναπάει 350 :). Μου φαίνεται μας δουλεύουν λίγο. Και μην ξεχνάμε ότι το πουλάνε και 600 ακόμα σε αρκετά μαγαζιά .... Edited by gthe
One Plus 5T 6gb/64gb Stock Stable Oreo
Link to comment
Share on other sites

http://www.gsmarena.com/unlocked_samsung_galaxy_nexus_gets_a_healthy_price_reduction-news-4452.php

 

Πτωση τιμης, αρχικα στην Αμερικη, να ελπιζουμε και για εδω ;

 

350 δολλάρια (280ευρώ) μόνο?????? πω πω.. μακάρι να το πετύχουμε με αυτή την τιμή πουθενά.. στο amazon και στο ebay πάντως που κοίταξα δεν έχει πέσει η τιμή.. αν το βρεί κανείς ας το αναφέρει..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Προχτες ετρωγα καρπουζι σε μια γαβαθα ΝΑ και μετα που το τελειωσα,ειχε μεινει λιγο ζουμι στο τελος.Επαιζα με το κινητο εκεινη την ωρα και μου επεσε μεσα.Πολυ γρηγορα το εβγαλα,φυσηξα και σκουπισα,το τηλεφωνο δουλευει αλλα φορτιζει οποτε θελει.Καθαρισα την υποδοχη με μπατονετες,αλλα παλι τα ιδια κανει.πηρα τηλεφωνο τη Samy και μου ειπαν να το παω στο εξουσιοδοτημενο service της στο Χαϊδαρι.Το πηγα,αλλα μου λενε οτι για να το φτιαξουν πρεπει να σβηστουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ στο κινητο.Ειπα οτι φοραω ηδη την 4.0.4 και δεν χρειαζομαι update,αλλα λενε οτι το κινητο σβηνει τα παντα μολις ανοιχτει.

 

Δεν μου ακουγονται και πολυ σοϊ ολα αυτα.Εχει κανενας καμια εναλλακτικη για σερβις ατην Αθηνα;

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έτσι λειτουργούν στην smartec. Περνάνε πρώτα την δικιά τους stock rom για να σιγουρευτούν οτι δεν είναι θέμα λειτουργικού-software και μετά εξετάζουν τυχόν προβλήματα-φθορές στο hardware. Κάνε ένα backup και προχώρα ;).
Bosch Com 509, Ericsson T10s, Ericsson T18s, Nokia 3330, Siemens C35, Panasonic GD67, Sharp GX10, Nokia 3200, Motorola E398, Nokia 9300, Nokia 6085, Motorola W490, Motorola A1200 Ming, LG HB620, Samsung B7300 OmniaLITE, Samsung Galaxy 551, Samsung Nexus S, Iphone 4, Samsung Galaxy Nexus, Motorola Moto G, LG G2 D802, HTC One M9, HTC 10, Nokia X7 (8.1), Nokia 8.3
Link to comment
Share on other sites

Μου λες σε παρακαλω πως να το κανω;Γιατι βλεπω μεγαλη διαδικασια με κατι sdk που ειδα

 

εχεις κανει root?

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Ελληνικο πληκτρολογιο απο μαμα google.

Περιμενα 4 χρονια για αυτην την στιγμή:)

 

:):)

 

JB JB JB

[sIGPIC][/sIGPIC]

αν θέλετε κατεβαστε την εφαρμογη μου Olympiakos Voices ,Panathinaikos Voices and AEK Voices όπως και DrGonzo[/b] (Fear and Loathing to Las Vegas)http://www.cyrket.com/p/android/com.DrGonzo/ και την Veggos http://apps.doubletwist.com/search?q=Veggos απο το Android Market

Link to comment
Share on other sites

Αυτό για το ελληνικό πληκτρολόγιο από μαμά με Jelly Bean ισχύει; Γιατί δεν το είδα να λέγεται πουθενά αλλού...
Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Motorola L7, Sony Ericsson W810i, Nokia 6680, Nokia 3120 classic, Nokia E71, Nokia C5-03, Nokia N900, Samsung Galaxy S, Google Nexus S, HTC 8S, Nokia N9, Moto G 2nd, Moto X 2nd, OnePlus X, Nexus 6, Redmi Note 5, Mi8
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Ελληνικο πληκτρολογιο απο μαμα google.

Περιμενα 4 χρονια για αυτην την στιγμή:)

 

:):)

 

JB JB JB

 

Επιτέλους! :up:

Έβαλες την ρομ ή απλά το διάβασες κάπου; Για πες εντυπώσεις αν το έχεις

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Ελληνικο πληκτρολογιο απο μαμα google.

Περιμενα 4 χρονια για αυτην την στιγμή:)

 

:):)

 

JB JB JB

 

τα αρχεια ειναι τα latinimegoogle.apk και latinimedictionarypack.apk?γλωσσα αλλαζεις κανοντας slide στην spacebar?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό για το ελληνικό πληκτρολόγιο από μαμά με Jelly Bean ισχύει; Γιατί δεν το είδα να λέγεται πουθενά αλλού...

 

Ισχυει, το ειπε κι ενας στο techblog.

Εσεις που βαλατε 4.1 εχετε καποιο προβλημα με το wifi?

Το κανατε με την διαδικασια που λεει στο xda?

Samsung Galaxy Nexus

AOKP Jelly Bean - Franco.kernel

Link to comment
Share on other sites

απιστευτο οτι εβαλαν πλεον Ελληνικα στο πληκτρολογιο..wow!

και πριν 3 μερες εδωσα 2€ για το swiftkey :p

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχει ελληνικο πληκτρολογιο απο μαμα.Εχω κανει post τα links με τη ρομ.Η ρομ του koush που εβαλα(το 1ο link) δεν εχει κανενα προβλημα με το wifi.

 

 

και να προσθεσω οτι το τηλεφωνο πεταειιιιι

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχει ελληνικο πληκτρολογιο απο μαμα.Εχω κανει post τα links με τη ρομ.Η ρομ του koush που εβαλα(το 1ο link) δεν εχει κανενα προβλημα με το wifi.

 

Έχει κάποια αισθητή διαφορά από το ICS.;

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχει ελληνικο πληκτρολογιο απο μαμα.Εχω κανει post τα links με τη ρομ.Η ρομ του koush που εβαλα(το 1ο link) δεν εχει κανενα προβλημα με το wifi.

 

 

και να προσθεσω οτι το τηλεφωνο πεταειιιιι

 

Και το εχω στησει μια χαρα με CM9...!

Πολυ ενθαρρυντικα σχολια!Αφου την εχεις περασει πες μας και εντυπωσεις για τη μπαταρια κτλ.

 

Μπορει να δοκιμασω ζελεδακια μεσα στο ΣΚ.

Edited by agekalp
υβρις...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Nexus (I9250)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...