Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy Note (N7000)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σχεδόν με πείσατε για το Note.. :D

δε το βρήκε σε κάποιο store με άσπρο χρωμα, εκτός από φώτο παρουσίασης της συσκευής. λέτε να πάρει κανένα 2μηνο να βγει σε άσπρο και να περιμένω άδικα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ναι ρε παιδια ξερει κανεις για το ποτε θα ερθει ελλαδα το λευκο note...ευρωπη κυκλοφορει???με εχει τρελανει αυτο το phtabet....
Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:καλησπερα παιδες! σας διαβαζα αυτες τις μερες και εδω και 3 μερες ειμαι και εγω κατοχος του note . μου κανει ομως εντυπωση που το χαρακτηριζετε με το S2.το s2 ειναι ενα μεγαλο smartphone και το note ειναι tablet για μενα. προσωπικα δεν ειδα διαφορες και σκυλομετανιωσα που εδωσα το S2. οταν βγαινεις εξω ειναι σαν να κουβαλας tablet. φορητοτητα μηδεν!. με το S2 δεν ειχα κανενα προβλημα αλλα με επιρεασατε και πηρα το note:p.κατα τα αλλα οι επιδοσεις του ειναι οκ.
Link to comment
Share on other sites

ωραιο το note, πολυ ωραια οθονη, το μεγεθος ειναι μεγαλο αλλα ειναι θεμα συνηθειας.. οπως εγινε και με το s2.
Link to comment
Share on other sites

ωραιο το note, πολυ ωραια οθονη, το μεγεθος ειναι μεγαλο αλλα ειναι θεμα συνηθειας.. οπως εγινε και με το s2.

 

:rolleyes:μα το εχεις? εδω το μεγεθος πλεον δεν ειναι θεμα συνηθειας αλλα απο ενα σημειο και μετα "δεν" μεταφερεται οπως ενα smartphone . ως πρωην κατοχος του S2 αλλα και φρεσκος του note ομολογω οτι το S2 απλα δεν παιζεται!το note θες κανονικη τσαντα για να το κουβαλας .απλα ξεγελαει στο ματι γιατι ειναι λεπτο :)

Edited by akiss_
Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:μα το εχεις? εδω το μεγεθος πλεον δεν ειναι θεμα συνηθειας αλλα απο ενα σημειο και μετα "δεν" μεταφερεται οπως ενα smartphone . ως πρωην κατοχος του S2 αλλα και φρεσκος του note ομολογω οτι το S2 απλα δεν παιζεται!το note θες κανονικη τσαντα για να το κουβαλας .απλα ξεγελαει στο ματι γιατι ειναι λεπτο :)

 

Φίλτατε νομίζω ότι είσαι λίγο υπερβολικός.

 

Αν έχεις ή έχεις δει τη γνήσια θήκη-φάκελο της Samsung είναι ακριβώς το ίδιο μέγεθος με τη θήκη που μπαίνει μέσα το s2 αλλά σε καμία περίπτωση το note.

 

Έχων τέτοιου παραδειγματισμού θεωρώ ότι δε "ξεφεύγει" στο μέγεθος το note, είναι σα να μεταφέρεις ένα s2 σε θήκη.

Προκειμένου να μη γίνεται παραπληροφόρηση στους αναγνώστες καλό είναι να προσέχουμε τη γράφουμε. . . ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Φίλτατε νομίζω ότι είσαι λίγο υπερβολικός.

 

Αν έχεις ή έχεις δει τη γνήσια θήκη-φάκελο της Samsung είναι ακριβώς το ίδιο μέγεθος με τη θήκη που μπαίνει μέσα το s2 αλλά σε καμία περίπτωση το note.

 

Έχων τέτοιου παραδειγματισμού θεωρώ ότι δε "ξεφεύγει" στο μέγεθος το note, είναι σα να μεταφέρεις ένα s2 σε θήκη.

Προκειμένου να μη γίνεται παραπληροφόρηση στους αναγνώστες καλό είναι να προσέχουμε τη γράφουμε. . . ;)

 

 

:rolleyes:ovelix5 συγνωμη αλλα δεν εχω καθολου το σκοπο της παραπληροφορησης στο σκεπτικο μου . τοχω 3 μερες και εξεφρασα την δυσαρεσκεια μου στο θεμα μεγεθος γιατι δεν συνηθιζεται ευκολα . δεν ειπα οτι ειναι κακη συσκευη.

αλλα εχει διαφορα ....:wacko:

 

http://ausdroid.net/wp-content/uploads/2011/11/Samsung-Galaxy-Note-and-S2-Comparison-640x445.jpg

 

http://www.mobile-review.com/articles/2011/image/ifa2011-samsung-galaxy-note/pic/pic15.jpg

 

http://www.mobile-review.com/articles/2011/image/ifa2011-samsung-galaxy-note/pic/pic16.jpg

Edited by akiss_
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι έχει διαφορά!

Στο θέμα μέγεθος όμως εάν βάλεις το s2 σε μια θήκη έρχεται στο μέγεθος του note!

 

Μη φορητό θα ήταν εάν ήταν στο μέγεθος ενός καθαυτού tablet. . .

 

Αύριο θα στο βγάλω με τη θήκη του αδερφού μου και θα καταλάβεις-καταλάβατε τι εννοώ.

 

Φιλικα πάντα και καλό βράδυ...

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι έχει διαφορά!

Στο θέμα μέγεθος όμως εάν βάλεις το s2 σε μια θήκη έρχεται στο μέγεθος του note!

 

Μη φορητό θα ήταν εάν ήταν στο μέγεθος ενός καθαυτού tablet. . .

 

Αύριο θα στο βγάλω με τη θήκη του αδερφού μου και θα καταλάβεις-καταλάβατε τι εννοώ.

 

Φιλικα πάντα και καλό βράδυ...

 

θα δω το θεμα της θηκης οπως λες και ισως το συνηθισω . Σ'ευχαριστω:)

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ για την απάντηση. καλό το video, δε μου έλυσε ακριβώς τις απορίες περί αντοχής που είχα. Ίσα ίσα με έκανε να αναρωτηθώ γιατί το iPhone 4S είναι τόσο ευαίσθητο!! Περίμενα να είναι hard to break συσκευή, όπως είχε παρουσιαστεί το iPhone 3.

 

:D

 

Το iPhone 4 και 4s μπορει να διαθέτει ακριβότερα υλικά αφου έχουμε μέταλλο που αποτελει και σασι στο οποίο στηρίζονται όλα και ειναι πρωτοποριακή υλοποίηση, αλλα η σχεδίαση του το κάνει φοβερά ευαίσθητο στις πτώσεις.

 

Πρώτα πρώτα το γυαλι μπρος πίσω περικλείει το μέταλλο σαν σάντουιτς ενω θα έπρεπε να γίνεται το αντίθετο.

Πέφτοντας λοιπον συνήθως σκάει με κάποια γωνία. Την πρόσκρουση την απορροφά η γωνία του γυαλιού και ένας μέρος του μετάλλου.

Οπότε μοιραία θα σπάσει η οθόνη η το πίσω κρυσταλλο και θα παραμορφωθει η γωνία στο μέταλλο.

Δεν επισκευαζεται όπως καταλαβαίνεις αφου το κόστος ειναι τεράστιο αλλα και αν ακόμα αγοράσεις το ανταλλακτικά απο eBay και το περάσεις μόνος σου, το μέταλλο δεν αλλάζει ούτε διορθώνεται.

Κάτι άλλο που δεν έχει ειπωθεί, ειναι ότι το μέταλλο που χρησιμοποιει η apple στο iPhone, ειναι πολυ μαλακό και χαρασεται εύκολα.

Άρα έχουμε μια όμορφη συσκευη (υποκειμενικό αυτο) με ακριβά υλικά που όμως δεν αντέχει στις πτώσεις και συνεπώς δεν μπορει να μένει ούτε λεπτό χωρις παμπερ.

 

Αντίθετα το Note και το SGS 2 πετυχαίνουν πολυ μεγαλύτερη αντοχη χρησιμοποιοντας φθηνότερα υλικα. Το SGS μάλιστα βρίσκεται 6 μήνες σε κυκλοφορία και δεν έχουν αναφερθεί πολλα προβληματα στα υλικα του όπως ξεφτισματα κλπ.

 

@@@ για την ποιότητα ήχου δεν ξέρω για το Note αλλα στο SGS 2 ειναι στο μέσο όρο.

Ακούω καθημερινά μουσικη απο το ηχεία του και στο αυτοκινητο μέσω ΒΤ. Το ηχείο ειναι αρκετά δυνατο καλυτερο απο του iPhone.

Εκει που έχω εντυπωσιάσει ειναι στο ΒΤ. Με όσες συσκευές έχω χρησιμοποιήσει για ακρόαση μουσικη μέσω car stereo, είχα που και που στιγμιαία χασιματα. Με το Galaxy καθόλου.

Επίσης η σύνδεση γίνεται ακαριαία στα μπες βγεις απο το αυτοκίνητο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Αφιέρωσα τρία μηνύματα παραπάνω για να πω ακριβώς αυτο. Δείτε απο κοντά τη συσκευη πριν κάνετε οποιαδήποτε κίνηση για αγορα!!!

Είπα και το ξαναλέω πως το galaxy note δεν είναι για πολλούς. Το galaxy nexus αντίθετα είναι πιο κατάλληλο για τα γούστα των περισσότερων.κι ο αδερφός μου δε συμβιβαστηκε με το μέγεθος και θα γυρίσει σε galaxy s II. Οι περισσότεροι εδω μέσα το ίδιο θα πράξουν.

:rolleyes:καλησπερα παιδες! σας διαβαζα αυτες τις μερες και εδω και 3 μερες ειμαι και εγω κατοχος του note . μου κανει ομως εντυπωση που το χαρακτηριζετε με το S2.το s2 ειναι ενα μεγαλο smartphone και το note ειναι tablet για μενα. προσωπικα δεν ειδα διαφορες και σκυλομετανιωσα που εδωσα το S2. οταν βγαινεις εξω ειναι σαν να κουβαλας tablet. φορητοτητα μηδεν!. με το S2 δεν ειχα κανενα προβλημα αλλα με επιρεασατε και πηρα το note:p.κατα τα αλλα οι επιδοσεις του ειναι οκ.
Link to comment
Share on other sites

Το iPhone 4 και 4s μπορει να διαθέτει ακριβότερα υλικά αφου έχουμε μέταλλο που αποτελει και σασι στο οποίο στηρίζονται όλα και ειναι πρωτοποριακή υλοποίηση, αλλα η σχεδίαση του το κάνει φοβερά ευαίσθητο στις πτώσεις.

 

Πρώτα πρώτα το γυαλι μπρος πίσω περικλείει το μέταλλο σαν σάντουιτς ενω θα έπρεπε να γίνεται το αντίθετο.

Πέφτοντας λοιπον συνήθως σκάει με κάποια γωνία. Την πρόσκρουση την απορροφά η γωνία του γυαλιού και ένας μέρος του μετάλλου.

Οπότε μοιραία θα σπάσει η οθόνη η το πίσω κρυσταλλο και θα παραμορφωθει η γωνία στο μέταλλο.

Δεν επισκευαζεται όπως καταλαβαίνεις αφου το κόστος ειναι τεράστιο αλλα και αν ακόμα αγοράσεις το ανταλλακτικά απο eBay και το περάσεις μόνος σου, το μέταλλο δεν αλλάζει ούτε διορθώνεται.

Κάτι άλλο που δεν έχει ειπωθεί, ειναι ότι το μέταλλο που χρησιμοποιει η apple στο iPhone, ειναι πολυ μαλακό και χαρασεται εύκολα.

Άρα έχουμε μια όμορφη συσκευη (υποκειμενικό αυτο) με ακριβά υλικά που όμως δεν αντέχει στις πτώσεις και συνεπώς δεν μπορει να μένει ούτε λεπτό χωρις παμπερ.

 

Αντίθετα το Note και το SGS 2 πετυχαίνουν πολυ μεγαλύτερη αντοχη χρησιμοποιοντας φθηνότερα υλικα. Το SGS μάλιστα βρίσκεται 6 μήνες σε κυκλοφορία και δεν έχουν αναφερθεί πολλα προβληματα στα υλικα του όπως ξεφτισματα κλπ.

 

@@@ για την ποιότητα ήχου δεν ξέρω για το Note αλλα στο SGS 2 ειναι στο μέσο όρο.

Ακούω καθημερινά μουσικη απο το ηχεία του και στο αυτοκινητο μέσω ΒΤ. Το ηχείο ειναι αρκετά δυνατο καλυτερο απο του iPhone.

Εκει που έχω εντυπωσιάσει ειναι στο ΒΤ. Με όσες συσκευές έχω χρησιμοποιήσει για ακρόαση μουσικη μέσω car stereo, είχα που και που στιγμιαία χασιματα. Με το Galaxy καθόλου.

Επίσης η σύνδεση γίνεται ακαριαία στα μπες βγεις απο το αυτοκίνητο.

 

thanx! πολύ κατανοητό! θα περιμένω να δω τι θα γίνει με το άσπρο Note.

 

μια ερώτηση. αυτό το usb jig τι είναι?

Edited by karhariasgr
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σας "χρωστάω" της φωτό που υποστήριζα ότι η γνήσια θήκη που φιλοξενεί τη προστασία του s2 είναι στο ΊΔΙΟ μέγεθος με το Note. . .

http://i913.photobucket.com/albums/ac335/johnovelix/20111107_094934.jpg

http://i913.photobucket.com/albums/ac335/johnovelix/2011-11-07095124.jpg

http://i913.photobucket.com/albums/ac335/johnovelix/2011-11-07095041.jpg

 

Τα σχόλια δικά σας. . . :)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Παντως στο αμαζον ολο κ πεφτει....526 τωρα η τιμη κ η ελλαδα της κρισης 699 ....μετα λενε γιατι φευγει το χρημα εξω....βαλτο φιλε μου 550 αφου βγαζεις κ παλι πολλα....
Link to comment
Share on other sites

Παντως στο αμαζον ολο κ πεφτει....526 τωρα η τιμη κ η ελλαδα της κρισης 699 ....μετα λενε γιατι φευγει το χρημα εξω....βαλτο φιλε μου 550 αφου βγαζεις κ παλι πολλα....
Θα πέσει και εδώ...υπομονή :)

 

600 ευρώ: http://www.mobile-phones.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2049&category_id=8&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&vmcchk=1&Itemid=54

Link to comment
Share on other sites

Επειδή γενικά γίνεται μία μάχη για το μέγεθος του...να πώ και εγώ την γνώμη μου :)

Φυσικά ότι και να λέμε..οι 5.3 ιντσες θα παραμείνουν 5.3 όσο λεπτό και αν έιναι!!Και φυσικά δεν θα μικρύνει να γινει galaxy s2 ποτε.. :rolleyes:

Απο εκεί κ πέρα όμως..φυσικά και δεν ειναι δυσβάσταχτο βάρος στην μεταφορά του!!ίσα ισα πως επειδή είναι λεπτό μεταφέρεται πολύ εύκολα στην τσέπη στο τζιν μας.Εγω προσωπικά το έχω συνέχεια μαζί μου και δεν με ταλαιπωρεί ποτε!Το μόνο που θελει συνηθεια ειναι οταν μιλας στο τηλεφωνο και νιωθεις το πραγματικο του μεγεθος στο αυτι σου..Πραγμα που με bluetooth ή ακουστικα δεν χρειαζεται!

Ολες τις αλλες στιγμες..εγω προσωπικα ξεχναω το μεγεθος του..

Και σε καθημερινη χρηση προσφερει ολα οσα ενα ταμπλετ και τις ευκολιες του, σε μια συσκευη τηλεφωνου..αυτο ειναι πολυ σημαντικο..!!

Εχω φτιαξει κ ενα βιντεακι και θα το ποσταρω εντος ολιγου για του λογου του αληθες και τι ακριβως εννοω :)

Samsung Omnia, Sony Ericsson 810i, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy SIII

twitter MariosGian

Link to comment
Share on other sites

μα το θεμα ειναι τα μαγαζια κ οι εταιριεσ τι κανουνε??εμεις απο τον πιο φθηνο θα παρουμε εννοειτε

Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως μπορειτε να ανεβασετε μερικες φωτογραφιες να δουμε ? (μερα - νυχτα ) και αν μπορειτε κανενα video στο youtube ? (γιατι σημασια δεν εχουν τα mpx αλλα η ποιοτητα .... και στο iphone για μενα ειναι που καλες (πρωι) και στο video τελειο )

Μου αρεσει σαν ιδεα, αλλα η μεταβαση απο iphone 4 σε αυτο μου φαινεται μαλλον αδυνατη (εφαρμογες - smouth κινηση κλπ) .. οχι λογω μεγεθους , αλλα γιατι με το iphone δεν εχω κανενα προβλημα .. (απλα μου μπηκε σαν ιδεα και δεν ειναι καιρος για μαλ$%^$ πια ) ;)

Επισης βασικο φορτιζει απο την usb ? , τι καλωδιο εχει αυτο της samsοung ?

Καθε βοήθεια θα σας ειμαι ευγνώμων ...

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Επειδή γενικά γίνεται μία μάχη για το μέγεθος του...να πώ και εγώ την γνώμη μου :)

Φυσικά ότι και να λέμε..οι 5.3 ιντσες θα παραμείνουν 5.3 όσο λεπτό και αν έιναι!!Και φυσικά δεν θα μικρύνει να γινει galaxy s2 ποτε.. :rolleyes:

Απο εκεί κ πέρα όμως..φυσικά και δεν ειναι δυσβάσταχτο βάρος στην μεταφορά του!!ίσα ισα πως επειδή είναι λεπτό μεταφέρεται πολύ εύκολα στην τσέπη στο τζιν μας.Εγω προσωπικά το έχω συνέχεια μαζί μου και δεν με ταλαιπωρεί ποτε!Το μόνο που θελει συνηθεια ειναι οταν μιλας στο τηλεφωνο και νιωθεις το πραγματικο του μεγεθος στο αυτι σου..Πραγμα που με bluetooth ή ακουστικα δεν χρειαζεται!

Ολες τις αλλες στιγμες..εγω προσωπικα ξεχναω το μεγεθος του..

Και σε καθημερινη χρηση προσφερει ολα οσα ενα ταμπλετ και τις ευκολιες του, σε μια συσκευη τηλεφωνου..αυτο ειναι πολυ σημαντικο..!!

Εχω φτιαξει κ ενα βιντεακι και θα το ποσταρω εντος ολιγου για του λογου του αληθες και τι ακριβως εννοω :)

δωσε φως στο λαο να παρει την σωστη αποφαση και προπαντον λεφτα δεν υπαρχουν για λαν8ασμενες επιλογες

Link to comment
Share on other sites

δωσε φως στο λαο να παρει την σωστη αποφαση και προπαντον λεφτα δεν υπαρχουν για λαν8ασμενες επιλογες

 

:)τι φως ρε παιδια ? καταρχην δεν μπορω να καταλαβω την συγκριση αναμεσα σε 5,3 και 4-4,3 . φυσικα ειναι διαφορα . σχεδον ολα τα samsung φορανε android. αρα να τα συγκρινουμε και με τις ταμπλετες των 10 ιντσων .παρτε χαμπαρι οτι ειναι θεμα τι αρεσει στον καθενα απο θεμα μεγεθους και οχι κατι αλλο . εχω και το νοτε και το s2 . το ενα ειναι μινι ταμπλετ και το αλλο smartphone. το ιδανικοτερο απο θεμα φορητοτητας ειναι το απιστευτο s2 γιατι ειναι μικροτερο τι να κανουμε τωρα. οπως το πολυ καλο νοτε ειναι "καλο" αλλα ειναι ταμπλετ με οτι συνεπαγεται . το ενα εχει 4 ελληνικες μηνες κυκλοφοριας και το αλλο επισημα δεν εχει ερθει. περιμενετε οσοι εχετε αμφιβολια να το δειτε και να το πιασετε τις επομενες μερες που θα κανει την εμφανιση του στα χερια σας σε ενα ελληνικο καταστημα και μετα να αποφασισετε .οτι και να παρετε παντως να ξερετε οτι θα ειστε πολλοι ικανοποιημενοι.:rolleyes:

 

 

εβαλα και το κατακαημενο μηλο στο συγκριτικο μεγεθους μη βαρατε:lol:

http://i-cdn.phonearena.com/images/reviews/100645-image/Samsung-GALAXY-Note-Preview-Design-05.jpg

 

http://i-cdn.phonearena.com/images/reviews/100659-image/Samsung-GALAXY-Note-Preview-Design-19.jpg

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

οσον αφορα την γραφιδα μπορει να χρησιμοποιη8ει το νοτε σαν μπλοκακι σημειωσεων ;μπορεις να γραψεις στην κυριολεξια η ειναι οπως τα παλια μηχανηματα μου εγραφες μια λεξη σε ολοκληρη την οθονη και δεν ησουν σιγουρος για το αποτελεσμα
Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως μπορειτε να ανεβασετε μερικες φωτογραφιες να δουμε ? (μερα - νυχτα ) και αν μπορειτε κανενα video στο youtube ? (γιατι σημασια δεν εχουν τα mpx αλλα η ποιοτητα .... και στο iphone για μενα ειναι που καλες (πρωι) και στο video τελειο )

 

θα ανεβάσω απ'ολα σύντομα! :)

 

 

το ενα ειναι μινι ταμπλετ και το αλλο smartphone. το ιδανικοτερο απο θεμα φορητοτητας ειναι το απιστευτο s2 γιατι ειναι μικροτερο τι να κανουμε τωρα. οπως το πολυ καλο νοτε ειναι "καλο" αλλα ειναι ταμπλετ με οτι συνεπαγεται

 

Ναι..έτσι είναι φίλε μου..αλλά να μην ξεχνάμε πως τα tablet έχουν και πολλά θετικά..Και αυτό είναι που ξεχωρίζει το galaxy note. Πως εχεις δλδ τα καλά ενός πολυ δυνατού smartphone (πχ sg2) αλλά και την χρηστικότητα ενός tablet με οτι αυτο συνεπάγεται χωρις ομως να χρειάζεται να κουβαλας συσκευες 8 & 10 inch ξεχωριστά μάλιστα απο το κινητο σου :).

 

Σιγουρα οι 5.3 inch δεν ειναι 4.2 οπως ξαναείπα αλλα παλεύονται λόγω λεπτοτητας.

Βεβαια όλα κρίνονται απο τις πραγματικες αναγκες του καθενος απο την συσκευη του :)

 

 

οσον αφορα την γραφιδα μπορει να χρησιμοποιη8ει το νοτε σαν μπλοκακι σημειωσεων ;μπορεις να γραψεις στην κυριολεξια η ειναι οπως τα παλια μηχανηματα μου εγραφες μια λεξη σε ολοκληρη την οθονη και δεν ησουν σιγουρος για το αποτελεσμα

 

η γραφίδα ή stylous είναι τρελο gadgetaki!!Προσωπικά πάντα...την χρησιμοποιω συνεχεια.Ειτε για notes, ειτε γισ "photoshop" σε φωτογραφιες μου!Στην λειτουργια του θελει λιγη προσοχη αλλα ειναι πολυ λεπτομερες σε σχεση με τονα το εκανες με το δαχτυλο (αυτα που κανει αποκλειεται να τα εκανες), αλλα κ καμια σχεση με παλιοτερες γραφιδες πχ. samsung omnia!! :P

 

Οποιος κ αν βλεπει το κινητο ..δεν ξεκολλαει απο την γραφιδα...

Edited by Marios_Gian

Samsung Omnia, Sony Ericsson 810i, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy SIII

twitter MariosGian

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...