Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy Note (N7000)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα φίλοι μου!!

Χρειάζομαι να έχω ένα φάκελο στην sd του note, ο οποίος να μην είναι ορατός στην έκθεση, κ να ανοίγει με κάποιον κωδικό. Θέλω μέσα στον φάκελο αυτο να έχω αρχεία "προσωπικά". :p

Μπορείτε να μου πείτε κάποιο πρόγραμμα ή κάποιο τρόπο να το κάνω αυτο?? Το έχω άμεση ανάγκη....

 

Περιμένω για άλλη μια φορά τα φώτα σας!!:)

Samsung galaxy Note

Htc HD2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Official 4.0.4 N7000XXLRK Μολις πηρα το κινητο απτη samsung μου αλλαξαν μητρικη πλακετα μου ειπαν γιατι καπως το κατεστρεψα δεν ξερω πως το εκανα και απο τοτε απλα εχω κανει τις ανανεωσεις μεσω OTA και το εχω root

 

Ποσο πληρωσες φιλε;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλοι μου!!

Χρειάζομαι να έχω ένα φάκελο στην sd του note, ο οποίος να μην είναι ορατός στην έκθεση, κ να ανοίγει με κάποιον κωδικό. Θέλω μέσα στον φάκελο αυτο να έχω αρχεία "προσωπικά". :p

Μπορείτε να μου πείτε κάποιο πρόγραμμα ή κάποιο τρόπο να το κάνω αυτο?? Το έχω άμεση ανάγκη....

 

Περιμένω για άλλη μια φορά τα φώτα σας!!:)

για εφαρμογες android συζητμε εδω.

για να μην το εχεις στη gallery μπορεις να βαλεις μεσα ενα αρχειακι με ονομασια "nomedia"

για να κλειδωσεις αρχεια και να μην φαινονται στην galery φυσικα μιλαμε για εικονες-βιντεο κατεβασε το gallery lock. εχει πολλες επιλογες και ειναι αρκετα καλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Caller id for greece

Ενα προγραμα για μας στο android market παρομοιο με αυτό της Apple.

Τελικα μήπως ειναι μπροστα η απεναντοι και εμεις ακολουθουμε αντιγράφοντας?

Link to comment
Share on other sites

Caller id for greece

Ενα προγραμα για μας στο android market παρομοιο με αυτό της Apple.

Τελικα μήπως ειναι μπροστα η απεναντοι και εμεις ακολουθουμε αντιγράφοντας?

 

 

Δε γνωρίζω πόσο καιρό είναι στο store μας αλλά σίγουρα το χρησιμοποιώ πάνω από 1, 1.5 χρόνο... ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Δε γνωρίζω πόσο καιρό είναι στο store μας αλλά σίγουρα το χρησιμοποιώ πάνω από 1, 1.5 χρόνο... ;)

 

Μέ υποστηριξη αριθμων απο κινητα? Νομίζω μονο σταθερα και facebook....

Link to comment
Share on other sites

για εφαρμογες android συζητμε εδω.

για να μην το εχεις στη gallery μπορεις να βαλεις μεσα ενα αρχειακι με ονομασια "nomedia"

για να κλειδωσεις αρχεια και να μην φαινονται στην galery φυσικα μιλαμε για εικονες-βιντεο κατεβασε το gallery lock. εχει πολλες επιλογες και ειναι αρκετα καλο.

 

δεν μου δουλεύει αυτό με το nomedia που λες μπορείς να γίνεις πιο σαφης για το πρέπει να κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Μέ υποστηριξη αριθμων απο κινητα? Νομίζω μονο σταθερα και facebook....

 

Όχι κινητά μόνο σταθερά τηλέφωνα.

Για το φαστομπούκι δε γνωρίζω...

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ψαξε στο market to nomedia

το βρήκα αλά και πάλι δεν μου δουλεύει τον φάκελο που θέλω τον δείχνει κόκκινο αλλά τον εμφανίζει κανονικά στην συλογη

Link to comment
Share on other sites

το βρήκα αλά και πάλι δεν μου δουλεύει τον φάκελο που θέλω τον δείχνει κόκκινο αλλά τον εμφανίζει κανονικά στην συλογη

 

Βαλε μπροστά απο το όνομα του φακέλου μια τελεία,αν το όνομα για παράδειγμα είναι photo καν'το .photo και θά είσαι μια χαρά!

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

Βαλε μπροστά απο το όνομα του φακέλου μια τελεία,αν το όνομα για παράδειγμα είναι photo καν'το .photo και θά είσαι μια χαρά!

 

Μια ερωτηση, εβαλα τελεια στον φακελο που δεν ηθελα να εμφανιζετε στην συλλογη μιυ αλλα τωρα εξαφανηστηκε και απο τα αρχεια!

Τωρα πως τον εμφανιζω στα αρχεια μου ξανα;

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση, εβαλα τελεια στον φακελο που δεν ηθελα να εμφανιζετε στην συλλογη μιυ αλλα τωρα εξαφανηστηκε και απο τα αρχεια!

Τωρα πως τον εμφανιζω στα αρχεια μου ξανα;

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.thinkyeah.smartlockfree&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS50aGlua3llYWguc21hcnRsb2NrZnJlZSJd

δοκιμασε λιγο αυτο το προγραμμα..

κανει παπαδες!

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση, εβαλα τελεια στον φακελο που δεν ηθελα να εμφανιζετε στην συλλογη μιυ αλλα τωρα εξαφανηστηκε και απο τα αρχεια!

Τωρα πως τον εμφανιζω στα αρχεια μου ξανα;

 

Πάτα στο πρόγραμμα που βλέπεις τους φακέλους ρυθμίσεις και βάλε εμφάνιση κρυφών αρχείων και θα είσαι οκ.

η εφαρμογή από πάνω του φίλου freddaras όλα τα λεφτά....

Edited by araditsas
Link to comment
Share on other sites

 

αυτο κλειδωνει προγραμματα κ ολη τη συλλογη. οχι φακελους

Samsung galaxy Note

Htc HD2

Link to comment
Share on other sites

αυτο κλειδωνει προγραμματα κ ολη τη συλλογη. οχι φακελους

 

αυτο δεν ηθελες εξ αρχης?:)

Καλημέρα φίλοι μου!!

Χρειάζομαι να έχω ένα φάκελο στην sd του note, ο οποίος να μην είναι ορατός στην έκθεση, κ να ανοίγει με κάποιον κωδικό. Θέλω μέσα στον φάκελο αυτο να έχω αρχεία "προσωπικά". :p

Μπορείτε να μου πείτε κάποιο πρόγραμμα ή κάποιο τρόπο να το κάνω αυτο?? Το έχω άμεση ανάγκη....

 

Περιμένω για άλλη μια φορά τα φώτα σας!!:)

 

διαφορετικα κατεβασε παλι το quick pic απο το μαρκετ!

ειναι σαν την συλλογη/εκθεση και εχει επιλογη να κλειδωνεις φακελους και να μην εμφανιζονται!

δοκιμασε το!

Link to comment
Share on other sites

αυτο κλειδωνει προγραμματα κ ολη τη συλλογη. οχι φακελους

 

δοκιμασε το audio manager απο το play.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση,

Εχω στα χερια μου ενα note ρουταρισμενο...

[ATTACH]27653[/ATTACH]

Απο το screen shot φαινεται οτι εχει τη 4.0.3 (και δε ξερω τι αλλο μπορειτε να καταλάβετε) μπορω να μαθω προελευση και αν και ποτε θα αναβαθμιστεί, αν θα χαθει το ρουτ;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος δοκιμάσει να χρησιμοποιήσει την αναγνώριση γραφής χρησιμοποιώντας ταυτόχρονα το Swype (στο S-Note ή το S-Memo)?

Απ' ότι βλέπω, όταν έχω Swype, δεν έχω δυνατότητα χειρόγραφης αναγνώρισης...

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.Ξαφνικα το note μου διαγραφει απο μονο του ολες τις κλησεις απο το μητρωο κλησεων.Εγω δεν εχω πειραξει κατι.Εχει συναντησει αλλος παρομοιο προβλημα Δεν ειμαι root.Ειναι ics

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έχει κάνει ποτέ κάτι τέτοιο. Έχεις προσπαθήσει μέσω google μπας και βρεις τίποτα; Όλο και κάποιος θα το έχει πάθει.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το Note μπορεί να μετατρέψει σε ASCII Ελληνικούς χαρακτήρες που έχεις γράψει με το πενάκι ή αυτό ισχύει μόνο στα Αγγλικά; Θέλω για παράδειγμα να στείλω ένα SMS ή ένα email, το γράφω χειρόγραφα και το στέλνω με κάποιο τρόπο με χαρακτήρες.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...