Jump to content

[Eπίσημο] Samsung Wave 3 (S8600)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 758
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

με γεια αλλα απο μνημη ram...???

 

512 :happy:

Που βοηθα ειπαμε?

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

σε ολα...αποθηκευση ταχυτητα σταθεροτητα ομαλη λειτουργια χωριs αγκομαχητο...!!!

 

Προς το παρον του εχω βαλει 15 εφαρμογες,και του εχω τιναξει τα πεταλα απο το ψαξιμο και την χρηση,αλλα ακομα κολημα δεν εφαγε πουθενα.Δεν ξερω για αργοτερα θα δω και θα ενημερωσω.:happy:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρον του εχω βαλει 15 εφαρμογες,και του εχω τιναξει τα πεταλα απο το ψαξιμο και την χρηση,αλλα ακομα κολημα δεν εφαγε πουθενα.Δεν ξερω για αργοτερα θα δω και θα ενημερωσω.:happy:

 

ποσες εφαρμογες τρεχει ταυτοχρονα χωρις να κλεισει καποια?

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Eγω το πηρα 239 απο αρτα ηρθε σε μια μερα ελληνικο μενου,οσο για τις εφαρμογες που ρωταει φιλος πιο πανω ουτε ξερω ποσες ειχα ανοιχτες ταυτοχρονα.:lol:
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Φίλε komias2 σου είναι εφικτό να δώσεις ένα μετρό σύγκρισης όσο αναφορά την ένταση με τα ακουστικα κατά την ακρόαση ραδιοφώνου;

Αν έχεις και κάποια συσκευή συγκρίσιμη να μας πεις. . . :o

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Eγω το πηρα 239 απο αρτα ηρθε σε μια μερα ελληνικο μενου,οσο για τις εφαρμογες που ρωταει φιλος πιο πανω ουτε ξερω ποσες ειχα ανοιχτες ταυτοχρονα.:lol:

 

Από γνωστό ή από μαγαζί??

Link to comment
Share on other sites

αρχισαν οι μπαλωθιεs...σε ιντερνετομαγαζο 192,80...

 

σε ποιο μαγαζι ειναι αυτη η τιμη????? εγω το βρισκω απο 235€ ., Απο το καταστημα της Αρτας (city...p ) εχω παρει το 8530 μου. πολυ καλα παιδια και επειδη ειχε προκυψει προβλημα με εξυπηρετησαν αμεσα και χωρις καμια καθυστερηση. Τους πήρα τηλ μόλις τωρα και μου ειπαν τα παιδια οτι ειναι με την επισημη Ελληνική και οτι εχει 2 χρονια πανευρωπαικη εγγυηση. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

το εχει στα 272€ .....

εν τω μεταξυ ειδα απο το τηλ οτι ειναι στην πολη μου.

τους πήρα και μου ειπαν οταν ρωτησα για το 192€ που εξαφανιστηκε οτι πρεπει αλλαξαν οι τιμες ..... ????????????????????????????????????

Edited by tolis29
Link to comment
Share on other sites

Από γνωστό ή από μαγαζί??

 

Μα απο μαγαζι φυσικα στην αρτα ειπααα ο νοων νοειτω.:)

 

Φίλε komias2 σου είναι εφικτό να δώσεις ένα μετρό σύγκρισης όσο αναφορά την ένταση με τα ακουστικα κατά την ακρόαση ραδιοφώνου;

Αν έχεις και κάποια συσκευή συγκρίσιμη να μας πεις. . . :o

 

Δηλαδη τι ακριβως θες να μαθεις την ενταση στα ακουστικα? συμφωνα με το αλλο samsung 8910 hd που εχω ειναι λιγο πιο χαμηλο σε ενταση αλλα εχει εξισου ποιοτικο ηχο καθως διαθετει εκουαλαιζερ,αιθουσα,τζαζ,ροκ ,κλπ λειτουργιες.:)

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

 

ΣΑΜΠΩΣ ξερω πως γινεται η πολαπλη παραθεση?

Edited by komias2
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τι ακριβως θες να μαθεις την ενταση στα ακουστικα? συμφωνα με το αλλο samsung 8910 hd που εχω ειναι λιγο πιο χαμηλο σε ενταση αλλα εχει εξισου ποιοτικο ηχο καθως διαθετει εκουαλαιζερ,αιθουσα,τζαζ,ροκ ,κλπ λειτουργιες.:)

 

Μάλιστα. Το HD από όσο θυμάμαι δεν είχε και το πιο δυνατό ήχο σε σύγκριση με τα τότε Ν97 & φυσικά Ν82. . .

 

Ok σε ευχαριστώ πολύ!

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Μα απο μαγαζι φυσικα στην αρτα ειπααα ο νοων νοειτω.:)

 

φιλε konia μια ερωτηση μόνο. οταν το συνδεεις στο ΚΙΕΣ σου το αναγωριζει κανονικα ??? σου λεει οτι ειναι '' αυτο το τελευταιο λογισμικο '' ???? τι product code σου δειχνει ??? KOR , EUR Ή ΚΑΤΙ ΆΛΛΟ ?????????

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει κατι αρνητικο...ολα ok???

 

μεχρι στγμης ουδεν αρνητικο που να με χαλασει.

 

 

 

φιλε konia μια ερωτηση μόνο. οταν το συνδεεις στο ΚΙΕΣ σου το αναγωριζει κανονικα ??? σου λεει οτι ειναι '' αυτο το τελευταιο λογισμικο '' ???? τι product code σου δειχνει ??? KOR , EUR Ή ΚΑΤΙ ΆΛΛΟ ?????????

 

 

Με το KIES Ακομα δεν εχω κανει συνδεση[εννοεις μεσω λαπτοπ?]ΟΣΟ για την εκδοση πρεπει να ειναι η τελευταια .bada 2.os8600xxkk7.:)

 

Μάλιστα. Το HD από όσο θυμάμαι δεν είχε και το πιο δυνατό ήχο σε σύγκριση με τα τότε Ν97 & φυσικά Ν82. . .

 

Ok σε ευχαριστώ πολύ!

 

Δεν θυμασαι καλα.:lol::lol::lol::lol:

Edited by Tyxerakias
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Με το KIES Ακομα δεν εχω κανει συνδεση[εννοεις μεσω λαπτοπ?]ΟΣΟ για την εκδοση πρεπει να ειναι η τελευταια .bada 2.os8600xxkk7.:)

 

κανε μια συνδεση να δουμε τι παιζει ... λογικα πρεπει να σου πει οτι αυτο ειναι το πιο προσφατο λογισμικο και να σου βγαλει product code EUR ή KOR .

Link to comment
Share on other sites

Με το KIES Ακομα δεν εχω κανει συνδεση[εννοεις μεσω λαπτοπ?]ΟΣΟ για την εκδοση πρεπει να ειναι η τελευταια .bada 2.os8600xxkk7.:)

 

Η τελευταία επίσημη και για το Wave 3 είναι η XXLA1. Για κάνε μια σύνδεση με Kies και πες μας... Απ΄ ότι ρώτησα στην Άρτα το έχουν σε προσφορά 234 ευρώ από 300 κάτι. Έτσι είπαν..

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία επίσημη και για το Wave 3 είναι η XXLA1. Για κάνε μια σύνδεση με Kies και πες μας... Απ΄ ότι ρώτησα στην Άρτα το έχουν σε προσφορά 234 ευρώ από 300 κάτι. Έτσι είπαν..

 

Aπο εκει το πηρα και εγω.

 

EΚΑΝΑ συνδεση με το ΚΙΕΣ και γραφει τρεχουσα εκδοση υλικολογισμικου xxkk7/s8600 oxckk1[DBT] AYTO εννοειται?

Edited by komias2
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Aπο εκει το πηρα και εγω.

 

EΚΑΝΑ συνδεση με το ΚΙΕΣ και γραφει τρεχουσα εκδοση υλικολογισμικου xxkk7/s8600 oxckk1[DBT] AYTO εννοειται?

Κάτω από την τρέχουσα έκδοση αναφέρει ποιά είναι η τελευταία έκδοση. Εκεί πρέπει να γράφει την XXLA1. Όμως αυτό που με προβληματίζει είναι ότι στο τέλος της έκδοσης του υλικολογισμικού δεν αναφέρει (EUR) αλλά (DBT), αν κατάλαβα καλά. Το (DBT) τι χώρα να είναι άραγε...

Δοκίμασες να μπεις στο Samsung Apps ; Μπόρεσες να κατεβάσεις εφαρμογές ; Κάτω δεξιά εκεί που λέει τρέχον κατάστημα ποιά χώρα εμφανίζει ;

Link to comment
Share on other sites

Aπο εκει το πηρα και εγω.

 

EΚΑΝΑ συνδεση με το ΚΙΕΣ και γραφει τρεχουσα εκδοση υλικολογισμικου xxkk7/s8600 oxckk1[DBT] AYTO εννοειται?

δεν σου λεει οτι ''αυτο ειναι το ποιο προσφατο λογισμικο'' ??????? .... επισης το DBT σημαινει Γερμανια απότε μαλον δεν υποστηριζονται οι αναβαθμισεις απο Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...