Jump to content

[Επίσημο] HTC EVO 3D


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει καταφέρει κανείς να δει το video clip του Κιάμου, 3D στο κινητό?:p

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει καταφέρει κανείς να δει το video clip του Κιάμου, 3D στο κινητό?:p

 

Έχει συγκεκριμένα standard ποιότητας το EVO αρνείται πεισματικά να αναπαράγει τέτοιο περιεχόμενο. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει κανείς να δει το video clip του Κιάμου, 3D στο κινητό?:p

πιο video clip? υπάρχει κάποιο link?

ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Έχει συγκεκριμένα standard ποιότητας το EVO αρνείται πεισματικά να αναπαράγει τέτοιο περιεχόμενο. :lol:

Χαχαχαχα είσαι κακός!! :p

πιο video clip? υπάρχει κάποιο link?

Επειδη ειμαι απο το κινητο δεν μπορω να σου δωσω link. Υπαρχει σε αποκλειστικοτητα μεχρι αυριο στο dailymotion.gr, αν και καποιοι το ανεβασαν και στο youtube...

 

Εdit: Τώρα τελευταία το κινητό κάνει restart μόνο του, ενώ άλλες φορές κολλάει και δεν ανοίγει καν η οθόνη.. Περιμένω πως και πως την αναβάθμιση μπας και λυθούν τα προβλήματα αυτά..

 

Καλημέρα σε όλους. Είναι θέμα ημερών να λάβετε την αναβάθμιση για το HTC EVO 3D, μέσω σχετικής ειδοποίησης στο Smartphone σας. Η διαδικασία που απαιτείται για τη διάθεση της είναι χρονοβόρα και περνάει από πολλά στάδια ελέγχου, προτού γίνει διαθέσιμη. Ζητούμε την υπομονή και την κατανόηση σας.
Edited by halo

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπερα.

Όπως αναφέρω και στον τιτλο άδειασε η μπαταρία του κινητού μου και από τότε δεν ξανά άναψε τι κι αν το είχα στο ρεύμα.για μια στιγμη μοναχα οταν το βάζω στη πρίζα ανάβει κόκκινο λαμπάκι για μερικά δευτερολεπτα και μετα τίποτα.εχω το evo .Κάθε βοήθεια εκπροσδεχτη .

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

βγαλε μπαταρια και αστο για 1-2 λεπτα.ξανα βαλε και αστο στην μπριζα για ωρα. 10-12 λεπτακια. λογικα θα ειναι μια χαρα.μου ειχε συμβει στο wildfire οταν ειχα καιρο να το φορτισω..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπερα.

Όπως αναφέρω και στον τιτλο άδειασε η μπαταρία του κινητού μου και από τότε δεν ξανά άναψε τι κι αν το είχα στο ρεύμα.για μια στιγμη μοναχα οταν το βάζω στη πρίζα ανάβει κόκκινο λαμπάκι για μερικά δευτερολεπτα και μετα τίποτα.εχω το evo .Κάθε βοήθεια εκπροσδεχτη .

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

 

Έχεις clockworkmod recovery περασμένη?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπερα.

Όπως αναφέρω και στον τιτλο άδειασε η μπαταρία του κινητού μου και από τότε δεν ξανά άναψε τι κι αν το είχα στο ρεύμα.για μια στιγμη μοναχα οταν το βάζω στη πρίζα ανάβει κόκκινο λαμπάκι για μερικά δευτερολεπτα και μετα τίποτα.εχω το evo .Κάθε βοήθεια εκπροσδεχτη .

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

 

Και το δικό μου μου το έχει κάνει μερικές φορές με 1-2 custom Rom.

Βάλτο στην πρίζα και πατά το κουμπί της φωτογραφικής μερικά δευτερόλεπτα,αν δεν ανοίξει μόνο του,ενώ έχεις κρατημένο το κουμπί πατά και το power όπως θα το πατούσες κάθε άλλη φορά για να ανοίξει.

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου μου το έχει κάνει μερικές φορές με 1-2 custom Rom.

Βάλτο στην πρίζα και πατά το κουμπί της φωτογραφικής μερικά δευτερόλεπτα,αν δεν ανοίξει μόνο του,ενώ έχεις κρατημένο το κουμπί πατά και το power όπως θα το πατούσες κάθε άλλη φορά για να ανοίξει.

 

Παιδιά σας ευχαριστώ για όλες τις απαντησεις.Αυτη που μου εδωσε ο μάνος

Ήταν και αυτή που μου εδωσε τη λύση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας ευχαριστώ για όλες τις απαντησεις.Αυτη που μου εδωσε ο μάνος

Ήταν και αυτή που μου εδωσε τη λύση.

 

Όλα οκ δηλαδή τώρα,έ;

Άνοιξε το τηλέφωνο,σωστά;

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

ρε παίδες, να ρωτήσω κάτι, επειδή πάει καιρός από την τελευταία φορά που είχα κάνει αναβάθμιση σε συσκευή..

με το που μπει η ics, ξεκινάμε το setάρισμα του τηλεφώνου από την αρχή? επαφές προγράμματα κλπ..??

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς μιλάς για κινητό unroot. Αν ναι, τότε δεν θα πειραχτεί τίποτα με την αναβάθμιση στο ics. Βέβαια καλό είναι σε τόσο σοβαρές αναβαθμίσεις, να γίνεται ένα reset.
Link to comment
Share on other sites

Αν κάνω την αναβαθμιση, και μετα επαναφορα ρυθμισεων, και μπω στο market, θα μου εμφανιζει κανονικα οπως τωρα τις εφαρμογες που ειχα εγκαταστησει? Κι απλα θα πρεπει να τις ξανακάνω εγκατασταση?

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς αν έχουν δώσει το ics επίσημα σε κάποιο evo 3d στο εξωτερικό
ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Υπομονή παιδιά. Προσωπικά πιστεύω ότι μέσα στον Ιούνη θα την πάρετε...

 

Το ζήτημα είναι ότι η HTC είχε πει για αρχές Μαΐου. Στις αρχές Μαΐου είπε μέσα στις επόμενες δύο εβδομάδες (προθεσμία που εκπνέει στο τέλος της τρέχουσας εβδομάδας). Η HTC φημιζότανε για τις καλές αναβαθμίσεις της αλλά νομίζω ότι έχει αρχίσει να χαλάει (και) σε αυτόν τον τομέα.

Προβλέπω και μακάρι να βγω ψεύτης, ότι δεν θα την έχουμε μέχρι το τέλος του μήνα.

Τέλος πάντων. Από την στιγμή που η συσκευή δεν παρουσιάζει κανένα σοβαρό πρόβλημα και με την 2.3.4 δεν είναι και τόσο μεγάλο το κακό.

 

Να ρωτήσω τώρα κάτι άλλο. Όταν έμπαινα στο play store από τον υπολογιστή και είχα κάνει login κανονικά, μου έβγαζε το κινητό σε κάθε εφαρμογή που πήγαινα να κατεβάσω ως HTC EVO 3D X515m.

Από ένα σημείο και μετά το εμφανίζει ως Vodafone HTC EVO 3D X515m. Σαν να είναι δλδ branded η συσκευή. Αυτό ίσως να έγινε από την μέρα που πέρασα μέσα το application My vodafone. Αφού είδα ότι η συγκεκριμένη εφαρμογή δεν προσφέρει τίποτα σχεδόν, την απεγκατέστησα. Το κινητό όμως εξακολουθεί να εμφανίζεται στο play store ως Vodafone.

Μπορεί να επηρεάσει αρνητικά σε κάτι όλο αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Ιούνιο με Ιούλιο λένε θα πάρει το EVO 3D την αναβάθμιση... http://www.htc.com/www/help/android4faq/?cid=android4blog

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

από το site της htc το update θα είναι έτοιμο Ιούνιο - Ιούλιο http://www.htc.com/www/help/android4faq/?cid=android4blog

επίσης λέει ότι από την στιγμή που θα είναι έτοιμο το update μπορεί να κάνει μέχρι 45 μέρες για μοιραστεί μέσω OTA

Edited by jgk31
ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

παιδες επειδη δε μπορω να περιμενω ποτε θα βγαλουν update να φτιαξουν τη τραγικη καταναλωση, ακολουθω τον οδηγο στην πρωτη σελιδα αλλα οταν παω να κατεβασω http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1202422 εχει μεσα 2 αρχεια, το ενα ειναι το pg86img kai h ROM αλλα στη πρωτη σελιδα δινει ηδη ενα pg86img. Θα εκτελεσω κανονικα τον οδηγο της πρωτης σελιδας και μετα θα ξαναπερασω την pg86img και τη ρομ που εχει στην virtuous? ή κατευθειαν την ρομ?
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο pg86img περιέχει περισσότερα πράγματα από το δεύτερο, και ο κύριος στόχος είναι να αλλάξει το bootloader για να δουλέψει η διαδικασία του revolutionary. Οπότε έτσι κι αλλιώς πρέπει να το περάσεις πριν απο όλα.
Link to comment
Share on other sites

Bγηκε νεα ρομ για τα ευρωπαικα evo 3d. XDA κλασικα !

 

η νεα ρομ πεταει πραγματικα. στα benchmarks σκιζει μιλαμε για 3280 quadrant και antutu 5600+.

ενοειτε ICS και παιζουν ολα κομπλε. εγω σημερα την εχω σκισει. αψογη. μενει να μονταριστει με leedroiod tweeks και τα σχετικα και δεν νομιζω να χρειαστει τιποτε αλλο. παιδες ενα πραγμα θα πω. το HTC EVO 3D ητανε ενα κοιμησμενο θηριο. με την ICS ξυπνησε....... τεραστια διαφορα τροπου λειτουργιας και διαχειρισης.

Edited by cocous
Link to comment
Share on other sites

η νεα ρομ πεταει πραγματικα. στα benchmarks σκιζει μιλαμε για 3280 quadrant και antutu 5600+.

ενοειτε ICS και παιζουν ολα κομπλε. εγω σημερα την εχω σκισει. αψογη. μενει να μονταριστει με leedroiod tweeks και τα σχετικα και δεν νομιζω να χρειαστει τιποτε αλλο. παιδες ενα πραγμα θα πω. το HTC EVO 3D ητανε ενα κοιμησμενο θηριο. με την ICS ξυπνησε....... τεραστια διαφορα τροπου λειτουργειας και διαχειρισης.

 

Με το test RUU δοκίμασες ή κάποια custom rom βασισμένη σ αυτό;

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...