Jump to content

Vodafone 4G : Συζητήσεις-απόψεις


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

26 minutes ago, katsiletra said:

Με 75ms ping; Mε Edge καλύτερο ping θα χει. Με 18,3 upload δεν κάνεις δουλειά άμα θες να ανεβάζεις αρχεία στο cloud ή υψηλής ανάλυσης φωτογραφίες και βίντεο.

Για έλα μια μέρα εδώ να δεις φοβερό upload χειρότερο και από το 5 της vf από πάνω είναι 🥸

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, elkons said:

Για έλα μια μέρα εδώ να δεις φοβερό upload χειρότερο και από το 5 της vf από πάνω είναι 🥸

Άμα έχει παραλία έρχομαι...  😉

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, katsiletra said:

Άμα έχει παραλία έρχομαι...  😉

Έχει έχει αλλα δεν είναι και ουαου, Καλύτερα Χιλιαδού έχει και καλό 4g+ 🤡

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, elkons said:

Έχει έχει αλλα δεν είναι και ουαου, Καλύτερα Χιλιαδού έχει και καλό 4g+ 🤡

Ήμουν πρόσφατα εκεί κι αν θυμάμαι καλά κι η Vodafone κι η Cosmote είχαν 5G. Η Vodafone σίγουρα γιατί είναι ο κύριος αριθμός.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, katsiletra said:

Ήμουν πρόσφατα εκεί κι αν θυμάμαι καλά κι η Vodafone κι η Cosmote είχαν 5G. Η Vodafone σίγουρα γιατί είναι ο κύριος αριθμός.

Ε τότε έλα Λευκαντί για βόλτα καλύτερα και για ικανοποιητική παραλία πίσω Λευκαντί στις βίλες https://maps.app.goo.gl/9LwQE6TX7QShDcdk6 ,με σταθμό από Ωρωπό και Σχηματάρι η πράσινη πιάνει το 200 ! Διαφορετικά στο πρώην Eva Camping https://maps.app.goo.gl/vAo5D1MhSAFRCuUD8 εκεί δεν έχω δει πως πάνε τα δίκτυα.  Ευκαιρία γιατί ο δρόμος πάει Χαλκίδα<Ν Λάμψακο <Μύτικας <Βασιλικό <Λευκαντί ή για την άλλη παραλία Χαλκίδα<Ν Λάμψακο <Μύτικας <Βασιλικό <Πανόραμα<Μαλακώντα και η παραλία.  Όλες οι περιοχές είναι εντελώς άθλιες σε δίκτυο σε όλους τους παρόχους εκτός Χαλκίδα, Βασιλικό μόνο η πράσινη σε λίγα σημεία πιάνει τέλεια. Λευκαντί μέτρια ικανοποιητική η πράσινη πρόσφατα έπιασε και 5g Πίσω από τα ξενοδοχεία ενώ οι άλλες Edge αλλά γενικά στη παραλία λειτουργούν κανονικά με λιγοστό upload. Πανόραμα πράσινη πολύ καλή και κόκκινη ικανοποιητική μαύρη άθλια. 

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, elkons said:

Ε τότε έλα Λευκαντί για βόλτα καλύτερα και για ικανοποιητική παραλία πίσω Λευκαντί στις βίλες https://maps.app.goo.gl/9LwQE6TX7QShDcdk6 ,με σταθμό από Ωρωπό και Σχηματάρι η πράσινη πιάνει το 200 ! Διαφορετικά στο πρώην Eva Camping https://maps.app.goo.gl/vAo5D1MhSAFRCuUD8 εκεί δεν έχω δει πως πάνε τα δίκτυα.  Ευκαιρία γιατί ο δρόμος πάει Χαλκίδα<Ν Λάμψακο <Μύτικας <Βασιλικό <Λευκαντί ή για την άλλη παραλία Χαλκίδα<Ν Λάμψακο <Μύτικας <Βασιλικό <Πανόραμα<Μαλακώντα και η παραλία.  Όλες οι περιοχές είναι εντελώς άθλιες σε δίκτυο σε όλους τους παρόχους εκτός Χαλκίδα, Βασιλικό μόνο η πράσινη σε λίγα σημεία πιάνει τέλεια. Λευκαντί μέτρια ικανοποιητική η πράσινη πρόσφατα έπιασε και 5g Πίσω από τα ξενοδοχεία ενώ οι άλλες Edge αλλά γενικά στη παραλία λειτουργούν κανονικά με λιγοστό upload. Πανόραμα πράσινη πολύ καλή και κόκκινη ικανοποιητική μαύρη άθλια. 

Μόνο Βόρεια Εύβοια έχω πάει μέχρι Χαλκίδα, εκεί στα Νότια δεν έχω πάει, θα το βάλω στο πρόγραμμα. Εγώ γι αυτό έχω μαζί μου και μια sim Cosmote μόνο για ίντερνετ σε περίπτωση που δεν πιάνει η Vodafone. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, katsiletra said:

Μόνο Βόρεια Εύβοια έχω πάει μέχρι Χαλκίδα, εκεί στα Νότια δεν έχω πάει, θα το βάλω στο πρόγραμμα. Εγώ γι αυτό έχω μαζί μου και μια sim Cosmote μόνο για ίντερνετ σε περίπτωση που δεν πιάνει η Vodafone. 

Κεντρική Ευβοια είναι τα μέρη που ανέφερα όχι Νότια 😅😅

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, elkons said:

Κεντρική Ευβοια είναι τα μέρη που ανέφερα όχι Νότια 😅😅

Από τη Χαλκίδα και κάτω νότια τα βλέπω. 😄😆

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, katsiletra said:

Από τη Χαλκίδα και κάτω νότια τα βλέπω. 😄😆

Όχι όχι Νότια Εύβοια είναι Κύμη Αλιβέρι και κάτω 🥲συγκροτείται από το δήμο Κύμης – Αλιβερίου και το δήμο Καρύστου.

Screenshot_20240716_124634_Maps.thumb.jpg.7a2d2dd00cbd05f80adececc483fc62c.jpg

Οι περιοχές που ανέφερα είναι στον Δήμο Χαλκιδέων/Ληλαντίων και Δήμος Ερέτριας

Η Ερέτρια βρίσκεται επίσης στην κεντρική Εύβοια, νοτιοανατολικά της Χαλκίδας.

Screenshot_20240716_125716_Chrome.thumb.jpg.c343eaad7267f12b1ae67e8efcde0aac.jpg

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάποια σχετικά καλά νέα για τα Καλά Νερά, Ν. Πηλίου σε σχέση με πέρυσι.

Στο πίσω μπαλκόνι του εξοχικού ήταν εντελώς εκτός δικτύου. Πλέον βγαίνουν κανονικά κλήσεις και SMS. Κάνει αρκετές εναλλαγές 2G/5G.

2G

Screenshot_2024-07-16-13-10-03-385_cz.mroczis.netmonster.thumb.jpg.c61d689dbf2a04fe6b2dc651c4bd1ca9.jpg

"5G" (είναι πάντα με NSA disconnected)

Screenshot_2024-07-16-13-09-47-036_cz.mroczis.netmonster.thumb.jpg.8472ae8d4ab15cdb29e05d0dfa98eec8.jpg

Μέσα στο σπίτι, σε σημείο που επίσης δεν υπήρχε σήμα, βγαίνουν οι κλησεις, αν και χρειάζονται 6-7 δευτερόλεπτα για να συνδεθεί.

Βρήκα σημείο που πιάνει και 4G μέσα στο σπίτι, από τις Μηλιές (enb 1146) και έβαλα ένα ρούτερ με στικάκι huawei e3372 και έχει ίντερνετ, βέβαια σε επίπεδο adsl. Για τους γονείς μου πού κάνουν βασική χρήση μια χαρά φτάνει. Λειτουργεί καλά και το Wi-Fi calling.

Screenshot_2024-07-12-18-38-34-904_org.zwanoo.android.speedtest-edit.thumb.jpg.93ee926fa33772d54dbc1762cbf4ac0c.jpg

Στο μπαλκόνι του πάνω ορόφου έχει πλέον καλούτσικες ταχύτητες και πολύ καλύτερο σήμα (πάντα σε σχέση με πέρυσι).

Screenshot_2024-07-16-12-25-58-492_cz.mroczis.netmonster.thumb.jpg.e7ad1b4f1cffae7b2036d09b278490a3.jpgScreenshot_2024-07-16-12-26-15-689_org.zwanoo.android.speedtest-edit.thumb.jpg.38412423ef3a0329154a9f7488185234.jpg

Περπατώντας στο δρόμο το 4G πλέον είναι πιο συχνό αν και παραμένει ασταθές με μπόλικες εναλλαγές σε 2G, το οποίο όμως πλέον λειτουργεί άψογα.

Γενικά υπάρχει αισθητή βελτίωση αν και νομίζω ότι χωρίς την προσθήκη σταθμού δεν θα λυθεί ποτέ εντελώς το πρόβλημα. Όλα όσα αναφέρω αφορούν προς το τέλος των Καλών Νερών , κοντά στο γήπεδο.

Edit: Προσθέτω και μια μέτρηση από 4G σε εσωτερικό χώρο, στο 1 σημείο που πιάνει.

Screenshot_2024-07-16-13-46-20-680_cz.mroczis.netmonster-edit.thumb.jpg.0f928b39e9eabb014b98ca456c4844d2.jpgScreenshot_2024-07-16-13-46-43-543_org.zwanoo.android.speedtest-edit.thumb.jpg.376db9fba384bf2c8dd21eae67c8f5e9.jpg

Edited by marios239
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, marios239 said:

Έχω κάποια σχετικά καλά νέα για τα Καλά Νερά, Ν. Πηλίου σε σχέση με πέρυσι.

Στο πίσω μπαλκόνι του εξοχικού ήταν εντελώς εκτός δικτύου. Πλέον βγαίνουν κανονικά κλήσεις και SMS. Κάνει αρκετές εναλλαγές 2G/5G.

2G

Screenshot_2024-07-16-13-10-03-385_cz.mroczis.netmonster.thumb.jpg.c61d689dbf2a04fe6b2dc651c4bd1ca9.jpg

"5G" (είναι πάντα με NSA disconnected)

Screenshot_2024-07-16-13-09-47-036_cz.mroczis.netmonster.thumb.jpg.8472ae8d4ab15cdb29e05d0dfa98eec8.jpg

Μέσα στο σπίτι, σε σημείο που επίσης δεν υπήρχε σήμα, βγαίνουν οι κλησεις, αν και χρειάζονται 6-7 δευτερόλεπτα για να συνδεθεί.

Βρήκα σημείο που πιάνει και 4G μέσα στο σπίτι, από τις Μηλιές (enb 1146) και έβαλα ένα ρούτερ με στικάκι huawei e3372 και έχει ίντερνετ, βέβαια σε επίπεδο adsl. Για τους γονείς μου πού κάνουν βασική χρήση μια χαρά φτάνει. Λειτουργεί καλά και το Wi-Fi calling.

Screenshot_2024-07-12-18-38-34-904_org.zwanoo.android.speedtest-edit.thumb.jpg.93ee926fa33772d54dbc1762cbf4ac0c.jpg

Στο μπαλκόνι του πάνω ορόφου έχει πλέον καλούτσικες ταχύτητες και πολύ καλύτερο σήμα (πάντα σε σχέση με πέρυσι).

Screenshot_2024-07-16-12-25-58-492_cz.mroczis.netmonster.thumb.jpg.e7ad1b4f1cffae7b2036d09b278490a3.jpgScreenshot_2024-07-16-12-26-15-689_org.zwanoo.android.speedtest-edit.thumb.jpg.38412423ef3a0329154a9f7488185234.jpg

Περπατώντας στο δρόμο το 4G πλέον είναι πιο συχνό αν και παραμένει ασταθές με μπόλικες εναλλαγές σε 2G, το οποίο όμως πλέον λειτουργεί άψογα.

Γενικά υπάρχει αισθητή βελτίωση αν και νομίζω ότι χωρίς την προσθήκη σταθμού δεν θα λυθεί ποτέ εντελώς το πρόβλημα. Όλα όσα αναφέρω αφορούν προς το τέλος των Καλών Νερών , κοντά στο γήπεδο.

Edit: Προσθέτω και μια μέτρηση από 4G σε εσωτερικό χώρο, στο 1 σημείο που πιάνει.

Screenshot_2024-07-16-13-46-20-680_cz.mroczis.netmonster-edit.thumb.jpg.0f928b39e9eabb014b98ca456c4844d2.jpgScreenshot_2024-07-16-13-46-43-543_org.zwanoo.android.speedtest-edit.thumb.jpg.376db9fba384bf2c8dd21eae67c8f5e9.jpg

Το χρόνου τέτοια εποχή θα έχει ενδιαφέρον τις αλλαγές που θα δεις! 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Chrischal1908 said:

Το χρόνου τέτοια εποχή θα έχει ενδιαφέρον τις αλλαγές που θα δεις! 

Αν δεν πάρουν άδεια για σταθμό, πόσο πια να ανεβάσουν την ισχύ στους υπάρχοντες;

Εκτός αν τελικά η ΕΕΤΤ ανεβάσει το επιτρεπτό όριο (διάβαζα ένα άρθρο που έλεγε ότι το ζητούν και οι 3 πάροχοι). Τότε μπορεί και να τη βγάλουν καθαρή χωρίς προσθήκη κεραίας (αν και πάλι μάλλον οριακά θα είναι).

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, marios239 said:

Αν δεν πάρουν άδεια για σταθμό, πόσο πια να ανεβάσουν την ισχύ στους υπάρχοντες;

Εκτός αν τελικά η ΕΕΤΤ ανεβάσει το επιτρεπτό όριο (διάβαζα ένα άρθρο που έλεγε ότι το ζητούν και οι 3 πάροχοι). Τότε μπορεί και να τη βγάλουν καθαρή χωρίς προσθήκη κεραίας (αν και πάλι μάλλον οριακά θα είναι).

Πρέπει τα όρια να ανεβάσουν στο ανώτατο που επιτρέπει η Ε.Ε. μιας και εδώ στην Ελλάδα είναι υπερβολικά χαμηλά 

Link to comment
Share on other sites

Χαλκιδική - 2ο πόδι

Οργώθηκε κανονικά με το nPerf.

nJoy...

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

On 9/7/2024 at 9:17 ΜΜ, ParafronGR said:

Πρίν από λίγο προχώρησα και σε επίσημη καταγγελία προς την ΕΕΤΤ και ο λόγος ήταν ότι από μόνοι τους έβαλαν διόρια μέχρι σήμερα, 9/7 να μου απαντήσουν ώς προς το πρόβλημα και μάλιστα μου έστειλαν μήνυμα κατά τη δεύτερή μας επικοινωνία στις 7/7 ότι μ'έχει αναλαβεί προσωπικά ένας συγκεκριμένος υπάλληλος για να με ενημερώσει - κάτι που δεν έγινε ποτέ.

Επίσης, λόγω της δουλειάς μου, το κινητό μου είναι εργαλείο - δεν γίνεται όποτε τυγχαίνει να βρίσκομαι στο εξωτερικό να είμαι στην ευχέρεια της εταιρείας να με συνδέει εκείνη όπου θέλει χωρίς να τη νοιάζει το τί υπηρεσίες θα προσφέρει και ειδικά όταν σε κλειδώνει σε δικό της δίκτυο - αν είχα θέμα τη VF Italy και δεν είχα σήμα και μπορούσα να φύγω, θα περίμενα να μου πουν "οκ, κλαίν, πήγαινε στην TIM/WIND/ILIAD και όλα κομπλέ", τώρα όμως τί μπορούν να πουν?

Τέλος, το πιο τραγικό της κατάστασης ήταν ότι αντί να κάτσουν να φτιάξουν το πρόβλημα, με ρωτούσαν πότε θα γυρίσω στην Ελλάδα ώστε να συνεχιστούν οι υποτιθέμενοι έλεγχοι στην γραμμή για να διορθωθεί το πρόβλημα και θα δούν τί εφταιξε, δλδ με άλλα λόγια "πήγαινε κουρέψουν, χ3στήκαμε που δεν έχεις τηλ σε μια ξένη χώρα, έλα εδώ και βλέπουμε".

Ελπίζω να βγει κάτι με την καταγγελία και μόλις τελειώσει το συμβόλαιο του χρόνου, ούτε απ'έξω. 

edit: Για να μην θυμηθώ που πάλι στη δευτερη επικοινωνία, μέσα σ'όλες τις άκυρες απαντησεις που μου λέγανε, με ρώτησαν και αν πρόκειται σύντομα να ταξιδέψω ΕΚΤΟΣ ΕΕ και όταν τους απάντησα "όχι", μου είπαν ότι θα κάνουν κάτι μήπως φτιάξει και μετά από λίγα δευτερολεπτα μου ήρθε μήνυμα "Η Υπηρεσία PAS PANTOU απενεργοποιηθηκε"! δλδ η λύση στο πρόβλημα σε δίκτυο της ΕΕ είναι να απενεργοποιήσεις υπηρεσία για ΕΚΤΟΣ ΕΕ.

 

On 9/7/2024 at 9:57 ΜΜ, MIKU said:

Αναμένουμε ενημέρωση για την απάντηση.

Στη συνέχεια της καταγγελίας που είχα κάνει στην ΕΕΤΤ για το πρόβλημα περί μη σύνδεσης με άλλο δίκτυο στην Ιταλία, η απάντηση ήρθε σήμερα από τη VODAFONE μέσω της ΕΕΤΤ. 

Στα θετικά, αναφέρουν ότι λόγω του προβλήματος που δημιουργήθηκε κτλ, θα μου πιστώσουν από σήμερα 2 πάγια, του Ιουνίου & του Ιούλιου - προς το παρόν, δεν έχει πιστωθεί κάτι και ο λογαριασμός του Ιουνιου έχει ήδη πληρωθεί από την έκδοσή του, αλλά περιμένω ότι θα μου πληρώσουν του Ιουλίου που βγήκε πριν 10 μέρες και θα έχει και ένα μείον υπόλοιπο για τον επόμενο.

Και αυτό ήταν το μόνο θετικό, η υπόλοιπη απάντηση της VF εκτός του ότι είναι για γέλια είναι και τελείως αναληθής. Συγκεκριμένα, στην απάντησή της η VF γράφει, "Κατ'όπιν ελέγχου που πραγματοποιηθηκε στα συστήματά μας, διαπιστώθηκε ότι το περιστατικό που αντιμετώπισε ο καταναλωτής προκλήθηκε από ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΧΕΙΡΙΣΜΟ κατά τη διαδικασία εξυπηρέτησης για τον οποίο έχουμε απευθύνει ήδη τις απαιτούμενες συστάσεις". Για να καταλήξει το κείμενο ότι λόγω αυτού θα μου πιστώσουν τα 2 πάγια και τόσο τους ενδιαφέρει η σωστή εξυπηρετηση του πελάτη και ότι δεν έγινε σκόπιμα.

Και ερωτώ, ποια είναι η τοποθέτηση της εταιρείας απέναντι στο γεγονός ότι δεν προσφέρει αυτά που υποστηρίζει μέσω της σελίδας της? Που είναι η απάντηση στο γεγονός ότι δν μ'αφηναν να συνδεθώ σε άλλο δίκτυο ή το ότι με είχαν αφήσει χωρίς ίντερνετ? Που είναι το ενδιάφερον της ίδιας της εταιρείας όταν μόνοι τους έστειλαν μήνυμα ότι θα επικοινωνησει κάποιος μαζί μου μέχρι τις 9/7 και από τότε δεν με έχει πάρει κανείς? Όταν είχα πάει στη Βουδαπέστη και μέσω vf HU δεν μπορούσα να βγάλω κλήση και είχα πάλι κλειδωθεί στο δίκτυο της VF ενώ μπορούσα να πάω -σύμφωνα με τη σελίδα τους- και σε άλλο, ήταν και αυτό "λανθασμένος ανθρώπινος χειρισμός"?

Δυστυχώς, κάποιοι νομίζουν ότι οι υποχρεώσεις τους σταματάνε μόλις ο άλλος βγει έξω από τη χώρα. Προς το παρόν, η υπόθεση από την ΕΕΤΤ φαίνεται ως "υπό επεξεργασία" και δεν μου δίνει τη δυνατότητα στο mail που μου έστειλαν ούτε να απαντήσω, ούτε να κάνω κάτι άλλο και πλέον, δεν ξέρω πώς θα κλείσει αυτή η υπόθεση (θα με πάρει κάποιος τηλ από την ΕΕΤΤ?).

Σε αντίστοιχη περίπτωση το 21 που είχα κάνει καταγγελία στη WIND γιατί μ'είχαν αφήσει επί 2 βδομάδες χωρίς τηλ στο F2G, μου έστειλαν μήνυμα στο σπίτι για "συγγνώμη" και μου πίστωσαν 12€ κάρτα χωρίς να μου έρθει απάντηση από την ΕΕΤΤ.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Σπάνια βλέπω τέτοιες ταχύτητες σε 4G στη Vf GR. Κέντρο Τιρανων 

IMG_5112.png

IMG_5113.png

IMG_5112.png

IMG_5111.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, Gv2008 said:

Σπάνια βλέπω τέτοιες ταχύτητες σε 4G στη Vf GR. Κέντρο Τιρανων 

IMG_5112.png

IMG_5113.png

IMG_5112.png

IMG_5111.png

Πάρε μέτρηση στα Γιάννενα. Και μένα εντύπωση μου έχει κάνει. 

Screenshot_20240724_114226_Speedtest.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, katsiletra said:

Πάρε μέτρηση στα Γιάννενα. Και μένα εντύπωση μου έχει κάνει. 

Screenshot_20240724_114226_Speedtest.jpg

Κάτω από κεραία που έχει μπάντες αB1,B3,B7,B8,B20. Η καλύτερη ταχύτητα που έχω δει στα Τιρανα 

IMG_5148.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, Gv2008 said:

Σπάνια βλέπω τέτοιες ταχύτητες σε 4G στη Vf GR. Κέντρο Τιρανων 

IMG_5112.png

IMG_5113.png

IMG_5112.png

IMG_5111.png

4g uk

IMG_5450.jpeg

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Harry636 said:

4g uk

IMG_5450.jpeg

Πολύ καλό. 

Δυρράχιο Αλβανίας, 4G+ με πολύ κοσμο

 

IMG_5151.png

IMG_5152.jpeg

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Gv2008 said:

Πολύ καλό. 

Δυρράχιο Αλβανίας, 4G+ με πολύ κοσμο

 

IMG_5151.png

IMG_5152.jpegΤα 3 καλύτερα σε ταχύτητα που έχω από Ελλάδα 

IMG_5453.png

IMG_5452.png

IMG_5451.png

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Harry636 said:

IMG_5453.png

IMG_5452.png

IMG_5451.png

Location?

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, memoriesradio said:

Location?

Cosmote Αιγάλεω γενικός είχε πάνω από χίλια 

τα αλλά δύο Καλαμάτα nova πριν την ανανέωση το κεραιών ( όχι n78) και Vodafone με n78

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Harry636 said:

IMG_5453.png

IMG_5452.png

IMG_5451.png

Μόνο που εδώ το νήμα είναι για το 4G της Vodafone. Υπάρχει και το αντίστοιχο για συγκρίσεις δικτύων. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας ενδιαφέρει η εταιρία πλέον εν έτη 2024. Όσο πιο γρήγορα πληρώνεις, τόσο καλύτερα για την εταιρία. Όσο πιο γρήγορη η εταιρία, τόσο καλύτερα για τον πελάτη. Με λίγα λόγια, η εταιρία πρέπει να ακούει την δική της λογική. Όσο πιο γρήγορα, τόσο καλύτερα προφανώς. 

Edited by florinaperis

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...