Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα tablets


Vinzenzo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα.

θελω να αγορασω ενα tablet με 9 η 10 ιντσες οθονη και να εχει εγκατεστημενο android 4,2 η πιο καινουριο για χρηση ιντερνετ μεσω wifi και με το στικακι internet on the go.

ζηταω βοηθεια γιατι μπηκα στο minideal και οσα ειδα ηταν με android 4,1.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα.

θελω να αγορασω ενα tablet με 9 η 10 ιντσες οθονη και να εχει εγκατεστημενο android 4,2 η πιο καινουριο για χρηση ιντερνετ μεσω wifi και με το στικακι internet on the go.

ζηταω βοηθεια γιατι μπηκα στο minideal και οσα ειδα ηταν με android 4,1.

Όλα σχεδον τα RK3188 και A31 έχουν 4.2.2 κι ας λέει ό,τι θελει το minideal

Link to comment
Share on other sites

Pipo m9 pro wifi εχει και με 3g και οπου νανε σκαει η κιτ κατ 4.4

 

Όλα σχεδον τα RK3188 και A31 έχουν 4.2.2 κι ας λέει ό,τι θελει το minideal

α οκ ευχαριστω!πρεπει να παρω με 3g για να μπορω να χρησιμοποιω το usb stick internet on the go?:)

στο minideal ειναι out of stock!υπαρχει καποιο αλλο αξιοπιστο μαγαζι με γρηγορη αποστολη να το παραγγειλω?

Edited by dimikord
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το 3g σημαινει οτι βαζεις την καρτα σιμ κατευθειαν μεσα στο ταμπλετ. Geekbuying

Banggood

Pandawill

Pipomall

 

 

Τωρα δεν εχω εμπειρια και γω τωρα ψαχνομαι απο που να το αγορασω

PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Το 3g σημαινει οτι βαζεις την καρτα σιμ κατευθειαν μεσα στο ταμπλετ. Geekbuying

Banggood

Pandawill

Pipomall

 

 

Τωρα δεν εχω εμπειρια και γω τωρα ψαχνομαι απο που να το αγορασω

σ ευχαριστω!το παραγγειλα τωρα απο Geekbuying.αυτο τα δινει για αποστολη απο 3 εως 7 μερες.με registered ailmail ελπιζω σε κανενα μηνα να εχει ερθει.:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και γω το ιδιο θα παρω το m9 pro απο geekbuying

εγω παραγγειλα την εκδοση m9 χωρις 3g αφου εχω usb stick της cosmote.ελπιζω να μην εκανα βλακεια και να μπορω να το χρησιμοποιω οταν δεν ειμαι σε wifi.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω παραγγειλα την εκδοση m9 χωρις 3g αφου εχω usb stick της cosmote.ελπιζω να μην εκανα βλακεια και να μπορω να το χρησιμοποιω οταν δεν ειμαι σε wifi.

 

Συνονόματε δεν είναι και πολύ σίγουρο ότι θα παίξει το stickακι σου

Ποιό έχεις από Cosmote?

Μιλάω ως παθών που ως λύση βρήκα το να κάνω hot spot το κινητό

που με έχει βολέψει πρέπει να ομολογήσω :happy:

Nokia C7 / NextWay F7 / Ainol 7 Fire / Doogee DG100 / OEM W450 / ZTE V965 / Lenovo S650 / Modecom FreeTab 1001 / Jiayu G2F / Huawei MediaPad T1 / Doogee X5 Pro / Turbo-X Hive V/ Lenovo A5500 / Blackview BV2000 / Samsung Galaxy J5 2015 / Samsung J5 2016 / Samsung J7 2017 / Huawei MediaPad T3 / Samsung A7 2018 / Samsung A41
Link to comment
Share on other sites

Συνονόματε δεν είναι και πολύ σίγουρο ότι θα παίξει το stickακι σου

Ποιό έχεις από Cosmote?

Μιλάω ως παθών που ως λύση βρήκα το να κάνω hot spot το κινητό

που με έχει βολέψει πρέπει να ομολογήσω :happy:

εχω απο παλια το internet on the go.το χρησιμοποιουσα με ενα netbook της acer και με ενα laptop και δουλευε μια χαρα.γιατι να μη δουλεψει με το teblet?.το πολυ πολυ τα χρηματα που γλυτωσα αποφευγοντας το 3g να τα δωσω και να παρω ενα στικακι αλλου παροχου.:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δυσκολη περίπτωση με ems . μπορεί να την γλυτωσεις μπορεί κ όχι. Πες μας νέα όταν παραλαβεις
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Τελωνείο πληρώσατε οταν παραλάβατε όσοι παραλάβατε? Και αν ναι πόσο? Το παρήγγειλα από onda-tablet. Έρχεται με EMS και τώρα περνάει τελωνείο. Έτσι λέει τουλάχιστον το tracking. Ευχαριστώ

Πες μας τη ακριβος σου λεει.

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι ξερω, πολλοι εχουν παραλαβει με EMS κ δεν περναει, αλλα σε αλλο νημα διαβασα οτι μια στο τοσο μπορει να στραβωσει κ να περασεις. Ελπιζω να μην εισαι εσυ ο τυχερος.. Παντως δεν ξερω κατα ποσο αυτο το μηνυμα σημαινει οτι θα περασεις κ θα πρεπει να πληρωσεις τελωνειο. Εν παση περιπτωσει γιατι δεν το πηρες με SINGPOST ρε μαν, δεν ειναι να παιζεις με την τυχη σου!! Ελπιζω να πανε ολα καλα..
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ

20-02-2014 15:29IPS

 

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS)

20-02-2014 18:04ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS)

 

Δεν πληρωνεις τπτ, αυριο θα το εχεις στα χερια σου

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο θέμα έχει κλειδωθεί. Μπορείτε να επικοινωνείτε με το Geekbuing μέσω PM ή από την φόρμα επικοινωνίας του καταστήματος.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Είναι καλό μοντέλο, αλλά σε μερικές παρτίδες είχε βγάλει πρόβλημα με τη μπαταρία, παλιά τουλάχιστον

Link to comment
Share on other sites

ειμαι αναμεσα στο pipo m9pro 3g και στο onda v975m τι λετε παιδια πιο να επιλεξω..??

και τα 2 ειναι πολυ καλα για τα λεφτα τους...αλλα με κερδισε το pipoM9 και λογο χρωματος..το onda βγαινει μονο σε ασπρο και δεν ηθελα..:lol:κακως βεβαια που το βγαζουν μονο σε ενα χρωμα..ετσι πιστευω οτι χανουν και πελατεια..;)

Link to comment
Share on other sites

και τα 2 ειναι πολυ καλα για τα λεφτα τους...αλλα με κερδισε το pipoM9 και λογο χρωματος..το onda βγαινει μονο σε ασπρο και δεν ηθελα..:lol:κακως βεβαια που το βγαζουν μονο σε ενα χρωμα..ετσι πιστευω οτι χανουν και πελατεια..;)

 

Τα ipad σε πόσα χρώματα βγαίνουν; Σίγουρα δεν έχει το δέλεαρ του ipad, αλλα ακολουθεί τη μόδα του το Onda v975m

Link to comment
Share on other sites

ειμαι αναμεσα στο pipo m9pro 3g και στο onda v975m τι λετε παιδια πιο να επιλεξω..??

Το Onda δεν έχει bluetooth. Αυτό και μόνο είναι αρκετός λόγος για να κρατηθείς μακριά γιατί είναι πολύ πιθανό να το βρεις μπροστά σου. Στο android δεν υπάρχουν drivers σχεδόν για τίποτα. Οπότε αν κάποια στιγμή σκεφτείς να συνδέσεις κάποιο ασύρματο πληκτρολόγιο, κάποιο ποντίκι, ένα φτηνό gps, ένα headset, τότε η μόνη λύση είναι το bluetooth.

Link to comment
Share on other sites

Το Onda δεν έχει bluetooth. Αυτό και μόνο είναι αρκετός λόγος για να κρατηθείς μακριά γιατί είναι πολύ πιθανό να το βρεις μπροστά σου. Στο android δεν υπάρχουν drivers σχεδόν για τίποτα. Οπότε αν κάποια στιγμή σκεφτείς να συνδέσεις κάποιο ασύρματο πληκτρολόγιο, κάποιο ποντίκι, ένα φτηνό gps, ένα headset, τότε η μόνη λύση είναι το bluetooth.

 

έχει βγει έκδοση της ταμπλέτας με ΒΤ, απλώς είναι ακόμη ακριβή...ένα μόνο μαγαζί το έχει προς το παρόν

http://www.hongkongeek.com/en/android-touch-screen-tablets/5073-tactile-tablet-onda-v975m-android-43-with-bluetooth.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...