Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα tablets


Vinzenzo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εστειλαν το ιδιο ναι που δειχνει οτι εγω πληρωσα στις 9 Οκτωβριου και αυτοι το εστειλαν στις 24 και εχει κολλησει Σιγκαπουρη απο 29. Γραφουν οτι δεν το εχουν επειβεβαιωσει ακομη αλλα δεν εχει καποιο σημειο που αν μπορω αν επιλεξω εγω κατι ηα να απαντησω. Οποτε μαλλον περιμενω το paypal να επιβεβαιωσει τονα ριθμο που εδωσαν. Τηλεφωνο που να παρω υπαρχει καποιςο αριθμος?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εστειλαν το ιδιο ναι που δειχνει οτι εγω πληρωσα στις 9 Οκτωβριου και αυτοι το εστειλαν στις 24 και εχει κολλησει Σιγκαπουρη απο 29. Γραφουν οτι δεν το εχουν επειβεβαιωσει ακομη αλλα δεν εχει καποιο σημειο που αν μπορω αν επιλεξω εγω κατι ηα να απαντησω. Οποτε μαλλον περιμενω το paypal να επιβεβαιωσει τονα ριθμο που εδωσαν. Τηλεφωνο που να παρω υπαρχει καποιςο αριθμος?

Μπες στον λογαριασμό σου, στο κάτω μέρος της σελίδας λέει "Contact us", πάτα εκεί, θα σου δώσει τον αριθμό και έναν κωδικό που θα στον ζητήσουν όταν καλέσεις.

Link to comment
Share on other sites

Επικοινωνησα μαζι τους αυτο που πρεπει αν κανω τωρα ειναι αν περιμενω μου ειπαν καθως αυτοι θα ελεγξουν την εγκυροτητα του tracking και το αν το εχω παραλαβει η οχι και μετα απο αυτο θα ενηρωσουν την υποθεση. Κοινως εγω δεν κανω τιποτα σε αυτο το σημειο. Σε νεα επικοινωνια με το Banggood ειπαν οτι θα κανουν επιστροφη χρηματων στο ακεραιο εντος 48 ωρων απο σημερα κατι που φυσικα δεν πιστευω αλλα βλεπουμε.
Link to comment
Share on other sites

Geekbuying hi!

Pipo Max M9 has a charger of

DC 5V/2A 2.5mm or DC 5V/2.5A 2.5mm?

You have the version1 or version2 of the tablet?

Could I have a discount coupon? Thank you.

 

Hi, it is the DC 5V/2A 2.5mm in our website.

And I can provide a $8 coupon for you to buy it. If you need it, please send me by PM.

 

thanks

Buy One Get One Free TV BOX!! -->>Click

 

Leagoo Christmas Sale -- Smart Phone low to $59.99

 

Elephone Ivory -->> $12.12 To Grab One

Link to comment
Share on other sites

 

Hi, we have not gotten the rooted method and tool from the factory, so we can not root the tablet this time.

 

 

Hi, as you can see, we are holding the Cyber Monday Promotion this time, and this tablet is in the promotion. It means that the price of this tablet is already very low, so I can not provide an extra coupon for it.

 

thanks

Hi, I bought ainol fire from you it just arrived perfect. I forgot to buy a standing pink case for this. Is there in your store something that fits right to it?

Hi, I am sorry we do not have it on sale in our store now.

Hello I have Order Number: #3106403 when its expected to be shipped? should i expect to have it before Christmas. Thank u

Hi, I will talk about your order with the warehouse and ask them to ship out your order as soon as possible. thanks

Hello I have Order Number: #3008675 when its expected to be shipped?

Thank you

Hi, please confirm your order number is 3008675. It was an order made in last year.

thanks

Buy One Get One Free TV BOX!! -->>Click

 

Leagoo Christmas Sale -- Smart Phone low to $59.99

 

Elephone Ivory -->> $12.12 To Grab One

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα λοιπον κι εγω για πρωτη φορα στο ebay στις 25/11 αργα το βραδυ και ψωνισα, την επομενη μου εστειλε email το ebay οτι αυτον τον πωλητη και το προιον τους πεταξαν εξω ζητησαν συγνωμη και δικαιολογηθηκαν οτι με τοσους πολλους που πουλαν αυτα συμβαινουν.26/11 εστειλα email στο ebay να ακυρωσουν την παραγγελια και μου ειπαν να επικοινωνησω με το paypal.μπαινω στο paypal και ζητω ν ακυρωθει η παραγγελια οπως βλεπετε Dear Yiannis

If we contact you for more information, please respond within the

timeframe. If you do not respond within the timeframe, the case may be

closed and decided in the seller's favor.

Items – Non-Receipt

-----------------------------------

- 261339264407 - CREATED new arrival X8 7.85 inch tablet pc IPS 3G GPS

wifi

quad core dual sim

-----------------------------------

Transaction Details

-----------------------------------

Seller's Name:

Seller's Email: xiaoshuangxingmei@126.com

Seller's Transaction ID: 2U832159RH9446848

Transaction Date: Nov 25, 2013

Transaction Amount: -$39.99 AUD

Your Transaction ID: 1DY902867U8281731

Case Number: PP-002-783-013-058

Buyer's Transaction ID: 1DY90286

Yours sincerely,

PayPal

Help Center:

https://www.paypal.com/gr/cgi-bin/helpweb?cmd=_help

Security Center:

https://www.paypal.com/gr/security

Please do not reply to this email because we are not monitoring this

inbox.

To get in touch with us, log in to your account and click "Contact Us"

at

the bottom of any page.

Copyright © 2013 PayPal. All rights reserved.

PayPal (Europe) S.à r.l.et Cie, S.C.A.

Société en Commandite par Actions

Registered office: 22-24 Boulevard Royal, L-2449 Luxemburg

RCS Luxemburg B 118 349

PayPal Email ID PP1027

πως βλεπεται τις κινησεις μου αν ειναι σωστες και τι αλλο πρεπει να κανω?ευχαριστω

ΑΜΠΕΛΩΝΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΚΕΡΑΜΕ

samsung galaxy j1(2016)-samsung galaxy S4 zoom-XGODY 7 IGO PRIMO-DREAMBOX DM800HDse-kaon(ote tv)-Edision Argus Mini Plus High Speed 2 in 1 HD

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα σε βλεπω απλα για να ξεμπερδεψεις γρηγορα δινε γρηγορα οτι στοιχεια σου ζητουν...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

ποσο να περιμενω και πως μπορω να μαθαινω τι γινετε με τα λεπτα?πιστευεις οτι θα τα παρω πισω?ευχαριστω

ΑΜΠΕΛΩΝΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΚΕΡΑΜΕ

samsung galaxy j1(2016)-samsung galaxy S4 zoom-XGODY 7 IGO PRIMO-DREAMBOX DM800HDse-kaon(ote tv)-Edision Argus Mini Plus High Speed 2 in 1 HD

Link to comment
Share on other sites

Μιας και η περιπετεια μου με το Bαnggood τελειωσε σημερα θα ηθελα να προτεινω στους φιλους που τα πακετα τους εχουν αργησει πανω απο 30 μερες να κανουν dispute πριν απο τις 40 μερες γιατι μονο ετσι θα βρουν το δικιο τους. Εμενα χτες μου ελεγαν να περιμενω αλλη 2 εβδομαδες απο το Banggood προφανως η υπαλληλος δνε ηξερε για το claim και οτι ειναι σε μεταφορα και καθυστερει λογω Χριστουγεννων και τετοια και σημερα το πρωι το paypal ειδα οτι εχει επιστρεψει τα χρηματα στο λογαριασμο μου. Αν παραγγειλω τωρα κατι απο Κινα λετε να το εχω πριν τις το τελος του χρονου???
Link to comment
Share on other sites

πως βλεπεις οτι τα λεπτα σου γυρισαν πισω στον λογαριασμο σου paypal?ευχαριστω

ΑΜΠΕΛΩΝΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΚΕΡΑΜΕ

samsung galaxy j1(2016)-samsung galaxy S4 zoom-XGODY 7 IGO PRIMO-DREAMBOX DM800HDse-kaon(ote tv)-Edision Argus Mini Plus High Speed 2 in 1 HD

Link to comment
Share on other sites

I am sorry the number is 3108001

 

Hi,

 

Your order has been shipped out: RF186432051SG

 

thanks

Buy One Get One Free TV BOX!! -->>Click

 

Leagoo Christmas Sale -- Smart Phone low to $59.99

 

Elephone Ivory -->> $12.12 To Grab One

Link to comment
Share on other sites

Εμφανίστηκε στα ΕΛΤΑ σήμερα το Pipo m6pro μου!

Παραγγελία από Banggood 14/11, εμφανίστηκε στη Deutche Post στις 26/11 και σήμερα 3/12 στα ΕΛΤΑ.

 

Σε 2 μέρες φαντάζομαι θα το έχω;

Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου πειτε πως παρακολουθειτε την παραγγελια σας απο Κινα μεχρι εδω ευχαριστω

ΑΜΠΕΛΩΝΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΚΕΡΑΜΕ

samsung galaxy j1(2016)-samsung galaxy S4 zoom-XGODY 7 IGO PRIMO-DREAMBOX DM800HDse-kaon(ote tv)-Edision Argus Mini Plus High Speed 2 in 1 HD

Link to comment
Share on other sites

Πας στις συναλλαγες σου και βλεπεις τις κινησεις.

φιλε ευχαριστω κατεβασα σε PDF τις κινησεις ,οταν σου επιστρεφει λεπτα πως το καταλαβαινεις?και πως παρακολουθεις την αποστολη απο την Κινα ως το Ελληνικο ταχυδρομειο?ευχαριστω

ΑΜΠΕΛΩΝΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΚΕΡΑΜΕ

samsung galaxy j1(2016)-samsung galaxy S4 zoom-XGODY 7 IGO PRIMO-DREAMBOX DM800HDse-kaon(ote tv)-Edision Argus Mini Plus High Speed 2 in 1 HD

Link to comment
Share on other sites

Μιας και η περιπετεια μου με το Bαnggood τελειωσε σημερα θα ηθελα να προτεινω στους φιλους που τα πακετα τους εχουν αργησει πανω απο 30 μερες να κανουν dispute πριν απο τις 40 μερες γιατι μονο ετσι θα βρουν το δικιο τους. Εμενα χτες μου ελεγαν να περιμενω αλλη 2 εβδομαδες απο το Banggood προφανως η υπαλληλος δνε ηξερε για το claim και οτι ειναι σε μεταφορα και καθυστερει λογω Χριστουγεννων και τετοια και σημερα το πρωι το paypal ειδα οτι εχει επιστρεψει τα χρηματα στο λογαριασμο μου. Αν παραγγειλω τωρα κατι απο Κινα λετε να το εχω πριν τις το τελος του χρονου???

 

άντε μπράβο...

 

Την επιστροφή την έλαβες όταν έληξε η προθεσμία απάντησής τους ή αργότερα;

 

Εμένα λήγει στις 5 και 7 Δεκ, για τα παρελκόμενα και τη ταμπλέτα αντίστοιχα...

Link to comment
Share on other sites

Hello Geekbuying,

 

On 28/11 I order and paid for a car charger (order number 3106291). Its status is processing since then. When is my order going to be dispatched?

 

I look forward to your reply.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ταμπλετακι 7αρη μεχρι 80 ευρω μαξ κινεζικο τι πρωτεινετε για αμεση αγορα?ευχαριστω

ΑΜΠΕΛΩΝΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΚΕΡΑΜΕ

samsung galaxy j1(2016)-samsung galaxy S4 zoom-XGODY 7 IGO PRIMO-DREAMBOX DM800HDse-kaon(ote tv)-Edision Argus Mini Plus High Speed 2 in 1 HD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...