Jump to content

[Modding] Huawei U8800 IDEOS X5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πάντα κάνω wipe ακόμη και αν περνάω την ίδια την miui ξανά

Τότε πιθανόν να φταίνε τα ελληνικά, ίσως δεν περάστηκαν καλά.

Δοκίμασες να γυρίσεις ή καλύτερα να φλασάρεις τη ρομ και να τη λειτουργήσεις για λίγο με αγγλικά?

Και εγώ κάποια στιγμή που βγήκε μια έκδοση multilanguage είχα αρκετά προβλήματα(και κάποια reboots), και διαπίστωσα ότι τελικά έφταιγε η γλώσσα.

Πάντως το language pack του Finn λειτουργεί καλά. Βέβαια εγώ αποσυμπίεσα το zip και αντέγραψα απευθείας τα περιεχόμενα του φακέλου system στον αντίστοιχο της συσκευής και το framework-res.apk στον αντίστοιχο φάκελο, μέσω του Android Commander(QtADB) από το PC.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τότε πιθανόν να φταίνε τα ελληνικά, ίσως δεν περάστηκαν καλά.

Δοκίμασες να γυρίσεις ή καλύτερα να φλασάρεις τη ρομ και να τη λειτουργήσεις για λίγο με αγγλικά?

Και εγώ κάποια στιγμή που βγήκε μια έκδοση multilanguage είχα αρκετά προβλήματα(και κάποια reboots), και διαπίστωσα ότι τελικά έφταιγε η γλώσσα.

Πάντως το language pack του Finn λειτουργεί καλά. Βέβαια εγώ αποσυμπίεσα το zip και αντέγραψα απευθείας τα περιεχόμενα του φακέλου system στον αντίστοιχο της συσκευής και το framework-res.apk στον αντίστοιχο φάκελο, μέσω του Android Commander(QtADB) από το PC.

 

με αγγλικά την χρησιμοποιώ απο την προηγούμενη εκδοσή της την τεσταρα 2-3 μέρες να δω πόσα προβλήματα βγάζει

και γω έκανα αποσυμπίεση αντιγραφή και επικόλληση μέσα στον φάκελο της ρομ και την ξανα συμπίεσα και την έβαλα στην κάρτα να την φλασαρω αλλά ... λογικά και ο τρόπος που λέει μέσα πρέπει να δουλεύει δεν έχει διαφορά το ίδιο κάνει αντικαθιστά τα αρχεία

 

Καλησπέρα. έκανα backup την rom του κινητού με το Clockworkmod Recovery. Τώρα πάω να επαναφέρω το backup και κάνει συνέχεια reboot το κινητό.

Τι να κάνω? υπάρχει περιπτώσει να την επαναφέρω?

 

ποια ρομ έκανες backup την αρχική της wind

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Την αρχική της wind για να την έχω. Και τώρα όταν πάω να κάνω restore μου βγάζει σφάλμα στο restore sd-ext και μου ζητάει να κάνω επανεκκίνηση.. και μετά μου εμφανίζει το ideos και ανά 3 λεπτά κάνει επανεκκίνηση.
HTC WILDFIRE + HUAWEI IDEOS X5
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα. έκανα backup την rom του κινητού με το Clockworkmod Recovery. Τώρα πάω να επαναφέρω το backup και κάνει συνέχεια reboot το κινητό.

Τι να κάνω? υπάρχει περιπτώσει να την επαναφέρω?

 

Κάνε και ένα wipe all / factory reset.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα και αυτό. Custom rom μπορώ να κάνω εγκατάσταση. Τώρα έχω επάνω την oxygen. Αυτό που πρόσεξα είναι ότι στον φάκελο sd/clockworkmod/backup/2011-08-23.13.58.39 έχει 4 αρχεία (cashe.img - data.img - nandroid.md5 - system.img) και λίπη το αρχείο sd-ext.

 

Αυτό το αρχείο αν μου το στείλει κάποιος άλλος θα μπορέσει να επαναφέρει την rom της wınd?

Διαφορετικά μπορεί να μου στείλει κάποιος που έχει backup την rom wind να δοκιμάσω αν επανέρχεται?

HTC WILDFIRE + HUAWEI IDEOS X5
Link to comment
Share on other sites

:) dancer_69 ευχαριστώ πολύ. Σαν να το αγόρασα τώρα.

 

Μία τελευταία ερώτηση.

Αν βάλω μια custom rom πχ την oxygen που μου άρεσε, και πάθη κάτι το κινητό και χρειάζεται επισκευή (σπάσει η οθόνη, δεν φορτίζει, δεν ανοίγει κτλ ) υπάρχει τρόπος να επαναφέρω πάλι την rom της wind για να μην χάσω την εγγύηση?

HTC WILDFIRE + HUAWEI IDEOS X5
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες. Θελω να ρωτησω τα εξης, διαβαζω οτι μερικα παιδια εχουν ψιλοπροβληματακια με τις rom που βαζουν στο κινητο,οποτε υπαρχει περιπτωση να βγει κατι πιο σταθερο στο μελλον επειδη ειμαι λιγακι επιφυλακτικος προς το παρον για να το φλασαρω?

 

Η αναβαθμιση λογισμικου που περιμενουμε υπαρχει περιπτωση να ξεκλειδωσει την rom που εχει η συσκευη απο τη μαμα του η υπαρχει κ η εκδοχη να μη μπορουμε να του περασουμε αλλη rom μετα την αναβαθμιση, δηλαδη να μην "χακαρεται"?

 

Ποτε περιμενουμε την αναβαθμιση σε 2.3 περιπου κ αν ξερετε τι καινουριο θα προσθεσει στη συσκευη?

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες. Θελω να ρωτησω τα εξης, διαβαζω οτι μερικα παιδια εχουν ψιλοπροβληματακια με τις rom που βαζουν στο κινητο,οποτε υπαρχει περιπτωση να βγει κατι πιο σταθερο στο μελλον επειδη ειμαι λιγακι επιφυλακτικος προς το παρον για να το φλασαρω?

 

Η αναβαθμιση λογισμικου που περιμενουμε υπαρχει περιπτωση να ξεκλειδωσει την rom που εχει η συσκευη απο τη μαμα του η υπαρχει κ η εκδοχη να μη μπορουμε να του περασουμε αλλη rom μετα την αναβαθμιση, δηλαδη να μην "χακαρεται"?

 

Ποτε περιμενουμε την αναβαθμιση σε 2.3 περιπου κ αν ξερετε τι καινουριο θα προσθεσει στη συσκευη?

 

καλυτερα να περιμενεις την stock που θα ερθει για να μην πειραματιζεσαι διχως λογο με διαφορα bugs που υπαρχουν...(τουλαχιστον μεχρι τωρα απο τις custom)

η huawei εχει δειξει οτι δινει "καθαρο" σχεδον android που σημαινει οτι δε βαζει περιττα πραγματα ουτε γενικα "κλειδωνει" οποτε ολα οκ...

 

γνωμη μου να περιμενεις κατι επισημο ή μεχρι να βγει τελειως bugfree rom που θα την βαλουν σχεδον ολοι και θα λενε μονο καλα λογια...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, παίδες πήρα χθες το κινητό και σήμερα άρχισα να το σκαλίζω.. Πρώτη φορά σε android να πω καταρχήν :)

 

Διάβασα αυτά που γράψατε εδώ, το ultimate guide του modaco αλλά και στο xda πολλά πράματα.. Μέχρι τώρα δοκίμασα 2-3 ROM και μου άρεσε πιο πολύ η Miui 1.8.19 και την κράτησα.. Το πρόβλημα μου είναι πως θα περάσω τα ελληνικά.. Διαβάζοντας αυτό http://forums.miuiandroid.com/showthread.php?9291-MIUI-1.8.19.for-Htc-Desire-Xperia-X10-Galaxy-S-and-Ideos-X5 έκανα partition 1024mb από το clockwork την κάρτα μου (4gb συνολικά) και για swap έδωσα 0..

 

Μετά εγκατέστησα το A2SD από εδώ: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=715116 Από το ενσωματωμένο App Manager της Miui ROM μπορώ να μεταφέρω εφαρμογές στην SD Card αλλά δεν εμφανίζονται όταν διαβάζω την κάρτα.. Επίσης από το terminal emulator ότι εντολή δώσω που ξεκινάει από a2sd λέει ότι δεν υπάρχει αυτό.. Οπότε υποθέτω ότι το a2sd δεν έχει εγκατασταθεί...

 

Τι μπορώ να κάνω για να καταφέρω να περάσω τα ελληνικά? και να δουλέψει το a2sd?

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Για το a2sd δε γνωρίζω, μιας και δεν έχω ασχοληθεί καθόλου. Δε βρίσκω ότι υπάρχει ανάγκη για μεταφορά των εφαρμογών στην κάρτα, από τη στιγμή που η συσκευή έχει αρκετό χώρο. Άλλωστε αν χρειαστεί παραπάνω χώρος υπάρχει ή λύση της αναδιαμόρφωσης των διαμερισμάτων και η χρήση του χώρου των 2G της εσωτερικής μνήμης της συσκευής.

Όσον αφορά τα ελληνικά στη miui, υπάρχουν αρκετά posts με σχετικές πληροφορίες 2-3 σελίδες πίσω. Άρχισε από την 23η και θα τα βρεις.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μπορει κάποιος "υπεύθυνα" (να το εχει ξανακανει δλδ) να γράψει τα βήματα πως γυρναμε το κινητο σε πληρη stock κατασταση? μπορει επίσης να δώσει ενα link με την stock rom που να δουλευει κανονικά και όχι να είναι corrupted ή να λείπουν αρχεία. και αν υπάρχει κάποιος που μπορει να μας φωτίσει ας γίνει και sticky να μην ψαχνουμε σε 50 σελίδες που ο καθένας εξιστορεί τον δικο του τρόπο.

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Μολισ τωρα περασα και εγω μια ρομ στο ιδεος θα ηθελα να μου πειτε αμα υπαρχει καποια ρομ που να εχει android 2.3 να ειναι σταθερη και αμα γινετε να εχουν ξεκλειδωσει και το ραδιοφωνο.. :):):):)
Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μπορει κάποιος "υπεύθυνα" (να το εχει ξανακανει δλδ) να γράψει τα βήματα πως γυρναμε το κινητο σε πληρη stock κατασταση? μπορει επίσης να δώσει ενα link με την stock rom που να δουλευει κανονικά και όχι να είναι corrupted ή να λείπουν αρχεία. και αν υπάρχει κάποιος που μπορει να μας φωτίσει ας γίνει και sticky να μην ψαχνουμε σε 50 σελίδες που ο καθένας εξιστορεί τον δικο του τρόπο.

 

50 σελίδες μην ψάξεις, αλλά τουλάχιστον ρίξε μια ματιά στη σελίδα που βρίσκεσαι. Τα 380 ως 382 posts λίγο πιο πάνω δε σε βοηθάνε?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα σας..ειμαι καινουριος στο forum σας το οπιοι ειναι καταπληκτικο..!Λοιπον αυτο που χρειαζομαι ειναι τα ΦΩΤΑ σας.!Λοιπον εχω διαβασει τα περισσοτερα post και δν εχω βρει απαντηση στο προβλημα μου.!εχω ακουληθησει πιστα τς οδηγιες σας..αλλα δεν μπορω να καταλαβω το εξης.:wacko: Λοιπον οταν μπαινει σε clockword recovery mod δεν ειναι σαν και αυτο που εχετε στην εικονα ειναι μπλε και δν μου εχει backup και τα λοιπα..και επισης εχει το αντροιντ κατω κατω με εναν τριγωνω που εχει ενα θαυμαστικο (error) και μου εχει μονο reboot system now, aply sd card:update.zip:,wipe data/factory reset,wipe cache partition και οταν παταω για να βαλω την ROM μου γραφει τα εξης:

Install from sd card..

Finding update package..

Opening update package...

Verifying update package..

E:Signature Verification Failed

Instalation aborted:cry::cry:

Εντωμεταξυ πριν απο ολλα αυτα ενα φιλος μου ειχε εγκαταστισει την ROM manager..και πατησε το πρωτο flash clockword mod και πατησε το πρωτο που ειδε το Desire S(το ιδιο πραγμα ειναι λεει:p) τι να κανω σας παρακαλω βοηθηστε με!Ευχαρριστω εκ των προτερων.

Υ.Γ Σορρυ για το μεγαλο ποστ αλλα τυρανιεμαι ολη μερα σημερα μπας και τα καταφερο..:worry:

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να μας πεις τι ακριβώς έχεις κάνει για να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε.

Πάντως αρχικά πρέπει η συσκευή να είναι rooted. Το έκανες αυτό? Η διαδικασία ήταν επιτυχής ή βγήκε κάποιο σφάλμα?

Για να ελέγξεις αν η συσκευή είναι rooted μπορείς από το pc να γράψεις στη γραμμή εντολών την εντολή adb shell(προϋποθέτει να έχεις εγκαταστήσει το adb,), και να δεις αν εμφανίζεται το $ ή το #, Αν εμφανιστεί το πρώτο γράψε την εντολή su και κανονικά θα πρέπει τοτε να εμφανιστεί το # το οποίο υποδηλώνει ότι έχεις συνδεθεί ως υπερχρήστης(root). Αυτό μπορείς να το ελέγξεις και από τη συσκευή με κάποιον terminal emulator. Σε αυτή την περίπτωση απλά δινεις την εντολή su.

Αν λοιπόν η συσκευή είναι rooted, τότε προχωράς στην εγκατάσταση της clockworkmod recovery.

Από αυτά που γράφεις φαίνεται ή ότι έχεις ακόμη την official recovery, ή ότι έχεις μπει σε recovery mode μέσω του rom manager και πιθανότατα η recovery που έχεις χρησιμοποιήσει δεν είναι η σωστή.

Πως μπήκες σε recovery mode? Πατώντας το συνδυασμό power + volume UP ή από το rom manager?

Και επίσης τη recovery.img την εγκατέστησες μέσω του rom manager?

Αν ισχύει το δεύτερο, τότε στην ουσία δεν την έχεις εγκαταστήσει, γιατί ο rom manager φορτώνει κάθε φορά σε προσωρινή μνήμη την recovery για να εκτελέσει κάποιες λειτουργίες που την χρειάζονται. Δεν αντικαθιστά όμως τη recovery.img της συσκευής.

Για να μη μιλάμε λοιπόν με υποθέσεις γράψε τι ακριβώς έχεις κάνει ώστε να εντοπίσουμε που βρίσκεται το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα σας..ειμαι καινουριος στο forum σας το οπιοι ειναι καταπληκτικο..!Λοιπον αυτο που χρειαζομαι ειναι τα ΦΩΤΑ σας.!Λοιπον εχω διαβασει τα περισσοτερα post και δν εχω βρει απαντηση στο προβλημα μου.!εχω ακουληθησει πιστα τς οδηγιες σας..αλλα δεν μπορω να καταλαβω το εξης.:wacko: Λοιπον οταν μπαινει σε clockword recovery mod δεν ειναι σαν και αυτο που εχετε στην εικονα ειναι μπλε και δν μου εχει backup και τα λοιπα..και επισης εχει το αντροιντ κατω κατω με εναν τριγωνω που εχει ενα θαυμαστικο (error) και μου εχει μονο reboot system now, aply sd card:update.zip:,wipe data/factory reset,wipe cache partition και οταν παταω για να βαλω την ROM μου γραφει τα εξης:

Install from sd card..

Finding update package..

Opening update package...

Verifying update package..

E:Signature Verification Failed

Instalation aborted:cry::cry:

Εντωμεταξυ πριν απο ολλα αυτα ενα φιλος μου ειχε εγκαταστισει την ROM manager..και πατησε το πρωτο flash clockword mod και πατησε το πρωτο που ειδε το Desire S(το ιδιο πραγμα ειναι λεει:p) τι να κανω σας παρακαλω βοηθηστε με!Ευχαρριστω εκ των προτερων.

Υ.Γ Σορρυ για το μεγαλο ποστ αλλα τυρανιεμαι ολη μερα σημερα μπας και τα καταφερο..:worry:

 

λοιπον φιλε ειχα και εγω το ιδιο προβλημα και κατεβασα ενα αλλο recovery το περασα μεσα και ξεκινησε το root διχως προβλημα.

Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το κινητο μου ναι ειναι rooted και δεν μου εχει βγαλει καποιο σφαλμα...τωρα οσον αναφορα το rom manager πoυ απο εκει νομιζω πως ειχε γινει η παττατα!εκανα Flash το clockworldmod απο εκει και μου εβγαλε μπραβο κανατε flash clockworldmod και εχετε την εκδοση 3.0.62 νομιζω.!Μετα παυησα το ακριβως απο κατω που λεει reboot to clockworldmod!Εντομεταξυ εγω δν ειχα καταλαβει..πως για να μπω σε clockworldmod επρεπε να βαλω μεσα και το recovery απο το αρχειο που κατεβαζαμε και ετσι μπηκα (σε clockworldmod μεσω rom manager)χωρις να το εχω εγκαταστησει ..με τον τροπο που ειπατε..εγω εκανα το εξης:volup+voldown+power και εμφανιζεται η μωβ οθονη..μπηκα στο φακελο που μου ανοιξε και μεταονομασα το recovery.img που ειχε μεσα δε recovery.bak και το βγαλα και πατησα volup+power και ειχα παντα την μπλε οθονη..και ετσι αποφασισα να το κανω με τον τροπο που ειπε ο φιλος μου μεσο rommanager!Μετα χαρηκα που καταλαβα πως πρεπει να βαλω και το recvery.img απο το αρχειο που κατεβαζουμε..και το κανα ετσι..εκανα την διαδικασια..και πατησα volup+power και μπηκα στο ''μισο'' clockworlmod μετα εβαλα μια αλλη εκδοση που βρηκα στους xda και ειχε και καλα σχολια αλλα και παλι μπαινω σε αλλο clockworldmod(στο μισο)αυτα εχω κανει τελειως αναποδα απο αυτα που δινετε στις οδηγιες και να τι επαθαα! :p
Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε να βάλεις αυτή εδώ:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1229326

έχει οδηγίες και για το πως να την περάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε να βάλεις αυτή εδώ:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1229326

έχει οδηγίες και για το πως να την περάσεις.

 

Ok τωρα θα το δοκιμασω..!

 

ΞΑΝΑπροσπαθησα και δεν αλλαξε απολυτως τιποτα μπανω παλι στο μισο clockworldmod για ποιο λογο ομως.?

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Αυτό σημαίνει ότι δεν αντικαταστάθηκε η recovery.img. Έγινε σίγουρα η αντιγραφή? Για σιγουριά δοκίμασε πρώτα να διαγράψεις τη recovery στο φάκελο της συσκευής, καθώς και οποιαδήποτε προηγούμενη έχεις μετονομάσει(αν θέλεις αντέγραψέ τις πρωτα κάπου στο δίσκο σου), βεβαιώσου οτι δεν υπάρχουν στη συσκευή και μετά πέρασε πάλι τη recovery από το παραπάνω link. Επίσης μην προσπαθείς να κάνεις επανεκκίνηση σε recovery από τον rom manager(έτσι μπαίνεις στη recovery του rom manager) αλλά μόνο με το συνδυασμό πλήκτρων
Link to comment
Share on other sites

Αυτό σημαίνει ότι δεν αντικαταστάθηκε η recovery.img. Έγινε σίγουρα η αντιγραφή? Για σιγουριά δοκίμασε πρώτα να διαγράψεις τη recovery στο φάκελο της συσκευής, καθώς και οποιαδήποτε προηγούμενη έχεις μετονομάσει(αν θέλεις αντέγραψέ τις πρωτα κάπου στο δίσκο σου), βεβαιώσου οτι δεν υπάρχουν στη συσκευή και μετά πέρασε πάλι τη recovery από το παραπάνω link. Επίσης μην προσπαθείς να κάνεις επανεκκίνηση σε recovery από τον rom manager(έτσι μπαίνεις στη recovery του rom manager) αλλά μόνο με το συνδυασμό πλήκτρων

Δεν εχω καταλαβει πως να το απεγκαταστησω δηλαδη να διαγραψω ολλο το φακελο που λεει image.? δεν αταλαβα..

Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια, στο φάκελο /cust_backup/image/ υπάρχει κανονικά 1 αρχείο με όνομα recovery.img

Απλά, αν το μετονόμασες πριν βάλεις κάποιο άλλο θα υπάρχει και άλλο ή άλλα αν έχεις κάνει και κάτι άλλο. Σου έγραψα να διαγράψεις οποιοδήποτε άλλο recovery.img επειδή ανέφερες παραπάνω ότι μετονόμασες το original αρχείο σε recovery.img.bak. Και φυσικά δε διαγράφεις τίποτε άλλο εκτός από το recovery.img ή οποιοδήποτε άλλο αρχείο δημιουργήθηκε από εσένα και μόνο. Αν διαγράψεις τα άλλα img αρχεία η συσκευή πιθανότατα δε θα λειτουργεί πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια, στο φάκελο /cust_backup/image/ υπάρχει κανονικά 1 αρχείο με όνομα recovery.img

Απλά, αν το μετονόμασες πριν βάλεις κάποιο άλλο θα υπάρχει και άλλο ή άλλα αν έχεις κάνει και κάτι άλλο. Σου έγραψα να διαγράψεις οποιοδήποτε άλλο recovery.img επειδή ανέφερες παραπάνω ότι μετονόμασες το original αρχείο σε recovery.img.bak. Και φυσικά δε διαγράφεις τίποτε άλλο εκτός από το recovery.img ή οποιοδήποτε άλλο αρχείο δημιουργήθηκε από εσένα και μόνο. Αν διαγράψεις τα άλλα img αρχεία η συσκευή πιθανότατα δε θα λειτουργεί πλέον.

 

To φανταστικα..λοιπον εχω κρατησει ενα Backup t του φακελου image θα βγαλω αυτο που εχω και θα βαλω το Backup..μεσα..και μετα θα περασω το..recovery απο το παραπανω Link ελπιζω να τα καταφερω σημερα..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον..εκανα οτι σας ειπα παραπανω αλλα και παλι δεν βγαζει πουθενα..εβαλα..μεσα τον φακελο του image που ειναι απειρακτος και προσθεσα μεσα και και το recovery του παραπανω link αλλα και παλι πηρα το ιδο clockworkmod δεν λεει να ξεκολησει φενεται πως αυτο..ειναι κολλημενο μεσα...:pαφου διεγραψα..το recovery του link και αφησα το φακελο image οπως εχει χωρις τιποτα παραπανω μεσα πατησα volup+power αλλα και ΠΑΛΙ μου βγηκε το ιδιο τι στο καλο πως θα καταφερω να το βγαλω και να βαλω αυτο που εχετε στην εικονα..εχω απογοητευτει :p εχουν παιξει τα νευρα μου! Edited by Mvaggelis
Δηλαδη να καταφερω με καποιο τροπο να το κανω εγκατασταση απο οτι μου φενεται ο τροπος που μου δωσατε δεν αποδιδει
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...