Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα και καλως σας βρήκα :-) ενδιαφέρομαι να αγοράσω κινητο και είχα αποφασίσει (μεχρι τωρα τουλαχιστον) να έπερνα το mini αλλα βλέπω οτι εμφανιζει προβλημα :-( τη να κάνω;; λέτε να περιμενω λιγο μπας και πεσει η τιμη του pro και να πάρω αυτο;; να ρισκάρω και να πάρω το mini ή να στραφω σε αλλο κινητο;;;; :-/
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα μπόρουσες να μου πεις από που το είχες αγοράσει?

 

Καταστημα κοσμοτε. Το κινητο επεστραφη ως DOA και αντι να γινει αντικατασταση συσκευης εγινε πιστωση της καρτας μου.

Link to comment
Share on other sites

παντως δυο ατομα απο εδω μεσα με το ιδιο προβλημα ειναι λιγο περιεργο.απλα απο ενδιαφερον οταν λετε παιχνιδια και σερφαρισμα τι εννοειτε?ποση ωρα δηλαδη?και τι παιχνιδια?αν συνυπολογισουμε οτι ειναι ενα απλο κινητο και οχι παιχνιδομηχανη η pc μηπως ηταν λιγο τραβηγμενη χρηση γενικα?δεν δικαιολογω βεβαια την βλαβη απο το κινητο και οντως η ερικσσον επρεπε να εχει κανει το check quality.και το αλλο που κανει εντυπωση ειναι οντως οτι το μαγαζι εδωσε τα λεφτα πισω αντι να το παρει για ελεγχο και σερβισ.ποιο μαγαζι ειναι αυτο?

οσο για το αν σταματησε η κατασκευη και διαθεση του μινι πραγματικα αναρωτιεμαι αν η σονυερικσσον εβγαλε ενα κινητο απλα ετσι για να το σταματησει μεσα σε 1-1,5 μηνα απο την παραγωγη.ειναι λιγο τρελο η νομιζω?καποια στιγμη ενα παιδι απο εδω μεσα ειχε πει οτι εστειλε μαιλ στην ερικσσον σχετικα με αυτο.υπηρξε καποια ενημερωση?

Link to comment
Share on other sites

koraki δυστυχως δεν μπορω να σου απαντησω..εχω το προ και εκτος απο το θεματακι στο βιντεο (που δεν ακουγεται σχεδον καθολου) δεν μου χει βγαλει κατι τρελο..εχω σερφαρει,εχω παιξει παιχνιδια,εχω μιλησει κανα 20λεπτο συνεχομενα και τα πληκτρα αφης ειναι στη θεση τους! :p αλλα αυτο που δεν ξερω ειναι ΑΝ κανω ολα αυτα μαζι τι θα γινει με το κινητο..μπορει ναναι οκ;μπορει να ζεσταθει;μπορει να εκραγει;ποιος ξερει;εγω παντως για τετοια χρηση δεν το θρλω.δεν το αγορασα για παιχνιδομηχανη (παρολο που του χω περασει 15 παιχνιδια) και μεχρι τωρα δεν μου χει βγαλει τιποτα το κουλο.

σκεψου,λοιπον,για τι χρηση το θες εσυ και αναλογισου..στα 219 παντως το κινητο απλα ειναι τουμπανο..

 

 

Patheraw πολυ ευλογες οι ερωτησεις και οι ανησυχιες σου..αν θες την αποψη μου,δεν νομιζω να καταργησουν το μινι τοσο νωρις!θα ταν ενα απιστευτο πληγμα για την εταιρια..μπορουν να σταματησουν προσωρινα την κατασκευη ωστε να διορθωσουν τα «ασχημα» που εφερε η πρωτη φουρνια.αλλα να σταματησουν τελειως να παραγουν ενα τετοιο κινητο (ειδικα σαυτη την τιμη) απλα δεν γινεται.

Δεν μπορει/θελει ολος ο κοσμος να αγορασει τα play και arc..ουτε ολος ο κοσμος θελει/μπορει να δωσει 400 ευρω για ενα κινητο σαν το ray..

Αυτη ειναι η αποψη μου ειδικα αν συνυπολογισουμε το μεγεθος των κερδων που εφεραν τα χ10 στην εταιρια..

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω ρε παιδια πηρα ενα δικο μου λευκο και ενα η κοπελια μου και τα σεταρα και τα δυο με εντονη χρηση για κανα 2ωρο κατεβαζοντασ ταυτοχρονα 5 και εφαρμογες και ρυθμιζοντας ταυτοχρονα πολλα και διαφορετικα πραγματα και ουτε καν μου ζεσταθηκε....βεβαια η αυξηση θερμοκρασιας ειναι σχετικο για καποιον που ειναι χρηστης του galaxy s2 που κυριολεκτικα βραζει....
Link to comment
Share on other sites

ναι το θεμα με το sg2 ειναι γνωστο.δεν νομιζω να μιλαμε για τετοιο πραγμα στο μινι!γιατι αν μιλαμε για κατι τετοιο με μονοπυρινο χιλιαρη επεξεργαστη,τοτε οντως θα υπηρχε προβλημα..

απο,τι λες λοιπον με ενα χαλαρο «ξεσκιμα» δεν ειδες κατι υποπτο..

Γενικα τι εντυπωσεις σου αφησε το μικρο;

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

konstantinoslp καλα τα λες.εμεις ειμαστε τα πειραματοζωα της ερικσσον μαλλον δυστυχως.θα φτιαξουν τα προβληματα του κινητου και θα το δωσουν ξανα στην αγορα.με εμας που μαλλον βιαστηκαμε να το αγορασουμε (εχω το x10 mini και μολις ειδα τον διαδοχο και με την μειωση της τιμης δεν καταφερα να κρατηθω )τι γινεται ?οι βελτιωσεις θα γινουν .εμεις?????

οσο για το κινητο αυτη την στιγμη ,μεχρι να βρω μια θηκη και να μου ερθουν οι μεμβρανες ,αν και δεν το χρησημοποιω πολυ ειμαι τρελλα ικανοποιημενος.ειναι γρηγορο(απιστευτη ταχυτητα εγκαταστασης των εφαρμογων),φοβερη οθονη,ομορφο.

Link to comment
Share on other sites

koraki δυστυχως δεν μπορω να σου απαντησω..εχω το προ και εκτος απο το θεματακι στο βιντεο (που δεν ακουγεται σχεδον καθολου) δεν μου χει βγαλει κατι τρελο..εχω σερφαρει,εχω παιξει παιχνιδια,εχω μιλησει κανα 20λεπτο συνεχομενα και τα πληκτρα αφης ειναι στη θεση τους! :p αλλα αυτο που δεν ξερω ειναι ΑΝ κανω ολα αυτα μαζι τι θα γινει με το κινητο..μπορει ναναι οκ;μπορει να ζεσταθει;μπορει να εκραγει;ποιος ξερει;εγω παντως για τετοια χρηση δεν το θρλω.δεν το αγορασα για παιχνιδομηχανη (παρολο που του χω περασει 15 παιχνιδια) και μεχρι τωρα δεν μου χει βγαλει τιποτα το κουλο.

σκεψου,λοιπον,για τι χρηση το θες εσυ και αναλογισου..στα 219 παντως το κινητο απλα ειναι τουμπανο..

 

Το μόνο σίγουρο ειναι οτι δεν το θέλω για παιχνιδια η χρηση που θα του κανω ειναι τα κλασσικα (τηλεφωνο μνμ) :p λιγο ιντερνετ και αμα του βαλω 3-4 εφαρμογες που θα μου αρεσουν, μιλαμε για πολυ ηρεμη χρηση του κινητου :p απλως επειδη διαβασα οτι το προβλημα αυτο το εμφανιζει το mini (νομιζω) έλεγα μηπως θα ηταν καλυτερα να σκεφτω και το pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστευω οτι βολευει καμια εταιρεια να εχει θυματα και ευνοημενους και γενικα τετοια προβληματα βγαζουν ολα τα κινητα και προκαλειτε ενας ψιλοχαμος....αν πατε στο forum του galaxy s2 θα δειτε αμετρητα προβληματα που δεν τα ειδα πουθενα....και για να μην με θεωρησετε low profile χρηστη το galaxy s2 το εχω rootαρισμενο στα 1,6 ghz με αμετρητες εφαρμογες και πολλα αλλα...(δειτε για να καταλαβετε http://youtu.be/kTgViRSVQ_I ).Αρα πιθανον το ιδιο να συμβαινει και εδω και η δικια μου συμβουλη ειναι να χαρειτε το κινητο σας που ειναι πραγματικα φοβερο για το μεγεθος και την τιμη του και να το ξεσκισετε.....αντεχει!

πιστευω να σε καλυψα φιλε konstαntinoslp...

Edited by ximikos_fil
Link to comment
Share on other sites

konstantinoslp καλα τα λες.εμεις ειμαστε τα πειραματοζωα της ερικσσον μαλλον δυστυχως.θα φτιαξουν τα προβληματα του κινητου και θα το δωσουν ξανα στην αγορα.με εμας που μαλλον βιαστηκαμε να το αγορασουμε (εχω το x10 mini και μολις ειδα τον διαδοχο και με την μειωση της τιμης δεν καταφερα να κρατηθω )τι γινεται ?οι βελτιωσεις θα γινουν .εμεις?????

οσο για το κινητο αυτη την στιγμη ,μεχρι να βρω μια θηκη και να μου ερθουν οι μεμβρανες ,αν και δεν το χρησημοποιω πολυ ειμαι τρελλα ικανοποιημενος.ειναι γρηγορο(απιστευτη ταχυτητα εγκαταστασης των εφαρμογων),φοβερη οθονη,ομορφο.

 

100% ιδια αποψη εχω μαζι σου.σε ολα..απο το χ10 μινι προ που ειχα μεχρι τα πειραματοζωα που λες.εισαι στο μυαλο μου..

 

 

ΠΑΙΔΙΑ ρωτησα στο twitter μια σελιδα που ασχολειτε με απαντησεις πανω στα κινητα της σονυ.δειτε τι μου ειπαν.

 

Ερωτηση:@XperiaBlog hello guys!Thanks for your help.i'd like to ask one more question.will the xperia mini and mini pro get the 2.3.4 update?

Απαντηση:@LwiseP Yep, we've not heard otherwise!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για να ξεκαθαρισω καποια πραγματα..

Το προβλημα με τα πληκτρα αφης συμβαινει μονο στο μινι και οχι στο προ.

Δεν εμφανιζεται αμεσως. Σε αλλους εμφανιστηκε στις 5 ημερες (οπως και στο δικο μου) και σε αλλους μετα απο 3 εβδομαδες.

Οταν μιλαμε οτι τρελαινονται τα πληκτρα αφης μετα απο χρηση μιλαμε ακομα κι οταν εισαι απλα στο μαρκετ και κατεβαζεις εφαρμογες μετα απο κανα 10λεπτο, ή αν παιζεις παιχνιδι (δεν παιζω παιχνιδια, εβαλα ενα για να το δοκιμασω).

Επισης, η συσκευη τρελαινεται οταν ζεσταινεται κατα τη διαρκεια της φορτισης ακομα κι οταν ειναι σβηστη !

Το πως γινεται αυτο το εχω εξηγησει σε προηγουμενο ποστ. Αν πατησεις πληκτρο αφης (back ή μενου) οταν φορτιζει σβηστη η συσκευη, αναβει η οθονη και σου βγαζει την ενδειξη της φορτισης. Στα προβληματικα μινι μετα απο κανα 45λεπτο φορτισης καθε λιγα δευτερολεπτα αναβει μονη της η οθονη σαν να εχει πατησει καποιος τα πληκτρα αφης εμφανιζοντας τη σχετικη ενδειξη.

2 ενδεικτικα βιντεο απο προβληματικες συσκευες :

 

Οσον αφορα το αν σταματησε η παραγωγη, αυτη την ενημερωση εκανε ενα SE service center απο χωρα του εξωτερικου σε καποιον που πηγε εκει το τηλεφωνο για το ιδιο προβλημα. Αυτο εγραψε ο τυπος στο φορουμ της SE. Επισης και καπου αλλου διαβασα κατι αντιστοιχο ως φημη, αλλα δεν θυμαμαι που.

Γενικα η αντιμετωπιση της SE ειναι γελοια σε ολα τα επιπεδα. Οπως γελοιο ειναι να απαξιωνει τις συσκευες της, κανοντας τρομακτικες πτωσεις τιμης μεσα σε ελαχιστες μερες. Η τιμη του mini εχει ηδη κατρακυλησει, ενω υπενθυμιζω οτι το play προημερων τα multirama το πουλουσαν 240 ευρω (απο 600 που ειχε οταν κυκλοφορησε πριν ελαχιστες εβδομαδες).

Link to comment
Share on other sites

To ειδα σημερα στο πλαισιο . Το mini ειναι πιο μικρο απο το mini pro , δεν το ξερα .

 

Η αισθηση που μου αφησε ηταν γενικα καλη , ισως να θελα λιγο παραπανω φως στην οθονη του χωρις να εχει προβλημα παντως .

 

Δυστυχως το κινητο το επεστρεψα διοτι εφτασε η κατασταση να εχει ζεσταθει λιγο και να μη μπορω να κανω ουτε κληση.

Και λεω δυστυχως γιατι κατα τ'αλλα ηταν τρομερο κινητο για τα λεφτα του.

 

εμένα μου το έχει κάνει μόνο 2 φορές και το εχει κάνει μονο οταν το είναι αρκετά ζεστό και το βάζω να φορτίσει.

και τώρα που το επέστρεψες θα σου δ΄ςσουν καινούργιο ή θα πάρεις άλλο?

 

Edit: Τελικά το κάνει και χωρίς να ειναι στον φορτιστή... πτού!

 

Οσο και απιστευτο θα σας φανει μετα απο 3 λεπτα χρησης στο mini που χε το πλαισιο μου κανε αυτο το πραγμα , ημουν μεσα στο μενου και βγηκε μονο του , σαν να πατησα το back ...

 

Μαλλον ειναι πολυ σοβαρο προβλημα ...

 

Ξερουμε αν ειναι προβλημα παρτιδας ή γενικο ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως ενοειται οτι πρεπει να κανουμε οτι ενημερωσεις "μας δινονται":p

Εγω ειχα δοκιμασει ενα μινι και το αυτο που προσεξα ηταν οτι το back καθηστερουσε τις μισες φορες και αλλες φορες πατιοταν μονο του!!

στο προ παντως εγω μια μερα το αφησα να κρυωσει γιατι ελεγε θερμοκρασια μπαταριας 60 βαθμους με υπερβολικο ξεσκισμα και δεν υπηρξε τετοιο φαινομενο!!!

 

εχει βρει κανενας αν υπαρχει τροπος η εφαρμογη να ελενξουμε τις λεξεις που εχει αποθηκευσει απο μονο του αλλα και να προστεσω μερικες αλλες(ειναι αλφαριθμιτικες οποτε δεν τις αποθηκευει μονο του)?

(συγνωμη για το διπλο ποστ :X)

το @@@ και την υπογραφη προσεχω που την βαζω
Link to comment
Share on other sites

To ειδα σημερα στο πλαισιο . Το mini ειναι πιο μικρο απο το mini pro , δεν το ξερα .

 

Η αισθηση που μου αφησε ηταν γενικα καλη , ισως να θελα λιγο παραπανω φως στην οθονη του χωρις να εχει προβλημα παντως .

Οσο και απιστευτο θα σας φανει μετα απο 3 λεπτα χρησης στο mini που χε το πλαισιο μου κανε αυτο το πραγμα , ημουν μεσα στο μενου και βγηκε μονο του , σαν να πατησα το back ...

 

Μαλλον ειναι πολυ σοβαρο προβλημα ...

 

Ξερουμε αν ειναι προβλημα παρτιδας ή γενικο ?

Αν σκεφτεις οτι στο φορουμ της SE υπαρχουν δεκαδες χρηστες απο ολο τον κοσμο με το συγκεκριμενο προβλημα, προσωπικα θα το ελεγα γενικο..

Εν τω μεταξυ ειναι ενα προβλημα που δεν ειναι ευκολο να ανακαλυψουν ολοι. Αν ο αλλος δεν μπαινει στο ιντερνετ και το εχει για χαλαρη χρηση το κινητο, πιθανον και να μην το ανακαλυψει ποτε.

Εγω ημουν τοσο ευχαριστημενος απο το κινητο που αν και ηξερα για το προβλημα, οταν μου το παρουσιασε (την Κυριακη) λεω.. δε βαριεσαι, υπομονη.

Ε, τη Δευτερα οταν ζεσταθηκε λιγο ηταν τοσο εντονο που ουτε κληση δε μπορουσα να κανω. Κριμα γιατι σ'αυτα τα χρηματα δεν βρισκεις ανταξιο κινητο. Εγω τωρα εχω μεινει μ'ενα nokia 6303 classic και δεν ξερω τι κινητο να παρω.

Link to comment
Share on other sites

Αν σκεφτεις οτι στο φορουμ της SE υπαρχουν δεκαδες χρηστες απο ολο τον κοσμο με το συγκεκριμενο προβλημα, προσωπικα θα το ελεγα γενικο..

Εν τω μεταξυ ειναι ενα προβλημα που δεν ειναι ευκολο να ανακαλυψουν ολοι. Αν ο αλλος δεν μπαινει στο ιντερνετ και το εχει για χαλαρη χρηση το κινητο, πιθανον και να μην το ανακαλυψει ποτε.

Εγω ημουν τοσο ευχαριστημενος απο το κινητο που αν και ηξερα για το προβλημα, οταν μου το παρουσιασε (την Κυριακη) λεω.. δε βαριεσαι, υπομονη.

Ε, τη Δευτερα οταν ζεσταθηκε λιγο ηταν τοσο εντονο που ουτε κληση δε μπορουσα να κανω. Κριμα γιατι σ'αυτα τα χρηματα δεν βρισκεις ανταξιο κινητο. Εγω τωρα εχω μεινει μ'ενα nokia 6303 classic και δεν ξερω τι κινητο να παρω.

 

 

Παρε το μινι προ ;)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως στο προ με μιαμιση ωρα παιχνιδι (dragrace) με wifi μεχρι 38 βαθμους φτανει και δεν παρατηρω κανα προβλημα...

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως στο προ με μιαμιση ωρα παιχνιδι (dragrace) με wifi μεχρι 38 βαθμους φτανει και δεν παρατηρω κανα προβλημα...

 

Σε εμένα που έχει παρουσιάσει το πρόβλημα με τα κουμπιά η θερμοκρασία της μπαταρίας φτάνει τους 42 βαθμούς,και κάπου εκεί αρχίζει το πρόβλημα. Αλλά συμβαίνει μόνο όταν έχει ζέστη έξω, δλδ τώρα το βραδάκι δεν έχει κανένα πρόβλημα. Σήμερα πήρα τηλ. Στην σονυ και μου είπαν να κάνω επισιορθωση λογισμικού και αν μου το ξανακάνει, να το πάω για σέρβις, αλλά δεν θέλω να χάσω αυτά που έχω κατεβάσει από το marker . Όταν βρω ευκαιρία θα το πάω για σέρβις. πάντως το κιν κατά αλλά πετάει!

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδιά που έχουν παρατηρήσει το πρόβλημα μπορούν να αναφέρουν σε ποια εβδομάδα παραγωγής ανήκει το κινητό τους; Κάποιος που το κινητό του ανήκει στην ίδια εβδομάδα και δεν έχει παρουσιάσει πρόβλημα θα μπορούσε να το στρεσάρει λίγο (με ένα benchmark) για να ανεβάσει θερμοκρασία και να τσεκάρουμε έτσι ότι είναι θέμα παρτίδων κι όχι μεμονωμένων συσκευών.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

συγκρινα μολις τις οθονες του λευκου mini με του μαυρου και η φωτεινοτητα του λευκου ειναι διπλασια...καμια σχεση οι 2 οθονες...
Link to comment
Share on other sites

συγκρινα μολις τις οθονες του λευκου mini με του μαυρου και η φωτεινοτητα του λευκου ειναι διπλασια...καμια σχεση οι 2 οθονες...

 

Πώς γίνετε αυτό ? Μήπως έπεσες σε κανένα ελατωματικό μαύρο ??

 

Εγώ παιδία το έχω δοκιμάσει και αρκετή ώρα σε GPS(γύρω στο 2ωρο), και παιχνίδια κανένα 50λεπτο, και εφαρμογές απανωτές κατέβασα /εγκατέστησα . Αρκετό browsing σήμερα γύρω στο 2ωρο. Όλα καλά. Μερικές φορές μπορεί να ζεσταθεί λίγο , αλλά μετά του περνάει, λογικά πράγματα.

Τα μόνα που παρατήρησα είναι τα εξείς:

1) 2 Φορές μετά απο αρκετή χρήση (νομίζω και στις 2 χρησιμοποίησα GPS, στη 1 σίγουρα) μου ρουφούσε την μπαταρία ενώ σταμάτησα να του κάνω ότι έκανα. Άμα κλείσω και ανοίξω το κινητό είναι οκ.

2) 2 Φορές μου έτυχε να με καλούν και να μήν μπορώ να απαντήσω γιατί εκείνη τη στιγμή το κινητό κολλάει και δέν μπορείς να κάνεις κάτι και μόλις σταματάει η κλήση επανέρχεται μόνο του.

3) Το youtube μου την έχει σπάσει άσχημα :p αν και γι'αυτό δέν παίζει ρόλο το κινητό :) . Δέν μπορώ να συνδεθώ στο κανάλι μου γιατί μου πετάει το @gmail.com και εγώ έχω λογαριασμό σάν απλό username password και όχι με email απο gmail.

 

Το κινητό το έχω ένα μήνα περίπου.

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνετε αυτό ? Μήπως έπεσες σε κανένα ελατωματικό μαύρο ??

 

ουτε ξερω....βασικα το μαυρο δεν ειναι δικο μου αλλα δεν εχει σημασια....η διαφορα ειναι εντονη και η οθονη του λευκου με διαφορα πιο φωτεινη....κατα τα αλλα το μαυρο (οπως και το λευκο) δουλευουν αψογα και απροβληματιστα....τι να πω?

Link to comment
Share on other sites

ουτε ξερω....βασικα το μαυρο δεν ειναι δικο μου αλλα δεν εχει σημασια....η διαφορα ειναι εντονη και η οθονη του λευκου με διαφορα πιο φωτεινη....κατα τα αλλα το μαυρο (οπως και το λευκο) δουλευουν αψογα και απροβληματιστα....τι να πω?

 

ήταν και τα 2 στο ίδιο ποσοστό φωτεινότητας ?

Link to comment
Share on other sites

ήταν και τα 2 στο ίδιο ποσοστό φωτεινότητας ?

 

στο ιδιο επιπεδο φωτενοτητας και με το ιδιο ακριβως θεμα....

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό κάνει μερικά χαζά γενικότερα. Κατ'αρχήν ο θόρυβος παρά πολύ μικρός μεν, αλλα υπάρχει και απλά με ανοιχτή οθονη. Και επίσης αν το αφήσω λίγο απότομα πάνω στο τραπέζι ανάβει από μόνο του. Κάνει τέτοια μικρά διάφορα. Περιμένω κι εγω την αναβάθμιση για να δούμε αν θα στρώσει...

 

Sent from my SK17i using Tapatalk

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

καλημερες.υπαρχει περιπτωση να μπαινω στο αντροιντ απο ενα κινητο και με τον ιδιο λογαριασμο να μπαινω σε ενα αλλο κινητο και να μη με βαζει?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...