Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το mini δεν έχει μπροστινή κάμερα, το mini pro έχει, οπότε μπορείς να κάνεις κανονικά βιντεοκλήση.

 

Πολύ καλή η τιμή του amazon.de για προπαραγγελία. 230€ βγαίνει τελική με τα μεταφορικά. Απλά δεν είναι άμεσα διαθέσιμο, αναμένεται λέει χωρίς ημερομηνία.

 

 

τοβξερω οτι το το προ εχει.αυτο που ρωταω ειναι αμα μπορω να κανω βιντεοκληση με pc ή με παλια τεχνολογιας κινητο που ομως υποστηριζει βιντεοκληση

 

Sent from my iPod touch ξαπλα στον καναπε ή στο κρεβατι..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sony Ericsson Xperia Mini vs HTC Wildfire S (GREEK)

 

πω πω μαναριιιι μου!!!υπερδιπλασια διαφορα!!!

κυκλοφορα επιτελους στην ελλαδα!:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι γινετε δεν ακουγετε τιποτα για το μικρο... μηπως το πιασουν οι διακοπες κει ερθει μετα τον 15αυγουστο?
Link to comment
Share on other sites

τι γινετε δεν ακουγετε τιποτα για το μικρο... μηπως το πιασουν οι διακοπες κει ερθει μετα τον 15αυγουστο?

 

Θα αργησει απο,τι διαβαζω.στην ελλαδα τλχ.ισως και σεπτεμβρη.

Επισης διαβασα κατι περιεργο...στην αγγλια ειπανε για 239 λιρες.ενω στην γερμανια με 239 ευρω...ασε να μαντεψω!!στην ελλαδα θαρθει με την τιμη της αγγλιας...

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς αν το pro θα έχει φωτιζόμενο πληκτρολόγιο?

Δεν αναφέρεται πουθενά , και απο τα video που έχω δει μέχρι τώρα φαίνεται να μην έχει , αλλα λέω μπάς και...

Philips Savvy -> Ericsson A2618 -> S.E. T630 -> Nokia 3510 -> S.E. K700 -> S.E. K800 -> S.E. XPERIA X1 -> S.E. C510 -> S.E. XPERIA X8->Samsung Galaxy S
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς αν το pro θα έχει φωτιζόμενο πληκτρολόγιο?

Δεν αναφέρεται πουθενά , και απο τα video που έχω δει μέχρι τώρα φαίνεται να μην έχει , αλλα λέω μπάς και...

 

Aποκλειεται να μην εχει πιστευω..απλα εχει σενσορα που καταλαβαινει αμα ειναι σκοτεινα και αναβει μονο του..και τα βιντεακια αυτα απο,τι εχω δει ειναι πολυ φωτεινα..

Οπως δηλαδη γινεται και στο χ10 μινι προ

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ξέρετε αν θα έχει gorilla glass ώστε να μην χρειαζόμαστε μεβρανες και τέτοια και που θα ειναι το σαρ του

 

 

Αντιχαρακτικη οθονη απο ενα ορυκτο..ή κατι τετοιο τελος παντων..:p

Στα πολυ συν για μενα αυτο...

Γιατο σαρ δεν γνωριζω φιλε μου δυστυχως..

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

I watched a snail crawl along the edge of a straight razor. That's my dream! That's my nightmare. Crawling, slithering, along the edge of a straight razor... and surviving.
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλες, αρχικες, τιμες. Και το τηλεφωνακι ειναι σουπερ στην κατηγορια του.

Θα μπορουσαν βεβεαια να του εχουν βαλει 3.2 οθονη...

Link to comment
Share on other sites

Αναμενομενες οι τιμουλες..το λευκο θα αγορασω..εσεις;

Αληθεια ποτε λετε να κυκλοφορησει;

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το play.com το χει στα 3 κατοσταρικα προπαραγγελια.

 

...θα είναι τουλάχιστον 50 Ευρώ κάτω.....

 

 

Σχεδόν μέσα έπεσα Κωνσταντίνε!

Αληθεια ποτε λετε να κυκλοφορησει;

 

Από Σεπτέμβρη μάλλον. Κι από ότι φαίνεται τότε θα γίνει το μεγάλο μπαμ με όλα τα κινητά της SE που περιμένουμε (Neo, PRO, Mini κτλ)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν μέσα έπεσα Κωνσταντίνε!

 

 

Από Σεπτέμβρη μάλλον. Κι από ότι φαίνεται τότε θα γίνει το μεγάλο μπαμ με όλα τα κινητά της SE που περιμένουμε (Neo, PRO, Mini κτλ)

 

 

Οντως!εκανες καλη προβλεψη!!

Δεν προβλεπεις και ποσο νομιζεισ σκοπευει να πεσει η τιμη του σε κανα δυμηνο/τριμηνο που θα το τσιμπησω;

Φιλε παντως ειναι αδικο να αργησει τοσο στην ελλαδα ενω σε αλλες χωρες θα κυκλοφορησει απο αυγουστο..

Αυτο σημαινει οτι θα αργησει να πεσει και η τιμη του...

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι!

Ας δεσμευσω κανα 200αρι απο το δώρο Χριστουγέννων:D:D

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι!

Ας δεσμευσω κανα 200αρι απο το δώρο Χριστουγέννων:D:D

 

Μηπως ζητανε ατομα εκει που δουλευεις;; :p

η οθονη σιγουρα θαναι πιο βολικη αλλα χανει τη μαγεια του μικροτερου smartphone..

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χμ ωραια θα πεσει η τιμη σε κανα 3μηνο και θα το τσιμπισω γιατι το δικο μου αρχιζει να τα παιζει.

Απορω με καποιους που λενε για μεγαλυτερη οθονη ..υπαρχουν τοσα κινητα να παρετε με μεγαλη οθονη, αφηστε να βγαλουν κανενα γρηγορο μικρο οι εταιριες να παρουμε και εμεις που δεν θελουμε να κουβαλαμε παντοφλες.

Το μονο που μενει ειναι να μαθουμε το sar ,μας το κρυβουν η μου φαινεται?.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια με ανησυχει το γεγονος οτι στο πλαισιο το χει μονο σε ολομαυρο και σε ασπρο με ροζ καπακι(??)

για καποιον που το θελει ολολευκο???

 

επισης στην συκευασια αναφερεται μονο αυτα:

Μπαταρία Οδηγίες Χρήσης Φορτιστής Ταξιδίου για το λευκο

και εξτρα Καλώδιο Data Transfer για το μαυρο..

 

η microsd 2gb που ειναι κυριοι του Πλαισιου?

μαλλον μου μυριζει κλασσικο Πλαισιο που δεν ξερει τι του γινεται..

Edited by konstantinoslp
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια με ανησυχει το γεγονος οτι στο πλαισιο το χει μονο σε ολομαυρο και σε ασπρο με ροζ καπακι(??) για καποιον που το θελει ολολευκο???

Έχει ολόλευκο και μαζί μπλε καπάκι, και μαύρο και μαζί κόκκινο καπάκι. Διαλέγεις και παίρνεις. :p

 

Ξέρουμε καμιά ημερομηνία κυκλοφορίας?

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Έχει ολόλευκο και μαζί μπλε καπάκι, και μαύρο και μαζί κόκκινο καπάκι. Διαλέγεις και παίρνεις. :p

 

Ξέρουμε καμιά ημερομηνία κυκλοφορίας?

 

Τι στο καλο τυφλος ειμαι??

Οσον αφορα για το τι συμπεριλαμβανεται στο κουτι?τι παιζει αραγε?

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα.:lol:

 

Μάλλον το ότι θα είναι τοποθετημένη μέσα στο κινητό, δεν μετράει για να το βάλουν στα περιεχόμενα συσκευασίας.:p:lol: Δεν πιστεύω ότι υπάρχει περίπτωση να μην έχει και κάρτα μνήμης.:rolleyes:

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα.:lol:

 

Μάλλον το ότι θα είναι τοποθετημένη μέσα στο κινητό, δεν μετράει για να το βάλουν στα περιεχόμενα συσκευασίας.:p:lol: Δεν πιστεύω ότι υπάρχει περίπτωση να μην έχει και κάρτα μνήμης.:rolleyes:

 

Δεν εχω ακουσει και λιγα για κουτια που τους λειπουν απο μεσα διαφορα...και το πλαισιο το εχω για λιγο κλεψιμεικο...αν και λογικα θαρθει και σε αλλα καταστηματα σε λιγο καιρο.

Και εκτος απο την καρτα που εννοειται οτι θα ρωτησω αν συμπεριλαμβανεται η οχι,με κατι καλωδια που δεν αναφερονται στο προ αλλα στο μινι και λοιπα,λετε οντως σε αλλα να παιζει παραπανω καλωδιο και αλλου οχι?η κλασσικα το πλαισιο γραφει τα μισα?

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι έρχονται συντομώτατα αλλά δεν είμαι καθόλου σίγουρος αν κάποιος θα πρέπει να τα προτιμήσει έναντι του ανταγωνισμού με παραπλησια τιμή (πχ. το εξαιρετικό Wildfire S).

 

Μα.........μονο και μονο τα χαρακτηριστικα να βαλεις κατω,το νεο μινι ειναι πολυ ανωτερο..μιλαω για επεξεργαστη και ραμ.επισης αν μιλαμε και για το προ με μπροστινη καμερα (δεν ξερω αν το S εχει) τοτε δεν συγκρινεται imho.πιο πανω ενα παληκαρι εχει ποσταρει την συγκριση των δυο κινητων..τσεκαρε..:-)

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mα.......μόνο και μόνο αν δεις ποσες εκατονταδες Ελληνων κλαινε καθε μερα στα καταστηματα κινητης για τα χαλασμενα τους SE σε αντιθεση με κανεναν κατοχο HTC, τότε θα καταλάβεις! ;) Η συγκριση στην αισθηση ποιοτητας υλικων, συναρμολογησης και φινιρισματος ειναι αστεία! :X

 

Μπαινω καθε μερα στο επισημο θρεντ του x10 mini και δεν εχω δει κανεναν να λεει για χαλασμενα κινητα..δεν ξερω για τα αλλα ερικσον αλλα και απο προσωπικη πειρα,το συγκεκριμενο μ χει βγει σκυλι..

Και μιλαμε εχει φαει οσες σουπες εχουν φαει ολα τα παλια μ κινητα μαζι..

Περνα μια βολτα απο το θρεντ και θα δεις οτι δεν εχουν ακουστει κρουσματα χαλασμενου μινι.κατα τα αλλα δεν λεω οτι μπορει να μην ισχυει αυτο που λες.

Οπως κ ναχει δεν μιλησα για την ποιοτητα κατασκευης αλλα για τα specs του καθε τηλεφωνου..

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...