Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eδω ειναι ενα video που δειχνει πως τραβαει εικονες και video

 

 

πολυ καλη ποιοτητα απο οτι φαινεται για την κατηγορια του...

 

ξερουμε αν θα διαβαζέι flash;???

iPhone 4s - Jailbroken 6.1.2

Xperia Mini Pro//Rooted//xRecovery//Android 4.1//Overclocked 1,4GHZ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το γραφει και εδω http://gadgetian.com/14330/sony-ericsson-xperia-mini-specs-price/ και με τετοιο επεξεργαστη που εχει δεν θα κολλαει πουθενα... αργεί ο Αυγουστος δυστυχώς...

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θα τρελαθει να πουλαει αυτη η συσκευη. Το ηδη υπερ-επιτυχημενο Χ10 mini βρηκε αξιο διαδοχο.

Πανεμορφο (το λευκο), πολυ γρηγορο, μια οθονη ολη η προσοψη, πολυ περισσοτερη πληροφορια στην οθονη, γενικα βελτιωμενο στα σημεια που επασχε ο προκατοχος του και απλα ελαχιστα μεγαλυτερο.

Μπραβο στη SE, θα κανει θραυση στο price range του.

Το πρωτο review στη χωρα μας:

http://www.digitallife.gr/first-review-sony-ericsson-xperia-mini/

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, ουσιαστικα δεν αντικαθιστα το X8 αυτη η σειρα;

Αφου τι 3 ιντσες τι 3,2 που εχει το Χ8.Ενω το 2,55 που εχει το Χ10 εχει διαφορα απο το 3 που προτεινει αυτη η σειρα.Αρα δεν ειναι πιο κοντα στο Χ8;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ρε παιδια, ουσιαστικα δεν αντικαθιστα το X8 αυτη η σειρα;

Αφου τι 3 ιντσες τι 3,2 που εχει το Χ8.Ενω το 2,55 που εχει το Χ10 εχει διαφορα απο το 3 που προτεινει αυτη η σειρα.Αρα δεν ειναι πιο κοντα στο Χ8;

 

Έχει ιδιαίτερη σημασία αυτό; :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, ουσιαστικα δεν αντικαθιστα το X8 αυτη η σειρα;

Αφου τι 3 ιντσες τι 3,2 που εχει το Χ8.Ενω το 2,55 που εχει το Χ10 εχει διαφορα απο το 3 που προτεινει αυτη η σειρα.Αρα δεν ειναι πιο κοντα στο Χ8;

To X8 εχει 3 ιντσες

Link to comment
Share on other sites

Το δειχνει τωρα στην ετ1, στο escape. Πολυ ομορφο ειναι, ελπιζω να μπορω να το παρω για 2η συσκευη
:cool:
Link to comment
Share on other sites

Όταν γράφεις μηνύματα sms με το mini με την οθόνη αφής μπορείς να γράφεις και με τον ίδιο τρόπο με το mini pro ?

Επίσης πιστέυετε οτι μπορείς να το χειρίζεσε με ένα χέρι και να γράφεις μήνυμα ?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορείς να γράφεις όπως στο mini. Λίγο δύσκολο να γράψεις με το ένα χέρι.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ρε παίδες ξέρει κανείς αν θα έχει GPS για να του περνάω χάρτες?

 

Θα έχει.

 

Και τι είναι αυτο το boot loader που λένε?Ευχαριστώ πολύ

 

http://www.cs.tau.ac.il/telux/lin-club_files/linux-boot/slide0002.htm

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

Στην ουσία δηλαδή θα τρώει μια μνήμη για να έχει απο πριν φορτωμένα τα προγράμματα (απόσο κάταλαβα κ'εγω , αλλά είναι καλο αυτο?) έτσι ώστε όταν πάς να τα τρέξεις να στα ανοίγει πιο γρήγορα, αλλά λέει οτι λύνει και δίαφορα κολλήματα που μπορεί να προκύψουν αν κατάλαβα καλά. Δεν ξέρω και πολύ καλα αγγληκά αλλα αυτό λέει νομίζω.

 

 

Αυτός που μιλάει στο βίντεο πρέπει να είναι ο ίδιος που παρουσιάζει κινητά στο esc της ΕΤ1 ε ? Οι φωνή του είναι ιδια πάντως . :)

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο (προ) το χω παρει χθες..α ρε σονυ,οταν θες κανεις θαυματα..αν ειναι γυρω στο 300 ειμαστε καλα νομιζω..καπου τοσο ειχα τσιμπησει και το Χ10 μινι προ οταν ειχε βγει..απο,τι ειδα τα τρια κουμπια ειναι αφης πραγμα που το κανει πιο εφετζιδικο.

Εχω δυο αποριες ρε παιδια και θελω την αποψη σας.το λευκο (παρολο που ειμαι του μαυρου γενικα) μου αρεσει παρα πολυ.αλλα μηπως ειναι περισσοτερο γυναικειο σαν χρωμα?επισης τι καπακι θα ταιριαζει πισω?γιατι το μαυρο μπορει να παρει λευκο,μαυρο,κοκκινο και πολλα αλλα.το ασπρο ομως μου φαινεται μονο με το ασπρο δειχνει ωραιο.

Και κατι αλλο.χαιρομαι πολυ για την μπροστινη καμερα.αλλα εκτος απο τις φωτο δεν νομιζω να μπορει να χρησιμοποιηθει αλλου καθως το skype δεν υποστηριζει βιντεο κλησεις ωστε να μπορεις να μιλησει και με υπολογιστες....

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο (προ) το χω παρει χθες.

Κωνσταντίνε δεν κατάλαβα. Το πήρες τελικά το κινητό ή σκέφτεσαι να το πάρεις; Όσον αφορά το χρώμα προτίμησε αυτό που σου αρέσει. Πάντως το άσπρο σε καμία περίπτωση δεν θεωρείται γυναικείο.

Αν το έχεις πάρει, περιμένουμε εντυπώσεις! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε δεν κατάλαβα. Το πήρες τελικά το κινητό ή σκέφτεσαι να το πάρεις; Όσον αφορά το χρώμα προτίμησε αυτό που σου αρέσει. Πάντως το άσπρο σε καμία περίπτωση δεν θεωρείται γυναικείο.

Αν το έχεις πάρει, περιμένουμε εντυπώσεις! :)

 

Οχι δεν το πηρα φιλε zrx αλλα σκεφτομαι να το προπαραγγειλω.λογω ενθουσιασμου εγραψα την πρωτη προταση. :-P

οπως και ναχει θαμαι απο τους πρωτους που θα το παρουν.αλλα πραγματικα αν το skype ηταν στο σταδιο του iphone (σε θεμα video calling) τοτε το μινι προ θα ηταν το κινητο μου για πολλα χρονια.αντε ρε ebw κανε τα μαγικα σου

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό από ότι φαίνεται θα είναι διαθέσιμο αρχές Αυγούστου και θα ξεκινάει στα 209£...

 

πηγή

http://www.xperiablog.net/2011/06/27/xperia-mini-and-xperia-mini-pro-hit-uk-pre-order-dated-for-august-release/

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνα με το techblog(http://techblog.gr/mobile/sony-ericsson-xperia-mini-quadrant-htc-desire-hd-2885/ ) βγαζει 1982 στο quadrant(με rom προπαραγωγης αν εκανε αυτος το τεστ).αν αξιωθω να παρω φετος κινητο δε θα το σκεφτω καν.θα το παρω τρεχοντας Edited by alexis36th

Anyone who has never made a mistake has never tried anything new

 

nokia 6610,motorola c261,motorola razr v3i,nokia 5320 xpressmusic,sony ericsson w995,nokia c6-01,sony xperia u,nokia lumia 630 dual

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ωραίο φαίνεται το κινητό αλλά αν ξέρει κάποιος ας μου πει κάτι πιο σίγουρο για τη τιμή του.:/

Πιστεύετε ότι το pro θα περνάει το 300άρι;:/

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ωραίο φαίνεται το κινητό αλλά αν ξέρει κάποιος ας μου πει κάτι πιο σίγουρο για τη τιμή του.:/

Πιστεύετε ότι το pro θα περνάει το 300άρι;:/

 

Μακαρι να μην το ξεπερναει..απο,τι λεει στο σαιτ γυρω στο 250αρι ευρω χοντρικα το προ.δ ξερω την ακριβη ισοτιμια με παουντς.

Η βλακεια ειναι οτι βγαινει σε εναν μηνα κ δεν ξερουμε ποσο κανει..

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για αρχική τιμή κάπου 250 ευρώ θα παίζει το mini και 299 το προ το πολύ, αλλά θα πέσουν οι τιμές τους σχετικά γρήγορα πάρτε παράδειγμα το wildfire S που από τα 299 παίζει στα 230 μετά από ενάμιση μήνα...

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

Για αρχική τιμή κάπου 250 ευρώ θα παίζει το mini και 299 το προ το πολύ, αλλά θα πέσουν οι τιμές τους σχετικά γρήγορα πάρτε παράδειγμα το wildfire S που από τα 299 παίζει στα 230 μετά από ενάμιση μήνα...

 

Aντε να δουμε...αν ισχυει αυτο που λες,θα μου κατσει ακριβως μολις εξοφλησω το χ10 μινι προ.:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...