Jump to content

Γενικές Απορίες Εφαρμογών για Windows Phone 7


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ειχα χρειαστει και εγω οταν ειχα το Trophy.. Ειχα ακολουθησει την διαδικασια Εδω.. Πιστευω πως ειναι αυτο που ζητας.. ;) Για να το επαναφερεις κανεις το αντιστροφο.. Ενταξει?

 

Τελικά, αυτός ο τρόπος κάνει ότι κάνει και το usbStorageEnabler (αλλάζει τις τιμές της Registry προφανώς μόνο του) που σου δείχνει μεν τη συσκευή σαν σκληρό δίσκο, αλλά όχι σαν "Removable disk" που θέλω να έχω για να μου ανοίγει το pop up παράθυρο των Windows όταν συνδέω ένα π.χ. ένα usb stick, οπότε μπορώ να επιλέξω τι θέλει να κάνει..., οπότε μπορώ να επιλέξω να μου εισάγει τις φωτο μου στο Dropbox. :(

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 947
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια γιατι νομιζω οτι το. Κεεπ alive δε δουλευει?

 

κ εγώ αυτό παρατήρησα σημερα.. Κ η φάση είναι πως τις προηγούμενες μέρες δούλευε κανονικά..

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

αυτοι οι ασχετοι στην microsoft δεν θα έπρεπε να έχουν φροντίσει να υπάρχουν προγράμματα πλοήγησης για τα windows? :(

Edited by steliosk
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Φροντισανε να βάλουν τους χάρτες της νοκια στα wp8...να ευχεσαι να μας τους δώσουν και σε μας νόμιμα αλλιώς υπάρχει ήδη xda τρόπος.....

Galaxy S6 Edge+,LG GFLEX 2,LG G2,Galaxy Note 2

 

Κατασκευές Αλουμινίου www.afoimitropouloi.gr

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

αυτοι οι ασχετοι στην microsoft δεν θα έπρεπε να έχουν φροντίσει να υπάρχουν προγράμματα πλοήγησης για τα windows? :(

 

Ποιος ειπε οτι δεν υπαρχουν ???

Link to comment
Share on other sites

παιδια ψαχνω για μια πολυ καλη θηκη σιλικονης για lumia 900 λευκο.. που μπορω να βρω?

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια ψαχνω για μια πολυ καλη θηκη σιλικονης για lumia 900 λευκο.. που μπορω να βρω?

 

Για το lumia 900 συζητάμε εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=325227

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα αγορασα το λυμια 610...ολα καλα περασα εφαρμογουλες αλλα ξαφνικα την 2η μερα μου της βγαζει αλφαβητικα...πως γινετε να το βγαλω αυτοοοοοοοοοοο? δεν το μπορω...δεν μου αρεσειιι!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα αγορασα το λυμια 610...ολα καλα περασα εφαρμογουλες αλλα ξαφνικα την 2η μερα μου της βγαζει αλφαβητικα...πως γινετε να το βγαλω αυτοοοοοοοοοοο? δεν το μπορω...δεν μου αρεσειιι!!

 

Καλησπέρα. Νομίζω δε γίνεται να το βγάλεις. Τουλάχιστον νόμιμα... Αυτό γίνεται πέρα από κάποιο αριθμό εφαρμογών αυτόματα. :)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

α οταν αρχιζεις και φορτονεις εφαρμογες γινετε αυτοματα????????σε ολους ετσι ειναι δηλαδη? ..δεν μου αρεσει ρε γα**τη :lol: παντως αμα ξερεις κανεις κανα κολπακι για να βγει η αλφαβητικη σειρα να μου το πει...ευχαριστω πολυ :D Edited by balantakos777
Link to comment
Share on other sites

α οταν αρχιζεις και φορτονεις εφαρμογες γινετε αυτοματα????????σε ολους ετσι ειναι δηλαδη? ..δεν μου αρεσει ρε γα**τη :lol: παντως αμα ξερεις κανεις κανα κολπακι για να βγει η αλφαβητικη σειρα να μου το πει...ευχαριστω πολυ :D

 

Μονο αν βαλεις καποια στιγμη custom rom θα μπορεσεις !!!

Link to comment
Share on other sites

εχει βγει καμια μεχρι στιγμης?? προς το παρον δεν εχω βρει κατι εγω προσωπικα..

 

Δεν εχεις προσεξει πολυ το forum ε? Σαν πρωτη ματια, τσεκαρε τις υπογραφες του colossus.. ;)

Link to comment
Share on other sites

ειμαι φανταρος ρε παιδια..και εχω μηνει λιγο πισω..προχτες πηγα και πηρα το κινητο για να εχω παρεα λιγο ιντερνετ εκει μεσα..χαχα!
Link to comment
Share on other sites

ειμαι φανταρος ρε παιδια..και εχω μηνει λιγο πισω..προχτες πηγα και πηρα το κινητο για να εχω παρεα λιγο ιντερνετ εκει μεσα..χαχα!

 

Καλη θητεια!.. Τη σειρα εισαι? Εγω Ιουλιο απολυθηκα.. :D Οσο για το κινητο, τσεκαρε αυτο που σου ειπα.. Ο colossus ειναι πολυ αναλυτικος..

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γτ οταν καποιος εχει γενεθλια στο facebook εμενα μου χτυπαει σαν αφυπνιση στο κινητο ? ενταξει ωραιο ειναι π εχουν περασει στο ημερολογιο αλλα δν θελω να ειναι σαν αφυπνιση.. πως γινεται να σταματησει αυτο ?

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γτ οταν καποιος εχει γενεθλια στο facebook εμενα μου χτυπαει σαν αφυπνιση στο κινητο ? ενταξει ωραιο ειναι π εχουν περασει στο ημερολογιο αλλα δν θελω να ειναι σαν αφυπνιση.. πως γινεται να σταματησει αυτο ?

 

Απο το web WindowsLive απενεργοποιησε ολες τις ενημερωσεις του ημερολογιου !!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα..επιδει εχω προβλημα με το κινητο θελω να το κανω restar αλλα δεν ξερω πως να κανω back up...αν μπορει καποιος ας μου πει την διαδικασια...:worry:
Link to comment
Share on other sites

θέλω να υπάρχουν οι ενημερώσεις αλλά δεν θέλω να χτυπάει η αφύπνιση.. δεν γίνεται κάθε φορα που έχει γενέθλια κάποιος να μου κουδουνιζει το κινητό.. καταντάει σπαστικό

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

θέλω να υπάρχουν οι ενημερώσεις αλλά δεν θέλω να χτυπάει η αφύπνιση.. δεν γίνεται κάθε φορα που έχει γενέθλια κάποιος να μου κουδουνιζει το κινητό.. καταντάει σπαστικό

 

Δεν χτυπαει αφυπνιση ...Αν εχεις ενεργοποιημενη την ειδοποιηση σε ειδοποιει ... για οτιδηποτε του πεις ...

Πηγαινε στις ρυθμισεις και ενεργοποιησε οτι θελεις να σε ειδοποιει

Link to comment
Share on other sites

που ακριβώς θα βρω αυτές τις ρυθμίσεις γτ δεν κατάλαβα..

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποια εφαρμογή που να ορίζεις Favourite επαφές? Θα ήταν χρήσιμο να έχω ένα tile με τις επαφές που χρησιμοποιώ συχνότερα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποια εφαρμογή που να ορίζεις Favourite επαφές? Θα ήταν χρήσιμο να έχω ένα tile με τις επαφές που χρησιμοποιώ συχνότερα.

 

Φίλε μου αυτό γίνεται ήδη χωρίς να χρειάζεσαι κάποια εφαρμογή. Μπες στις επαφες κατω σου βγαζει ενα συμβολο + αν το πατησεις σε ρωταει αν θες να κανεις ομαδα.κανε μια νεα ομαδα και προσθεσε εκει τις επαφες που θες. Μετα μπορεις να την κανεις pin στην αρχικη οθονη. Εκτος και αν ρωτας κατι που δεν καταλαβα ακριβως.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου αυτό γίνεται ήδη χωρίς να χρειάζεσαι κάποια εφαρμογή. Μπες στις επαφες κατω σου βγαζει ενα συμβολο + αν το πατησεις σε ρωταει αν θες να κανεις ομαδα.κανε μια νεα ομαδα και προσθεσε εκει τις επαφες που θες. Μετα μπορεις να την κανεις pin στην αρχικη οθονη. Εκτος και αν ρωτας κατι που δεν καταλαβα ακριβως.

 

Αυτό ακριβώς εννοώ! Σ' ευχαριστώ μαν.

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε έκδοση του Viber με κλήσεις, αλλά μόνο για τα Lumia.

 

Colossus, υπάρχει καμία οδηγία τι να κάνουμε όλοι εμείς που δεν έχουμε ΝΟΚΙΑ; Το μόνο που έχω καταφέρει μέσω της ROM του ansar είναι να αλλάξω το marketplace ώστε να έχω πρόσβαση σε αυτό της ΝΟΚΙΑ, αλλά και πάλι δε με αφήνει να κάνω το install. Θέλει και κάτι ακόμα, αλλά δε το έχω καταλάβει ακριβώς τι...

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...