Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S II (Μέρος Ι)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nαι απλά δεν θυμάμαι ακριβώς τη διατύπωση. Είναι σε εμφάνιση στο ίδιο πλαίσιο που λέει ότι χρειάζεται φόρτιση...

 

ναι το λεει και μενα οταν βγαζει προειδοποιηση για φορτιση,να κλεισουμε τυχον ανοικτες εγαρμογες γιατι θα επειρεασει την φορτιση

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εχω ξαναρωτήσει, πως μπορούμε να δούμε ένα side όπως είναι και στο pc χωρίς να το κάνει αυτόματα σε μορφή mobile?

Μου είχατε γράψει για τον opera αλλά και αυτός το κάνει μετατροπή. . .

 

Καμία ιδέα?

 

Επίσης το εχω ξαναπεί ότι ο ήχος με τα hands free, και κατά τη διάρκεια μιας κλίσης και κατά την ακρόαση από το ραδιόφωνο (ειδικά σε αυτή τη περίπτωση σα να έρχεται από το "βάθος" ) είναι απαράδεκτα χαμηλός!

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Εχω ξαναρωτήσει, πως μπορούμε να δούμε ένα side όπως είναι και στο pc χωρίς να το κάνει αυτόματα σε μορφή mobile?

Μου είχατε γράψει για τον opera αλλά και αυτός το κάνει μετατροπή. . .

 

Καμία ιδέα?

 

Επίσης το εχω ξαναπεί ότι ο ήχος με τα hands free, και κατά τη διάρκεια μιας κλίσης και κατά την ακρόαση από το ραδιόφωνο (ειδικά σε αυτή τη περίπτωση σα να έρχεται από το "βάθος" ) είναι απαράδεκτα χαμηλός!

 

Άνοιξε τον κανονικό browser και δώσε για διεύθυνση about:useragent και επέλεξε desktop. ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά προσπαθώ να κάνω αποσύνδεση από το facebook και δε μπορώ με τίποτα!!Μπαίνω από την εφαρμογή και όλα καλά ,κάνει αποσύνδεση,μπήκα όμως μια φορά από τον Browser και εκτοτε δε μπορώ με τίποτα να κάνω αποσύνδεση ,το κρατάει στη μνήμη αν και στις ρυθμίσεις έχει αποσύνδεση ,το πατάω αλλά τίποτα..Help παίδες,πρέπει να κάνω την αποσύνδεση,δώστε καμιά ιδέα.Έκανα απεγακτάσταση-εγκατάσταση αλλά τίποτα..

 

 

EDIT: Άκυρο,το βρήκα..

Edited by dchris79

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις σας πρόβλημα με το καινούργιο market?Εμενα οταν παω να κανω μια αγορά,μου βγάζει συνέχεια σφάλμα :-(

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε τον κανονικό browser και δώσε για διεύθυνση about:useragent και επέλεξε desktop. ;)

Mercy ! !

Αυτό έκανα και είναι οκ! :)

 

Για την ένταση έχουμε κανένα tips??

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις σας πρόβλημα με το καινούργιο market?Εμενα οταν παω να κανω μια αγορά,μου βγάζει συνέχεια σφάλμα :-(

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Με το 3.1.3 εννοείς? Γιατί και σε μένα έκανε κάτι ιστορίες.. Το απεγκατεστησα και έβαλα το παλιό και βρήκα την υγειά μου :D

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είναι bug και αυτό όπως σε κάποιες εφαρμογές που βγάζει ενημέρωση αλλά δεν την κάνει, και εγώ έβαλα πάλι το παλιό
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην αριθμομηχανή σε σας υπάρχει η πράξη τις εκατό % η εγώ δεν το βλέπω γιατί είμαι τυφλός
Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην αριθμομηχανή σε σας υπάρχει η πράξη τις εκατό % η εγώ δεν το βλέπω γιατί είμαι τυφλός

Δεν είσαι τυφλός. Έχει πάρα πολλά calculator στο market.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην αριθμομηχανή σε σας υπάρχει η πράξη τις εκατό % η εγώ δεν το βλέπω γιατί είμαι τυφλός

 

γύρισε το σε landscape ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τελικα η κιτρινιλα στο αριστερο μερος της οθονης ειναι θεμα softwιare η hardware και συγκεκριμενα υπερθερμανσης;Απο πια πλευρα,ειναι ο επεξεργαστης;
Link to comment
Share on other sites

Θελω να κανω την συσκευή μου root,αλλα δεν ξερω ποιο αρχειο να κατεβασω γιατι στην "εκδοση βασικου φασματος" εχω ΧΧΚΕ7 αλλα στην "εκδοση kernel XWKF3",ποια απο τις δυο πρεπει να χρησιμοποιησω;;;
Link to comment
Share on other sites

Θελω να κανω την συσκευή μου root,αλλα δεν ξερω ποιο αρχειο να κατεβασω γιατι στην "εκδοση βασικου φασματος" εχω ΧΧΚΕ7 αλλα στην "εκδοση kernel XWKF3",ποια απο τις δυο πρεπει να χρησιμοποιησω;;;

 

Κοίταξε τον αριθμό κατασκευης, λογικά είναι KF3(ρυθμίσεις - πληροφορίες σχετικά με το τηλέφωνο -αριθμό κατασκευής)

Ακολούθησε αυτό τον οδηγό http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=308676

Link to comment
Share on other sites

HELP!!!!

 

Κολλησα σε boot loop αφου περασα ενα θεμα,και δεν μπορω να επαναφερω το κινητο...

Παρολο που εκανα factory reset και περασα original ROM,και το τριγωνο παρεμεινε,και δεν επανηλθε η αρχικη εικονα του boot αλλα παραμενει αυτη του θεματος...

Link to comment
Share on other sites

HELP!!!!

 

Κολλησα σε boot loop αφου περασα ενα θεμα,και δεν μπορω να επαναφερω το κινητο...

Παρολο που εκανα factory reset και περασα original ROM,και το τριγωνο παρεμεινε,και δεν επανηλθε η αρχικη εικονα του boot αλλα παραμενει αυτη του θεματος...

Πηγαινε σε recovery mode και κανε wipe all και ξαναστειλε μια rom αποψη μου....ποιο ηταν το περιβοητο θεμα που σου εκανε την ζημια να εχουμε το νου μας οι υπολοιποι?

Link to comment
Share on other sites

εχετε καποιο network counter να προτινετε το οποιο να δουλευει σωστα στο galaxy s2? Βλεπω πολλα εχουν αρνητικα σχολια και οτι δεν μετρανε σωστα! Κατα προτιμηση να εχει και widget και alarm

Ποτε θα πα ποτε θα παααρωωω την T28RS

Link to comment
Share on other sites

εχετε καποιο network counter να προτινετε το οποιο να δουλευει σωστα στο galaxy s2? Βλεπω πολλα εχουν αρνητικα σχολια και οτι δεν μετρανε σωστα! Κατα προτιμηση να εχει και widget και alarm

 

3g watchdog??? εγω αυτο χρησιμοποιω και ειμαι πολυ ευχαριστημενος :)

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

3g watchdog??? εγω αυτο χρησιμοποιω και ειμαι πολυ ευχαριστημενος :)

 

εχει ενα θεμα η συγκεκριμενη εφαρμογη στο κινητο μας.. συμφωνα και με τον developer ακομα..

Link to comment
Share on other sites

3g watchdog??? εγω αυτο χρησιμοποιω και ειμαι πολυ ευχαριστημενος :)

Δεν πρέπει να μετράει σωστά, γιατί σε αρχή μήνα ενώ μπήκα στο internet και έλαβα και έστειλα gmail αυτό παρέμεινε στο 0.

Αλλά στους τυφλούς κυριαρχεί ο μονόφθαλμος και συνεχίζω να το χρησιμοποιώ.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν πρέπει να μετράει σωστά, γιατί σε αρχή μήνα ενώ μπήκα στο internet και έλαβα και έστειλα gmail αυτό παρέμεινε στο 0.

Αλλά στους τυφλούς κυριαρχεί ο μονόφθαλμος και συνεχίζω να το χρησιμοποιώ.

 

Υπάρχουν και άλλες επιλογές. Έχεις δοκιμάσει το Call Meter;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Αργεί λίγο να φορτίσει ή μου φαίνεται? Κανένα τρίωρο περίπου?

 

Από 220v τόσο κάνει, περισσότερο από θύρα usb. ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] Samsung Galaxy S II (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...