Jump to content

Δωρεάν Εφαρμογες για Windows Phone 7


colossus_r
 Κοινοποίηση

Πως σας φαινετε το νεο λειτουργικο WP7 ???  

169 members have voted

  1. 1. Πως σας φαινετε το νεο λειτουργικο WP7 ???

    • Κακο-Αδιαφορο
      9
    • Μετριο
      24
    • Καλο
      65
    • Πολυ καλο
      71


Recommended Posts

Καλησπέρα. Πρόκειται να πάρω htc trophy και μάλλον θα είστε η επόμενη παρέα μου :). Θέλω να ρωτήσω λίγα πράγματα, και όσα μπορείτε απαντήστε, αλλά πρώτα να πω μπράβο στον colossus_r για τη δουλειά του. Εύγε.

 

1)Λοιπόν, καταρχάς, απο την αρχική ελληνική έκδοση έχουν γίνει 2 updates. Το nodo είναι η δεύτερη ή η τρίτη έκδοση; Ρωτάω επειδή βλέπω πως το ξεκλείδωμα δεν δουλεύει για nodo, άρα για να ξέρω σε ποια έκδοση λειτουργεί. Λίγο άχρηστο ουσιαστικά αλλά απο περιέργεια.

.......................................

6) Unbrand γίνεται φλασάροντας μια rom που λέει Europe μέσα και όχι voda; Υπάρχει λόγος να γίνει unbrand της συσκευής; Πχ τα updates έρχονται απο την ms αμέσως ή έχει να κάνει και με τον πάροχο;

 

Καλημέρα

Θα προσπαθησω να απαντησω στις ερωτησεις σου ....παμε λοιπόν

 

1. Η nodo ειναι η 7390 εκδοση και ειναι η 2η στη σειρα..

2. Οι homemade εφαρμογες μπορουν να εγκατασταθουν απο το pc με το xap installer (στην πρωτη σελιδα).

Δεν συνιστω εγκατασταση απο το WPDM

3. Καποια δουλευουν και σε αλλες συσκευες αλλα ολα δουλευουν σωστα στις HTC

4. Eλληνικο πληκτρολογιο υπαρχει ΕΝΑ που δουλευει σχεδον σωστα (απο το XDA)...Κανει για ολες τις συσκευες εχεις Ελληνικα παντου και στην τελευταια εκδοση εχει και 160 char sms (οχι ομως για HTC συσκευες!!!)

5. Το Zune κραταει το τελευταίο και κανει backup ΜΟΝΟ πριν απο update ..

Εχω ανεβασει μια εφαρμογή που κανει πολυ απλα backup oποτε θελεις και κραταει και αρχειο backup (πολλα backup).

Συνεργαζεται με το Zune (αυτο στην ουσια χρησιμοποιεί). Στην υπογραφή μου υπαρχει το λινκ τηε εφαρμογής.

6. Δεν χρειαζεται να κανεις Unbrand αν παρεις απο Voda γιατι δεν εχει τιποτα της εταιριας.

Στην ουσια ειναι Unbranded και τα update ειναι απο την MS...

 

colossus

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 872
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

2. Οι homemade εφαρμογες μπορουν να εγκατασταθουν απο το pc με το xap installer (στην πρωτη σελιδα).

Δεν συνιστω εγκατασταση απο το WPDM

 

colossus

 

Εχουν αναφερθεί προβλήματα για το WPDM?γιατι σε εμένα -μέχρι τώρα τουλάχιστον -δεν έχει παρουσιαστεί κάτι(εγκατάσταση εφαρμογών,μεταφορά ήχων κλήσης,συνχρονισμός αγαπημένων απο τον internet explorer),Αν και σε beta Εκδοση . Κάτοχος lg optimus7 με σύστημα windows vista 32 bit.Ασχετο υπάρχει περίπτωση να βρώ το music Enhancer της htc πατσαρισμένο για optimus 7 :)?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Θα προσπαθησω να απαντησω στις ερωτησεις σου ....παμε λοιπόν

 

1. Η nodo ειναι η 7390 εκδοση και ειναι η 2η στη σειρα..

2. Οι homemade εφαρμογες μπορουν να εγκατασταθουν απο το pc με το xap installer (στην πρωτη σελιδα).

Δεν συνιστω εγκατασταση απο το WPDM

3. Καποια δουλευουν και σε αλλες συσκευες αλλα ολα δουλευουν σωστα στις HTC

4. Eλληνικο πληκτρολογιο υπαρχει ΕΝΑ που δουλευει σχεδον σωστα (απο το XDA)...Κανει για ολες τις συσκευες εχεις Ελληνικα παντου και στην τελευταια εκδοση εχει και 160 char sms (οχι ομως για HTC συσκευες!!!)

5. Το Zune κραταει το τελευταίο και κανει backup ΜΟΝΟ πριν απο update ..

Εχω ανεβασει μια εφαρμογή που κανει πολυ απλα backup oποτε θελεις και κραταει και αρχειο backup (πολλα backup).

Συνεργαζεται με το Zune (αυτο στην ουσια χρησιμοποιεί). Στην υπογραφή μου υπαρχει το λινκ τηε εφαρμογής.

6. Δεν χρειαζεται να κανεις Unbrand αν παρεις απο Voda γιατι δεν εχει τιποτα της εταιριας.

Στην ουσια ειναι Unbranded και τα update ειναι απο την MS...

 

colossus

 

Ευχαριστώ θερμά. Κατατοπιστικές οι απαντήσεις σου. Αν μπορείς πες μου και κάτι άλλο.

Το firmware στη συσκευή εμφανίζεται ως 7.0.0.7004 στην αρχή; Αυτή η έκδοση στο xda είναι η rom 1.10; Μετά η nodo (7390) είναι η 1.20; Και η τελευταία (η τρίτη στη σειρά, δηλαδή το δεύτερο update); Ποια είναι και τι προσέφερε;

Καθαρά πληροφοριακά-απο περιέργεια.

Link to comment
Share on other sites

Εχουν αναφερθεί προβλήματα για το WPDM?γιατι σε εμένα -μέχρι τώρα τουλάχιστον -δεν έχει παρουσιαστεί κάτι(εγκατάσταση εφαρμογών,μεταφορά ήχων κλήσης,συνχρονισμός αγαπημένων απο τον internet explorer),Αν και σε beta Εκδοση . Κάτοχος lg optimus7 με σύστημα windows vista 32 bit.Ασχετο υπάρχει περίπτωση να βρώ το music Enhancer της htc πατσαρισμένο για optimus 7 :)?

Υπηρχαν καποιοι στο XDA που ειχαν προβληματα ..αν δεν εχεις τοτε ΟΚ...

Για το Μusic Enhancer της htc, για δοκιμασε αυτο ..νομιζω οτι δουλευει

 

Ευχαριστώ θερμά. Κατατοπιστικές οι απαντήσεις σου. Αν μπορείς πες μου και κάτι άλλο.

Το firmware στη συσκευή εμφανίζεται ως 7.0.0.7004 στην αρχή; Αυτή η έκδοση στο xda είναι η rom 1.10; Μετά η nodo (7390) είναι η 1.20; Και η τελευταία (η τρίτη στη σειρά, δηλαδή το δεύτερο update); Ποια είναι και τι προσέφερε;

Καθαρά πληροφοριακά-απο περιέργεια.

 

Ναι αυτη που ερχεται ειναι η 7004.

Μην το μπερδευεις.....Στο τριτο ποστ του οδηγου εχω λινκ και για οδηγιες και για τη ΡΟΜ..

Η τελευταια (3η) 7392 ειναι ενα MS certificates update.. Καμμια διαφορα για τον χρήστη

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

Για το Μusic Enhancer της htc, για δοκιμασε αυτο ..νομιζω οτι δουλευει

 

Δυστυχώς η επιλογή Egualizer-που ειναι και το ζητούμενο-ειναι απενεργοποιημένη.(ενοείται με τα ακουστικά Συνδεδεμένα).Πάντως σε ευχαριστώ πολύ.

Edited by yannis11
Link to comment
Share on other sites

ναι είναι από την τράπεζα κύπρου η συγκεκριμένη. Ονομάζεται debit card και ανάλογες έχουν και άλλες τράπεζες... Τη φορτώνεις και κάνεις τις αγορές σου με ασφάλεια από παντού... εδώ έχω και μια απόδειξη από microsoft :)

 

Να σημειώσω κάτι.... Αν δηλώσεις Ην. Πολιτείες έχεις θέμα. Στις ΗΠΑ ζητάνε αναλυτικά (διεύθυνση, τράπεζα (αμερικανική) κλπ κλπ)

Από Ηνωμένο Βασίλειο (UK) μπορείς να χρησιμοποιήσεις όποια πιστωτική θες και από οποιαδήποτε χώρα. Απλά καλού κακού όταν έκανα λογαριασμό (LIVE ID) έβαλα οδό και αριθμό (ελλάδα) αλλά ταχυδρομικό κώδικα birmingham :P "B26 1PB" και χώρα England/ United Kingdom

 

Για να προσθέσεις την κάρτα σου. Πας σε μια εφαρμογή που σε ενδιαφέρει πατάς buy κλπ κλπ στο κινητό και σου βγάζει μια φόρμα να γράψεις το νούμερο της κάρτας απλά και γρήγορα. Αυτά από ό,τι κατάλαβα αποθηκεύονται στο zune.net, στο xbox.com και στο BillingMicrosoft

 

Δεν χρειάζεται ξεκλείδωμα και τίποτα δύσκολο, παράνομο ή ακατανόητο. Μάλλον είναι παραθυράκι που μας επιτρέπει να μπαίνουμε και να κάνουμε ψώνια.

 

ΥΓ μπορεί να ακουστεί χαζό αλλά έχω την αίσθηση πως market από χώρα σε χώρα έχει διαφορετικές εφαρμογές όπως γινόταν και στα winmob 6.5 που είχα.... fail κατά τη γνώμη μου αλλά έτσι είναι αυτά..

 

Λειτούργησε και σε μένα με προπληρωμένη κάρτα της Πειραιως. Eίχα πρόβλημα με το marketplace μέχρι πρόσφατα δίοτι είχα σύνδεσει τον hotmail.com λογαριασμό μου με το XBOX το οποίο το είχα δηλώσει Eλλάδα. Mετά την αποσύνδεση του από το XBOX και ρύθμιση των settings σε UK μπαίνω κανονικά. Δήλωσα και την προπληρωμένη κάρτα (από το κινητό) με ελληνική διεύθυνση, ταχυδρομικό κώδικα Λονδίνου, χώρα UK και κατεβαίνουν και οι επί πληρωμή εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

Λειτούργησε και σε μένα με προπληρωμένη κάρτα της Πειραιως. Eίχα πρόβλημα με το marketplace μέχρι πρόσφατα δίοτι είχα σύνδεσει τον hotmail.com λογαριασμό μου με το XBOX το οποίο το είχα δηλώσει Eλλάδα. Mετά την αποσύνδεση του από το XBOX και ρύθμιση των settings σε UK μπαίνω κανονικά. Δήλωσα και την προπληρωμένη κάρτα (από το κινητό) με ελληνική διεύθυνση, ταχυδρομικό κώδικα Λονδίνου, χώρα UK και κατεβαίνουν και οι επί πληρωμή εφαρμογές.

 

Σε ευχαριστούμε για την πληροφορία ....

Αρα υπάρχει τρόπος ακομη και τωρα, να εχουμε και επι πληρωμη εφαρμογές απο το μαρκετ.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, αν και δεν αφορά εφαρμογές, αλλά μια και το έφερε η κουβέντα. Όταν έφτιαξα λογαριασμό hotmail.com σκέφτηκα και έβαλα χώρα US. Είναι απαραίτητο όντως αυτό, ή μόνο στο region του κινητού έχει us/uk και αφού δούμε να δουλεύει το marketplace μετά το αλλάζουμε;
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, αν και δεν αφορά εφαρμογές, αλλά μια και το έφερε η κουβέντα. Όταν έφτιαξα λογαριασμό hotmail.com σκέφτηκα και έβαλα χώρα US. Είναι απαραίτητο όντως αυτό, ή μόνο στο region του κινητού έχει us/uk και αφού δούμε να δουλεύει το marketplace μετά το αλλάζουμε;

 

Oπως εχω ξαναγράψει στο hotmail.com account που εχω χρονια η χωρα που εχω δηλώσει ειναι η Ελλαδα και δεν ειχα ποτε προβλημα με το μαρκετ. Βεβαια πρεπει να πω οτι δεν το χρησιμοποιω για να αγοράσω εφαρμογες ..μονο για free apps..Το uk region στις ρυθμισεις ειναι must τουλαχιστον τηνπρωτη φορα...και μετα παλι Ελληνικα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανένας προσπαθήσει να παίξει κάποιο .avi ή divx αρχείο με υπότιτλους(ή και χωρίς)...Γτ θέλω να δοκιμάσω να φορτώσω καμιά ταινία πάνω αλλά δεν ξέρω τι player να χρησιμοποιήσω.Ξέρετε κανέναν καλό εσείς?

Now: Xiaomi Mi A1 / Xiaomi Mipad 2

Βefore: Xiaomi Redmi Note 2/Xiaomi Redmi Note 3 pro/Meizu M2 Note

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανένας προσπαθήσει να παίξει κάποιο .avi ή divx αρχείο με υπότιτλους(ή και χωρίς)...Γτ θέλω να δοκιμάσω να φορτώσω καμιά ταινία πάνω αλλά δεν ξέρω τι player να χρησιμοποιήσω.Ξέρετε κανέναν καλό εσείς?

 

Σε περίπτωση που δεν θες υπότιτλους αν κάνεις drag n' drop κάποιο .avi αρχείο στο zune και το συγχρονίσεις με το τηλέφωνο θα το περάσει κανονικά.

Αν θες και υπότιτλους η μόνη λύση είναι να τους περάσεις μέσα στην ταινία... Δες εδω

Galaxy S6 Edge+,LG GFLEX 2,LG G2,Galaxy Note 2

 

Κατασκευές Αλουμινίου www.afoimitropouloi.gr

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που δεν θες υπότιτλους αν κάνεις drag n' drop κάποιο .avi αρχείο στο zune και το συγχρονίσεις με το τηλέφωνο θα το περάσει κανονικά.

Αν θες και υπότιτλους η μόνη λύση είναι να τους περάσεις μέσα στην ταινία... Δες εδω

 

και με τα avi δουλευει (οχι παντα ..αναλογα με το codec) ειναι ομως πιο καλα να βαζουμε αρχεια mp4 στη συσκευή ...μικροτερος χωρος καλιτερο αποτελεσμα ..Υπαρχουν πολλοι converters gia ayto

Link to comment
Share on other sites

Αυτο κανει το zune με τον συγχρονισμό... Κάνει convert το .avi σε mp4 και το στέλνει στο τηλέφωνο....

Galaxy S6 Edge+,LG GFLEX 2,LG G2,Galaxy Note 2

 

Κατασκευές Αλουμινίου www.afoimitropouloi.gr

Link to comment
Share on other sites

Αυτο κανει το zune με τον συγχρονισμό... Κάνει convert το .avi σε mp4 και το στέλνει στο τηλέφωνο....

 

Η διαδικασια μετατροπής του Zune ειναι γνωστή, αυτο που ήθελα να πω και δεν ημουν ξεκαθαρος, ειναι οτι η μετατροπη που κανει το Zune ειναι πολλες φορες προβληματικη (εξαρταται απο τον codec που εχει χρησιμοποιηθει στο avi).

Γιαυτο συνιστω τη χρηση ενος μετατροπεα (video converter) που θα κανει και μικροτερο σε μεγεθος αρχειο, πριν την μεταφορα..

Link to comment
Share on other sites

Σορυ , δεν κατάλαβα τι ήθελες να πεις.Έχεις να προτείνεις κάποιον converter?

Galaxy S6 Edge+,LG GFLEX 2,LG G2,Galaxy Note 2

 

Κατασκευές Αλουμινίου www.afoimitropouloi.gr

Link to comment
Share on other sites

Σορυ , δεν κατάλαβα τι ήθελες να πεις.Έχεις να προτείνεις κάποιον converter?

 

Eγω χρησιμοποιω αυτον και δεν εχω ποτε προβλημα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,υπαρχει καποια εφαρμογη που να γινετε το κινητο σημειο προσβασης κ να δινει μεσω wifi ιντερνετ σε αλλες συσκευες.?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,υπαρχει καποια εφαρμογη που να γινετε το κινητο σημειο προσβασης κ να δινει μεσω wifi ιντερνετ σε αλλες συσκευες.?

 

Kαποια εφαρμογή επισημη να το κανεi ευκολα οχι δεν υπαρχει...

Αν θελεις να πειραματιστείς κοιτα εδω στο XDA

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Ναι ολες αυτες οι χακεριες ουτως η αλλως θέλουν προσοχή ... και δεν πρεπει να γινονται απο ολους ...

Αν αλλαξεις mode και μετα σβησεις την εφαρμογή χωρις να την επαναφερεις -ειδκα σε non-HTC device εχεις προβλημα...σοβαρό προβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την στήριξή σας και με χαρά θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το Touring Machine (http://www.touringmachine.eu) κέρδισε την πρώτη θέση στο διαγωνισμό του Forum Καλών Πρακτικών (http://www.dimiourgw.com/). Ωστόσο τα καλά νέα δε σταματούν εδώ. Το Touring Machine προκρίθηκε και στον παγκόσμιο τελικό με τα 3 καλύτερα projects του διαγωνισμού Imagine Cup (8-13 Ιουλίου). Γι'αυτό σας καλούμε για μία ακόμα φορά να μας στηρίξετε, ψηφίζοντάς το στο http://www.touringmachine.eu/vote. Τα άσχημα νέα (γιατί δε μπορεί να υπάρχουν μόνο καλά νέα) είναι ότι λόγω των εξελίξεων θα αργήσει λίγο η εμπορική διάθεση του Touring Machine στο marketplace, αλλά πιστεύουμε ότι σύντομα θα είναι κοντά σας.

 

Σας ευχαριστούμε και πάλι για την στήριξή σας.

Link to comment
Share on other sites

1.Δυο εφαρμογες για γρηγορο ανοιγμα και κλεισιμο AirplainMode kai WiFi

(απο την πρωτη σελιδα σε πανε με τη μια στην ρυθμιση) και μια για αναζητηση

και παιξιμο τραγουδιων online WalkMan7_v2.0.3

Tελος και μια δικη μου με τα πρωτα πειραματα σε WP7..ΕΙναι απο web generator και δειχνει τις

ειδησεις απο 3 Ελληνικα Sports sites...

link

 

 

2.Oι 10 εφαρμογες της LG πατσαρισμενες για HTC

LookNType-v1.2

MetroScanner-v1.2

PhotoStylist-v1.2

PostNote-v1.0

QRReader-v1.0

ScanSearch-v1.2

Today-v1.0

ToolBox-v1.5

VoiceToText-v1.1

WeatherClock-v1.0

link

 

3.Bingle Και μια πολυ καλη προσπαθεια για εφαρμογη με χαρτες (Google & Bing μαζι)

link

 

4.Προτεινομενες δωρεαν εφαρμογες.

1 Native Keyboard - Ελληνικο πληκτρολογιο (ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΜΟΥ)

2. Advance Config - Αλλαγη βασικων χρωματων σε αποχρωσεις που μας αρεσουν. (ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΜΟΥ)

αλλαγη ηχων και αλλες ρυθμισεις.

3. Registry Editor (ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΜΟΥ)

4. Βattery tool (ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΜΟΥ)

5. Facebook kai FIM (MARKET)

6. Htc Apps (Υπαρχουν περιπου 10 εφαρμογες δειτε τις)(MARKET)

7. Flixter kai IMDB για τους σινεφιλ.. (MARKET)

8. Shazam Αναγνωριση τραγουδιων. (MARKET)

9. Wonder Reader και Tech News Now -- RSS google reader (MARKET)

10. Tile Notes- Για συντομες σημειωσεις (yellow notes) στην αρχικη οθονη (MARKET)

link

 

5. 2 εφαρμογες για αγαπημενες επαφες

link1

link2

 

6.Facebook Chat ...

link

 

7.Htc News ...απο Ελληνα προγραμματιστη...

link

 

8.Windows Phone News..Ολα τα νεα για WP7 απο αρκετα site μαζεμενα σε ενα προγραμμα

link

 

9.Internet Radio

link

 

10.Wikipedia στο κινητο υποστηριζει και Ελληνικα

link

 

11.Υπηρεσίες Cosmote by Nontas Rontogiannis

link

 

12.Tv Show ..Το απολυτο εργαλειο για οσους παρακολουθουν σειρες στην TV

link

 

13.Φτιαξτε τα δικα σας Wallpapers οπως τα θελετε--Απο το XDA πολυ καλη εφαρμογη

link

 

14.YouTube!!!

link

 

15.Weather by Microsoft Corporation

link

 

16. Η μια ειναι αναβαθμιση της εφαρμογης Greek Sports News που εδωσα στο πρωτο ποστ και ειναι Rss νεα απο 4 Ελληνικα Αθλητικα σαιτ.

The player, Gazzetta.gr Sport24 Onsports.gr

2. Στην δευτερη εβαλα ενα με ειδησεις, ενα για "εναλλακτικη ενημερωση", ενα tech site και ενα αθλητικο

Ειναι με τα εξης σαιτ

Πρωτο Θεμα, Τρομακτικο,myPhone,Gazzetta

link

 

17.USB Storage Enabler

Eφαρμογη που τρεχει στο PC και σας επιτρεπει να ρυθμισεται το αν θα βλεπετε την SD καρτα του κινητού σαν USB δισκακι.

link

 

18.WP7 MarketPlace: ελεγχουμε ,κατεβαζουμε και εγκαθιστουμε ΟΛΕΣ ΤΙΣ "ΔΩΡΕΑΝ" ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ που υπαρχουν στο MarketPlace

link

 

19.πρόγραμμα που υπολογίζει τα μόρια για κάθε επιστημονικό πεδίο αφού του βάλεις τους προφορικούς βαθμούς σε κάθε μάθημα και τους βαθμούς που έγραψες στις πανελλαδικές εξετάσεις.

link

 

20.Screenshots link xda

link

 

21.διαχωριστικα ομαδοποιησης στην Home screen

1. Mε τον internet explore απο το κινητο παμε http://www.zoubda.fr/livetilesgenerator/ .(αποθηκυσε το στα Αγαπημενα)

2. Επιλεγουμε χρωμα ...αν εχετε dark theme επιλεξτε μαυρο αν εχετε light theme επιλεξτε ασπρο

3. Αν θελετε ανεβαστε μια φωτο για background και επιλεξτε text color ανττιθετο απο το χρωμα πιο πανω

4. Γραψτε το κειμενο που θελετε να εχει το διαχωριστικο (μετα τους 8 χαρακτηρες δεν φαινετε)

5. Πατηστε generate και μετα share your tile.

6 Μολις φυγει απο την οθονη το κειμενο share your tile πατηστε το μενου (τις 3 τελιτσες) και επιλεξτε Pin to start.

 

22. 3 εφαρμογές για γρήγορο switch on and off:

Bluetooth

Data Connection

Location (GPS)

 

Ελπίζω να βοηθήσει κάποιους αυτό το συγκεντρωτικό Post.

Να ευχαριστήσω ιδιαιτέρως όλα τα μέλη που ποσταραν τις εφαρμογές που χρησιμοποιούν και να υπενθυμίσω σε όλους τους οδηγούς του colossus_r

[Ξεκλειδωμα-Πρωτα Βηματα]

[Εφαρμογες]

[Full Backup WP7]

Edited by salida
Less Is More
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω και εγώ 3 εφαρμογές για γρήγορο switch on and off:

Bluetooth

Data Connection

Location (GPS)

Galaxy S6 Edge+,LG GFLEX 2,LG G2,Galaxy Note 2

 

Κατασκευές Αλουμινίου www.afoimitropouloi.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...