Jump to content

[Επίσημο] Huawei U8800 IDEOS X5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Το Αpp2SD λειτουργει κανονικα σε "ανεγγιχτο" κινητο με Froyo και πανω.

 

Ωστόσο μόνο για όσες εφαρμογές υποστηρίζουν την μετακίνησή τους στην κάρτα και δεν είναι πολλές προς το παρόν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ελπιζω να μην ειμαι off topic.

Λοιπον μιας και βλεπω πολλους φιλους να ρωτανε σχετικα με προγραμματα gps,εχω να προτεινω το DON'T PANIC viaGPS 4.0 Android της Mireo.Eνα απλα εκπληκτικο προγραμμα υπερ απλο στην χρηση του με χαρτες φρεσκοτατους!!

Το σπιτι μου που ειναι σε νεα περιοχη και την οδο σχεδον ολοι οι χαρτες δεν την εχουν στο DON'T PANIC υπαρχει κανονικα.....

Παναλαφρο κλειδωνει στο φτερο,Υποστήριξη πολλαπλών λειτουργικών συστημάτων.Τρέχει σε JavaScript και SVG - προσαρμοστική και ανοικτή.Μέχρι 100 φορές ταχύτερη από οποιοδήποτε άλλο σύστημα.Δυναμική αναζήτηση, καλύτερη από ποτέ.Το ταχύτερο και λεπτομερέστερο 3D map rendering.

Τσεκαρετε---->

 

Αυτα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Για προγράμματα πλοήγησης συζητάμε αποκλειστικά εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=271530

 

Ok ευχαριστω,εαν ενοχλει κανε το μεταφορα εαν δεν σου ειναι ειναι δυσκολο.

Ευχαριστω Κωστας.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί, συνδέοντας το τηλέφωνο με τον υπολογιστή δεν το αναγνωρίζει σαν αποθηκευτικό χώρο για μεταφορά αρχείων στην κάρτα sd ή την εσωτερική μνήμη των 2 gb, αλλά μου το βγάζει σαν μία μονάδα cd και 2 αφαιρούμενους δίσκους (προφανώς η εσωτερική μνήμη και η κάρτα που έχω βάλει) τους οποίους όταν προσπαθώ να ανοίξω μου ζητά να τοποθετήσω έναν στην συγκεκριμένη θέση.:wacko:

Απεναντίας με το my phone explorer στη θέση αρχεία βλέπει και τις 2 μνήμες κανονικά και διαχειρίζομαι τα αρχεία. ROM του φοράω την B160 - New OC Kernel, Root, Wifi-tether.

Με τα δικάσας τι ακριβώς γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Οταν το συνδέσεις στον υπολογιστή σου βγάζει και μια ειδοποιηση στο κινητο που λεει κατι για mass storage.

Πρεπει να ενεργοποιησεις εκεινο για να μπορεις να διαχειριστεις τις καρτες μνημης απο τον υπολογιστη.

Link to comment
Share on other sites

Οταν το συνδέσεις στον υπολογιστή σου βγάζει και μια ειδοποιηση στο κινητο που λεει κατι για mass storage.

Πρεπει να ενεργοποιησεις εκεινο για να μπορεις να διαχειριστεις τις καρτες μνημης απο τον υπολογιστη.

 

Ευχαριστώ, το βρήκα. Μέχρι τώρα δε μου το έβγαζε επειδή είχα ενεργοποιήσει το usb debaging. Το απενεργοποίησα και μου το βγάζει.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειναι λογικο να κραταει η μπαταρια 10-12 μονο, με ελαφρια χρηση?? :blink:

 

τι να κανω, να το παω πισω?

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειναι λογικο να κραταει η μπαταρια 10-12 μονο, με ελαφρια χρηση?? :blink:

 

τι να κανω, να το παω πισω?

 

ελαφριά χρήση 10-12 ώρες ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ...είπαμε δεν είναι το ατού του η αυτονομία αλλά όχι και έτσι...κάτι φταίει.

 

τσέκαρε (αν τα έχεις on) 3g,gps,bt,antivirus,task killers που λογικά θα τα έχεις ψάξει μέχρι τώρα...

Link to comment
Share on other sites

ελαφριά χρήση 10-12 ώρες ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ...είπαμε δεν είναι το ατού του η αυτονομία αλλά όχι και έτσι...κάτι φταίει.

 

τσέκαρε (αν τα έχεις on) 3g,gps,bt,antivirus,task killers που λογικά θα τα έχεις ψάξει μέχρι τώρα...

 

τα εχω ψαξει, μαλιστα ειναι μονιμα σε 2G. :blink:

δεχονται αντικατασταση μπαταριας?

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω.δεν γνωρίζω, πάντως πήγαινε το μην το αφήσεις.

 

(γιατί μόνο την μπαταρία, όλο το κινητό replace να απαιτήσεις αν είσαι εντός 7 ημερών)

Link to comment
Share on other sites

story

Ενοουσα το προγραμα ndrive , Και συγκεκριμενα οτι ακομα αν τελειωσει η προσφορα μην ανχονεστε πως θα μεινετε χωρις πλοηγηση "υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες"

Link to comment
Share on other sites

Εκπλήσσομαι πάντως γιατί σε εμένα το Ndrive κλειδώνει αμέσως, όπου και να είμαι (χτες πχ σε στεγασμένο χώρο στο καράβι για Σαλαμίνα) σχεδόν με το που θα ανοίξει το πρόγραμμα, έχει βρει και στίγμα. Το χρησιμοποιώ σπάνια (μόνο όταν ψάχνω να βρω κάτι σε περιοχή εντελώς άγνωστη) οπότε δεν έχει σχέση το σημείο που το έκλεισα τελευταία φορά με το σημείο που θα τύχει να το ξανα-ανοίξω. Πόσο πιο γρήγορα κλειδώνουν τα άλλα πιά; Μόνο σε γρήγορα κινούμενο αυτοκίνητο έχει τύχει να κάνει καμμιά 10αριά δευτερόλεπτα να βρει σήμα.
Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω.δεν γνωρίζω, πάντως πήγαινε το μην το αφήσεις.

 

(γιατί μόνο την μπαταρία, όλο το κινητό replace να απαιτήσεις αν είσαι εντός 7 ημερών)

 

το πηγα σημερα, θα γινει αντικατασταση ολου του κινητου. :)

 

σε αλλο καταστημα μου ειπαν οτι το DOA ειναι μονο 7 μερες, ασχετοσυνη.... :mad:

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Aισθάνομαι λίγο βλάκας που θα το ρωτήσω αυτό, αλλά δεν βγάζω άκρη... Προσπαθώ ανεπιτυχώς να συνδέσω το κινητό με το my phone explorer και αποτυγχάνω παταγωδώς! Έχω περάσει τους οδηγούς από το "cd" του κινητού. Το βάζω στο usb, ΔΕΝ βάζω την χρήση αποθηκευτικού χώρου, αλλά δεν το βλέπει με τίποτα... Πρέπει να βάλω και το active sync?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
σε αλλο καταστημα μου ειπαν οτι το DOA ειναι μονο 7 μερες, ασχετοσυνη.... :mad:

 

Γιατί εκεί τι σου είπαν;

 

Aισθάνομαι λίγο βλάκας που θα το ρωτήσω αυτό, αλλά δεν βγάζω άκρη... Προσπαθώ ανεπιτυχώς να συνδέσω το κινητό με το my phone explorer και αποτυγχάνω παταγωδώς! Έχω περάσει τους οδηγούς από το "cd" του κινητού. Το βάζω στο usb, ΔΕΝ βάζω την χρήση αποθηκευτικού χώρου, αλλά δεν το βλέπει με τίποτα... Πρέπει να βάλω και το active sync?

 

Ρίξε μια ματιά εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

το πηγα σημερα, θα γινει αντικατασταση ολου του κινητου. :)

 

σε αλλο καταστημα μου ειπαν οτι το DOA ειναι μονο 7 μερες, ασχετοσυνη.... :mad:

 

 

επειδη κι εγω που ρωτησα για doa, πηρα απαντηση για 7 μερες, ποσο ειναι κανονικα?

Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

επειδη κι εγω που ρωτησα για doa, πηρα απαντηση για 7 μερες, ποσο ειναι κανονικα?

 

14 μερες. :)

το δικο μου ειναι 9ημερων.

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι αν παρω το κινητο απο το ιντερνετ με αποδειξη κανονικα και χρειαστει αντικατασταση πρεπει να το στειλω στο καταστημα που το πηρα ?
Link to comment
Share on other sites

και εγώ για 7 ημέρες ήξερα..δηλαδή έτσι μου είπανε στην wind.

τέλος καλό όλα καλά πάντως!

------------------------------------------------

και εγώ με το ndrive ευχαριστημένος είμαι γενικά 4-5 φορές που το έχω χρησιμοποιήσει βρίσκει σήμα γενικά γρήγορα.2-3 λεπτά θέλει λόγω αλλαγής τοποθεσίας (χωρίς a-gps).

Link to comment
Share on other sites

14 μερες. :)

το δικο μου ειναι 9ημερων.

 

ευχαριστω πολυ:)

Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβλημα : ενω ο dolphin και ο original browser βλεπουν κανονικα internet μεσω apn,( 3g κτλ) οι υπολοιπες εφαρμογες δεν μπορουν με τιποτα να συνδεθουν( gmail, google earth κτλ). Καμια ιδεα για το τι φταιει????/

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...