Jump to content

[Επίσημο] Huawei U8800 IDEOS X5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σημερα αντιμετωπισα κ εγω προβλημα με το μπλε δοντι οταν πηγε ο αδερφος μου να μου στειλει μια εφαρμογη απο το zte blade με καταληξη .apk.

η δεν την επαιρνα εγω η δεν την εστελνε το ζτε.

αρχειο ηχου και εικονας επαιρνα κανονικα ετσι θυμηθηκα την λυση του

bluetooth file transfer και μετα απο λιγο ψαξιμο τα καταφερα και μαλιστα μου αρεσε παρα πολυ γρηγορο και αμεσο.

ειχαμε και ενα υγιες τεστ με τον αδερφο μου με τα κινητα μας.

του αδερφου μου με σπασμενη την μνημη δηλαδη συνολο 512 και custom rom 2.2.τρελαθηκε απο το ποσες εφαρμογες εχω στο κινητο και οτι δεν κολλησε πουθενα εκτος λιγο σε ενα σημειο στο youtube.πολυ καλυτερο το δικο μου wifi με διαφορα.

επειδη δεν ειναι μαλλον το σωστο μερος εδω θα κανουμε και ενα τεστ και με βιντεο κ με πιο λεπτομερη αναφορα.

 

υ.γ. συγγνωμη για το κ αντι του και ειναι λογω συνηθειας οταν κρατουσα συμειωσεις στην δουλεια κ μου εχει κολλησει.θα προσπαθησω να το αποφευγω αλλα ισως μου φευγει καποιες φορες.

 

δεν ειναι προβλημα αυτο με τα .apk απλα δε μπορεις να τα στειλεις γενικα στο android ή εστω σε καποιες εκδοσεις...

με milestone και x10 sony που σιγουρα ειναι τεσταρισμενο με φιλους απλα δε μεταφερονται...

//δε ξερω με σιγουρια αν ειναι γενικο θεμα του android (δηλαδη αν συνεχιζεται και σε καινουργιες εκδοσεις) οποτε το μονο που χρειαζεται να κανεις ειναι απλα να αλλαξεις την επεκταση του με μετονομασια πριν ακριβως το στειλεις και ολα καλα...

 

αν δε κανω τραγικο λαθος ειναι για την ασφαλεια αυτο ωστε καποιος να μην μπορει να στειλει καποιο εκτελεσιμο εν αγνοια σου...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδεια εμενα στο μαρκετ μ γραφει για την ενοργοποιηση του μαρκετ απαιτουντε δεδομενα φοντου τι πρεπει να κανω για να λειτουργησει και παλι το μαρκετ?

 

Ρυθμισεις

Λογαριασμοί και συγχρονισμος

Και τικαρε τα

Δεδομένα φοντου.

 

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι προβλημα αυτο με τα .apk απλα δε μπορεις να τα στειλεις γενικα στο android ή εστω σε καποιες εκδοσεις...

με milestone και x10 sony που σιγουρα ειναι τεσταρισμενο με φιλους απλα δε μεταφερονται...

//δε ξερω με σιγουρια αν ειναι γενικο θεμα του android (δηλαδη αν συνεχιζεται και σε καινουργιες εκδοσεις) οποτε το μονο που χρειαζεται να κανεις ειναι απλα να αλλαξεις την επεκταση του με μετονομασια πριν ακριβως το στειλεις και ολα καλα...

 

αν δε κανω τραγικο λαθος ειναι για την ασφαλεια αυτο ωστε καποιος να μην μπορει να στειλει καποιο εκτελεσιμο εν αγνοια σου...

 

εγω εστειλα μερικα apk με blue tooth σε ενα x10 mini pro και ολα μια χαρα... ειμαι με froyo genokolar's custom rom b137_v8.4

Link to comment
Share on other sites

εγω εστειλα μερικα apk με blue tooth σε ενα x10 mini pro και ολα μια χαρα... ειμαι με froyo genokolar's custom rom b137_v8.4

 

οποτε ειναι προφανως θεμα rom που στελενει (??) περιεργο μου φαινεται αλλα οκ φυσικα το δεχομαι :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποιος τρόπος να αυξήσουμε την ένταση στα ακουστικά?Με τα μικρόφωνά του βρέθηκε κάποια λύση γιατί μου κάνουν συχνά παράπονα ότι δεν ακούγομαι καλά?
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι προβλημα αυτο με τα .apk απλα δε μπορεις να τα στειλεις γενικα στο android ή εστω σε καποιες εκδοσεις...

με milestone και x10 sony που σιγουρα ειναι τεσταρισμενο με φιλους απλα δε μεταφερονται...

//δε ξερω με σιγουρια αν ειναι γενικο θεμα του android (δηλαδη αν συνεχιζεται και σε καινουργιες εκδοσεις) οποτε το μονο που χρειαζεται να κανεις ειναι απλα να αλλαξεις την επεκταση του με μετονομασια πριν ακριβως το στειλεις και ολα καλα...

 

αν δε κανω τραγικο λαθος ειναι για την ασφαλεια αυτο ωστε καποιος να μην μπορει να στειλει καποιο εκτελεσιμο εν αγνοια σου...

δε νομιζω

να ισχυει αυτο σε ολα ισως στο κινητο μας μονο.

το λεω αυτο γιατi την ιδια εφαρμογη απο το zte blade την εστειλε πριν μερικες μερες σε ενα lg του ξαδερφου αγνωστης εκδοσης αντροιντ κ την πηρε κανονικα

αρα δεν ηταν θεμα του μπλειντ αλλα του δικου μου

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω

να ισχυει αυτο σε ολα ισως στο κινητο μας μονο.

το λεω αυτο γιατi την ιδια εφαρμογη απο το zte blade την εστειλε πριν μερικες μερες σε ενα lg του ξαδερφου αγνωστης εκδοσης αντροιντ κ την πηρε κανονικα

αρα δεν ηταν θεμα του μπλειντ αλλα του δικου μου

 

δεκτο οπως ειπα και προηγουμενως απλα μου φαινεται περιεργο να μην "αφηνει" να στειλει πιο πολυ απο το να μην σαφηνει να "δεχτεις" με βαση τη λογικη αλλα ειπα παω πασο...

εμενα δεν θυμαμαι αν εχει τυχει να μου στειλει καποιος και να την απορριψει μονο του (στις αρχες καποιος φιλος κατι μου ειχε στειλει αλλα δε μπορω να θυμηθω λεπτομερειες δυστυχως , αν το ειχε μετονομασει κλπ) οποτε το μονο που εχω παρατηρησει ειναι οτι των αλλως δεν δεχοταν και οχι μονο απο το χ5 αλλα γενικα οποιος και να ειχε δοκιμασει να τους στειλει...

αυτη ειναι η εμπειρια αν και παλι το θεωρω κατι αμελητεο να ασχολουμαι οταν με μια μετονομασια απλα εισαι οκ...

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μια εβδομαδα κ κατι, το τηλεφωνο κανει παλι τα ιδια, δλδ δεν εχει αποκριση η οθονη!!

Αυτη την φορα απο την αριστερη μερια κ ρωτω, τι να κανω? Να ζητησω αντικατασταση του κινητου (το παρελαβα απο το σερβις στις 25/8) θα το αντικαταστησουν...? Νομιζω οτι ειναι θεμα συναρμολογησης οπου μαλλον δεν ειναι σωστα συναρμολογημενο κ αφηνει κ περναει υγρασια η ζεστη κ ετσι ξεκολλαει η οθονη αφης...

 

Εχει κανεις καμια προταση...?

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα. μια ερωτηση. σε τι εκδοση λογισμικου βρισκομαστε?? εχουν βγει καθολου ενημερωσεις??

 

Το δικο μου εχει την u8800v100r001c00b135sp02, CUSTC113D001.

 

Ευχαριστω

 

κανεις καμια βοηθεια παιδια?? :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το σκέφτομαι σοβαρά να το αγοράσω....θα κάνω μια χαζή ερώτηση.Απάντηση δε βρήκα πουθενά.

Η συσκευή λειτουργεί σε όλα τα δίκτυα ή είναι "κλειδωμένη" σε wind?

Μη το παραγγείλω και φάω καμιά ήτα μέρες που είναι....

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το σκέφτομαι σοβαρά να το αγοράσω....θα κάνω μια χαζή ερώτηση.Απάντηση δε βρήκα πουθενά.

Η συσκευή λειτουργεί σε όλα τα δίκτυα ή είναι "κλειδωμένη" σε wind?

Μη το παραγγείλω και φάω καμιά ήτα μέρες που είναι....

 

σε ολα τα δικτυα λειτουργει!

Link to comment
Share on other sites

δεκτο οπως ειπα και προηγουμενως απλα μου φαινεται περιεργο να μην "αφηνει" να στειλει πιο πολυ απο το να μην σαφηνει να "δεχτεις" με βαση τη λογικη αλλα ειπα παω πασο...

εμενα δεν θυμαμαι αν εχει τυχει να μου στειλει καποιος και να την απορριψει μονο του (στις αρχες καποιος φιλος κατι μου ειχε στειλει αλλα δε μπορω να θυμηθω λεπτομερειες δυστυχως , αν το ειχε μετονομασει κλπ) οποτε το μονο που εχω παρατηρησει ειναι οτι των αλλως δεν δεχοταν και οχι μονο απο το χ5 αλλα γενικα οποιος και να ειχε δοκιμασει να τους στειλει...

αυτη ειναι η εμπειρια αν και παλι το θεωρω κατι αμελητεο να ασχολουμαι οταν με μια μετονομασια απλα εισαι οκ...

 

δηλαδη μπορεις να αλλαξεις την καταληξη κ τοτε το στελνει;

δεν ειμαι κατηγορηματικος σε αυτο που λεω απλα αναφερα το συμβαν μπορει να εκανα

κατι εγω λαθος αν κ δεν ειμαι κ πρωταρης σε αυτα.

Edited by aekfc212

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες!

Γνωριζει κανενας ποτε θα εχουμε την επομενη αναβαθμιση?

Επισης αν ξερει καποιος για ποσο καιρο περιπου προσφερει υποστηριξη η Huawei για την συσκευη μας?

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

για το πρωτο δεν ξερω αλλα αν βγει λογικα θα γεμισει με μηνυματα εδω μεσα οποτε θα το καταλαβουμε ολοι.

για το αλλο 2 χρονια εγγυηση εχεις αν εχεις την αποδειξη

εκτος αν εννοεις κατι αλλο

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη μπορεις να αλλαξεις την καταληξη κ τοτε το στελνει;

δεν ειμαι κατηγοριματικος σε αυτο που λεω απλα αναφερα το συμβαν μπορει να εκανα

κατι εγω λαθος αν κ δεν ειμαι κ πρωταρης σε αυτα.

 

μα ναι...

φυσικα και το εχω κανει πολλες φορες...

γιαυτο υποψιαζομαι πως για καποιο θεμα ασφαλειας μπλοκαρεται η μεταφορα apk σε καποιες συσκευες-rom...

 

επισης υποτιθεται οτι περιμενουμε επισημη αναβαθμιση σε 2.3 κοντα οκτωβρη...

τωρα αν θα ερθει who knows..??

Link to comment
Share on other sites

για το πρωτο δεν ξερω αλλα αν βγει λογικα θα γεμισει με μηνυματα εδω μεσα οποτε θα το καταλαβουμε ολοι.

για το αλλο 2 χρονια εγγυηση εχεις αν εχεις την αποδειξη

εκτος αν εννοεις κατι αλλο

 

Ναι εννοω υποστηριξη απο αποψη ενημερωσεων αναβαθμισης συσκευης.

Επισης καθε ποτε πρεπει να περιμενουμε περιπου αναβαθμισεις,ανα τριμηνο,εξαμηνο η κατι αλλο?

 

Ειχα διαβασει καπου μεσα στο forum πως περιμενουμε αναβαθμιση μεσα στο Σεπτεμβρη,τωρα εγινε Οκτωβρης?

Ισως εδω εχουμε ενα θεμα με την Huawei γιατι δε ξερουμε τι υποστηριξη θα μπορει να προσφερει σε σχεση με αλλες εταιριες κ αυτο με φοβιζει λιγακι ομολογω!

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα την βοήθεια σας.Ψάχνω εδώ και κάποιο καιρό κινητό γιατί το δικό μου τα έχει φτύσει και έχω πελαγώσει.Θέλω ένα οικονομικό και όσο το δυνατόν καλό κινητό γίνεται..Έχω δει το εν λόγω κινητό,από βιντεάκια και όχι live αλλά έχω διαβάσει πως αντιμετωπίζει κάποια προβληματάκια!Σας ρωτάω αξίζει η αγορά του?Υπάρχει πρόβλημα με το ακουστικό σε όλες τις συσκευές ή σε κάποια παρτίδα συσκευών?Από κάμερα είναι ικανοποιητικό η μαύρα χάλια?Δεν με ενδιαφέρουν πάρα πολλά πράγματα,κάνω χαλαρή χρήση,δηλαδή ομιλία,μηνύματα,λίγο internet kai λίγο ψάξιμο στο market.Θα με ικανοποιήσει λέτε?Αν είναι όλα καλά ή αν τα προβληματάκια που μπορεί να εμφανίσει λύνονται τότε το τσιμπάω.Σας ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Προχτές έστειλα αρχείο .apk απο το es explorer σε HTC desire S χωρις πρόβλημα. Μήπως είναι περιορισμός του προγραμματος που χρησιμοποιειτε.

 

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα την βοήθεια σας.Ψάχνω εδώ και κάποιο καιρό κινητό γιατί το δικό μου τα έχει φτύσει και έχω πελαγώσει.Θέλω ένα οικονομικό και όσο το δυνατόν καλό κινητό γίνεται..Έχω δει το εν λόγω κινητό,από βιντεάκια και όχι live αλλά έχω διαβάσει πως αντιμετωπίζει κάποια προβληματάκια!Σας ρωτάω αξίζει η αγορά του?Υπάρχει πρόβλημα με το ακουστικό σε όλες τις συσκευές ή σε κάποια παρτίδα συσκευών?Από κάμερα είναι ικανοποιητικό η μαύρα χάλια?Δεν με ενδιαφέρουν πάρα πολλά πράγματα,κάνω χαλαρή χρήση,δηλαδή ομιλία,μηνύματα,λίγο internet kai λίγο ψάξιμο στο market.Θα με ικανοποιήσει λέτε?Αν είναι όλα καλά ή αν τα προβληματάκια που μπορεί να εμφανίσει λύνονται τότε το τσιμπάω.Σας ευχαριστώ!

 

- κοιτα για καμερα : αν ειναι φωτογραφιες την ημερα ολα μια χαρα θα ειναι και αρκετα καλες!

- για τη χρηση που αναφερεις : μην το σκεφτεσαι μια χαρουλα και εδω

- το μονο που εγω θα ελεγα μειον για το κινητο αυτο (χωρις να εχω περασει οτι custom rom υπαρχει ωστε να δοκιμασω τα παντα) ειναι λιγο το ακουστικο του που για μενα μετα απο nokia ειδικα μου φανηκε τραγικη η διαφορα (αλλα και σε σχεση με ενα samsung μικρουλι που εχω της πλακας παλι αρκετα πιο σιγα ειναι) αλλα φυσικα μιλας κανονικα αλλα μεχρι να το συνηθισεις αν εισαι συνηθισμενος σε αλλα ισως να εκνευριστεις λιγακι...

αυτο για μενα μεχρι τωρα δεν ηταν τεραστιο θεμα αλλα οσο να πεις με χαλαει λιγακι...

δε ξερω αν ειναι θεμα παρτιδας αν και νομιζω ειναι απλα ολα ετσι...

 

Προχτές έστειλα αρχείο .apk απο το es explorer σε HTC desire S χωρις πρόβλημα. Μήπως είναι περιορισμός του προγραμματος που χρησιμοποιειτε.

 

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

 

και με es explorer (κυριως) εχω δοκιμασει και κανει το ιδιο...

εγω υποθετω οτι "φταινε" οι συσκευες των αλλων και οχι το x5 αλλα οπως ειπα δεν ειμαι σιγουρος...

Link to comment
Share on other sites

Είναι 12,40 οπότε καλησπέρα :Ρ Θέλω να βάλω χάρτες στο κινητό μου αλλά δεν ξέρω κάποια πράγματα. Θα χρειάζεται να χρησιμοποιεί το ίντερνετ ή μόνο το gps. Απ'ότι διάβασα αν κατεβάσω χάρτες όπως Ndrive θα παίρνει μόνο gps ΔΩΡΕΑΝ! Έψαξα για χάρτες σε πολλά sites -δωρεάν- αλλά κανένα από αυτά είτε δεν πέτυχε είτε δεν έκανε δουλειά. Γνωρίζει κανείς είτε δωρεάν χάρτες που λειτουργούν με gps χωρίς χρέωση ή "δωρεάν" χάρτες πάλι με gps χωρίς καμία χρέωση.

 

(με το δεύτερο "δωρεάν" εννοώ τορρεντς και τέτοια)

Link to comment
Share on other sites

Είναι 12,40 οπότε καλησπέρα :Ρ Θέλω να βάλω χάρτες στο κινητό μου αλλά δεν ξέρω κάποια πράγματα. Θα χρειάζεται να χρησιμοποιεί το ίντερνετ ή μόνο το gps. Απ'ότι διάβασα αν κατεβάσω χάρτες όπως Ndrive θα παίρνει μόνο gps ΔΩΡΕΑΝ! Έψαξα για χάρτες σε πολλά sites -δωρεάν- αλλά κανένα από αυτά είτε δεν πέτυχε είτε δεν έκανε δουλειά. Γνωρίζει κανείς είτε δωρεάν χάρτες που λειτουργούν με gps χωρίς χρέωση ή "δωρεάν" χάρτες πάλι με gps χωρίς καμία χρέωση.

 

(με το δεύτερο "δωρεάν" εννοώ τορρεντς και τέτοια)

 

γενικα για τα προγραμματα gps να σου πω :

 

- δουλευουν ολα χωρις καποια χρεωση αν το εχεις ρυθμισει ετσι...

- το οποιο και σημαινει οτι αν ενεργοποιησεις μονο το "gps satellites" απο τις ρυθμισεις location&security και εχεις κλειστα τα data του κινητου δεν υπαρχει περιπτωση να σε χρεωσει ποτε...(αυτο με τα data το λεω για εξτρα σιγουρια γενικα)

- θα σε χρεωσει μονο καποια ελαχιστα kb (16-20 αν θυμαμαι καλα) αν εχεις τικαρισμενο το "quick gps" το οποιο λαμβανει δεδομενα απο τις κεραιες για να μπορεσει να κανει τριγωνοποιηση μεσα σε δευτερολεπτα (το ndrive σε εμενα παρολα αυτα κανει καμποση ωρα και μαλλον επειδη ειναι ψιλομαπα σα προγραμμα)

- απο εκει και περα το θεμα ειναι που θα βρεις το προγραμμα με τους χαρτες που θες (και να βρεις να δουλευουν σωστα μιας και αποσο καταλαβα θα πας με τον πλαγιο τροπο)

 

ελπιζω να καταλαβες τωρα οτι δεν εξαρταται απο το προγραμμα αλλα απο το πως εσυ θα το ρυθμισεις για το αν θα χρεωνεσαι ή οχι...

 

//παρατηρηση : το google maps λειτουργει μονο με data γιατι φορτωνει τους χαρτες εκεινη την ωρα οποτε προσοχη (να εχεις απενεργοποιημενα γενικα τα data αν φοβασαι χρεωσεις με καποιο προγραμματακι για σιγουρια) ασχετως αν ακομα η εκδοση που υπαρχει η επισημη για εδω δεν εχει πλοηγηση...(υπαρχουν τροποι ακομα για αυτο αλλα δεν ειναι το θεμα μας εδω)

 

παρατηρηση 2: να σε προλαβω αν δε το ξερεις για αν μη ρωτας οταν λεμε data εννοουμε την κινηση απο το internet μεσω παροχου κινητης και καμια σχεση δεν εχει ουτε και επηρεαζει το wifi γενικα...

Link to comment
Share on other sites

οταν το τηλέφωνο φορτίσει, παει στο 100% και το αφησω παραπανω ώρα, το battery doctor μου γραφει στο health : over voltage. πρεπει να με απασχολεί, υπάρχει κάποιο πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

οταν το τηλέφωνο φορτίσει, παει στο 100% και το αφησω παραπανω ώρα, το battery doctor μου γραφει στο health : over voltage. πρεπει να με απασχολεί, υπάρχει κάποιο πρόβλημα;

 

όχι,κανένα πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

- κοιτα για καμερα : αν ειναι φωτογραφιες την ημερα ολα μια χαρα θα ειναι και αρκετα καλες!

- για τη χρηση που αναφερεις : μην το σκεφτεσαι μια χαρουλα και εδω

- το μονο που εγω θα ελεγα μειον για το κινητο αυτο (χωρις να εχω περασει οτι custom rom υπαρχει ωστε να δοκιμασω τα παντα) ειναι λιγο το ακουστικο του που για μενα μετα απο nokia ειδικα μου φανηκε τραγικη η διαφορα (αλλα και σε σχεση με ενα samsung μικρουλι που εχω της πλακας παλι αρκετα πιο σιγα ειναι) αλλα φυσικα μιλας κανονικα αλλα μεχρι να το συνηθισεις αν εισαι συνηθισμενος σε αλλα ισως να εκνευριστεις λιγακι...

αυτο για μενα μεχρι τωρα δεν ηταν τεραστιο θεμα αλλα οσο να πεις με χαλαει λιγακι...

δε ξερω αν ειναι θεμα παρτιδας αν και νομιζω ειναι απλα ολα ετσι...

 

 

Ευχαριστώ φίλε μου.Δυστυχώς δεν μπορώ να πάω να το δω live κάπου και να δω αν με βολεύει.Πάντως εγώ μέχρι στιγμής τουλάχιστον δεν κάνω τρελή χρήση με το κινητό.Γι'αυτό θέλω ένα καλό κινητάκι να μπορώ να κάνω 4-5 πραγματάκια εύκολα! Επειδή οι ώρες που δουλεύω είναι περίεργες και δεν έχω χρόνο να διαβάσω όλες αυτές τις σελίδες θα σας ρωτήσω κάτι, gps μπορώ να έχω κανονικά στο κινητό ή θα με δυσκολέψει πολύ?Από το market δεν μπορώ να κατεβάσω?

Link to comment
Share on other sites

Για το θεμα screen protector επειτα απο διαφορες δοκιμες κατεληξα στον crystal clear της dr mugen απο ebay. Κορυφαιος σε ποιοτητα, πανευκολος στην εφαρμογη, αγρατζουνιστος και αριστη αποδοση στην αφη. Τον φοραω 2η βδομαδα και δεν εχει κανει κιχ. οι φθηνιαρικοι noname θελουν αλλαγη ανα βδομαδα λογω γρατζουνιων...

 

Tapatalked from Φώτης ο...Άνετος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...