Jump to content

[Επίσημο] Huawei U8800 IDEOS X5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

όντως κατεβάζει μερικά kB κάθε φορά που συνδέεται. aGPS χωρίς χρέωση δεδομένων δεν υπάρχει. Η λειτουργία του aGPS είναι στηριγμένη στο ότι μέσω των δεδομένων που κατεβαίνουν ενημερώνεται το πρόγραμμα για τις θέσεις των δορυφόρων... Όχι data, όχι aGPS.

 

Κάθε φορά που το ανοίγεις ή κάθε λίγες μέρες περίπου; Λχ. το WM που είχα προηγουμένως, κάθε 3 μέρες μόνο κατέβαζε μέσω του QuickGPS τα δεδομένα ephemeris.

 

αλλα στα δυσκολα, που αλλα θα κρατησουν μια μοναδα σημα με νυχια και με δοντια, αυτο βρισκεται εκτος δικτυου.

 

Έχεις κάνει σύγκριση με βάση απόλυτες τιμές στάθμης σε dBm ή εμπειρικά με βάση τις "γραμμούλες";

 

Υ.Π. Mία σημαντική ερώτηση: Η μπαταρία της συσκευής φορτίζει ,όταν είμαστε συνδεδεμένοι με το καλώδιο USB του υπολογιστή??

 

Ναι, και αν πρόσεξα καλά υπάρχει και επιλογή για να το απενεργοποιήσεις αυτό.

 

παρατηρησα οτι τα αφης πληκτρα κατω (back, menu, home , search) ΔΕΝ ΦΩΤΙΖΟΥΝ ολα πληρως! Τι εννοω? Οτι στο back κουμπι πχ απο εκει που ξεκιναει το βελακι εχει ή στο search εκει που ξεκιναει η γραμμη που καταληγει στον φακο εχει ενα μικρο σημειο χωρις φως, ενω στα αλλα 2 κουμπια ειναι οκ. Το εχει παρατηρησει κανεις αλλος?

 

Μπορείς να ανεβάσεις μια φωτογραφία για να δούμε πόσο έντονο είναι; Στο δικό μου, μόνο η κορυφή του μεγεθυντικού φακού στο search είναι λίγο πιο σκοτεινή.

 

Απιστευτο...!!!! αυτονοητο μεν αλλα πως το κάνει?

Οντως αναβουν τα πληκτρα κανονικα, τωρα το προσεξα!!!

 

Έχει φωτόμετρο και αισθητήρα προσέγγισης πάνω αριστερά από την οθόνη.

 

Παιδιά το gps το έχετε δουλέψει "πραγματικά"? Εννοώ σε αυτοκίνητο να σας πάει σωστά.

 

Ναι. Το έβαλα λίγο, σε γνωστή διαδρομή οπότε δεν ασχολήθηκα με τις οδηγίες του (αυτό είναι θέμα συζήτησης του nDrive, όχι του Χ5). Σήμα βρίσκει μέχρι να βάλεις τη ζώνη, να βάλεις μπροστά και να ξεπαρκάρεις. Επειδή δεν έχω πάρει ακόμα θήκη αυτοκινήτου γι αυτό, το είχα αφημένο στη βάση της κεντρικής κονσόλας, μπροστά στον επιλογέα του κιβωτίου, αλλά δεν έχασε το σήμα του καθόλου.

Motorola Razr i XT890 + Alcatel 2005D + Samsung GT-N5110
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

So αυτό που λες είναι έγκυρη πληροφορία και οχι παραπληροφορηση?

Βασιζεται στο οτι τα προγραμματα που εχεις δοκιμασει να σου δειξουν την διαθεσιμη RΑΜ δειχνουν 353 και οχι 512 ή εχεις και καποια άλλη ένδειξη?

Δεν ειναι κατι που συμβαινει και σε αλλα -αν οχι ολα- μοντέλα κινητών Android και εμφανιζεται λιγοτερη RAM επειδη ενα μέρος της είναι εξαρχης δεσμευμενο απο το σύστημα,τον kernel ή/και την καρτα γραφικών?

 

Είναι η επίσημη θέση του τεχνικού τμήματος τος Wind, μίλησα μαζί τους και η απάντηση που πήρα ήταν ότι τα τηλέφωνα που έρχονται στη Ελλάδα έχουν 353 ΜΒ Ram.

Ας αφήσουμε τους εγωισμούς και ας κοιτάξουμε λίγο τον εαυτό μας.
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ μια εβδομάδα τώρα. Είμαι πολύ ικανοποιημένος με το κινήτο και το android σαν λογισμικό. Το μόνο κακό πως μου τελειώνει σύντομα η μπαταρία. Βεβαια δεν είμαι κανένας ειδικός στην χρήση του Android για αυτό και μπορεί να κάνω κάτι λάθος αφού η κατανάλωση μπαταρίας είναι 90% στους χάρτες... Το έκανα και root εχτές οποτε θα αρχίσω να το ψάχνω καλύτερα!
Link to comment
Share on other sites

............................................................................

 

αυτη ειναι η διαθεσιμη....................................

 

αυτο ειναι αλλο θεμα μιας και μπορει να ειναι κλειδωμενη πχ ή δεσμευμενη (τωρα ξεκινησα να ασχολουμαι με android με το huawei οποτε δε εχω μαθει με λεπτομερειες ακομη τι γινεται γενικοτερα με το θεμα αυτο)...

 

Είναι η επίσημη θέση του τεχνικού τμήματος τος Wind, μίλησα μαζί τους και η απάντηση που πήρα ήταν ότι τα τηλέφωνα που έρχονται στη Ελλάδα έχουν 353 ΜΒ Ram.

 

εγω δε θα διαφωνησω καθολου αν δεις και παραπανω τι λεω αλλα με οση λογικη εχω ξερω οτι μνημες 353 δεν παρασκευαζονται...

αν καπως εχουν κλειδωσει κατι και δεν ειναι δεσμευεμενες ειναι αλλο θεμα και νομιζω γενικα οτι η κοινοτητα καταφερνει γενικα να ξεκλειδωνει πραγματα :D

 

 

 

//αντιγραφω απο αλλο φορουμ κατι που απαντησε καποιος σε συζητηση περι αυτου...

its normal and i have the same figure in Elixir..

 

its said that part of the 512M RAM has been reserved for the GPU unit as our CPU MSM7230 is integrated with display unit (Adreno 205)..

 

from a chinese forum someone claimed this reserved part as 128M, though i had no proof of this claim from any other source..

 

and theres also a small portion of RAM (remaining 32M) used for internal system (also quoted from the same guy mentioned above)

Edited by nothing
Link to comment
Share on other sites

Υπομονή . Αν είναι κλειδωμένη η RAM θα βρεθεί τρόπος ξεκλειδώματος όπως και με το Blade ;)
Link to comment
Share on other sites

για να στιλεις αλλα αρχεια σε αλλο κινητο εχει το ιδιο προβλημα?

 

Οχι, απ οτι ειδα μολις τωρα κ τα 3 αρχεια που επεξεργαστηκα χθες πηγαν κανονικα σε ενα samsung

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Είναι η επίσημη θέση του τεχνικού τμήματος τος Wind, μίλησα μαζί τους και η απάντηση που πήρα ήταν ότι τα τηλέφωνα που έρχονται στη Ελλάδα έχουν 353 ΜΒ Ram.

Για να κλείνει το θέμα με την Ram... Και για να μην λέει ο κάθε αγράμματος τεχνικός τα δικά του, οι μνήμες έρχονται σε αριθμούς που είναι πολλαπλάσια της δύναμης του 8 (ή του 2 αν θέλεις). 256+64+32 βγάζει 352MB αλλά αμφιβάλλω για το αν κάποιος ανώμαλος μηχανικός στην Κίνα θα κολλούσε 3 τσιπάκια μνήμης σε μιά μητρική πλακέτα στην οποία ΠΡΕΠΕΙ να βρει χώρο για ένα σωρό πράγματα. Το ότι το τηλέφωνο έχει 512 αλλά ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ 353ΜΒ είναι σαφώς πιο λογική εξήγηση... Δεν το έχω δει "λυμένο" όπως πχ έγδυσαν το Iphone, το Galaxy και άλλα για να το δω οπτικά αυτό, δεν σκοπεύω να χαλάσω το δικό μου επίσης για να αποδείξω το ορθό ή όχι των γραφομένων μου. Αλλά αυτό που λέτε με την μνήμη, αψηφά κάθε κανόνα "ευ σχεδιάζειν". Εκτός αν συμβαίνει αυτό που έκανε επι σειρά ετών η ΗTC και πρόσφατα η ΖΤΕ και η παραπάνω μνήμη είναι κλειδωμένη, οπότε λογικά κάποιος θα την ξεκλειδώσει... Ήδη στο XDA ετοιμάζουν Cyanogen 6 και 7 και φτάνουν τον επεξεργαστή στα 1500, από τα 800 εργοστασιακά. Έχουμε να δούμε πολλά ακόμα ΚΑΙ από αυτό το τηλέφωνο.

 

Και επίσης θα ήθελα να ρωτήσω... ΠΟΣΟ σημαντικό είναι το πόση μνήμη έχει τελικά; Ως πρωτάρης στο Android δεν το καταλαβαίνω. Νόμιζα ότι με το 2.2 και το app2sd το θέμα είχε λήξει με το "γέμισμα" της Ram.

Link to comment
Share on other sites

επισης να προσθεσω και αλλο ενα ποστ που βρηκα σε καποια αλλη συζητηση...

The way Android/Linux works is that it creates a RAM disk for booting the kernel image. All phones show about 340-410MB as total RAM because of this.

 

Nexus One has about 384MB, Galaxy S only 341MB. So don't worry about the total RAM it is normal.

 

Για να κλείνει το θέμα με την Ram... Και για να μην λέει ο κάθε αγράμματος τεχνικός τα δικά του, οι μνήμες έρχονται σε αριθμούς που είναι πολλαπλάσια της δύναμης του 8 (ή του 2 αν θέλεις). 256+64+32 βγάζει 352MB αλλά αμφιβάλλω για το αν κάποιος ανώμαλος μηχανικός στην Κίνα θα κολλούσε 3 τσιπάκια μνήμης σε μιά μητρική πλακέτα στην οποία ΠΡΕΠΕΙ να βρει χώρο για ένα σωρό πράγματα. Το ότι το τηλέφωνο έχει 512 αλλά ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ 353ΜΒ είναι σαφώς πιο λογική εξήγηση... Δεν το έχω δει "λυμένο" όπως πχ έγδυσαν το Iphone, το Galaxy και άλλα για να το δω οπτικά αυτό, δεν σκοπεύω να χαλάσω το δικό μου επίσης για να αποδείξω το ορθό ή όχι των γραφομένων μου. Αλλά αυτό που λέτε με την μνήμη, αψηφά κάθε κανόνα "ευ σχεδιάζειν". Εκτός αν συμβαίνει αυτό που έκανε επι σειρά ετών η ΗTC και πρόσφατα η ΖΤΕ και η παραπάνω μνήμη είναι κλειδωμένη, οπότε λογικά κάποιος θα την ξεκλειδώσει... Ήδη στο XDA ετοιμάζουν Cyanogen 6 και 7 και φτάνουν τον επεξεργαστή στα 1500, από τα 800 εργοστασιακά. Έχουμε να δούμε πολλά ακόμα ΚΑΙ από αυτό το τηλέφωνο.

 

Και επίσης θα ήθελα να ρωτήσω... ΠΟΣΟ σημαντικό είναι το πόση μνήμη έχει τελικά; Ως πρωτάρης στο Android δεν το καταλαβαίνω. Νόμιζα ότι με το 2.2 και το app2sd το θέμα είχε λήξει με το "γέμισμα" της Ram.

 

 

πεστα βρε...

αυτο εννοω και εγω οταν λεω οτι 353 δεν ειναι δυνατον... :)

Link to comment
Share on other sites

Για να κλείνει το θέμα με την Ram... Και για να μην λέει ο κάθε αγράμματος τεχνικός τα δικά του, οι μνήμες έρχονται σε αριθμούς που είναι πολλαπλάσια της δύναμης του 8 (ή του 2 αν θέλεις). 256+64+32 βγάζει 352MB αλλά αμφιβάλλω για το αν κάποιος ανώμαλος μηχανικός στην Κίνα θα κολλούσε 3 τσιπάκια μνήμης σε μιά μητρική πλακέτα στην οποία ΠΡΕΠΕΙ να βρει χώρο για ένα σωρό πράγματα. Το ότι το τηλέφωνο έχει 512 αλλά ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ 353ΜΒ είναι σαφώς πιο λογική εξήγηση... Δεν το έχω δει "λυμένο" όπως πχ έγδυσαν το Iphone, το Galaxy και άλλα για να το δω οπτικά αυτό, δεν σκοπεύω να χαλάσω το δικό μου επίσης για να αποδείξω το ορθό ή όχι των γραφομένων μου. Αλλά αυτό που λέτε με την μνήμη, αψηφά κάθε κανόνα "ευ σχεδιάζειν". Εκτός αν συμβαίνει αυτό που έκανε επι σειρά ετών η ΗTC και πρόσφατα η ΖΤΕ και η παραπάνω μνήμη είναι κλειδωμένη, οπότε λογικά κάποιος θα την ξεκλειδώσει... Ήδη στο XDA ετοιμάζουν Cyanogen 6 και 7 και φτάνουν τον επεξεργαστή στα 1500, από τα 800 εργοστασιακά. Έχουμε να δούμε πολλά ακόμα ΚΑΙ από αυτό το τηλέφωνο.

 

Και επίσης θα ήθελα να ρωτήσω... ΠΟΣΟ σημαντικό είναι το πόση μνήμη έχει τελικά; Ως πρωτάρης στο Android δεν το καταλαβαίνω. Νόμιζα ότι με το 2.2 και το app2sd το θέμα είχε λήξει με το "γέμισμα" της Ram.

 

Επειδή ακριβώς είσαι πρωτάρης στο Android και εμένα είναι το τρίτο τηλ. με αυτό το λειτουργικό (για παράδειγμα στο blade που είχα φαίνονταν και τα 512Ram που είχε)σου τονίζω να μην μπλέκεις την μνήμη που έχεις για τις εφαρμογές (που στο τηλ είναι περίπου 590mb) με την Ram που είναι η μνήμη που χρειάζεται για να τρέξει τα προγράμματα και που επαναλαμβάνω για πολλοστή φορά ότι είναι 353 ΜΒ σύμφωνα με το τεχνικό τμήμα της Wind (γι' αυτούς που έχουν αμφιβολία μια κλήση στο τεχνικό τμήμα της Wind θα τους πείσει).

Ας αφήσουμε τους εγωισμούς και ας κοιτάξουμε λίγο τον εαυτό μας.
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν ισχύει ακριβώς αυτό που ανέφερε ο amyroukai(αριθμητικά είναι σωστό βέβαια), αλλά , τα νούμερα υποδηλώνουν ότι έχει(?) άλλα +"64mb" δεσμευμένα για το adreno 205 γιατί θυμάμαι το blade μου είχε +63mb ram => 416 διαθέσιμη, τώρα αν κάποιος θέλει να κόψει τα 128mb που λένε ότι δεσμεύονται από τη gpu και να τα κάνει 64mb, πέρα από το ΑΝ γίνεται προκύπτει και το ερώτημα του πόσο θα γονατίσει το κινητό σε 3d εφαρμογές. Επιπλέον έχει ασχοληθεί κανείς να δει από που ακριβώς "πειράζεται" ο ρυθμός ανανέωσης της οθόνης (αν δεν είναι όριο του υλικού..) ή το max_fps limit 44 που έχει?? (το X6 λένε στο XS ότι έχει 58 fps..)
Link to comment
Share on other sites

...είναι 353 ΜΒ σύμφωνα με το τεχνικό τμήμα της Wind...
Είναι οι ίδιοι τεχνικοί που αν τους ρωτήσεις για το Blade θα σου πουν ότι δεν έχει 512, αλλά όλοι τόσο το πήγαν με την Ουγγρική Rom (αν δεν κάνω λάθος στην εθνικότητα) παρ' όλο που το αγόρασαν με 256... Το παρακολουθούσα το θρεντάκι, μέχρι που διάβασα για τον ερχομό του Χ5. Οι τεχνικοί δεν είναι πάντα αξιόπιστη πηγή πληροφοριών. Ειδικά όταν δεν κάνουν σέρβις σε τηλέφωνα, απλά παίρνουν το χαλασμένο και δίνουν ένα καλό.

 

ψύλλου συζήτηση κάνουμε. Θα δεχόμουν τη σημασία της αν κάποιος είχε πρόβλημα γιατί με κάποια εφαρμογή γέμιζει την ραμ και δεν έτρεχε... Αλήθεια, το έχει δοκιμάσει κανείς;

 

 

Επίσης, διάβασα ότι πλέον οι πληρωτέες εκδόσεις λογισμικού είναι διαθέσιμες στη χώρα μας, οπότε δεν υπάρχει πιά λόγος για αλλαγές, μόνο και μόνο για το μάρκετ.

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο 2 εβδομάδες στον τεχνικό το τηλέφωνο (όταν το πρωτοάνοιξα δεν έβγαλε την εγκατάσταση gmail account κτλ που έπρεπε να βγάλει, αλλά κατευθείαν το μενού, πράγμα που σημαίνει ότι είχε ενεργοποιηθεί και νωρίτερα), όχι μόνο δεν άλλαξαν την συσκευή, αλλά με έχουν και για ηλίθιο λέγοντας ότι διόρθωσαν το πρόβλημα κάνοντας επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων!!!!!!!!!! Τους λέω εγώ πλήωσα για νέο κινητό όχι ανοιγμένο/μεταχειρισμένο και η απάντηση που πήρα ήταν μα το κουτί ήταν κλειστό. Μπορεί να είναι παράπονο/καταγγελία κατά της wind, ωστόσο θεώρησα ότι πρέπει να το αναφέρω μην συμβεί σε κάποιον κάτι παρόμοιο και το στείλει τζάμπα.
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν θα βγει σε ασπρο?

 

μάλλον θα βγει, αλλά μάλλον όχι στην Ελλάδα... τουλάχιστον "επίσημα"

http://submit-designs.com/wp-content/uploads/2011/01/Huawei-IDEOS-X5_1.jpghttp://pbtech.co.nz/imgprod/MPH2DM8801.jpg

http://submit-designs.com/wp-content/uploads/2011/01/Huawei-IDEOS-X5_2.jpg

Edited by kogos

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

επισης να προσθεσω και αλλο ενα ποστ που βρηκα σε καποια αλλη συζητηση...

 

εαν ισχυει αυτο τοτε και στο desire z που εχει ιδια cpu θα ειναι αντιστοιχο. εκει τι λενε για τη διαθεσιμη μνημη?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες, καλώς σας βρίσκω.

 

Το κινητάκι με έχει ψήσει πολύ για τα λεφτά του... η φήμη για το ραδιόφωνο τελικά ισχύει ή είναι μούφες? Έχει ακούσει κανείς τίποτα σχετικό?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λίγο χαζή ερώτηση, γιατί το κινητό έχει κυκλοφορήσει τώρα τελευταία.

Βρήκε κανείς screen protector και θήκη σε Ελλάδα, επειδή δεν έχω ψωνίσει ποτέ από ebay

και φοβάμαι να δώσω τα στοιχεία της πιστωτικής μου..:O

Τhank's !!:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες, καλώς σας βρίσκω.

 

Το κινητάκι με έχει ψήσει πολύ για τα λεφτά του... η φήμη για το ραδιόφωνο τελικά ισχύει ή είναι μούφες? Έχει ακούσει κανείς τίποτα σχετικό?

 

ναι! υπαρχει chip στο hardware αλλα θελει και τους καταλληλους drivers-firmware για να λειτουργησει..μεχρι στιγμης δεν εχει βγει κατι ακομα...αναμενουμε:)

 

Παιδιά λίγο χαζή ερώτηση, γιατί το κινητό έχει κυκλοφορήσει τώρα τελευταία.

Βρήκε κανείς screen protector και θήκη σε Ελλάδα, επειδή δεν έχω ψωνίσει ποτέ από ebay

και φοβάμαι να δώσω τα στοιχεία της πιστωτικής μου..:O

Τhank's !!:)

απο οτι εχω ρωτησει και εγω ΟΧΙ.....δεν υπαρχει κατι στην ελλαδα! παρα μονο εξωτερικο.

Οσο για την πιστωτικη,παρε μια προπληρωμενη καρτα με π.χ 10 ευρω απο μια οποιαδηποτε τραπεζα και κανε την δουλεια σου.Ακομα και στα carrefour-μαρινοπουλος εχει παρει το ματι μου τετοιες καρτες για αγορες μεσω ιντερνετ.

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λίγο χαζή ερώτηση, γιατί το κινητό έχει κυκλοφορήσει τώρα τελευταία.

Βρήκε κανείς screen protector και θήκη σε Ελλάδα, επειδή δεν έχω ψωνίσει ποτέ από ebay

και φοβάμαι να δώσω τα στοιχεία της πιστωτικής μου..:O

Τhank's !!:)

 

μπορείς να κάνεις όπως ανέφερε ο georgekap1 ή να βγάλεις μία χρεωστική. όσες φορές και να έχω ψωνίσει πάντως απο ebay δεν είχα ποτέ πρόβλημα...

 

κάτι άλλο? γνωρίζει κανείς αν μπορώ σαν input method στα sms να βάλω αυτό το γνωστό σε όλους πληκτρολόγιο με αριθμούς??? ή χρειάζεται να βάλω ξεχωριστό app για sms??

Link to comment
Share on other sites

κάτι άλλο? γνωρίζει κανείς αν μπορώ σαν input method στα sms να βάλω αυτό το γνωστό σε όλους πληκτρολόγιο με αριθμούς??? ή χρειάζεται να βάλω ξεχωριστό app για sms??

 

Εγώ έβαλα το handcent είναι δωρεάν στο μάρκετ. το "παλιό" πληκτρολόγιο που λες, όταν γράφεις βγαίνει σπρώχνοντας το "νέο" προς αριστερά.

 

@akaloith σχετικά με τα Gps έχουν γραφτεί πολλά, αλλά καλύτερα δες και αποφάσισε στα σχετικά threads...

Link to comment
Share on other sites

πρωτες εντυπωσεις απο το κινητο... ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ...

 

(να ρωτησω,εχει βρει κανει swype? )

 

η έκδοση που είχα και στο blade δουλεύει κανονικότατα σε σύντομη δοκιμή που έκανα

 

Swype_US_GR_2.6.47.11856_WVGA

Link to comment
Share on other sites

η έκδοση που είχα και στο blade δουλεύει κανονικότατα σε σύντομη δοκιμή που έκανα

 

Swype_US_GR_2.6.47.11856_WVGA

 

σουπερ.. θενξ.. παιζει κανονικα

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΕΛΕΓΕ 490 ΜΒ ΜΝΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΛΕΕΙ 409 ΜΒ.ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΡΤΑ SD ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Απαγορεύεται η αποκλειστική χρήση κεφαλαίων γραμμάτων σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης του myphone.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...