Jump to content

[Επίσημο] Nokia E6-00


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν είναι κακό, απλά αναρωτιέμαι αν θα υστερούν σε κάτι τα πακέτα έναντι των άλλων καταστημάτων που δεν είναι online ..

 

Στην χειροτερη να ειναι με ξενα product codes.

 

Δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο. (η τιποτα μτχ που τα πλασσαρουν ως καινουργια. ελπιζω οχι)

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτή την παρένθεση φοβάμαι περισσότερο, το ξένα product codes το βρίσκω απλά ενοχλητικό και το τι προβλήματα μπορεί να σου βγάλει στην εγγύηση ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

δεν εχεις προβλημα στην εγγυηση αν ειναι απο ευρωπη. οσο για μτχ, αμα το παρεις μολις βγει δεν εχεις να φοβασαι κατι... αχτυπητο να ναι και εισαι μια χαρα...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Aν είναι από Ευρώπη ναι το ξέρω, θα χω 2 χρόνια εγγύηση αλλά αν είναι από Ευρώπη ...

 

Μεταχειρισμένο δεν γουστάρω καθόλου όμως ... Είμαι πολύ αρνητικά προϊδεασμένος, αν και συμφέρει πολλές φορές αρκετά να το πάρεις μεταχειρισμένο, εγώ δεν θα μπορούσα με τίποτα ... Κακιές εμπειρίες ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

ε δε νομιζω να βρεις εκτος ευρωπης σε ελληνικο μαγαζι... εξαλλου ρωτας η τσεκαρεις product code...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, η τιμη του ηταν αναμενομενη (430-450), αυτο που δεν ηταν αναμενομενο ειναι η ημερομηνια κυκλοφοριας του.

Παλι θα το ψαχνουμε τον Ιουνη απο Γερμανια...

Link to comment
Share on other sites

450 προ φόρων; Πανάκριβο

Με τους φόρους. μην τρελαθούμε....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

έχουμε κανένα νέο για το πότε θα έρθει στην Ελλάδα? Τον Οκτώβριο περιμένω καινούργια επιδότηση και ελπίζω ότι θα έχει πέσει μέχρι τότε η τιμή του για να το πάρω. Θα είναι το τρίτο κινητό μου με qwerty πληκτρολόγιο μετά το Μ600 και το Ε71 που έχω τώρα και σίγουρα δε θα πήγαινα πότε σε οθόνη αφής μόνο....
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=1dtOOZsJkqk&feature=player_embedded]YouTube - ‪Nokia E6 First Look‬‏[/ame]

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

το μαυρο ειναι πανεμορφο, τρελενομαι πως φαινονται τα κουμπια γυρω απο το navi... σε αντιθεση με τα αλλα που δεν φαινεται καλα...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

το μαυρο ειναι πανεμορφο, τρελενομαι πως φαινονται τα κουμπια γυρω απο το navi... σε αντιθεση με τα αλλα που δεν φαινεται καλα...

Εγω δεν καταλαβαινω γιατι υπαρχει το navi και οι συντομευσεις. Η οθονη θα μπορουσε να ηταν πολυ μεγαλυτερη χωρις αυτα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν καταλαβαινω γιατι υπαρχει το navi και οι συντομευσεις. Η οθονη θα μπορουσε να ηταν πολυ μεγαλυτερη χωρις αυτα.

 

καλα τις συντομευσεις μπορουσαν να τις βαλουν στη σειρα σε στυλ Χ3-02... αλλα το navi δεν το καταλαβα :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

καλα τις συντομευσεις μπορουσαν να τις βαλουν στη σειρα σε στυλ Χ3-02... αλλα το navi δεν το καταλαβα :p

 

Αφου εχει οθονη αφης, τι χρειαζεται το πολυπληκτρο 4ων κστευθυνσεων?? (navi) ?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αφου εχει οθονη αφης, τι χρειαζεται το πολυπληκτρο 4ων κστευθυνσεων?? (navi) ?

 

Δεν πάει έτσι ... Κάποιος μπορεί να χει συνηθίσει με τον παραδοσιακό τρόπο, γιατί να του το χαλάσουν ??? :)

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Αφου εχει οθονη αφης, τι χρειαζεται το πολυπληκτρο 4ων κστευθυνσεων?? (navi) ?

 

Γιαννη ειναι χρησιμο. Εγω που επαιξα κανα μισαωρο με τη συσκευη, μπορω να σου πω πως μου φανηκε ευχαριστη η... παραμονη του, παρα την οθονη αφης. Απλα σε μερικα πραγματα, με την οθονη αφης μπορεις να κερδισεις σε χρονο και γενικα αυξανεται η εργονομια, μιας ηδη εξαιρετικης συσκευης. Αντε να δουμε ποτε θα βγει Γερμανια, Ιταλια κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Το navi σε τέτοιες συσκευές για μένα είναι κάτι παραπάνω από χρήσιμο!! :)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κανένα νέο για το πότε θα κυκλοφορήσει?

 

Εξω δειλα δειλα αρχισε να κανει την εμφανιση του (π.χ. γερμανικο ebay θα το βρειτε να πωλειται στα 410 + 20 μεταφορικα για τη χωρα μας).

Στην Ελλαδα ειναι προγραμματισμενο για 06/07 για παραλαβη καποιων κομματιων, σε nokia shops, χρωματος μαυρου και λευκου (το silver λιγο πιο μετα). Ελπιζω να μην αλλαξει κατι.

Το περιμενω κι εγω... :)

Σε τι χρωμα σκεφτεστε να το παρετε, οσοι το εχετε αποφασισει...?

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

review απο το digital life.

http://www.digitallife.gr/first-test-nokia-e6/

εχει πεσει στα χερια κανενος; σε τιμη να το περιμενουμε;ελπιζω οχι πανω απο 500 ευρω

Link to comment
Share on other sites

review απο το digital life.

http://www.digitallife.gr/first-test-nokia-e6/

εχει πεσει στα χερια κανενος; σε τιμη να το περιμενουμε;ελπιζω οχι πανω απο 500 ευρω

450 λογικά θα ξεκινήσει, στον μήνα πάνω θα πάει χαλαρά 400... Στο σκρουτζ ένα κατάστημα το έχει μόνο 320... Ίσως επειδή δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά μου φάνηκε πάρα πολύ καλή η συκευή από αυτά που βλέπω. Καλό Qwerty, καλή οθόνη κι ας είναι μικρή σχετικά, πολύ καλές φωτογραφίες (ειδικά σε σχέση με του Milestone...).

Πολύ business στυλ, μεγάλη αυτονομία, φαίνεται ποιοτικό και το Symbian 3 "Anna" φαίνεται εξίσου συμπαθητικό.

Νομίζω ότι το κράζουν πολύ περισσότερο απ' όσο ίσως του αξίζει...

 

Θα περιμένω να βγει και το Bold Touch ώστε να δω κάποιο συγκριτικό μεταξύ τους, να βγουν και τα Milestone 3 και η συσκευή της Nokia με MeeGo (plz βγάλτε την έκδοση με το qwerty και για το ευρύ κοινό...) και θα έχουμε μία πολύ δύσκολη επιλογή για το επόμενο μου smarphone..!

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

345 (360 τελικη με μεταφορικα) στο expansys και αναμενεται την αλλη βδομαδα (πολυ πιθανο να ειναι ρεαλιστικη η ημερομηνια, μιας και στην Αγγλια εχει ηδη κυκλοφορησει).

http://www.expansys.com.gr/nokia-e6-00-eu-qwerty-black-217615/

Πολυ καλη τιμη...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...