Jump to content

Intertelecom.gr για δρομολόγηση gsm κλήσεων σε voip


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 494
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εννοεί ότι οι εταιρείες κινητής δν θα γουστάρουν την διάδοση αυτής της υπηρεσίας και θα κάνουν ότι μπορούν για να την εξαφανισουν ala USA style

 

 

 

μου φαίνεται παρά πολύ δύσκολο να γίνει κάτι τέτοιο διότι θα πρέπει να βάλουνε φραγη στους αριθμούς πρόσβασης κάτι που δεν γίνεται διότι ο αριθμός είναι εταιρικός εγώ αυτό πιστεύω. Σε κάθε περίπτωση εγώ πιστεύω ότι θα κρατήσει παρά πολύ η υπηρεσία αυτή διότι συμφέρει παρά πολύ κόσμο.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

μου φαίνεται παρά πολύ δύσκολο να γίνει κάτι τέτοιο διότι θα πρέπει να βάλουνε φραγη στους αριθμούς πρόσβασης κάτι που δεν γίνεται διότι ο αριθμός είναι εταιρικός εγώ αυτό πιστεύω. Σε κάθε περίπτωση εγώ πιστεύω ότι θα κρατήσει παρά πολύ η υπηρεσία αυτή διότι συμφέρει παρά πολύ κόσμο.

 

Oι αριθμοί cu, whatsup, f2g πως είναι εταιρικοί;

Link to comment
Share on other sites

Oι αριθμοί cu, whatsup, f2g πως είναι εταιρικοί;

 

εννοώ ότι αυτοί οι αριθμοί είναι εταιρικοί διότι είναι εταιρεία η ιντερτελεκόμ και είναι αριθμοί που τους αποφέρουν κέρδος . Επίσης δεν μπορεί να βάλει φραγη ή κάτι που να μην μπορεί να επιτρέπει τησ κλήσεις προς αυτούς αριθμούς διότι είναι απλοί παραδοσιακοί αριθμοί Τεσπα. Ότι πιστεύω λέω . Δεν ξέρω τι ισχύει στην πραγματικότητα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

δεν κατάλαβα τι θέλεις να πεις για το καρτέλ εξήγησε μου καλύτερα για να καταλάβω.

 

1. Φραγή των εν λόγω αριθμών λόγω "αόριστων αερολογιών (από μέρους των εταριών) περί αθέμιτου ανταγωνισμού - μη ορθή χρήση της υπηρεσίας - δευτερογενής διάθεση των προϊόντων της κλπ κλπ κλπ κ λπκλπ

 

2. Πονηρό πείραγμα σε επίπεδο qos quality of service δηλαδή ώστε οι κλήσεις στα εν λόγω νούμερα να μην ακούγονται καλά, να χαλάνε, να διακόπτωνται, να μιλάνε κλπ κλπ κλπ.

 

Έχουμε να κάνουμε με εγχώρια μαφία αγαπητέ johnmegarythmos. Πιστεύω να το έχεις καταλάβει!! Το πότε θα ενεργήσουν η εταιρίες κόντρα στην intertelecom εξαρτάται από τη διάδοση των υπηρεσιών της δεύτερης. Και η διάδοση αυτή φαίνεται να είναι πολύ γρήγορη, γιατί προσφέρει μια πραγματικά επαναστατική gsm to voip υπηρεσία που δεν προσφέρει κανένας άλλος αυτή τη στιγμή. Ίσως είναι καλύτερο ΚΑΙ από το skype. Φιλικά, πάντα.

Edited by rodriguez
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

φήμες λένε ότι η cosmote έχει συστημα qos, γιατί δίνει προταιρεότητα brandwidth στα συμβόλαια. αν ισχύει κάτι τέτοιο μάλλον θα μπορεί να πειράξει κ τους αριθμούς πρόσβασης
Link to comment
Share on other sites

φήμες λένε ότι η cosmote έχει συστημα qos, γιατί δίνει προταιρεότητα brandwidth στα συμβόλαια. αν ισχύει κάτι τέτοιο μάλλον θα μπορεί να πειράξει κ τους αριθμούς πρόσβασης

 

γινεται κατι τετοιο; . τι ειναι το συστημα qos ? και τι το brandwidth ;

 

1. Φραγή των εν λόγω αριθμών λόγω "αόριστων αερολογιών (από μέρους των εταριών) περί αθέμιτου ανταγωνισμού - μη ορθή χρήση της υπηρεσίας - δευτερογενής διάθεση των προϊόντων της κλπ κλπ κλπ κ λπκλπ

 

2. Πονηρό πείραγμα σε επίπεδο qos quality of service δηλαδή ώστε οι κλήσεις στα εν λόγω νούμερα να μην ακούγονται καλά, να χαλάνε, να διακόπτωνται, να μιλάνε κλπ κλπ κλπ.

 

Έχουμε να κάνουμε με εγχώρια μαφία αγαπητέ johnmegarythmos. Πιστεύω να το έχεις καταλάβει!! Το πότε θα ενεργήσουν η εταιρίες κόντρα στην intertelecom εξαρτάται από τη διάδοση των υπηρεσιών της δεύτερης. Και η διάδοση αυτή φαίνεται να είναι πολύ γρήγορη, γιατί προσφέρει μια πραγματικά επαναστατική gsm to voip υπηρεσία που δεν προσφέρει κανένας άλλος αυτή τη στιγμή. Ίσως είναι καλύτερο ΚΑΙ από το skype. Φιλικά, πάντα.

 

οντως ας ελπισουμε οτι δεν θα εχουμε καποιο προβλημα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Το QOS είναι η δυνατότητα να ορίζει προτεραιότητα για να πετυχαίνει βελτίστη ποιότητα σε συγκεκριμένη κατηγορία αριθμών. Συνεπώς και μέσω αυτής της τεχνικής τα συμβόλαια θα έχουν μόνιμα άριστη ποιότητα, ακόμα και σε περιπτώσεις μπουκωματος του δικτύου, εις βάρος των καρτοκίνητων.
Link to comment
Share on other sites

Και οι 3 έχουν qos.. Και προφανως αν γουσταρουν να κλεισουν την intertelecom απλα θα της ριξουν μια μηνυση για διαφυγοντα κερδη κτλ και θα τρεχουν στα δικαστηρια για χρονια..

 

Live your myth in Greece a la Colombia (καρτελ) :)

Link to comment
Share on other sites

Και οι 3 έχουν qos.. Και προφανως αν γουσταρουν να κλεισουν την intertelecom απλα θα της ριξουν μια μηνυση για διαφυγοντα κερδη κτλ και θα τρεχουν στα δικαστηρια για χρονια..

 

Live your myth in Greece a la Colombia (καρτελ) :)

 

παιδιά μην το γκαντεμιαζουμε ότι είναι να γίνει θα γίνει.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Και οι 3 έχουν qos.. Και προφανως αν γουσταρουν να κλεισουν την intertelecom απλα θα της ριξουν μια μηνυση για διαφυγοντα κερδη κτλ και θα τρεχουν στα δικαστηρια για χρονια..

 

Live your myth in Greece a la Colombia (καρτελ) :)

 

δεν παίζει μήνυση και τέτοια μέτα γιατί είναι αδειοδοτημένος πάροχος από την ΕΕΤΤ. Αλλά για υπόγειο σαμποταζ παίζει και παραπάιζει!!

Link to comment
Share on other sites

Ας μη μπερδεύουμε ορισμένα πράγματα. Άλλο είναι η αποδοχή και τήρηση κάποιων κανόνων χρήσης και άλλο η "μαφιόζικη" ή παράτυπη απαγόρευση.

Στο site της vodafone αναγράφονται οι κανόνες της πολιτικής ορθής χρήσης και μεταξύ άλλων αναφέρεται:

προσφέρεται με σκοπό την ιδιωτική, προσωπική χρήση/εκμετάλλευση της σχετικής υπηρεσίας ή/και προσφοράς και σε καμία περίπτωση δεν επιτρέπει τη χρήση με σκοπό το κέρδος ή τη μεταπώληση της υπηρεσίας καθώς και την αθέμιτη ή υπερβολική χρήση

απαγορεύεται η χρήση μέσω PBX, η οποιασδήποτε άλλης γραμμής που συνδέεται με υπολογιστή

Υποτίθεται ότι αυτό ισχύει για τον καλούντα συνδρομητή, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν μπορούν να προβούν σε περιορισμούς, αν οι καλούμενοι αριθμοί χρησιμοποιούνται μόνο για τέτοιο σκοπό.

Ότι και να λέμε, ότι και να λένε, αν θέλουν να το σταματήσουν, μπορούν να το κάνουν και τυχόν διαφορές θα λυθούν στα δικαστήρια.

 

ΥΓ. Μην στοκάρετε ευρώ στο λογαριασμό σας, επειδή απλώς δεν έχει ημερομηνία λήξης. Δεν αποκλείεται να ορισθεί κάτι τέτοιο στο μέλλον ή να αλλάξουν οι τιμές και να μη συμφέρει πλέον. Κάντε χρήση όσο μπορείτε σήμερα κι αύριο... έχει ο Θεός.

Edited by VaradeRo
Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι πως ότι κι αν γράφουν τα συμβόλαια δεν παίζει ρόλο.. Το καρτέλ φέρνει κάτι εκατομύρια έσοδα στο κράτος, και το κράτος φροντίζει να τους κάνει όλα τα χατίρια..

 

Παράδειγμα η λαμογιά των κόκκινων με την αύξηση του ελάχιστου χρόνου κλήσης και πως το συμβόλαιο έλεγε ότι μπορείς να φύγεις αζημιώς.. Παρόλαυτα ζητούσαν την επιδότηση πίσω παράνομα..

Link to comment
Share on other sites

Ας μη μπερδεύουμε ορισμένα πράγματα. Άλλο είναι η αποδοχή και τήρηση κάποιων κανόνων χρήσης και άλλο η "μαφιόζικη" ή παράτυπη απαγόρευση.

Στο site της vodafone αναγράφονται οι κανόνες της πολιτικής ορθής χρήσης και μεταξύ άλλων αναφέρεται:

 

 

Υποτίθεται ότι αυτό ισχύει για τον καλούντα συνδρομητή, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν μπορούν να προβούν σε περιορισμούς, αν οι καλούμενοι αριθμοί χρησιμοποιούνται μόνο για τέτοιο σκοπό.

Ότι και να λέμε, ότι και να λένε, αν θέλουν να το σταματήσουν, μπορούν να το κάνουν και τυχόν διαφορές θα λυθούν στα δικαστήρια.

 

ΥΓ. Μην στοκάρετε ευρώ στο λογαριασμό σας, επειδή απλώς δεν έχει ημερομηνία λήξης. Δεν αποκλείεται να ορισθεί κάτι τέτοιο στο μέλλον ή να αλλάξουν οι τιμές και να μη συμφέρει πλέον. Κάντε χρήση όσο μπορείτε σήμερα κι αύριο... έχει ο Θεός.

 

σε αυτό συμφωνώ μαζί σου εγώ βάζω γύρω στα 5€ και άμα δεν κοντεύουν να τελειώσουν δεν βάζω κάρτα για να το ελενχο. Αλλά γενικότερα δουλεύει άψογα η υπηρεσία κάλεσα σε αριθμό wu και δεν είχα κανένα πρόβλημα πεντακάθαρη ομιλία. Μπράβο στην ιντερτελεκόμ μας έλυσε τα χέρια στην επικοινωνία σε αλλά δίκτυα και σε σταθερά.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και εγώ 10ε και δοκίμασα με what's up. Δουλεύει μια χαρά και η ποιότητα ομιλίας καλή.

 

Δοκίμασα και με sip με το fritzbox fon που έχω και δούλευε μια χαρα.

 

Λέω δούλευε γιατί εδώ κα κανά 20λεπτο δεν μπορεί να κάνει register το sip και επίσης δεν μπορώ να μπω στο members area που ήμουν πριν... Μάλλον κάποιο πρόβλημα θα έχουν...

 

Edit: μαλλον επειδη δοκιμασα να αλλαξω καποιες ρυθμισεις στο fritz box που χρησιμοποιω για sip μετα μπλοκαρει για λιγη ωρα το login της intertelecom αλλα ξεμπλοκαρει απο μονο του.

 

Οταν καλω απο το κινητο βγαζει η αναγνωριση τον αριθμο μου. Οταν καλω απο sip συσκευη δεν βγαινει η αναγνωριση. Τι πρεπει να ρυθμισω?

Edited by kgian
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και εγώ 10ε και δοκίμασα με what's up. Δουλεύει μια χαρά και η ποιότητα ομιλίας καλή.

 

Δοκίμασα και με sip με το fritzbox fon που έχω και δούλευε μια χαρα.

 

Λέω δούλευε γιατί εδώ κα κανά 20λεπτο δεν μπορεί να κάνει register το sip και επίσης δεν μπορώ να μπω στο members area που ήμουν πριν... Μάλλον κάποιο πρόβλημα θα έχουν...

 

Edit: μαλλον επειδη δοκιμασα να αλλαξω καποιες ρυθμισεις στο fritz box που χρησιμοποιω για sip μετα μπλοκαρει για λιγη ωρα το login της intertelecom αλλα ξεμπλοκαρει απο μονο του.

 

Οταν καλω απο το κινητο βγαζει η αναγνωριση τον αριθμο μου. Οταν καλω απο sip συσκευη δεν βγαινει η αναγνωριση. Τι πρεπει να ρυθμισω?

 

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι μέσω sip μπορείς να πληκτρολογήσεις ποιος αριθμός θέλεις να εμφανίζεται ως caller id. Δες τις ρυθμίσεις του sip... κάπου θα λέει "caller id" ή κάτι τέτοιο.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Οταν καλω απο το κινητο βγαζει η αναγνωριση τον αριθμο μου. Οταν καλω απο sip συσκευη δεν βγαινει η αναγνωριση. Τι πρεπει να ρυθμισω?

Μέχρι στιγμής, δε διατίθενται γεωγραφικοί αριθμοί (DIDs) από την Inter Telecom

Link to comment
Share on other sites

Πηρα τηλεφωνο στην εξυπηρετηση πελατων και μιλησα με εναν πολυ ευγενικο κυριο. Του εξηγησα το προβλημα μου και το διορθωσε αμεσα. Επιβεβαιωσε τα στοιχεια μου και δηλωσε στο πεδιο cid το σταθερο μου και τωρα δουλευεει μια χαρα. Αλλο ενα μπραβο στην intertelecom. Ο λογος για τον οποιο δεν μπορουμε να δηλωσυμε εμεις αριθμο μονοι μας ειναι για αποφυγη κακοβουλης χρησης της υπηρεσιας.

 

Επισης σκεφτηκα αντι να κοιταμε για πακετα δωρεαν χρονου ομλιας οσοι εχουμε cosmocarta και whats up ισως θα ειναι καλυτερα να το γυρισουμε στο cosmokarta 0.01€/λεπτο δηλωνοντας τον αντιστοιχο αριθμο της ιντερτελεκομ για την υπηρεσια. Ετσι με τελικη τιμη 0,11 το λεπτο θα ειμαστε κυριοι! Αυτο με τον δωρεαν χρονο προς whats up που εχωπου πεφτει στην αρχη ανα 3λεπτο εινα ανχωτικο.

Link to comment
Share on other sites

Πηρα τηλεφωνο στην εξυπηρετηση πελατων και μιλησα με εναν πολυ ευγενικο κυριο. Του εξηγησα το προβλημα μου και το διορθωσε αμεσα. Επιβεβαιωσε τα στοιχεια μου και δηλωσε στο πεδιο cid το σταθερο μου και τωρα δουλευεει μια χαρα. Αλλο ενα μπραβο στην intertelecom. Ο λογος για τον οποιο δεν μπορουμε να δηλωσυμε εμεις αριθμο μονοι μας ειναι για αποφυγη κακοβουλης χρησης της υπηρεσιας.

 

Αναφέρεσαι στο μενού IT SIP;;

 

Στο μενού IT mobile πάντως που έχω προσθέσει 2-3 αριθμούς κινητών, η εμφάνιση του αριθμού του κινητού από το οποίο χρησιμοποιώ την intertelecom για να κάνω την κλήση γίνεται αυτόματα και μπορείς να το αλλάξεις χειροκίνητα όσες φορές θες.

Στο IT Mobile δεν τίθεται δηλαδή θέμα κακόβουλης χρήσης της υπηρεσίας;

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
μάλλον ο Vasileios τα έχει μπλέξει ή πολλοί δεν έχουν καταλάβει ακόμα για τη πράγμα μιλάμε.

 

εγώ όταν ανέφερα την υπηρεσία σε 1-2 γνωστούς, με κοιτούσαν με περίεργο ύφος και μου λέγανε καλά καλά.... και μιλάμε για άτομα που πάντα μένουν χωρίς κάρτα.

 

πάντως πολύ φοβάμαι ότι δε θα κρατήσει για πολύ. μακάρι να πέσω έξω.

 

δεν έχω αγοράσει ποτέ κάρτα από ομόνοια. δεν ξέρω καν τι παίζει.

πάντως θα ήθελα να μάθω για τι κάρτες πρόκειται.

εννοείς στυλ χρονοκάρτας που μπορείς να τις χρησιμοποιήσεις από κινητό; κάτι τέτοιο;

 

αισιοδοξια να εχουμε και ολα καλα θα πανε εγω πιστευω οτι θα κρατησει για παρα πολυ. οσο για τις καρτες απο την ομονοια θελω να μαθω περισσοτερα για αυτες οποιος γνωριζει ας μου πει και εχει καποιο λινκ ακομα καλυτερα. ευχαριστω πολυ

 

Επειδή δεν κατεβαίνω συχνά Ομόνοια , μόλις χτές κατάφερα να αγοράσω μία και να την σκανάρω για να δείτε τί ακριβώς συμβαίνει στην αγορά της Ομόνοιας

 

Δείτε λοιπόν την επισυναπτόμενη φωτογραφία που είναι μία από τις πολλές κάρτες που κυκλοφορούν

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν κατεβαίνω συχνά Ομόνοια , μόλις χτές κατάφερα να αγοράσω μία και να την σκανάρω για να δείτε τί ακριβώς συμβαίνει στην αγορά της Ομόνοιας

 

Δείτε λοιπόν την επισυναπτόμενη φωτογραφία που είναι μία από τις πολλές κάρτες που κυκλοφορούν

 

το καλό που έχει η ιντερτελεκόμ είναι ότι όταν σου τελειώνει η κάρτα σας στην κοντινότερη τράπεζα και βάζεις κάρτα. Ή global talk είναι διαθέσιμη μόνο στην ομόνοια ; ή όχι ; και από που μπορείς να την πάρεις ; από περίπτερα της ομόνοιας ; τι χρεώσεις έχει για κινητά ελλάδος; και ποιον αριθμό καλείς ; και εκτός από αθήνα που μπορώ να βρω τις κάρτες αυτές ; το κόστος τουσ από πόσο ξεκινάει ; και τέλος τι άλλες κάρτες μπορούμε να βρούμε ; σόρρυ για τις πολλές ερωτήσεις αλλά δεν εχω ιδέα και με ενδιαφέρει (μόνο στην περίπτωση που σταματήσει η ιντερτελεκόμ αν και δεν το νομίζω) αν δεν θέλεις να τα γράψεις εδώ στείλτο μου σε εισερχόμενο σε ευχαριστώ πολύ!.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι δεν έχω πιο πολλές πληροφορίες

Τέτιες κάρτες πωλούνται στα περίπτερα και στα αντααλκτήρια της Ομόνοιας .

Υπάρχουν πάρα πολλές διαφορετικές

Δεν ξέρω πιές έχουν τις καλύτερες χρεώσεις ανα προορισμό . Θα χρειαστεί να δεις τα διαφημιστικά που έχουν στα περίπτερα.

Απλά φωτογράφησα μία , διότι κάπιοι θεώρησαν ότι ....τα έμπλεξα .... και ότι δεν υπάρχουν .

Φαντάζομαι θα υπάρχουν και σε άλλες πόλεις , στα περίπτερα που είναι πιθανόν να ψωνίζουν μετανάστες.

Εννωείται ότι υπάρχει πρόσβαση και από 211 και από 807 , αυτά είναι από την άλλη μεριά της κάρτας.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρουσα η συζήτησή σας. Βρήκα στο google αυτή τη σελίδα

http://phonebestcard.com/global-talk-phone-cards.htm

που λέει για μια κάρτα global talk (δεν ξέρω αν είναι αυτή για την οποία μιλάτε).

 

Λέει ότι έχει χρέωση ανά λεπτό όμως, πράγμα που την καταστρέφει ως προσφορά κατά την άποψή μου (η Intertelecom έχει χρέωση ανά δευτερόλεπτο, ακόμα και για τα κινητά).

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρουσα η συζήτησή σας. Βρήκα στο google αυτή τη σελίδα

http://phonebestcard.com/global-talk-phone-cards.htm

που λέει για μια κάρτα global talk (δεν ξέρω αν είναι αυτή για την οποία μιλάτε).

 

Λέει ότι έχει χρέωση ανά λεπτό όμως, πράγμα που την καταστρέφει ως προσφορά κατά την άποψή μου (η Intertelecom έχει χρέωση ανά δευτερόλεπτο, ακόμα και για τα κινητά).

 

τελεία η ιντερτελεκόμ βγήκε νικητής!. Ωραία !

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν η intertelecom βγάλει συνδρομητικά προγράμματα του τύπο 4.99 ευρώ ανά μήνα (απεριόριστα σταθερά Ελλάδας). Ή με κάθε κατάθεση 10 ευρώ στο λογαριασμό σου στην intertelecom να έχεις για 30 ημέρες δωρεάν αστικά - υπεραστικά Ελλάδας κλπ. (και τα χρήματα να μένουν στο ηλεκτρονικό σου πορτοφόλι) θα σκίσει.
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...