Jump to content

[Επίσημο] HTC Incredible S


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια βρηκα το κινητο σε αυτο το σαιτ με 487 ¨:

http://www.play.com/Mobiles/Mobile/4-/19138546/HTC-Incredible-S-Android-Sim-Free-Unlocked-Mobile-Phone/Product.html

 

ποια είναι η γνώμη σας ?

Εχει ψωνισει κανείς απο εκεί ?

Στο skroutz δεν το εχει σαν χαμηλοτερη τιμη και επισης δεν αναφερει κατι για εγγυηση !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 217
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν θέλεις εγγύηση από την ACE. Τότε το ebay για HTC δεν συμφέρει...

 

Οι UK sellers που έχουν τις χαμηλότερες τιμές, απλά κάνουν εισαγωγή από Ασία, οπότε πάπαλα η European warranty. Γι αυτό, σε περίπτωση βλάβης, πρέπει να προετοιμάσεις το κινητό σου για μεγάλα ταξίδια... :lol:

Οι sellers που πουλάνε συσκευές της HTC UK και κατά συνέπεια καλύπτονται από την ACE, αφού έχουν απόδειξη από το εξωτερικό, τα πουλάνε πιο ακριβά από γνωστά καταστήματα...

 

Οπότε αν θες εγγύηση ACE πας για Handtec... :)

 

γιατι στην handtec λεει οτι φοραει 2.3?στο πρωτο ποστ λεει 2.2

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια βρηκα το κινητο σε αυτο το σαιτ με 487 ¨:

http://www.play.com/Mobiles/Mobile/4-/19138546/HTC-Incredible-S-Android-Sim-Free-Unlocked-Mobile-Phone/Product.html

 

ποια είναι η γνώμη σας ?

Εχει ψωνισει κανείς απο εκεί ?

Στο skroutz δεν το εχει σαν χαμηλοτερη τιμη και επισης δεν αναφερει κατι για εγγυηση !

Δεν έχω ψωνίσει ποτέ κινητό από εκεί να σου πω. Νομίζω πάντως ότι πλέον δεν στέλνουν πράγματα αξίας στην Ελλάδα... Επικοινώνησε μαζί τους...

 

γιατι στην handtec λεει οτι φοραει 2.3?στο πρωτο ποστ λεει 2.2

 

Πλέον έχει βγει αναβάθμιση σε 2.3 και για το incredible...

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ψωνίσει ποτέ κινητό από εκεί να σου πω. Νομίζω πάντως ότι πλέον δεν στέλνουν πράγματα αξίας στην Ελλάδα... Επικοινώνησε μαζί τους...

 

 

 

Πλέον έχει βγει αναβάθμιση σε 2.3 και για το incredible...

 

αρα η μονη διαφορα μεταξυ desire s και incredible s πλεον ειναι το μεγεθος της οθονης ?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια βρηκα το κινητο σε αυτο το σαιτ με 487 ¨:

http://www.play.com/Mobiles/Mobile/4-/19138546/HTC-Incredible-S-Android-Sim-Free-Unlocked-Mobile-Phone/Product.html

 

ποια είναι η γνώμη σας ?

Εχει ψωνισει κανείς απο εκεί ?

Στο skroutz δεν το εχει σαν χαμηλοτερη τιμη και επισης δεν αναφερει κατι για εγγυηση !

 

Το play.com αν θυμάμαι καλά είναι αγγλικό. Νομίζω ότι είναι καλύτερο να το πάρεις από ελληνικό μαγαζί που έχει 20 ευρώ παραπάνω παρά να το παραγγείλεις από εξωτερικό.

Δεν πιστεύω να αξίζει τον κόπο για 20 ευρώ χαμηλότερη τιμή να πάρεις κάτι από εξωτερικό.

Link to comment
Share on other sites

αρα η μονη διαφορα μεταξυ desire s και incredible s πλεον ειναι το μεγεθος της οθονης ?

Βασικά ναι...

 

Το play.com αν θυμάμαι καλά είναι αγγλικό. Νομίζω ότι είναι καλύτερο να το πάρεις από ελληνικό μαγαζί που έχει 20 ευρώ παραπάνω παρά να το παραγγείλεις από εξωτερικό.

Δεν πιστεύω να αξίζει τον κόπο για 20 ευρώ χαμηλότερη τιμή να πάρεις κάτι από εξωτερικό.

 

Να το πάρεις από εδώ και να τρέχεις με την εγγύηση...? Αφού τα είπαμε τα ελληνικά μαγαζιά δεν έχουν εγγύηση της Ace... Καλύτερα από έξω...

Edited by JoeBar
Link to comment
Share on other sites

Το play.com αν θυμάμαι καλά είναι αγγλικό. Νομίζω ότι είναι καλύτερο να το πάρεις από ελληνικό μαγαζί που έχει 20 ευρώ παραπάνω παρά να το παραγγείλεις από εξωτερικό.

Δεν πιστεύω να αξίζει τον κόπο για 20 ευρώ χαμηλότερη τιμή να πάρεις κάτι από εξωτερικό.

 

απο οτι ειδα λεει οτι ειναι ξεκλειδωτο !

καλα για 20 ευρω δεν το σκεφτομαι απλα ηθελα να δω τι παιζει με αυτο το σαιτ γτ μου φανηκε παραξενο !

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αρα η μονη διαφορα μεταξυ desire s και incredible s πλεον ειναι το μεγεθος της οθονης ?

 

http://pdadb.net/index.php?m=pdacomparer&id1=2771&id2=2785

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτήσω κάτι για να πάρεις το κινητο και να έχεις εγγύηση αφου δεν κυκλοφορει στην ελλαδα απο που πρεπει να το πάρεις ?

Επίσης αμα το παρεις και πάθει κάτι και έχεις εγγυηση το στέλνεις εξωτερικό ?

Αν ξέρει κάποιος ας μας πει τι παιζει με την εγγύηση !

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτήσω κάτι για να πάρεις το κινητο και να έχεις εγγύηση αφου δεν κυκλοφορει στην ελλαδα απο που πρεπει να το πάρεις ?

Επίσης αμα το παρεις και πάθει κάτι και έχεις εγγυηση το στέλνεις εξωτερικό ?

Αν ξέρει κάποιος ας μας πει τι παιζει με την εγγύηση !

Κοίτα το post #47...

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα το post #47...

 

δηλαδη αν το πάρω απο εκει που λεει ο φιλος θα εχω εγγυηση απο ACE και δεν θα το στειλω εξωτερικο αν πάθει κάτι ?

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αν το πάρω απο εκει που λεει ο φιλος θα εχω εγγυηση απο ACE και δεν θα το στειλω εξωτερικο αν πάθει κάτι ?

expansys,clove,handtec...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα σαιτ δίνουν εγγύηση ACE Hellas ?

ναι! ισχυει αυτο που θελει η HTC ...αποδειξη αγορας απο καταστημα εντος της ΕΕ...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

expansys,clove,handtec...

 

Έχει πάρει κανείς το Incredible S απο τα καταστήματα αυτά να μας πει την γνώμη του ?

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά αξιόπιστα καταστήματα είναι...

 

με αντικαταβολή μπορεις να πληρώσεις ή μόνο με paypal ?

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κι εγώ τα παιδιά που το έχουν: το ηχείο πως είναι, δυνατό, καθαρό; Από ακουστικό, ποιότητα συνομιλίας; Το sar; Γενικά τι διαφορές έχει με, ας πούμε, το desire s;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το ηχείο του είναι ικανοποιητικό και ανώτερο του Desire HD. Όσον αφορά τις διαφορές με το Desire S η ουσιαστική είναι το μέγεθος συσκευής/οθόνης και η ανάλυση της κάμερας. Μοναδικό stoppage κατά τη γνώμη μου είναι το ότι δεν έρχεται επίσημα στη χώρα μας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το ηχείο του είναι ικανοποιητικό και ανώτερο του Desire HD. Όσον αφορά τις διαφορές με το Desire S η ουσιαστική είναι το μέγεθος συσκευής/οθόνης και η ανάλυση της κάμερας. Μοναδικό stoppage κατά τη γνώμη μου είναι το ότι δεν έρχεται επίσημα στη χώρα μας.

 

Δεν θα έρθει καθόλου ή θα αργήσει να έρθει ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έρθει καθόλου ή θα αργήσει να έρθει ?

 

δεν θα ερθει...μπορεις να το βρεις απο την ace ομως...η απο ξενο site του ιντερνετ

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

δεν θα ερθει...μπορεις να το βρεις απο την ace ομως...η απο ξενο site του ιντερνετ

 

Ευχαριστω και τους δυο σας ! Το βρήκα ήδη σε πολλά σάιτ ! Αλλα ρώτησα γιατι καλύτερα να το παιρναμε απο Ελλαδα !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...