Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC EVO 3D


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Δεν θα αργήσει και αυτό να εμφανιστεί αν και έχω αμφιβολίες γενικότερα για το αν προσφέρει κάτι πρακτικά αξιόλογο η 3D τεχνολογία σε αυτές τις συσκευές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 311
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ξερουμε ποτε θα ερθει ελλαδα?

EDIT:δειτε εδω τι μου απαντησαν.τελος καλοκαιριου ερχεται!!!

Edited by pan24
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Είναι αρχή ακόμα να βγάλουμε ασφαλή συμπεράσματα αλλά είναι εμφανώς καλύτερη η απεικόνιση της οθόνης και δείχνει να δουλεύει λίγο πιο άνετα το Sense 3.0.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Είναι αρχή ακόμα να βγάλουμε ασφαλή συμπεράσματα αλλά είναι εμφανώς καλύτερη η απεικόνιση της οθόνης και δείχνει να δουλεύει λίγο πιο άνετα το Sense 3.0.

 

 

http://www.digitallife.gr/htc-event-london-june/ 27 ιουνιου

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω πως και πως να ανακοινωθει εαν αυτο το κινητο θα ερθει και Ευρωπη, αλλα επειδη το 3D κατα την αυστηρα προσωπικη μου γνωμη δεν ειναι ακομα και τοσο απαραιτητο και εμενα δεν με συγκινει τοσο οσο ολα τα αλλα χαρακτηριστικα τοι κινητου (qHD, 1gb RAM), δεν θα με πειραζε καθολου εαν η ευρωπαικη HTC εκανε μια ανακοινωση ενος μοντελου σαν και αυτο http://pocketnow.com/android/htc-rider-revealed-as-htc-evo-4g-image με τις αναλογες αλλαγες φυσικα για να υποστηριζει τα ευρωπαικα δικτυα. :)

If you are frightened of dying, and you are holding on,

you see devils tearing your life away.

If you have made your peace, then the devils are really angels,

freeing you from the earth...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως πρέπει να περιμένουμε το επόμενο μοντέλο από το HTC EVO 3D ;. Έτσι όπως πάει η HTC κάθε τρεις μήνες και νέο μοντέλο θα πρέπει να μας κάνει και Open credit account. Έλεος δηλαδή. Ειλικρινά δεν μου αρέσει αυτό που κάνει. Κοροϊδεύει...
Link to comment
Share on other sites

Μήπως πρέπει να περιμένουμε το επόμενο μοντέλο από το HTC EVO 3D ;. Έτσι όπως πάει η HTC κάθε τρεις μήνες και νέο μοντέλο θα πρέπει να μας κάνει και Open credit account. Έλεος δηλαδή. Ειλικρινά δεν μου αρέσει αυτό που κάνει. Κοροϊδεύει...

 

Πράγματι, κοροϊδία είναι... Κι εγώ που θα πήγαινα την άλλη βδομάδα να πάρω το Sensation, τι κάνω τώρα???

Link to comment
Share on other sites

Να μην το πάρεις. Να περιμένεις να δεις με την ανακοίνωση στις 27 το τι θα γίνει. Προσωπικά δεν θα αγοράσω τίποτα. Το DHD ακόμα χρόνο δεν έκλεισε. Δεν είναι το θέμα των χρημάτων που με απασχολεί. Είναι θέμα κοροϊδίας πλέον
Link to comment
Share on other sites

Τα 3D features εμφανίζονται μόνο στις φωτογραφίες και στα βίντεο; Έλεγα να πάω προς το sensation μέχρι που τυχαία είδα αυτό: http://now.sprint.com/evo3d/ Πάνω δεξία που είναι το τηλέφωνο σε 360 mode. Αλλά όσα βιντεάκια και αν είδα δεν το είχαν αυτό. Άρα φαντάζομαι είναι θέμα μάρκετινγκ και μόνο. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω ας απαντήσει.
Link to comment
Share on other sites

Να μην το πάρεις. Να περιμένεις να δεις με την ανακοίνωση στις 27 το τι θα γίνει. Προσωπικά δεν θα αγοράσω τίποτα. Το DHD ακόμα χρόνο δεν έκλεισε. Δεν είναι το θέμα των χρημάτων που με απασχολεί. Είναι θέμα κοροϊδίας πλέον

 

Οντως το τι πλυση εγκεφαλου κανει το marketing και τα ΜΜΕ δεν περιγραφεται. Μας εχουν κανει ψυχολογικα - υποσυνείδητα να πιστεψουμε οτι το Desire HD ειναι "παλιο" μοντελο ενω κυκλοφορησε περσι Οκτωμβριο? Και ειχε αρχισει να θεωρειται "παλιο" απο το Φεβρουαριο στην εκθεση Βαρκελωνης. Ειδικα με το Sensation τωρα δεν το συζητω. Τοσο ωστε να νιωθεις out of date και υποτιμητικα να αγορασεις ενα κινητο 6 μηνων

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας δυο μέρες το Sensation, δύσκολα θα έλεγα στον άλλο ΜΗΝ το πάρεις.

Γνώριζα πως θα βγεί το EVO 3D λίαν συντόμως αλλά το Sensation έχει για μένα τον πιο ανθρώπινο σχεδιασμό απο τα σύγχρονα uberphones. Kαι το να το χρησιμοποιώ και λίγο σαν τηλέφωνο έπαιξε σημαντικό ρόλο.

 

Δεν αμφισβητώ όμως ότι η HTC άφησε επίτηδες το Sensation με 770mb RAM και αυτό φαίνεται πολλές φορές στο λαγκάρισμα της συσκευής στο scrolling.

 

Kαλή υπομονή στους μελλοντικούς κατόχους :O

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τα 3D features εμφανίζονται μόνο στις φωτογραφίες και στα βίντεο;

 

Και στα ειδικά για 3D παιχνίδια. Εκτιμώ πως η 3D τεχνολογία σε αυτές τις συσκευές προς το παρόν εξυπηρετεί μόνο marketing λόγους ύπαρξης και τίποτε άλλο.

 

Να θυμίσω ότι εδώ συζητάμε αποκλειστικά για το Evo 3D. Για όποιον θέλει να κάνει σύγκριση συσκευών υπάρχει ξεχωριστός χώρος... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=34

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον λογω της τεχνολογια της οθονης ειναι το παχος του κινητου,κατα τα αλλα τουμπανο ειναι αλλα η αυτονομια του θα απογοητευσει πιστευω.
Link to comment
Share on other sites

http://pocketnow.com/android/htc-officially-launches-european-version-of-evo-3d

 

Οσοι πιστοι, αρχιστε τις οικονομιες... :-)

If you are frightened of dying, and you are holding on,

you see devils tearing your life away.

If you have made your peace, then the devils are really angels,

freeing you from the earth...

Link to comment
Share on other sites

Με βαση χαρακτηριστικων, και οτι ανηκει στα high end μοντελα της htc, ελπιζω να το παει στην "κλασσικη" κατηγορια τιμολογησης, δηλαδη 599-600 ευρω. Αν τωρα με δικαιολογια το 3d, αυξησει την τιμη σε κανα 700αρι, νομιζω πως θα καταδικασει το μοντελο της σε αποτυχια.

If you are frightened of dying, and you are holding on,

you see devils tearing your life away.

If you have made your peace, then the devils are really angels,

freeing you from the earth...

Link to comment
Share on other sites

Μια εκτίμηση για την τιμή?

 

χωρις να ξερω κατι επισημα υπολογιζω 650 ευρω...η καπου στα 600...κατω απο 600 δεν θα ειναι

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ νομίζω στα 600Ε θα έρθει.

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

 

πολυ καλα νεα...αντε τωρα θα βγαινουν και οι πρωτες επισημες δοκιμες...αλλα για τιμη πιστευω 650 με 600 θα στιχοιζει οχι κατω...γνωμη μου παντα με βαση τα χαρακτηριστικα του κινητου

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...