Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC EVO 3D


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1,5GHz διπύρηνος... λογικό να υπερέχει του ανταγωνισμού!!! :rolleyes:

Πάντως, από ότι φαίνεται, ο 1.2ghz που θα φοράνε και τα Pyramid/Evo μάλλον θα είναι ανταγωνιστικός τελικά...

 

Όσον αφορά την τιμή του. Πιστεύω και εγώ ότι θα κινείται στα 600+, πάντως σίγουρα ακριβότερο από το Pyramid...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 311
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ολο κ ποιο πολυ μ αρεσει, ελπιζω μονο να μην ειναι κλειδωμενος ο bootloader κ να μπορεσουν να κανουν θαυματα, μ αυτο το κτηνος, εκει στο xda(φανταζομαι οτι θα μπορουν να φτασουν τους επεξεργαστες στα 2ghz)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ολο κ ποιο πολυ μ αρεσει, ελπιζω μονο να μην ειναι κλειδωμενος ο bootloader κ να μπορεσουν να κανουν θαυματα, μ αυτο το κτηνος, εκει στο xda(φανταζομαι οτι θα μπορουν να φτασουν τους επεξεργαστες στα 2ghz)

 

Γράψε κανονικά αν θες για να μην βγαίνουν τα μάτια μας για να καταλαβαίνουμε τι θέλεις να πεις. Η γραφή τύπου sms απαγορεύεται στο forum, δεν είναι chat room!

 

Όσον αφορά τη συχνότητα... στο Desire HD έχω δει και 1,8GHz, φαντάσου που θα φτάνουν αυτοί!

 

Και ο bootloader, θα είναι σίγουρα κλειδωμένος. Απλά ευχόμαστε να έχει ήδη βρεθεί τρόπος ξεκλειδώματος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Θα έρθει σίγουρα.

 

Για επίσημη επιβεβαίωση μπορείς να περιμένεις μέχρι τις 12 Απριλίου που στο event της η HTC θα κάνει τις αντίστοιχες ανακοινώσεις/παρουσιάσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθει σίγουρα.

 

Για επίσημη επιβεβαίωση μπορείς να περιμένεις μέχρι τις 12 Απριλίου που στο event της η HTC θα κάνει τις αντίστοιχες ανακοινώσεις/παρουσιάσεις.

 

Πολύ θετικό αυτό! Φαίνεται αρκετά ενδιαφέρουσα συσκευή, με βελτιώσεις στο hardware, σε σχέση με τα τωρινά μοντέλα της htc. Και εγώ από τιμή περιμένω σίγουρα πάνω από 600 ευρώ, αλλά δεν νομίζω να ξεπερνάει τα 700 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ θετικό αυτό! Φαίνεται αρκετά ενδιαφέρουσα συσκευή, με βελτιώσεις στο hardware, σε σχέση με τα τωρινά μοντέλα της htc. Και εγώ από τιμή περιμένω σίγουρα πάνω από 600 ευρώ, αλλά δεν νομίζω να ξεπερνάει τα 700 ευρώ.

 

Συμφωνώ για την τιμή του EVO3D , στα 600-620 θα είναι το pyramid/sensation . Όσο για τον bootloader , νομίζω ότι θα υπάρχει πρόβλημα αν κάνουν ότι και στο Incredible S δηλαδή να τον κλειδώσουν :( .

Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Λογικά σε όλα τα καινούργια HTC θα είναι κλειδωμένοι οι bootloader. Και η γνώμη μου είναι ότι θα ακολουθήσουν και άλλες εταιρίες την επιλογή αυτή...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Και η γνώμη μου είναι ότι θα ακολουθήσουν και άλλες εταιρίες την επιλογή αυτή...

 

Και η δική μου γνώμη είναι ότι δεν τους συμφέρει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πολύ θετικό αυτό! Φαίνεται αρκετά ενδιαφέρουσα συσκευή, με βελτιώσεις στο hardware, σε σχέση με τα τωρινά μοντέλα της htc. Και εγώ από τιμή περιμένω σίγουρα πάνω από 600 ευρώ, αλλά δεν νομίζω να ξεπερνάει τα 700 ευρώ.

 

καπου εκει να ειναι ετσι και αλλιως κανενας δεν θα εδινε 700 ευρω για ενα κινητο ειναι μεγαλο ρισκο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καπου εκει να ειναι ετσι και αλλιως κανενας δεν θα εδινε 700 ευρω για ενα κινητο ειναι μεγαλο ρισκο

 

Ξέρεις πόσοι από εδώ μέσα έχουν δώσει τόσο μεγάλο ποσό στο παρελθόν; Έπρεπε να προλάβεις τα HTC πιο παλιά σε τιμές... για λίγους!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις πόσοι από εδώ μέσα έχουν δώσει τόσο μεγάλο ποσό στο παρελθόν; Έπρεπε να προλάβεις τα HTC πιο παλιά σε τιμές... για λίγους!

οταν λες για hd2???:)

τοτε δεν ασχολιομουνα με κινητα αλλα ακουγα απο διαφορους οτι κοστιζαν ακριβα...

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

τωρα με την κριση ομως δινουν?????ειναι και αυτο το ερωτημα...πρεπει και οι εταιριες να σκεφτουν τους καταναλωτες

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

τωρα με την κριση ομως δινουν?????ειναι και αυτο το ερωτημα...πρεπει και οι εταιριες να σκεφτουν τους καταναλωτες

 

δεν είναι μόνο θέμα κρίσης. είναι ότι έχουν αυξηθεί και οι επιλογές και πλέον οι 700άρες ακούγεται ως εξωφρενικό νούμερο. και γω προσωπικά έχω δώσει από 650 ως και 750 για qtek s100, qtek 9100(wizard), htc tytn II (kaiser), αλλά πλέον δεν τα ξαναδίνω από την στιγμή που πήρα το desire και μάλιστα στην αρχή της κυκλοφορίας του με 400 πέρυσι. και τότε το desire ήταν high-end!!

και για να μπούμε και εντός θέματος, σαφώς και το evo 3d ή το pyramid είναι άλλη κατηγορία από το desire μου, αλλά αν κινηθούν στην 700αρα ούτε που θα το σκεφτώ για αγορά, αντίθετα με πιο λογική τιμή μπορεί να το σκεφτώ για κάποιο από τα δυο...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ας κάνουμε λίγο υπομονή και δεν θα αργήσουμε να μάθουμε. Όταν έρθει εκείνη η ώρα εξάλλου ο ανταγωνισμός δεν θα έχει μείνει με σταυρωμένα τα χέρια.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Βρίσκεται στην τελική ευθεία κυκλοφορίας ένα σούπερ κινητό με 3D δυνατότητες, το HTC EVO 3D. Αναμένεται στην Ευρώπη μέσα στον Ιούνιο. Τα ΄χει όλα! Μάλιστα και οι τρεις ελληνικές εταιρείες κινητής τηλεφωνίας έχουν δείξει ενδιαφέρον.
Link to comment
Share on other sites

Μόνο που τα pre-orders του HTC EVO 3D γίνονται μόνο στα Radio Shack, δηλαδή στην Αμερική....Αν κανείς εντοπίσει κάτι για Ευρώπη ας το σφυρίξει...
Link to comment
Share on other sites

Ένα πρώτο (p)review του evo 3d ...

Edited by tsamo
Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις πόσοι από εδώ μέσα έχουν δώσει τόσο μεγάλο ποσό στο παρελθόν; Έπρεπε να προλάβεις τα HTC πιο παλιά σε τιμές... για λίγους!

 

QTEK 9000 1070€ για αυτο μετα το ξαναπηρα με 100 ευρω απο καποια ψυχη...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...