Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC EVO 3D


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η vodafone το έφερε στα 699€ πολυ δύσκολα θα πουλήσει...μονάχα με επιδότηση...παντος τώρα στο skroutz σιγά σιγά αυξάνεται ο αριθμός μαγαζιών που το εχουν φέρει κ ο πιο φτηνος είναι στα 619€...πιστεύω σε κανένα μήνα θα πέσει κάτω απο 600...θα υπάρξει ανταγωνισμός παντος...!

Στην Αγγλία παντος έχει φτάσει στα 580€... Κ το σκέφτομαι...

 

 

---

- Sent from my iPhone using Tapatalk

Lg Nexus 5

htc evo 3D

htc wildfire s

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 311
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι αλλά τι γίνεται με την εγγύηση από την ACE Hellas;. Σε όσα μαγαζιά έχω πάρει (αυτά στο skroutz), όλοι μου λένε το ίδιο πράγμα. Φέρτο σε εμάς αν πάθει κάτι, και DOA 7 ημερών. Ζήτησα την απόδειξη αγοράς τους, λέγοντας ότι δεν με νοιάζει πόσα το αγόρασαν (και η αλήθεια είναι αυτή), αλλά ευγενικά μου το αρνήθηκαν και φυσικά δεν τους κατηγορώ.

Το θέμα είναι αν σου βγάλει κάποιο ελάττωμα να στο βγάλει την πρώτη εβδομάδα,αλλά αν το βγάλει μετά τι γίνεται ;. Για αυτό είμαι επιφυλακτικός με τα μαγαζιά αυτά. Δεν είναι λίγα τα χρήματα, τα 600-700 ευρώ. Μέχρι τέλη Σεπτέμβρη θα είναι και στα μεγάλα μαγαζιά πιστεύω, επομένως υπομονή.

Για όσους το αγόρασαν, καλορίζικο!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος κατοχος να μας πει εαν εχει επιλογη οταν βλεπεις 2d video να το κανει μετατροπη σε 3d?? Στο optimus 3d υπαρχει αυτη η λειτουργια και ειναι βολικη αμα θελεις να δεις 3d video χωρις να κανεις μετατροπες στο pc σου για να δεις 3d video.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος κατοχος να μας πει εαν εχει επιλογη οταν βλεπεις 2d video να το κανει μετατροπη σε 3d?? Στο optimus 3d υπαρχει αυτη η λειτουργια και ειναι βολικη αμα θελεις να δεις 3d video χωρις να κανεις μετατροπες στο pc σου για να δεις 3d video.

 

οχι το μόνο που εχει είναι η επιλογή να δεις ενα βίντεο που είναι side by side σε 3d σε περίπτωση που αυτό δεν γίνει απο μόνο του.

επίσης μπορείς τις 3d photos να τις αποθηκεύσεις και σαν 2d

Link to comment
Share on other sites

οχι το μόνο που εχει είναι η επιλογή να δεις ενα βίντεο που είναι side by side σε 3d σε περίπτωση που αυτό δεν γίνει απο μόνο του.

επίσης μπορείς τις 3d photos να τις αποθηκεύσεις και σαν 2d

 

Ευχαριστω για την απαντηση. Αρα ειναι λιγοτερες η δυνατοτητες του evo 3d στο τομεα 3d σε σχεση με optimus 3d. To lg δινει παραπανω επιλογες στον τομεα αυτο.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εσείς που το αγοράσατε ήδη από το εξωτερικό.... θα έχει κανένα πρόβλημα λειτουργίας του εδώ στην Ελλάδα ??? γιατί από την vodafone μου είπαν πως θα είναι κλειδωμένες οι συσκευές του εξωτερικού....

 

Αυτό που σου είπαν από τη Vodafone είναι εντελώς λάθος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση. Αρα ειναι λιγοτερες η δυνατοτητες του evo 3d στο τομεα 3d σε σχεση με optimus 3d. To lg δινει παραπανω επιλογες στον τομεα αυτο.

Το ότι σου δίνει αυτή τη δυνατότητα το lg δεν σημαίνει ότι θα λειτουργεί και τέλεια, έτσι? Μια ψευτομετατροπή κάνει.:rolleyes:

Δεν λέω, είναι ένα + του lg, αλλά το 3d γενικά του evo δεν συγκρίνεται με του lg. Πιο ξεκούραστο, πιο καθαρό, με μεγαλύτερο βάθος.;)

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

το 3d γενικά του evo δεν συγκρίνεται με του lg. Πιο ξεκούραστο, πιο καθαρό, με μεγαλύτερο βάθος.;)
Παντως φιλε μου σε οσα ξενα site διαβασα review, ολα μα ολα, "μεγαλυτερο βαθος" και γενικα σε οτι εχει να κανει με το 3D λενε οτι καλυτερο ειναι το Optimus 3D.. Ριξε μια ματια και διαβασε μερικα
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παντως φιλε μου σε οσα ξενα site διαβασα review, ολα μα ολα, "μεγαλυτερο βαθος" και γενικα σε οτι εχει να κανει με το 3D λενε οτι καλυτερο ειναι το Optimus 3D.. Ριξε μια ματια και διαβασε μερικα

 

Ας μην μπούμε εδώ σε αυτή τη συζήτηση. Υπάρχουν άλλα θέματα για τέτοιες συζητήσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παντως φιλε μου σε οσα ξενα site διαβασα review, ολα μα ολα, "μεγαλυτερο βαθος" και γενικα σε οτι εχει να κανει με το 3D λενε οτι καλυτερο ειναι το Optimus 3D.. Ριξε μια ματια και διαβασε μερικα

Όλο το καλοκαίρι τα διάβαζα αυτά τα reviews. :rolleyes: Πιστεύω το καλύτερο review, προσωπικά για εμένα, είναι η μια εβδομάδα χρήσης του evo και η δοκιμή του LG σε 3 καταστήματα που είχα κάνει. Για οτιδήποτε άλλο, τα λέμε στους Τεχνολογικούς διαξιφισμούς.;)

 

Μόλις μου ήρθε mail από τη vodafone που με ενημερώνει για τη διαθεσιμότητα του, στα 699€ φυσικά.:X

Στο skroutz έφτασε τα 599€!!

 

Ο gps δέκτης του που δοκίμασα σήμερα είναι απίστευτα καλός!:blink: Το sygic και το google maps κλειδώνουν σε ελάχιστα δευτερόλεπτα!!:happy:

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Όλο το καλοκαίρι τα διάβαζα αυτά τα reviews. :rolleyes: Πιστεύω το καλύτερο review, προσωπικά για εμένα, είναι η μια εβδομάδα χρήσης του evo και η δοκιμή του LG σε 3 καταστήματα που είχα κάνει. Για οτιδήποτε άλλο, τα λέμε στους Τεχνολογικούς διαξιφισμούς.;)

 

Μόλις μου ήρθε mail από τη vodafone που με ενημερώνει για τη διαθεσιμότητα του, στα 699€ φυσικά.:X

Στο skroutz έφτασε τα 599€!!

 

Ο gps δέκτης του που δοκίμασα σήμερα είναι απίστευτα καλός!:blink: Το sygic και το google maps κλειδώνουν σε ελάχιστα δευτερόλεπτα!!:happy:

 

και εγώ με δίκτυο τηλεφωνίας και gps το sygic κλειδώνει σε 2 δευτερόλεπτα!

Το ότι σου δίνει αυτή τη δυνατότητα το lg δεν σημαίνει ότι θα λειτουργεί και τέλεια, έτσι? Μια ψευτομετατροπή κάνει.:rolleyes:

Δεν λέω, είναι ένα + του lg, αλλά το 3d γενικά του evo δεν συγκρίνεται με του lg. Πιο ξεκούραστο, πιο καθαρό, με μεγαλύτερο βάθος.;)

 

δεν μπορείς να βρει το τέλειο κινητό. Υπάρχουν και 3d δυνατότητες του evo που δεν τις έχει το opitmus

όπως 3d photo με φλας! και ρύθμιση βάθους του 3d στις photo και αποθήκευση τους με το σωστό βάθος, που στο lg γίνετε μόνο όταν βλέπεις την photo δεν αποθηκεύεται..

 

αλλά δεν συνεχίζω γιατί είμαστε ήδη off topic

 

ΕΠΙΣΗΣ ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΑΠΟ VODAFONE ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΤΟΥ TOPIC

Edited by vasilismf
Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζουμε στο επίσημο λοιπόν αφού πλέον κυκλοφορεί ανάμεσά μας το κινητάκι.

 

Επίσημο HTC EVO 3D

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...