Jump to content

Windows Vista [Pre-Release]


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ti akrivws kaneis?

 

egw patisa install

evala to product key

meta arxise i egkatastasi

gemise i bara apo katw kai teleiwse

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

den ksero an xreiazetai katharh ekgatastash.... pantos evala to cd pathsa install longhorn. emfanizetai to mynima toy na kano upgrade kai patisa yes. vazw product key klp kai meta apo ligo mou vgazei minima :insert windows xp pro cd"

den mporo na katalavo....

meta dokimasa na kano egkatastash opos ta xp me boot apo to cd kai ekei ta idia. mhpos prepei na ginei format? :wacko: aksizei?????????

Link to comment
Share on other sites

den ksero an xreiazetai katharh ekgatastash.... pantos evala to cd pathsa install longhorn. emfanizetai to mynima toy na kano upgrade kai patisa yes. vazw product key klp kai meta apo ligo mou vgazei minima :insert windows xp pro cd"

den mporo na katalavo....

meta dokimasa na kano egkatastash opos ta xp me boot apo to cd kai ekei ta idia. mhpos prepei na ginei format? :wacko: aksizei?????????

Μην κάνεις upgrade, κάντα Install ξεχωριστά καλύτερα και να διαλέγεις με boot loader ποιό OS θα bootάρεις.

Link to comment
Share on other sites

sou stelnw PM pou tha breis tin full ekdosi giati me tin trial den mporeis na kaneis tpt.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα.

Σας ποστάρω από τα windows vista, που κατάφερα να εγκαταστήσω (πανεύκολα, 2 κλικ ήθελαν) στο laptop μου.

Ωστόσο, τα windows δεν αναγνωρίζουν ούτε την κάρτα ήχου του υπολογιστή, ούτε το pci modem...

Τώρα έχω συνδεθεί με lan με τον σταθερό, που έχει Win XP :p

Δεν ξέρω αν το έχετε παρατηρήσει και εσείς, πάντως κάθε φορά τα καινούρια windows είναι πιο όμορφα από τα προηγούμενα..:)

Και ο Internet Explorer είναι ωραίος με τα tabs :>

Ξέρετε πως θα καταφέρω να φτιάξω τους drivers?

Link to comment
Share on other sites

Psakse na vreis drivers gia ta Windows 2003, isws kanoun giati tis kartas diktuou mou den evriske twn xp kai dokimasa twn 2k3 kai mpikan.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει με pm διεύθυνση-εις για να κατεβάσω τα windows vista την full edition.

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων για το χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα.

Σας ποστάρω από τα windows vista, που κατάφερα να εγκαταστήσω (πανεύκολα, 2 κλικ ήθελαν) στο laptop μου.

Ωστόσο, τα windows δεν αναγνωρίζουν ούτε την κάρτα ήχου του υπολογιστή, ούτε το pci modem...

Τώρα έχω συνδεθεί με lan με τον σταθερό, που έχει Win XP :p

Δεν ξέρω αν το έχετε παρατηρήσει και εσείς, πάντως κάθε φορά τα καινούρια windows είναι πιο όμορφα από τα προηγούμενα..:)

Και ο Internet Explorer είναι ωραίος με τα tabs :>

Ξέρετε πως θα καταφέρω να φτιάξω τους drivers?

δεν εχουν ακομη βγει για τα vista απο οτι ξερω αλλα παιξε μεσω αυτων που εχει

p.s ειναι πιο ομορφα αλλα στα ενδοτερα ειναι πιο χαλια καθε φορα :p

Link to comment
Share on other sites

Paidia mporei kapoios na m pei apo p mporoume na katevasoume tin beta twn vista ektos twn torrent ? (pm gia eunoitous logous)

ναι μπορεις.Απλα πρεπει να γραφεις σε φορουμ που εχει διαφορα προγραμματα .

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν σας ειναι ευκολο μου στελνετε και εμενα με PM την διευθινση που μπορω να βρω φουλ τα WINDOWS VISTA!!!! plz plz plz plz!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

kala ola auta... aksizoun ton kopo omos...? :O

Ελα ντε? Γιατι βιαζεστε ρε παιδια? Αφηστε τα να βγουν, να ωριμασουν στην αγορα, να βγουν δηλαδη drivers, service packs( :!: ). Και μετα βαλτε τα ,αν σας χρειαζονται...Ειναι 64bit? Αν ναι, ακομα χειροτερα! Ποσες εφαρμογες το εκμεταλλευονται αυτο σημερα?...Οπως αργησα με τα XP και τα εβαλα με το SP1 ετσι θα κανω και με τα Vista.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Ελα ντε? Γιατι βιαζεστε ρε παιδια? Αφηστε τα να βγουν, να ωριμασουν στην αγορα, να βγουν δηλαδη drivers, service packs( :!: ). Και μετα βαλτε τα ,αν σας χρειαζονται...Ειναι 64bit? Αν ναι, ακομα χειροτερα! Ποσες εφαρμογες το εκμεταλλευονται αυτο σημερα?...Οπως αργησα με τα XP και τα εβαλα με το SP1 ετσι θα κανω και με τα Vista.

Όχι, υπάρχουν και 32 bit. Αυτά κατέβασα εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, υπάρχουν και 32 bit. Αυτά κατέβασα εγώ.

Και τι καταλεβες? Εχεις ενα λειτουργικο που δεν θα ειναι σταθερο τους πρωτους μηνες.Και οπως αναφερεις πιο πανω ηδη δεν εχεις drivers...Αφηστε τα να ωριμασουν λιγο. Για windows μιλαμε :O

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για beta...δεν την κατεβάζεις για να την βάλεις για main λειτουργικό, την κατεβάζεις για να την δοκιμάσεις, να δεις πως είναι τα νέα Windows...πόσο δύσκολο είναι να το καταλάβει κανείς...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για beta...δεν την κατεβάζεις για να την βάλεις για main λειτουργικό, την κατεβάζεις για να την δοκιμάσεις, να δεις πως είναι τα νέα Windows...πόσο δύσκολο είναι να το καταλάβει κανείς...

 

 

ακριβώς,συμφωνώ απόλυτα.

Link to comment
Share on other sites

οπως μπηκαν ετσι βγηκαν, μαπα πραμα, η beta 1 θα μου πεις beta ειναι τι περιμενεις, ελα μου ντε τι περιμενα, με το πρωτο restart πηρα τα @@ μου............
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...