Jump to content

Πανελλήνιες 2005


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομιζω οι βασεις ανακοινωνονται στην tv.Το που περναει ο καθενας το βλεπει στο internet ή στο σχολειο οταν τοιχοκοληθουν τα αποτελεσματα...

 

Που η δικια μου εποχη που ακουγαμε τα ονοματα απο το ραδιοφωνο ή την αλλη μερα απο τις εφημεριδες!!!!! :D :D :D :D

Αναφερόμουν στις βάσεις με το 10%! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ανακοινώνονται στις 25 Αυγούστου οι βάσεις για την εισαγωγή σε ΑΕΙ και ΤΕΙ

 

Επιτέλους.. Τους έχει φάει εκεί στο υπουργείο...:O

Link to comment
Share on other sites

Καλα αποτελεσματα σε ολους-ες !!!!! Και στην κορακλα μου φυσικα !!!!! :D :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Οι βάσεις θα αναρτηθούν σε όλα τα σχολεία της Ελλάδας ανεξαρτήτου περιοχής ή θα τις βάλουν πρώτα στην Αθήνα και επαρχία θα τις έχουμε απο βδομάδα ?
Link to comment
Share on other sites

Τις βασεια θα τις και η tv αλλα το που περναει ο καθενας απο το http://www.ypepth.gr .....Για τα σχολεια δεν ξερω αν ανακοινωθουν τα ονοματα αργοτερα...

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

:)

Οι βάσεις θα αναρτηθούν σε όλα τα σχολεία της Ελλάδας ανεξαρτήτου περιοχής ή θα τις βάλουν πρώτα στην Αθήνα και επαρχία θα τις έχουμε απο βδομάδα ?

Λογικά θα αναρτηθούν σε όλα τα σχολεία την ίδια πάνω κάτω ώρα... Να αναρτηθούν στην επαρχία απο βδομάδα,το βλέπω πολυυυυύ χλωμο... Αλλά τι ανάγκη έχεις; Έχεις υπολογιστή, τον κωδικό υποψηφίου σου, υπομονή (γιατί λογικά αύριο το πρωί στη σελίδα του ΥΠ.Ε.Π.Θ. θα γίνεται της π*****ας), άρα μπαίνεις στο http://www.ypepth.gr κ voila! Καλά αποτελέσματα σε όλους μας παιδιά!! Κ αν είμαστε στην ίδια πόλη ή κ στην ίδια σχολή, να παίξει κ κανένας καφές για να γνωριστούμε...

Link to comment
Share on other sites

:)

Λογικά θα αναρτηθούν σε όλα τα σχολεία την ίδια πάνω κάτω ώρα... Να αναρτηθούν στην επαρχία απο βδομάδα,το βλέπω πολυυυυύ χλωμο... Αλλά τι ανάγκη έχεις; Έχεις υπολογιστή, τον κωδικό υποψηφίου σου, υπομονή (γιατί λογικά αύριο το πρωί στη σελίδα του ΥΠ.Ε.Π.Θ. θα γίνεται της π*****ας), άρα μπαίνεις στο www.ypepth.gr κ voila! Καλά αποτελέσματα σε όλους μας παιδιά!! Κ αν είμαστε στην ίδια πόλη ή κ στην ίδια σχολή, να παίξει κ κανένας καφές για να γνωριστούμε...

 

Θα βγούνε αυριο στο ypepth.gr ? Μπράβο εξέλιξη...

Τον κωδικό υποψηφίου τον έχω μάθει απο έξω... :p

BTW εγω είμαι ΤΕΕ. Θα έχει και τις δικές μας βάσεις στο ypepth.gr ?

Link to comment
Share on other sites

Θα βγούνε αυριο στο ypepth.gr ? Μπράβο εξέλιξη...

Τον κωδικό υποψηφίου τον έχω μάθει απο έξω... :p

BTW εγω είμαι ΤΕΕ. Θα έχει και τις δικές μας βάσεις στο ypepth.gr ?

Χμ... Είσαι σίγουρος ότι οι βάσεις για μαθητές των ΤΕΕ βγαίνουν αύριο; Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί δεν έχω ιδέα αν βγαινουν μαζί ή όχι... Sorry! :O

Link to comment
Share on other sites

paidia ektos apo to ypepth, poia site 3erete pou na exoun tis vaseis? giati apo oti 8ymamai apo tin diki mou xronia, ginotan tetoio komfouzio sto internet pou de mporousa na mpw sto ypepth.

tis vazei akoma to flash.gr kai to ert.gr ?

"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

paidia ektos apo to ypepth, poia site 3erete pou na exoun tis vaseis? giati apo oti 8ymamai apo tin diki mou xronia, ginotan tetoio komfouzio sto internet pou de mporousa na mpw sto ypepth.

tis vazei akoma to flash.gr kai to ert.gr ?

 

 

Σιγουρα η ΕΤ ο Flash η in.gr και πολλα αλλα... :D :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Στο ypepth.gr μαθαινεις που περασες κατευθειαν αλλα το κοβω ολη μερα αυριο ο serner του site να ειναι κατω...

Το κακο ειναι οτι στην τηλεοραση δεν ανακοινωνουν τις βασεις για το 10%.

Επισεις δεν ειναι και οτι καλυτερο να μην υπολογισες σωστα τα μορια και να νομιζεις οτι περασες!!! οποτε κατευθειαν στα λυκεια η σιγουρη λυση!

Link to comment
Share on other sites

Θα βγούνε αυριο στο ypepth.gr ? Μπράβο εξέλιξη...

 

Και laaaast year είχαν βγει σίγουρα στη σελίδα του υπουργείου! Πάντως πέρσυ ήταν μια χαρά ο σερβερ. Δε σερνόταν καθόλου!

Link to comment
Share on other sites

polla alla? opws? ayto zitaw! de pisteyw na tis exei kaneis apo twra!
"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

ρε μαγκες?!?!? που ειναι?!?! δεν εχω βρει τπτ!! πλζ ενα λινκ!
Link to comment
Share on other sites

ρε μαγκες?!?!? που ειναι?!?! δεν εχω βρει τπτ!! πλζ ενα λινκ!

Ούτε εγώ?

Τι γίνεται? το in.gr δεν τις έχει!

το ypepth.gr δεν ανοίγει καθόλου, και το ert.gr το έχω εδώ και 5' και ακόμα να ανοίξει:P

Link to comment
Share on other sites

Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ?

Τι γίνεται? το in.gr δεν τις έχει!

το ypepth.gr δεν ανοίγει καθόλου, και το ert.gr το έχω εδώ και 5' και ακόμα να ανοίξει:P

 

 

μην το ψάχνεις..σέρνονται όλα εδώ και ώρα.. :X

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα, καλή επιτυχία. Για ώρα θα σέρνονται όλοι οι επίσημοι servers....δυστυχώς...
Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατάφερα να μπώ http://www.ypepth.gr όμως δεν βρίσκω να υπάρχει τίποτα για να δεις που πέρασες.

I believe that lovers should be draped in flowers and layed entwined together on a bed of clover and left there to sleep

left there to dream of their happiness

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...