Jump to content

Πανελλήνιες 2005


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως το (σχεδόν) σίγουρο είναι ότι θα βγουν μέσα στη βδομάδα! Οπότε, υπομονή!!

 

Γιάννη, πώς είσαι τόσο σίγουρος ότι θα έρθει Αθήνα αν περάσει επαρχία? Νομίζω ότι για να πάρεις μεταγραφή πρέπει να μην έχεις στον ήλιο μοίρα!(πολύ χαμηλό εισόδημα οι γονείς, ανάπηρος και κάτι άλλα τέτοια ακραία)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πάντως το (σχεδόν) σίγουρο είναι ότι θα βγουν μέσα στη βδομάδα! Οπότε, υπομονή!!

 

Γιάννη, πώς είσαι τόσο σίγουρος ότι θα έρθει Αθήνα αν περάσει επαρχία? Νομίζω ότι για να πάρεις μεταγραφή πρέπει να μην έχεις στον ήλιο μοίρα!(πολύ χαμηλό εισόδημα οι γονείς, ανάπηρος και κάτι άλλα τέτοια ακραία)

...

Το πιο σπουδαίο ξέχασες :p

Το μέσον:whistle:

Link to comment
Share on other sites

...

Το πιο σπουδαίο ξέχασες :p

Το μέσον:whistle:

 

Οχι ρε παιδια..Ουτε τοσο χαμηλο εισοδημα εχω ουτε ...μεσον κανενα...Απλα το εγραψα και πιο πανω οτι εχω 3 παιδια....Και με την ρυθμιση που εκανε η ΝΔ το παιδι οικογενειας με 3 παιδια φοιτα στην πολη που μενει αρκει να υπαρχει η αντιστοιχη σχολη που περασε στην επαρχια χωρις αλλα κρητηρια..Αρκει το μεγαλυτερο απο τα 3 παιδια να μην εχει ξεπερασει το 24ο ετος της ηλικιας του.Αυτο ισχυει απο το ακαδημαϊκο ετος που τελειωνει τωρα. :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε παιδια..Ουτε τοσο χαμηλο εισοδημα εχω ουτε ...μεσον κανενα...Απλα το εγραψα και πιο πανω οτι εχω 3 παιδια....Και με την ρυθμιση που εκανε η ΝΔ το παιδι οικογενειας με 3 παιδια φοιτα στην πολη που μενει αρκει να υπαρχει η αντιστοιχη σχολη που περασε στην επαρχια χωρις αλλα κρητηρια..Αρκει το μεγαλυτερο απο τα 3 παιδια να μην εχει ξεπερασει το 24ο ετος της ηλικιας του.Αυτο ισχυει απο το ακαδημαϊκο ετος που τελειωνει τωρα. :D :D

Άσχετο: το μέσον δεν το είπα για σένα :p

Δυστυχώς και εγώ είμαι το τρίτο παιδί της οικογένειάς μου, αλλά οι αδερφές μου είναι παραπάνω από 24:(

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο: το μέσον δεν το είπα για σένα :p

Δυστυχώς και εγώ είμαι το τρίτο παιδί της οικογένειάς μου, αλλά οι αδερφές μου είναι παραπάνω από 24:(

 

 

Αυτο θα συμβει σε ....10 χρονια με την μικρη μου κορη που ειναι τωρα 7 χρονων!!!!! :alien: :alien: :alien:

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έμαθα το απόγευμα τους βαθμούς μου.. :) 18742 μόρια βγάζω στο 4ο πεδίο. Πάντως σε μας, αύριο το πρωί θα είναι στα σχολεία..καλή επιτυχία!
Link to comment
Share on other sites

OK όλα ωραία αυτά για το Ενιαίο και εύχομαι σε όλους καλή επιτυχία αλλα μήπως ξέρετε πότε βγαίνουν και τα μόρια που γράψαμε οι μαθητές των ΤΕΕ ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έμαθα το απόγευμα τους βαθμούς μου.. :) 18742 μόρια βγάζω στο 4ο πεδίο. Πάντως σε μας, αύριο το πρωί θα είναι στα σχολεία..καλή επιτυχία!

BGHKAN OI BATHMOI!?!?!?! :blink: POTE?!?!?! :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Και στην Τρίπολη από ότι έμαθα βγήκαν. Καλή επιτυχία παιδιά...και προσοχή μεγάλη τι θα δηλώσετε στο μηχανογραφικό! Λάθος σχολή, λάθος ζωή!

 

:)

Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Και σε μας σήμερα το απόγευμα θα τα έχουν, άντε να δούμε!:geek:

Χθες και σήμερα άρχισα να αγχώνομαι και νομίζω ότι έχω πέσει πολύ έξω από τους υπολογισμούς:worry:

Link to comment
Share on other sites

Και σε μας σήμερα το απόγευμα θα τα έχουν, άντε να δούμε!:geek:

Χθες και σήμερα άρχισα να αγχώνομαι και νομίζω ότι έχω πέσει πολύ έξω από τους υπολογισμούς:worry:

 

 

Εγώ μόνο σε ένα μάθημα έπεσα μέσα..Σε Βιολογία, μαθηματικά κατεύθυνσης και φυσική γενικής, που υπολόγιζα να χάσω το πολύ 0,2, έπεσα 1+ μονάδα έξω..ευτυχώς έγραψα παραπάνω απ' ότι υπολόγιζα σε έκθεση και ιστορία.. :) Σε μας από τις 9 το πρωί είναι στα σχολεία οι βαθμολογίες!

 

papajohn: Thank you.. :) Σε ποιά σχολή είσαι;

Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως ξερετε αν και που δημοσιευουν τα αποτελεσματα στο internet???

Με τίποτα λέμε!Στην Ελλάδα είμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά; Πως τα πήγατε; Εγώ κυριολεκτικά ΠΕ ΤΑ Ω !! :D Λοιπόν:

 

Ιστορία 19,1

Έκθεση 17

Βιολογία Γενικής 20

Φυσική Γενικής 19,6

Μαθηματικά Γενικής 18,9

Μαθηματικά Κατ. 17,8

Φυσική Κατ. 16,4

Βιολογία Κατ 19,6

Χημεία Κατ 19,5

 

Δηλαδή στο 2ο κ στο 4ο πεδίο έχω 18758 μόρια ενώ στο 3ο 19115… Εγώ βασικά θέλω Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης που πέρυσι είχε 18339 (αν θυμάμαι καλά) οπότε σχεδον σίγουρα ειμαι μεσα!!! Καλή Επιτυχία σε όλους!!!

 

Οποίος θέλει Πολιτικών Μηχανικών Θες/νίκης ας το πει… :D :D

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία!! :)

Παραπάνω από ότι υπολόγιζα :D

Ιστορία: 16,1 ( 82-79 )

Έκθεση: 14,2 ( 65-77 )

Βιολογία: 19,4 ( 98-96 )

Μαθ. Γεν: 18,9 ( 97-92 )

Μαθ. Κατ: 13,4 ( 67-67 )

Φυσ. Γεν: 19,9 ( 100-99 )

Προγραμ: 19,4 ( 94-100 )

Φυσ. Κατ: 14 ( 70-70 )

Αοδ: 13,6 ( 66-70 )

 

Μόρια: 16254

Είμαι πολύ χαρούμενος :) μπήκα στο μαθηματικό Αθήνας με διαφορά κιόλας:D

Θέλω να σας ρωτήσω, αν τα εφαρμοσμένα μαθηματκά είναι καλά. Ξέρετε? Νομίζω ότι ούτε μπορείς να διοριστείς σαν μαθηματικός, ούτε μπορείς να προσληφθείς σε κάποια εταιρεία σαν πληροφορικός-μηχανικός.

Τι σκατά βγαίνει όποιος πάει σε τέτοια σχολή??:what:

Καλή επιτυχία σε όλους μας, να περάσουμε στις σχολές που θέλουμε:cool:

Link to comment
Share on other sites

papajohn: Thank you.. :) Σε ποιά σχολή είσαι;

 

2ο έτος Ηλεκτρολόγος Μηχανικός.

 

Harris_led:

Όσον αφορα τα Εφαρμοσμένα Μαθηματικά, λάβε υπόψην σου πως είναι πολύ καινούριο τμήμα. Μόλις πέρισυ νομίζω βγήκαν οι πρώτοι απόφοιτοι. Όντως δεν αναγνωρίζονται ούτε ως Μαθηματικοί/Φυσικοί (δεν μπορούν να πάρουν μέρος σε διαγωνισμούς ΑΣΕΠ, να διοριστούν στο Δημόσιο) ούτε ως Μηχανικοί (αν και παλεύουν γι' αυτο).

Προσπωπικά πιστεύω οτι σε σχέση με το κλασσικό Μαθηματικό βρίσκονται πιο κοντά στην παραγωγή με ότι αυτο συνεπάγεται. Ίσως να μπορεις πιο εύκολα να κάνεις μεταπτυχιακές σπουδές σε διάφορους τεχνολογικούς τομείς σε σχέση με το Μαθηματικό. Παράλληλα την επιλογη για Φυσικός/Μαθηματικός την κάνεις στο 3ο έτος όπου έχεις αποκτήσει μια πιο σφαιρίκη εικόνα σε σχέση με τώρα. Κακά τα ψέμματα κανείς υποψήφιος φοιτητής δεν έχει ιδέα περι πανεπιστημιακών Μαθηματικών και Φυσικής όταν κάνει μηχανογραφικό...

 

Anyway, δες οδηγούς σπουδών, πάρε και άλλες γνώμες και διάλεξε!

 

Καλά αποτελέσματα σε όλους παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

Κακά τα ψέμματα κανείς υποψήφιος φοιτητής δεν έχει ιδέα περι πανεπιστημιακών Μαθηματικών και Φυσικής όταν κάνει μηχανογραφικό...

Τι εννοείς, τι θέλεις να πεις?:confused:

Link to comment
Share on other sites

kanena link gia info gia tis sxoles sthn ellada? skeftome to AEI pu yparxei sthn mitylinh me to perrivallon, einai kaneis ekei?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, μεταγραφες στο Τ.Ε.Ι Πληροφορικης Αθηνων απο ποια αλλα Τ.Ε.Ι γινονται ? Εψαξα ολο το ελληνικο web και ξεκαθαρη απαντηση δεν βρηκα...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...