Jump to content

Πανελλήνιες 2005


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ ηλεκτρολόγων μηχανικών και τεχνολογίας υπολογιστών στην Πάτρα..πέρασε κανείς εκεί;

Και εγώ εκεί πέρασα.

I believe that lovers should be draped in flowers and layed entwined together on a bed of clover and left there to sleep

left there to dream of their happiness

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλυσπερα σε ολουσ . Εγω τελικα περασα στο Διοικησης Τεχνολογιας στη Ναουσα . Μηπως περασε κανεις απο το forum σε αυτη τη σχολη ? Γενικα τι λεει σαν σχολη και σαν πολη γενικοτερα η Ναουσα ?

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

Καλυσπερα σε ολουσ . Εγω τελικα περασα στο Διοικησης Τεχνολογιας στη Ναουσα . Μηπως περασε κανεις απο το forum σε αυτη τη σχολη ? Γενικα τι λεει σαν σχολη και σαν πολη γενικοτερα η Ναουσα ?

 

Φιίλε από Νάουσα είμαι..welcome to the dead city :D

Link to comment
Share on other sites

Η Σπάρτη παιδιά τι λέει ?

Το ΤΕΙ που βρίσκεται στη Σπάρτη είναι κοντά στη πόλη ? Η θα χρειαστεί να πάρω λεοφορείο κτλ ?

Link to comment
Share on other sites

Φιίλε από Νάουσα είμαι..welcome to the dead city :D

 

Τι εννοεις ? Η σχολη ειναι καλη ? Τι γνωμη εχεις και κατι τελευταιο θα βρω ευκολα σπιτι αν ερθω σε καμια εβδομαδα να ψαξω ? Απο ενοικια ? Ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις .

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

δεν θέλω να σε στενοχωρήσω αλλα δεν έχει χτιστεί ακόμα κτίριο στην Σπάρτη για την σχολή μαλλον στην βιβλιοθήκη της σπαρτης θα κανετε μαθήματα. Είναι λιγο περιέργη η κατασταση. Απο το χρόνου θα έχετε ωραίο χτίριο πάντως το οποιο το φτιάχνει ιδιώτης ο οποίος ειναι ομογενής από την Αμερική και έχει βάλει όλα τα λεφτά.Το κτίριο θα είναι μαλλον έξω απο την Σπάρτη. Για λεπτομέρειες παρε κανα τηλέφωνο στην γραμματεία αν βρεις. Εγώ απο Σπαρτη είμαι αλλα ευτυχώς σπουδάζω Αθήνα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι Β΄Εξάμηνο... μέχρι τότε ελπίζω να υπάρξει πρόοδο με το κτήριο. :)
Link to comment
Share on other sites

Η Σπάρτη παιδιά τι λέει ?

Το ΤΕΙ που βρίσκεται στη Σπάρτη είναι κοντά στη πόλη ? Η θα χρειαστεί να πάρω λεοφορείο κτλ ?

Δε νομίζω να κάνετε μάθημα στη βιβλιοθήκη. Δίπλα υπάρχουν τα κτίρια του Πανεπιστημίου, οπότε μάλλον θα σας χώσουν εκει μέσα.

Αν πάτε στα νέα κτίρια, μάλλον θα θέλεις λεωφορείο. Αστικά δεν υπάρχουν, αλλά όλο και κάποια λύση θα βρεθεί.

Link to comment
Share on other sites

Λύση ? χμμμ, αφού δεν υπάρχουν λεωφορεία, μηχανάκι...

αλλα για τι απόσταση μιλάμε απο τη πόλη ?

Και τα ενοίκια κατα μέσω όρο πόσο είναι ?

Σας έπρηξα εεε?

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ incubo...Μην το τρομάζεις το παιδί... Zlaths η Νάουσα είναι ωραία σαν πόλη, αλλά μπορει να σου προσφέρει ότι ακριβώς μπορεί να προσφέρει μια πόλη 20.000 κατοίκων... Η σχολή έχω ακούσει πως είναι αρκετά καλή... Σπίτια για νοίκιασμα υπάρχουν λογικά αρκετά.. Απλά δεν ξέρω η τιμή του ενοικίου που είναι περίπου.. Αυτά!

Όταν είναι να έρθεις Νάουσα κ αν θα ξέρεις έχεις λίγο χρόνο στείλε ενα PM, αν είναι να βρεθούμε να σου δείξω τα κατατόπια..!

 

Παιδιά την σειρά εισαγωγής στη σχολή ποτε κ πως θα την μάθουμε??

Link to comment
Share on other sites

Λύση ? χμμμ, αφού δεν υπάρχουν λεωφορεία, μηχανάκι...

αλλα για τι απόσταση μιλάμε απο τη πόλη ?

Και τα ενοίκια κατα μέσω όρο πόσο είναι ?

Σας έπρηξα εεε?

 

Κοιτα μου φαινεται πολυ δυσκολο να μην βάλουν λεοφορεία αν γίνει εκει που λενε στον Κλαδά (συνοικισμος 2-3 χιλιόμετρα έξω απο την Σπάρτη) Τώρα τα ενοίκια δεν ξέρω καλα υπολόγισε φυσιολογικές τιμές.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ incubo...Μην το τρομάζεις το παιδί... Zlaths η Νάουσα είναι ωραία σαν πόλη, αλλά μπορει να σου προσφέρει ότι ακριβώς μπορεί να προσφέρει μια πόλη 20.000 κατοίκων... Η σχολή έχω ακούσει πως είναι αρκετά καλή... Σπίτια για νοίκιασμα υπάρχουν λογικά αρκετά.. Απλά δεν ξέρω η τιμή του ενοικίου που είναι περίπου.. Αυτά!

Όταν είναι να έρθεις Νάουσα κ αν θα ξέρεις έχεις λίγο χρόνο στείλε ενα PM, αν είναι να βρεθούμε να σου δείξω τα κατατόπια..!

 

Παιδιά την σειρά εισαγωγής στη σχολή ποτε κ πως θα την μάθουμε??

 

Ευχαριστω για τις πληροφοριες . Εγω λογικα θαερθω στη Ναουσα αρχες Σεπτεμβριου για να ψαξω σπιτι και θα σου στειλω PM για να συναντηθουμε . Οσο για το τι προσφερει η πολη δεν με πολυαγχωνει γιατι και εγω μενω εξω απο τη Θεσσαλονικη και σε περιοχη με πλυθησμο 2500 κατοικους οποτε δεν εχω προβλημα με την διαφορα της Ναουσας στις υπηρεσιες που προσφερει σε συγκριση με τη Θεσσάλονικη . Απλα θελω να ξερω αν η σχολη ειναι καλη σαν οργανωση , καθηγητες , κτιριο , εγκαταστασεις κλπ . Οι εγγραφες γινονται τελη Σεπτεμβριου ?

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

 

Παιδιά την σειρά εισαγωγής στη σχολή ποτε κ πως θα την μάθουμε??

 

 

Αυτό αναγράφεται σε κάποιο χαρτί, που άν δεν κάνω λάθος μας το δίνουν απο την σχολή που περάσαμε..

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Απορία:

Εγω πέρασα Β' εξάμηνο. Θα χρειαστεί να πάω καθόλου απο τη σχολή το Σεπτέμβριο καθόλου ?

Link to comment
Share on other sites

zlaths απ' ότι μου έχουν πει κάποιοι φοιτητές από την πρώτη φουρνιά που ήρθαν πέρυσι, η σχολή πετάει και μάλλον αδικείται με τη σχετικά χαμηλή βάση που έχει..εφόσον προέρχεσαι από περιοχή με λιγότερο πληθυσμό μάλλον θα περάσεις καλά..τα ενοίκια είναι λογικά σε σχέση με άλλες πόλεις και σίγουρα θα βρεις κάτι που θα σου ταιριάζει (την τελευταία χρονιά χτίστηκαν αρκετές νέες πολυκατοικίες με σκοπό την ενοικίασή τους στους φοιτητές..)για ότι άλλη απορία ή για "ξενάγηση" στην πόλη pm me,Ο Nyo_One φέυγει φοιτητούδι, εγώ έχω άλλον έναν χρόνο εδώ :D
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εισαι φοιτητης ή μενεις στη Ναουσα ? Αν ερθω σε καμια 10 ημερες πιστευεις πως θα μπορεσω να βρω σπιτι στις νεες πολυκατοικιες που χτιστηκαν περσι ? Αληθεια η σχολη ειναι μεσα στη πολη ή πρεπει να παιρνω το λεοφωρειο καθε ημερα ? Ευχαριστω για το ενδιαφερον και τις πληροφοριες .

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αν θέλετε να συζητήσετε σχετικά με τις διάφορες πόλεις που έχουν ΑΕΙ/ΤΕΙ, καθώς και για χρήσιμες πληροφορίες σε αυτές, θα ήταν καλύτερα να χρησιμοποιήσετε το thread "Φοιτητική ζωή"... ;)

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μένω στη Νάουσα..η σχολή είναι στην είσοδο της πόλης (περίπου 1-1.5km από το κέντρο) και δεν θα χρειάζεσαι συγκοινωνία..όσο για το σπίτι..καλό θα ήταν να έρθεις νωρίτερα ώστε να έχεις περισσότερες επιλογές..η πόλη δεν είναι πολύ μεγάλη..σίγουρα κάτι θα βρεις πάντως..
Link to comment
Share on other sites

πέρασα τει πειραια λογιστική κανισ απο εκεί , πιθανον είμαι στους 3 πρώτους.

 

Λογιστικη Πειραια ε;Θα καλοπερασεις κι εσυ!Κοπιασε... :p

Εγω παω για Β' Εξαμηνο τωρα αλλα θα σας επισκεπτομαι συχνα γιατι θα παρακολουθω τα μαθηματα του Α' αφου εννοειται δεν προκειται να περασω κανενα τωρα. :( :O

 

Ερωτηση:Εμεις των παλαιοτερων χρονων αν δωσουμε ξανα Πανελληνιες φετος π.χ. δινουμε με 6 μαθηματα ή με το παλιο; :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...