Jump to content

Τι σιχαίνεστε περισσότερο;


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λες να τρεφεται με κατι που υπαρχει σε αφθονια εκει κατω και δεν το βλεπουμε? :worry:

Καμια μερα θα μας χτυπησει την πορτα κανενα μεταλλαγμενο... Alien φαση :kill:

 

Μήπως έχει κάνει και ποντικάκια? :p :worry:

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 253
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μήπως έχει κάνει και ποντικάκια? :p :worry:

Ο Μητσος αγνοειται :worry: Ρωτησα τα παιδια. Εχουν να τον δουν πανω απο βδομαδα. Με τετοια ζεστη εκει κατω δεν πρεπει να γλυτωσε :cry:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

katsarides to pio sixameno plasma pou yparxei,etsi kai dw mia terastia panw mou mporei na pathw anakopi apo ti sixamara,alla o number one danger einai akrides,aytes mporoun n anevoun kai panw sou!mporei mexri kai sti mouri na sou erthoun,popopo xalia
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

katsarides to pio sixameno plasma pou yparxei,etsi kai dw mia terastia panw mou mporei na pathw anakopi apo ti sixamara,alla o number one danger einai akrides,aytes mporoun n anevoun kai panw sou!mporei mexri kai sti mouri na sou erthoun,popopo xalia

 

Kαι οι κατσαρίδες ανεβαίνουν πάνω σου.... ;) :shifty:

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

Ο Μητσος αγνοειται :worry: Ρωτησα τα παιδια. Εχουν να τον δουν πανω απο βδομαδα. Με τετοια ζεστη εκει κατω δεν πρεπει να γλυτωσε :cry:

βρε μπας και πήγε διακοπές;;; σας άφησε να φυλάτε το υπόγειο εσείς :p

Link to comment
Share on other sites

χειρότερες είναι οι κατσαρίδες, ειδικά αν πρέπει να τις πατήσω!!! αλλά και τα ποντίκια είναι χάλια αν δεν φεύγουν από μόνα τους...είναι πιο δύσκολο να τα ξεφορτωθώ!!!!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι να σιχαθω τα ποντικακια οπως τις αηδιαστικες,κακασχημες,αδιστακτες κατσαριδες!:shock:

Αμα δεν ηταν βρωμικα θα τα χαιδευα κιολας ....:blink: :secret:

Πραγματικα ευχομαι να μην εχω ποτε ποντικια σπιτι μου γιατι δε θα μπορουσα να τα σκοτωσω :worry: :sorry:

(στη μονη φαση που θα σιχαινομουν θα ηταν στο fear factory :shock: αν επρεπε να τα βαλω ψοφια στο στομα μου :blink: :eek: :wacko: :X )

I'm worst at what i do best and for this gift i feel blessed...i found it hard.... :vava: ... it was hard to find... :rolleyes: oh well... whatever ...NEVERMIND :whistle: (Kurt Cobain)

Χαμογελάτε ....http://www.dpgr.gr/usergalleries/albums/userpics/16019/thumb_red%20leeps.jpg ...κάνει τους άλλους να ανησυχούν ...... :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πάρω αυτό το κατσαριδοκτόνο ρομπότ :lol: http://www.kalimera.gr/_NEA/cat_news/PREVIEW_newS_KALIMERA.asp?news_data_id=50816&news_category_id=&category_id=85
Link to comment
Share on other sites

εγω μικρος επιανα τις κατατσαριδες και τα ποντικια τα εβαζα μαζι μετα τα ελουζα με οινοπνευμα και τους εβαζα φωτια και τα αφηνα ειχε πολυ πλακα
Link to comment
Share on other sites

Ουυυυυυ πυρομανη.... :p Εγω απλα τις κατσαριδες τις λιωνω ή τις διαλυω καθως τις παταω με αποτελεσμα να γινονται puzzle......
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ουυυυυυ πυρομανη.... :p Εγω απλα τις κατσαριδες τις λιωνω ή τις διαλυω καθως τις παταω με αποτελεσμα να γινονται puzzle......

δηλαδη ενα ξαδερφακι μου που επιανε τα ποντικια και τους εβγαζε τα ποδια ενα ενα τι να πει δηλαδη :p

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ενα ξαδερφακι μου που επιανε τα ποντικια και τους εβγαζε τα ποδια ενα ενα τι να πει δηλαδη :p

 

:blink: :wacko:

 

Εγώ δεν μπορώ ούτε να τις πατήσω τις κατσαρίδες γιατί εκεί που λέω να το κάνω σκέφτομαι πως θα κάνουν κρατς κρουτς....και δεν αντέχω.... :ninja: :cry: :stupid:

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ενα ξαδερφακι μου που επιανε τα ποντικια και τους εβγαζε τα ποδια ενα ενα τι να πει δηλαδη :p

 

Καλα ποιος ειναι ο Πασσαρης? Αλλα θα μου πεις αυτος δεν εκανε τετοια :D :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το ξερετε ομως οτι σε περιοδο πολεμου μας εχουν πει να τρωμε κατσαριδες διοτι εχουν πολλες πρωτεινες?(αφου βεβαια τις καθαρισουμε επιμελως 5 ωρες κατω απο νερο)
Link to comment
Share on other sites

Ναι να τη σαπουνισω με στοργη και προδερμ.... και μετα να την κανω σαγανακι....

η μηπως να της βαλω μαγιονεζα; και που θα βρω μαγιονεζα στον πολεμο; (θελω και ειδικη) μα τι λεμε τωρα; ΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Ναι να τη σαπουνισω με στοργη και προδερμ.... και μετα να την κανω σαγανακι....

η μηπως να της βαλω μαγιονεζα; και που θα βρω μαγιονεζα στον πολεμο; (θελω και ειδικη) μα τι λεμε τωρα; ΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

παντως ετσι μας ειπαν τωρα τι και πως δεν ξερω δεν ειναι τυχαιο οτι οι κινεζοι την τρωνε με μανια :p

Link to comment
Share on other sites

μαλλον γιαυτο στα ελληνικα στρατα (τουλαχιστον τα προηγουμενα χρονια) φροντιζαν να εξοικειωσουν τους φανταρους με την ιδεα (εχω ακουσει απιθανες ιστοριες!)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

μαλλον γιαυτο στα ελληνικα στρατα (τουλαχιστον τα προηγουμενα χρονια) φροντιζαν να εξοικειωσουν τους φανταρους με την ιδεα (εχω ακουσει απιθανες ιστοριες!)

τα στρατα στην ελλαδα δεν πρεπει να λεγονται ετσι αλλα "μεσα" αυτα τα λενε μονο στις ειδικες δυναμεις των τριων σωματων

Link to comment
Share on other sites

Tί είναι τα νταλάκια? :X

 

τα νταλάκια λέγονται αλλιώς και σαμιαμίδια, όπως και μολυντήρια (στο χωριό μου τουλάχιστον). Είναι κάτι αηδιαστικές μικρές σαύρες που σκαρφαλώνουν στους τοίχους και το δέρμα τους είναι τόσο λεπτό που στην ουσία είναι διάφανο. :wacko:

There is only one way... My way... The kounelis way... :shifty: :cool:
Link to comment
Share on other sites

τα σαμιαμίδια μπορώ να πω ότι δεν είναι ιδιαίτερα σιχαμερά :D τα συνήθησα στην Αίγινα :w00t: αν και δεν κατεβαίνουν από τους τοίχους ..έτσι τουλάχιστον μου είπαν :lol:

άσε που τρώνε κουνούπια και αράχνες :p

Link to comment
Share on other sites

τα νταλάκια λέγονται αλλιώς και σαμιαμίδια, όπως και μολυντήρια (στο χωριό μου τουλάχιστον). Είναι κάτι αηδιαστικές μικρές σαύρες που σκαρφαλώνουν στους τοίχους και το δέρμα τους είναι τόσο λεπτό που στην ουσία είναι διάφανο. :wacko:

Aαα! ευχαριστώ για την επεξήγηση, τα σαμιαμίδια τα πάω πολύ. Κόβεις την ουρά τους, και αυτή κουνιέται σαν τρελή για κανα λεπτό.Το υπόλοιπο σηκώνεται και φέυγει.Στα @@ του δηλαδή γιατι ξαναφυτρώνει νομίζω. :w00t: Πρόσφατα τράβηξα videaki αυτό το φαινόμενο.

 

 

 

Nα το

VIDEAKI(προς το παρών κάτι παίζει κ δεν ανοίγει η σελίδα)

 

 

 

Και ένα ενδιαφέρον site

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

και ένα ενδιαφέρον site

Τι τυχεροι αυτοι οι Ασιατες :w00t: Ο τσελεμεντες δεν εχει τετοιες λιχουδιες :(

 

"Θελετε τιγανητες ακριδες με το σκουλικοburger σας?" "Οχι ευχαριστω, Η τζιτζικοσαλατα μου αρκει."

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...