Jump to content

Τι σιχαίνεστε περισσότερο;


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχως ΝΑΙ!! Οι μικρες αραχες μπαινουν στο στομα μας γιατι ειναι ζεστο και υγρο για να κανουν φωλια (οπως αν εχεις ακουσει για περιπτωσεις μεσα στο αυτι..).Οταν την ωρα εκεινη νιωσουμε ενοχληση..Τις καταπινουμε :w00t:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 253
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δυστυχως ΝΑΙ!! Οι μικρες αραχες μπαινουν στο στομα μας γιατι ειναι ζεστο και υγρο για να κανουν φωλια (οπως αν εχεις ακουσει για περιπτωσεις μεσα στο αυτι..).Οταν την ωρα εκεινη νιωσουμε ενοχληση..Τις καταπινουμε :w00t:

Ναι αλλα εγω κοιμαμαι παντα με κλειστο στομα...ή τουλαχιστον έτσι νομίζω... Πώς μπαίνουν λοιπόν??? :cry:

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα εγω κοιμαμαι παντα με κλειστο στομα...ή τουλαχιστον έτσι νομίζω... Πώς μπαίνουν λοιπόν??? :cry:

Αυτο δεν το ξερεις σιγουρα :lol: υπαρχουν στιγμες που αναπνεεις με το στομα κατα τη διαρκεια του υπνου, ετσι ολο και καποια θα βρει την ευκαιρια :shifty:

Μην το δεσεις σχοινι κορδονι οτι εχεις φαει :D Μην ανησυχεις. Το δικο σου ποσοστο, και αλλων 5-6 ,το τρωω εγω :w00t: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Βεβαια διαβασα οτι κατα μεσο ορο τον χρονο τρωμε 10 αραχνες στον υπνο μας...Γι αυτο μαλλον ξυπναω πάντα χορτατος :w00t: :lol:

Δεν ξανακοιμάμαι :D :D από εδω και πέρα θα κλείνω το στόμα μου με μωνοτική ταινία :p :p

Link to comment
Share on other sites

λοιπον για αρχη οτι εχει περισσοτερα απο τεσσερα ποδια και λιγοτερο απο ενα ειναι δηλωμενος εχθρος μου!

Με τις κατσαριδες... απλα παθαινω σοκ. Σκεφτομαι "δεν ειναι τιποτα, παρε την παντοφλα και σκοτωσε τη", αλλα για καποιο λογο το σκεφτομαι ενω ουρλιαζω η τρεχω προς την αντιθετη κατευθυνση. Τα ποντικια παλι με τρομαζουν, (εκεινα τα μικρα), γιατι πεταγονται γρηγορα και τα περναω για κατσαριδες!

Ενα που ειχε μπει στο σπιτι το πιασαμε με κολλα για ποντικια και μετα το λυπομαστε και δεν ξεραμε τι να το κανουμε (το ανελαβε ενας ξαδερφος λιγοτερο ευαισθητος τελικα).

Η λυση για να μην κατασκηνωσω στο Δαφνι (που εχει και κατσαριδες). Σιτες σε ολα τα παραθυρα. Απολυμανση μια φορα το χρονο. Aroxol mec σε τακτα χρονικα διαστηματα. Γατες και σκυλοι να περιφερονται στις βεραντες. Α, κι ενα κολοκυθι με υπερηχους (δεν ξερω αν κανει τιποτα αλλα η υπαρξη του με βοηθαει ψυχολογικα). Να φτυστω κιολας κοντευουν δυο χρονια που εχω να παθω εκεινο το λαλα (γουρλωμενο ματι, αγαλμα η κυρια, τεντωμενο χερι ... εκει εκει εκει....)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Kαλά εγώ κοιμάμαι με κάργα ανοιχτό το στόμα. Φαντάζομαι πόσες θα έχω φάει...

 

Έτοιμο για το Fear Factor σε κόβω.. :p

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμο για το Fear Factor σε κόβω.. :p

AXAXAXAXAXAXAXAXA έγραψες :lol: :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Den sixainomai kapoio zoo h zohfio.Tis katsarides,tis araxnes,tis myges tis skotono,epeidh me enoxloyn poly.

Tzitzikia kai petaloydes omos den exo peiraksei pote...Einai aksiagaphta entoma.

 

Πράγματι, ειδικά σε τατουάζ οι πεταλούδες είναι τέλειες. Αλήθεια, έχεις καμία συλλογή;

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν είμαι ιδαιίτερα περίφανος για αυτό...ομολογώ πως τις κατσαρίδες (και γενικότερα τα περισσότερα ζωΐφια, με εξαίρεση 2-3 όπως οι αράχνες, τα μυρμήγκια και οι μύγες) τις φοβάμαι...δεν ξέρω γιατί αλλά μου προκαλούν τρόμο...(ακόμα και ψόφια να δω μία στον δρόμο ανατριχιάζω...).

 

Από την άλλη με τα ποντίκια/φίδια κλπ δεν έχω κανένα ιδιαίτερο πρόβλημα...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως απο τίοτε που ήρθε η γυναικα και καθάρισε το σπίτι δεν έχω δει καμία, ούτε νεκρή ούτε ζωντανή. Βεβαια πλέον το διατηρώ κι εγω καθαρο.
Link to comment
Share on other sites

Με ποντίκια δεν έχω πρόβλημα γιατί δε βλέπω ποτέ αλλά οι κατσαρίδες/αράχνες είναι ΑΠΑΙΣΙΕΣ. Σοβαρά τρώμε 10 αράχνες το χρόνο; :blink: :cry: Γιατί είναι απαραίτητο να έρχονται στο κρεβάτι μας, εγώ δεν έχω δει ποτέ αράχνη στο κρεβάτι μου; Καλύτερα γιατί αν είχα δει δε θα ξανακοιμόμουν ποτέ στο δωμάτιο μου... :p

 

Θυμάμαι μια φορά που στο πλυντήριο κάνανε σεξ δύο κατσαρίδες... Μπλιαχ, η απόλυτη αηδία... :alien:

 

Επίσης, κοιτάξτε εδώ μια αηδιαστική, φρικιαστική, αιμοβόρα κατσαρίδα ενώ ΠΕΤΑΕΙ... αουυυυ!!!! :blink: :cry: :shifty: http://polypedal.berkeley.edu/Oak_Grove/Oak_Grove.gifs/image83.gif

 

Έτσι και δω ποτέ ιπτάμενη κατσαρίδα θα πάθω ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΣΟΚ, το μεγαλύτερο σοκ της ζωής μου! :cry: Και τρέμω στην ιδέα να μπουν κατσαρίδες/αράχνες στο δωμάτιο μου...

Link to comment
Share on other sites

Με ποντίκια δεν έχω πρόβλημα γιατί δε βλέπω ποτέ αλλά οι κατσαρίδες/αράχνες είναι ΑΠΑΙΣΙΕΣ. Σοβαρά τρώμε 10 αράχνες το χρόνο; :blink: :cry: Γιατί είναι απαραίτητο να έρχονται στο κρεβάτι μας, εγώ δεν έχω δει ποτέ αράχνη στο κρεβάτι μου; Καλύτερα γιατί αν είχα δει δε θα ξανακοιμόμουν ποτέ στο δωμάτιο μου... :p

 

Θυμάμαι μια φορά που στο πλυντήριο κάνανε σεξ δύο κατσαρίδες... Μπλιαχ, η απόλυτη αηδία... :alien:

 

Επίσης, κοιτάξτε εδώ μια αηδιαστική, φρικιαστική, αιμοβόρα κατσαρίδα ενώ ΠΕΤΑΕΙ... αουυυυ!!!! :blink: :cry: :shifty: http://polypedal.berkeley.edu/Oak_Grove/Oak_Grove.gifs/image83.gif

 

Έτσι και δω ποτέ ιπτάμενη κατσαρίδα θα πάθω ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΣΟΚ, το μεγαλύτερο σοκ της ζωής μου! :cry: Και τρέμω στην ιδέα να μπουν κατσαρίδες/αράχνες στο δωμάτιο μου...

Καλα εγω ετσι και δω ιπταμενη κατσαρίδα θα με πανε στο νοσοκομειο με νευρικό κλονισμό! :p

Link to comment
Share on other sites

Eγώ γενικά δεν έχω και μεγάλο πρόβλημα με τα ποντίκια αλλά με τις κατσαρίδες.Μια φορά που είχα πάει με το μπαμπά μου στο εξοχικό μας είχα πάει στο μπάνιο και όπως έκλεισα με δύναμη τη συρώμενη πόρτα είδα πάνω στην πόρτα περίπου 25 κατσαρίδες οι οποίες από το δυνατό τράνταγμα πέσανε κάτω και τρέχανε προς όλες τις κατευθύνσεις :cry: :scared: κόντεψα να πάθω συγκοπη...

Ακόμα πιο μεγάλο πρόβλημα έχω με τις αράχνες γιατί μου είχε συμβεί ένα περιστατικό που ούτε να το θυμάμαι δεν θέλω :scared:

Link to comment
Share on other sites

Eγώ γενικά δεν έχω και μεγάλο πρόβλημα με τα ποντίκια αλλά με τις κατσαρίδες.Μια φορά που είχα πάει με το μπαμπά μου στο εξοχικό μας είχα πάει στο μπάνιο και όπως έκλεισα με δύναμη τη συρώμενη πόρτα είδα πάνω στην πόρτα περίπου 25 κατσαρίδες οι οποίες από το δυνατό τράνταγμα πέσανε κάτω και τρέχανε προς όλες τις κατευθύνσεις :cry: :scared: κόντεψα να πάθω συγκοπη...

Ακόμα πιο μεγάλο πρόβλημα έχω με τις αράχνες γιατί μου είχε συμβεί ένα περιστατικό που ούτε να το θυμάμαι δεν θέλω :scared:

25 κατσαρίδες??? Θεε μου!!! Αυτο πρεπει να ήταν πολυ τραγικη εμπειρία!! (δεν το λεω ειρωνικα) Μπρρρρ :cry:

Link to comment
Share on other sites

25 κατσαρίδες??? Θεε μου!!! Αυτο πρεπει να ήταν πολυ τραγικη εμπειρία!! (δεν το λεω ειρωνικα) Μπρρρρ :cry:

Ήταν πολύ τρομαχτική εμπειρία και δεν υπερβάλλω για τις 25 κατσαρίδες :O

Link to comment
Share on other sites

Ήταν πολύ τρομαχτική εμπειρία και δεν υπερβάλλω για τις 25 κατσαρίδες :O

Μα δεν σε αμφισβήτησα! Απλα συμφώνησα κι εγώ οτι πρεπει να ήταν σαν σκηνη απο θρίλερ! Μην νομίζεις, υπαρχει και θρίλερ που εκμεταλλευεται το φοβο των ανθρωπων για τα εντομα, το Αραχνοφοβία.

Πάντως αν υπάρχει καποιος που ξέρει απο ψυχολογία εδω θα ήταν καλό να μας έλεγε γιατι συμβαίνει αυτο και φοβούνται τόσο οι ανθρωποι ακόμα και ακίνδυνα εντομα.

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι μια φορά που στο πλυντήριο κάνανε σεξ δύο κατσαρίδες... Μπλιαχ, η απόλυτη αηδία... :alien:

 

 

John_vla πεθαίνω να μάθω πως κάνουν sex οι κατσαρίδες :confused: :worry:

 

Που να έρθει και ο καύσωνας :p

Link to comment
Share on other sites

Βεβαια διαβασα οτι κατα μεσο ορο τον χρονο τρωμε 10 αραχνες στον υπνο μας...Γι αυτο μαλλον ξυπναω πάντα χορτατος :w00t: :lol:
:lol: :lol:

μιλαμε ξεραθηκα στο γελιο! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλα εχω τραυματικες εμπειριες με κατσαριδες!Θυμαμαι ενα καλοκαιρι,σε ενα εντελως παρακμιακο θερινο σινεμα!Εκει λοιπον που βλεπαμε ωραια και καλα το εργο,μου ρθε εμενα πιπι!!!!

Μιλαμε ομως για πολυ πιπι,δεν κρατιομουν!Παω στην τουαλετα,πισω απο κατι δεντρα,μεσα στα σκοταδια και μπαινω μεσα...Μετα απο αρκετη προσπαθεια,βρηκα το διακοπτη,ανοιξα το φως...ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΩ!!!!!

Μεσα,γυρω και πανω στη λεκανη υπηρχαν καμια 50αρια ΜΑΥΡΕΣ ΤΕΡΑΑΑΣΤΙΕΣ κατσαριδες!!

Για να μην πολυλογω,παραλιγο να λιποθυμησω,πεφτοντας πανω στις κατσαριδες,αλλα ευτυχως βρηκα το κουραγιο να βγω απο εκεινη την ''κολαση(!)'' και να κανω την αναγκη μου πισω απο κατι θαμνους!!:D:D:D

Απο τη μερα εκεινη,μολις ακουσω εστω και το ονομα ''Τερεζα''μου σηκωνεται η τριχα καγκελο!

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Καλα εχω τραυματικες εμπειριες με κατσαριδες!Θυμαμαι ενα καλοκαιρι,σε ενα εντελως παρακμιακο θερινο σινεμα!Εκει λοιπον που βλεπαμε ωραια και καλα το εργο,μου ρθε εμενα πιπι!!!!

Μιλαμε ομως για πολυ πιπι,δεν κρατιομουν!Παω στην τουαλετα,πισω απο κατι δεντρα,μεσα στα σκοταδια και μπαινω μεσα...Μετα απο αρκετη προσπαθεια,βρηκα το διακοπτη,ανοιξα το φως...ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΩ!!!!!

Μεσα,γυρω και πανω στη λεκανη υπηρχαν καμια 50αρια ΜΑΥΡΕΣ ΤΕΡΑΑΑΣΤΙΕΣ κατσαριδες!!

Για να μην πολυλογω,παραλιγο να λιποθυμησω,πεφτοντας πανω στις κατσαριδες,αλλα ευτυχως βρηκα το κουραγιο να βγω απο εκεινη την ''κολαση(!)'' και να κανω την αναγκη μου πισω απο κατι θαμνους!!:D:D:D

Απο τη μερα εκεινη,μολις ακουσω εστω και το ονομα ''Τερεζα''μου σηκωνεται η τριχα καγκελο!

και που να ηξερες μεσα στους θαμνους τι θα γινοταν!!!!τυχερη εισουνα που δεν ειχε διακοπτη το πουρναρι!!!!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...