Jump to content

Τι μπύρα πίνετε;


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια δοκιμασα την καινουργια αμστελ rudler με λεμονι.

 

Θυμαστε την σαντυ ροκ???καμια σχεση μιας και τωρα "στυβουν" λεμονια και δν βαζουν κιτρικο οξυ οπως στη σαντυ

 

καλη επιλογη με πατατακια καθως και για αυτους που δν 8ελουν πολυ αλοκοολ-α8λητες κλπ-

 

ποια ειναι η γνωμη σας??

"Καλυτερα ανορθόγραφες αλη8ειες παρα καλογραμμενα ψεματα.Η παιδεια δεν ειναι θεμα ορθογραφιας αλλα ανατροφης"
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια δοκιμασα την καινουργια αμστελ rudler με λεμονι.

 

Θυμαστε την σαντυ ροκ???καμια σχεση μιας και τωρα "στυβουν" λεμονια και δν βαζουν κιτρικο οξυ οπως στη σαντυ

 

καλη επιλογη με πατατακια καθως και για αυτους που δν 8ελουν πολυ αλοκοολ-α8λητες κλπ-

 

ποια ειναι η γνωμη σας??

δεν την εχω πιει αυτη την μπυρα,αλλα δεν ειναι και του στυλ μου.τωρα αμα ο δικος σου ουρανισκος την προτιμαει ολα ειναι μια χαρα.παντως ενας αθλητης μπορει να την πιει..αλλα δεν πιστευω να φαει πατατακια..σκετη θα την πιει.αλλα για να φας πατατακια φανταζομαι τι χαζη γευση θα εχει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Corona για καλοκαίρι, άραγμα κλπ.

Για όλα τα υπόλοιπα Grolsch και μόνο. Όπου βέβαια είναι διαθέσιμη εδώ στην Ελλάδα..

Στο 'Αμστερνταμ τη ρίμαζα :D

Link to comment
Share on other sites

φιλε εγω ειπα πατακι γιατι μ ανοιγει η ορεξη με τν μπυρα..φυσικα και ο αθλητης θα τν πιει σκετη αλλα μιας κ εχει μονο 2%vol τους βολευει απο οτι μ εχουν πει...κανε μια δοκιμη παντως εμενα μ αρεσε...χωρις τρελα βεβαια..
"Καλυτερα ανορθόγραφες αλη8ειες παρα καλογραμμενα ψεματα.Η παιδεια δεν ειναι θεμα ορθογραφιας αλλα ανατροφης"
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Αυτον τον καιρο υπαρχει "γιορτη μπυρας" στα ΑΒ Βασιλοπουλος.Εκτος του οτι κερνανε μπυρα και μπουκιες λουκανικου μεσα στα καταστηματα,εχουν και εκπτωση εως και 50% σε αρκετες ετικετες μπυρας(π.χ. chimay,la trappe,septem,erdinger κ.α.).Νομιζω οτι θα διαρκησει μεχρι 09/10.Τρεξτε να προλαβετε!
Link to comment
Share on other sites

Volkan!!! μπύρα από την σαντορίνη και προσφάτως διακρίθηκε ως η καλύτερη νέα γεύση Παγκοσμίως
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Βεργίνα που ναι από τα μέρη μου δεν πίνει κάνεις; :p

 

Καλή είναι η Βεργίνα.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Βεργίνα weiss, fix ,kaiser, paulaner ,erdinger, duvel, .Καλή η volkan (αισθάνεσαι το φιλτράρισμα με υφαιστιακές πέτρες όπως λέει αλλά ακριβή.)
Link to comment
Share on other sites

Βεργίνα που ναι από τα μέρη μου δεν πίνει κάνεις; :p

 

Σαν την Βεργίνα δεν έχει! Για να ευλογήσουμε και τα γένια μας :D

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη η Βεργινα.

 

Πολυ καλη δουλεια γινεται απο τις Ελληνικες ζυθοποιειες. Στηριξτε!

 

Προσφατα δοκιμασα Volkan-Ionian-Yellow Donkey

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Ξέρετε σε ποιο σουπερμάρκετ μπορούνε να βρούνε Βεργίνα Weiss? Παλιά είχα βρει στα μεγάλα carrefur αλά τώρα δεν...
Link to comment
Share on other sites

Στα αβ βασιλοπουλος κοιταξες?

 

Αν εννοείς τον βασιλοπουλο στους Αμπελόκηπους, ναι κοίταξα και είχε μόνο την Βεργίνα lager. Γενικά ο Βασιλόπουλος είχε 5 μπύρες το πολύ και όλες ήταν mainstream...

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη η Βεργινα.

 

Πολυ καλη δουλεια γινεται απο τις Ελληνικες ζυθοποιειες. Στηριξτε!

 

Προσφατα δοκιμασα Volkan-Ionian-Yellow Donkey

 

H Βεργίνα μου αρέσει και μένα!Πολύ καλή δουλειά όντως.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...