Jump to content

Τι μπύρα πίνετε;


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τωρα απαντησες σωστα!!

 

παντως η μπυρα μεχρι και 10-12 αλκοολ ειναι καλα..μετα χανεις την γευση της..και το αλκοολ σε :chair:

 

θυμαμαι ηπια την μπυρα και μετα κατεβαλα προσπαθεια για να κατεβω απο το σκαμπο χωρις να πεσω. ηταν πραγματικα δυναμιτης. ευχαριστως θα την ξαναεπινα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα πάντα ολα!

Εκτός από ale

http://briefcases.pathfinder.gr/download/597036If you are not paying for it, you're not the customer; you're the product being sold.
Link to comment
Share on other sites

Χθες δοκιμασα μια νεα μπυρα και οι πρωτες εντυπωσεις ηταν κατι παραπανω θετικες.επελεξα Ale γιατι ειμαι φαν,αλλα strong ale πρωτη φορα επινα.επισης μου εκανε εντυπωση ο τροπος σερβιρισματος και το μοναδικο ποτηρι.επισης στα ++ οτι με μια μπυρα..ειχα ζαλιστει.βεβαια ημουν και κουρασμενος.αλλα αυτη η μπυρα,ειναι ΜΠΥΡΑ!!

http://archbeerhouse.gr/cms/wp-content/uploads/Kwak.png

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αγαπημενες ειναι οι Franziskaner, Paulaner, MacFarland, Kaizer, Stella Artois.

 

Με εξαιρεση τη paulaner που δεν την εχω δοκιμασει (ουτε ακουσει) μπορω να πω οτι ξερεις να πινεις!! :D

Link to comment
Share on other sites

αυτες που μου αρεσουν ειναι αρκετες!

 

Heineken, Carib, McFarland, Corona, Bière du Démon, Budweiser, La Trappe Dubbel, Pilsner Urquell(απ αυτη ειχα πιει λιιιιιτρα στη Τσεχια), Πειραϊκή Pils, Fischer Pils,Amstel Pulse :)

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου αρέσει περισσότερο η Heineken, και ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ η karib... Αλλά είναι πανάκριβη ρε παιδιά :p
Link to comment
Share on other sites

Με εξαιρεση τη paulaner που δεν την εχω δοκιμασει (ουτε ακουσει) μπορω να πω οτι ξερεις να πινεις!! :D

Δοκιμαστην και θα με αγαπησεις.:p:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

modelo εχει δοκιμασει κανεις...?

τι ειναι αυτο παλι :wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι ειναι αυτο παλι :wacko:

 

ειναι μεξικανικη, Grupo Modelo, εκει ανηκει και η CORONA..εχουν παρομοια γευση, αλλα η modelo special εχει καλυτερη γευση..

IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

ειναι μεξικανικη, Grupo Modelo, εκει ανηκει και η CORONA..εχουν παρομοια γευση, αλλα η modelo special εχει καλυτερη γευση..

πρωτη φορα την ακουω! μεξικανικες ξερω την corona-carib-sol-desperados

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και γω αυτες ηξερα μονο, αλλα σημερα πηγα σε ενα μπαρακι και μου προτεινανε την modelo...

 

"Grupo Modelo is a large brewery in Mexico. It is partly owned by the Mitchell group. It has 63% of the Mexican beer market,[2] and produces top-selling imported beer in the United Kingdom, United States and Canada (via a joint venture with Constellation Brands). Its export brands include Corona, Modelo, and Pacífico."by wikipedia

IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

Tην εχω δοκιμασει την κοκκινη και εχω να πω οτι ειναι αρκετα καλη βεβαια να συγκρινω με την απλη δεν μπορω μιας και απλη εχω πιει μια φορα πριν χρονια.

Παντως κοκκινη βρησκεις ευκολα. Απο το σουπερ μαρκετ εγω παιρνω καμια φορα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...