Jump to content

Samsung Galaxy Tab 10.1v (P7100)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 252
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σε σχέση με το ipad1 που αρχίζει από τα 400 ευρώ :)

 

ναι αλλα το 10.1 ειναι καλυτερο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

 

αντε να δουμε....

το περιμενα για πιο νωρις.:O:O

 

Από το Πλαίσιο με ενημέρωσαν προχθές ότι θα βρίσκεται στις αποθήκες τους στις 18/4.

Link to comment
Share on other sites

ψηνομαι κι'εγω αν το παρω. νομιζω οτι εχω σχεδον καταληξει αλλα εχω μερικες επιφυλαξεις ακομα. για το θεμα της τιμουλας, νομιζω οτι ειναι μια χαρα. αν σκεφτουμε σε τι τιμη κυκλοφορησε ελλαδα το galaxy tab και ηταν και 7 ιντσες, τοτε η τιμη για το συγκεκριμενο, και με το hardware που εχει ειναι σουπερ.

 

edit :

απο θεμα hardware και βλεποντας και το xoom το οποιο εχει και microsd και hdmi και usb 2.0, μηπως τελικα αξιζει καλυτερα το xoom ? τι λετε παλικαρια ?

Το galaxy tab έχει καλύτερη οθόνη.Τώρα για το HDMI είναι μεγάλο μείον αλλά μήπως υποστηρίζει MHL όπως το S II ?

 

Βασικά οι δικές μου επιφυλάξεις έχουν να κάνουν με το πρωταρχικό στάδιο του android στα tablet.Εγώ προσωπικά θα περιμένω κανά χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Από το Πλαίσιο με ενημέρωσαν προχθές ότι θα βρίσκεται στις αποθήκες τους στις 18/4.

και μενα η vodafone μου ειπε γυρω στις 20/4.

μακαρι...:happy:

ψηνομαι κι'εγω αν το παρω. νομιζω οτι εχω σχεδον καταληξει αλλα εχω μερικες επιφυλαξεις ακομα. για το θεμα της τιμουλας, νομιζω οτι ειναι μια χαρα. αν σκεφτουμε σε τι τιμη κυκλοφορησε ελλαδα το galaxy tab και ηταν και 7 ιντσες, τοτε η τιμη για το συγκεκριμενο, και με το hardware που εχει ειναι σουπερ.

 

edit :

απο θεμα hardware και βλεποντας και το xoom το οποιο εχει και microsd και hdmi και usb 2.0, μηπως τελικα αξιζει καλυτερα το xoom ? τι λετε παλικαρια ?

 

το motorola προσωπικα δεν μου αρεσει το hdmi δεν θα μου λειψει

κι΄ολας ειχα και αλλες συσκευες μου ειχε εξοδο και ζητημα να το ειχα

συνδεσει 2φορες μονο και μονο για να δω,βεβαια γουστα ειναι αυτα.

αλλα το galaxy 10.1 με κερδισε με το που το ειδα.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αλλα το galaxy 10.1 με κερδισε με το που το ειδα.:O

 

Και εμένα με κέρδισε με την πρώτη, αλλά μόλις συνειδητοποίησα την έλλειψη της micro sd κόλλησα...

 

Νομίζω ότι απλά είναι αδικαιολόγητη η samsung και όσοι το πάρουν σύντομα θα καταλάβουν την έλλειψη της...

Link to comment
Share on other sites

όχι σε εφαρμογές πάντως..., τέσπα επειδή βγαίνουμε εκτός θέματος πιστεύω η τιμή δεν είναι ανταγωνιστική αλλά σίγουρα είναι ένα gadget απίστευτό :)

 

εδω παιζει ρολο το λειτουργικο ομως για να μην βγαινω και εγω εκτος αναμενουμε την ωρα να ερθει

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα σήμερα απο Voda για να πληρώσω έναν λογαριασμό και ρώτησα έναν πωλητή σχετικά με την διαθεσιμότητα της συσκευής. Η απάντηση που έλαβα ήταν ότι η συσκευή φαίνεται στον υπολογιστή τους διαθέσιμη από σήμερα στα καταστήματα, δίχως όμως στην πραγματικότητα να έχουν παραλάβει κομμάτια. Αυτό θα γίνει την τρίτη ημέρα του Πάσχα.
Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

και πριν 1εβδομαδα διαθεσιμα τα βλεπανε αλλα μεχρι στιγμης

κανενα κομματι δεν ειδαμε.:X:X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω μιλήσει με πλαίσιο με αποθήκη και εκτός απροόπτου η ημερομηνία που θα το έχουν είναι 27 απριλίου. Εγώ πάντως έκανα προπαραγγελία. Η αλήθεια είναι όμως ότι κοιτάζω κάπως και το acer iconia. Το δούλεψα στο multirama και μου άφησε καλές εντυπώσεις.

Τι λέτε ?

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Έχω μιλήσει με πλαίσιο με αποθήκη και εκτός απροόπτου η ημερομηνία που θα το έχουν είναι 27 απριλίου. Εγώ πάντως έκανα προπαραγγελία. Η αλήθεια είναι όμως ότι κοιτάζω κάπως και το acer iconia. Το δούλεψα στο multirama και μου άφησε καλές εντυπώσεις.

Τι λέτε ?

 

Αν το 10ρι έχει τόσο κακοδουλεμενη ρομ οσο και το μικρο ταμπ που αγκομαχουσε λες και τραβαγε φωρτομενο την ανηφόρα, επίσης αν έχει ρομ πειραγμενη από την voda εγώ σίγουρα δεν θα τους έδινα ούτε τα μισα λεφτά.

Αλλά γιατι ρε Αντώνη βιάζεσαι, περίμενε να βγει στην αγορα να διαβάσεις κανενα σχολιο από xda

και μετά αποφασιζεις

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έχω μιλήσει με πλαίσιο με αποθήκη και εκτός απροόπτου η ημερομηνία που θα το έχουν είναι 27 απριλίου. Εγώ πάντως έκανα προπαραγγελία. Η αλήθεια είναι όμως ότι κοιτάζω κάπως και το acer iconia. Το δούλεψα στο multirama και μου άφησε καλές εντυπώσεις.

Τι λέτε ?

 

Ρίξε μια ματιά εδώ σε κάποιες πρώτες εντυπώσεις, ίσως σε διευκολύνουν να αποφασίσεις... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=295211&page=2

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Από χτες η vodafone το έχει για παραγγελία στο http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/details-42246.action αλλά μόνο με νέο data plan, δεν πουλάει συσκευή σκέτη.
Link to comment
Share on other sites

Κλασικη Vodafone. Ας τα κρατησουν στις αποθηκες της να τα κανουν συλλογη. ο κοσμος ξυπνησε πλεον. ασε που οπως εχουμε δει και αλλες φορες (βλεπε galaxy tab), η vodafone με τα κλειδωματα και οτι αλλο βαζει μεσα στις ρομ, μονο για καλο δεν ειναι. εγω προσωπικα συσκευη αποκλειστικη της vodafone δεν θα παρω ποτε.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο....:p

 

εντυπωσεις??πως σου φαινεται??:):)

Ps.παντως η vodafone που ρωτησα

Το δινει και σκετη συσκευη χωρις

Data.

παντως το εχει διαθεσιμο και το πλαισιο.

Edited by aris_21
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν εκανα συνδεδη ! σκετο το πηρα ! τωρα απο εκει και περα πολυ καλο αλλα γιατι εχω και το ipad σκευτομαι να το πουλεισω! ειναι ποιο καλο το ipad
:p
Link to comment
Share on other sites

τοσο γρηγορα??:ninja::ninja:

εγω το παρηγγειλα απο πλαισιο και αυριο θα το εχω

η vodafone μου ελεγε σε 10μερες.

ειναι βολικο,ελαφρυ??:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και εγω σημερα το εκανα κρατηση στο πλαισιο συνταγματος! 33 κομματια ειδα οτι ειχε στην αποθηκη ...στον υπολογιστη που μπηκε η υπαλληλος! αυριο θα το παραλαβω:)
Razer mamba :respect:
Link to comment
Share on other sites

πολυ ελαφρυ αλλα εχω βολευτει το ios ! πολυ καλο ειναι σε γενικες γραμμες

αλλα εγω το εβαλα για πωληση στο myphone!

:p
Link to comment
Share on other sites

αμα πηγαινες στο πλαισιο Μαγουλας στο εδιναν εκεινη την ωρα....;);)

 

ε μια μερα υπομονη !!! δεν πειραζει!!!:wink:

Razer mamba :respect:
Link to comment
Share on other sites

Aσχετο να ρωτησω κατι, μπορεις να κανεις τηληφωνικες κλησεις απο το tab ? εγω θα το παραλαβω σημερα απο τα χαρακτηριστηκα του νομιζω οτι ειναι καλο.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab 10.1v (P7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...