Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ψαχνω εδω και τοση ωρα και δεν μπορω να βρω πως γινεται να μην μου ερχονται δυο μνμτα σε καθε απαντηση (ενα απο το στοκ και ενα απο το handcent), μπορει να μ πει καποιος?

 

Απενεργοποιησε τις ειδοποιησεις απο το στοκ.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ακριβώς!!!

Αλλά μόνο απο δεξιά μεριά,επίσης όταν το κινητό δονάει ακούγεται να τρίζει

και όταν το ακουμπάω σταματάει.

 

Σε ρωτησα γιατι και εμενα τριζει στο ιδιο σημειο. Για να αναπαραξεις το τριξιμο ωστοσο θελει καλο πιεσμα ή να σύρεις το δάχτυλο σου με πιεση από πάνω προς τα κάτω στο πλαίσιο γυρω απο της οθονης. Απο τη στιγμη που το παρατηρησεις ειναι ενοχλητικο,και εμενα μου την ειχε δωσει στην αρχη,αλλα μετα το ξεχνας,ειδικα αμα βαλεις και καμια θηκη.

 

Παντως, ειναι γνωστο θεμα, εδώ ειναι 2 link με παρομοιες περιπτωσεις :

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=704857

http://samsunggalaxysforums.com/showthread.php/277-Galaxy-S-Plastic-frame-clicks?

 

Οπως θα δεις στο δευτερο thread,ενας πηγε και δοκιμασε 8 galaxy σε καταστηματα και ειχαν ολα καποιο τετοιο τριξιματακι.

 

Αν δεν εχει αλλο προβλημα το κινητο σου,σκεψου το πριν το αλλαξεις,γιατι το αλλο μπορει να εχει καποιο αντιστοιχο ή μεγαλυτερο προβλημα (π.χ καμμενο pixel).

 

Και αν το κρατησεις σε συμβουλευω να μην καθεσαι να το πιεζεις συνεχεια,γιατι το μονο που θα καταφερεις ειναι να αυξηθει το τριξιμο(σου μιλαω απο προσωπικη εμπειρια).Οτι κι αν κανεις,καλη τυχη.

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω εδω και τοση ωρα και δεν μπορω να βρω πως γινεται να μην μου ερχονται δυο μνμτα σε καθε απαντηση (ενα απο το στοκ και ενα απο το handcent), μπορει να μ πει καποιος?

Τι θα λεγες να το κανεις μια απλη αναζητηση στο foroum και θα το βρεις αμεσως λολ

Παρ ολα αυτα πηγαινε στη στοκ ρυθμισεις ειδοποιησεις ξετικαρε το

 

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε ρωτησα γιατι και εμενα τριζει στο ιδιο σημειο. Για να αναπαραξεις το τριξιμο ωστοσο θελει καλο πιεσμα ή να σύρεις το δάχτυλο σου με πιεση από πάνω προς τα κάτω στο πλαίσιο γυρω απο της οθονης. Απο τη στιγμη που το παρατηρησεις ειναι ενοχλητικο,και εμενα μου την ειχε δωσει στην αρχη,αλλα μετα το ξεχνας,ειδικα αμα βαλεις και καμια θηκη.

 

Παντως, ειναι γνωστο θεμα, εδώ ειναι 2 link με παρομοιες περιπτωσεις :

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=704857

http://samsunggalaxysforums.com/showthread.php/277-Galaxy-S-Plastic-frame-clicks?

 

Οπως θα δεις στο δευτερο thread,ενας πηγε και δοκιμασε 8 galaxy σε καταστηματα και ειχαν ολα καποιο τετοιο τριξιματακι.

 

Αν δεν εχει αλλο προβλημα το κινητο σου,σκεψου το πριν το αλλαξεις,γιατι το αλλο μπορει να εχει καποιο αντιστοιχο ή μεγαλυτερο προβλημα (π.χ καμμενο pixel).

 

Και αν το κρατησεις σε συμβουλευω να μην καθεσαι να το πιεζεις συνεχεια,γιατι το μονο που θα καταφερεις ειναι να αυξηθει το τριξιμο(σου μιλαω απο προσωπικη εμπειρια).Οτι κι αν κανεις,καλη τυχη.

 

Προσωπικα δεν θεωρω οτι υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα να αλλαχθει κινητο για αυτον το λογο παντως...

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποιησε τις ειδοποιησεις απο το στοκ.

 

Μιας και αναφερθηκε αυτο,γινεται να αφαιρεθει και το αριθμος των αδιαβαστων μηνυματων απο το εικονιδιο Messaging κατω στη home screen?Με απενεργοποιηση των παντων στο Messaging δεν τα εχω καταφερει.

Link to comment
Share on other sites

red_herring, για το post που εκανες με τη μπαταρια, μηπως ετυχε να τσεκαρεις και το battery history για το ποση ωρα ηταν ανοιχτη η οθονη κτλπ?
Link to comment
Share on other sites

red_herring, για το post που εκανες με τη μπαταρια, μηπως ετυχε να τσεκαρεις και το battery history για το ποση ωρα ηταν ανοιχτη η οθονη κτλπ?

 

Οχι δεν το κοιταξα δυστυχως. Και αυτη τη στιγμη ειναι και παλι στο 96%:p

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

αυτό απλά μεταφέρει τις εφαρμογές. δεν γίνεται κατευθείαν να επιλέγω που θα εγκατασταθούν?

 

Δοκίμασε από adb ή από terminal emulator, να γράψεις

adb shell (δε χρειάζεται αν δεν το κάνεις με adb)

pm setInstallLocation αριθμός

 

όπου αριθμός

0 : auto (αφήνει το τηλέφωνο ή την εφαρμογή να αποφασίσει) (default)

1: internal

2: external

 

Παρ'όλα αυτά ξαναλέω ότι δε χρειάζεται στο Galaxy S αυτό, έχει άπειρο χώρο το τηλέφωνο για εφαρμογές.

Εγώ δεν έχω ούτε μία εφαρμογή στην κάρτα. Μόνο χάρτες (αλλά οι εφαρμογές πλοήγησης είναι στο τηλέφωνο), μουσική, ταινίες και αρχεία.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε με το browser του κινητού να ανοίξετε την σελίδα του rapidshare η έστω να κατεβάσετε από αυτό; γιατί την σελίδα την δείχνει μισή και δεν με αφήνει να κατεβάσω

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε από adb ή από terminal emulator, να γράψεις

adb shell (δε χρειάζεται αν δεν το κάνεις με adb)

pm setInstallLocation αριθμός

 

όπου αριθμός

0 : auto (αφήνει το τηλέφωνο ή την εφαρμογή να αποφασίσει) (default)

1: internal

2: external

 

Παρ'όλα αυτά ξαναλέω ότι δε χρειάζεται στο Galaxy S αυτό, έχει άπειρο χώρο το τηλέφωνο για εφαρμογές.

Εγώ δεν έχω ούτε μία εφαρμογή στην κάρτα. Μόνο χάρτες (αλλά οι εφαρμογές πλοήγησης είναι στο τηλέφωνο), μουσική, ταινίες και αρχεία.

αυτό ψάχνω κι εγώ. θέλω τους χάρτες πλοήγησης να τους μεταφέρω εξωτερικά. θέλω να περάσω και το copilot και έχω όλη την ευρώπη με μέγεθος 2gb. πως θα γίνει μόνο αυτή η εφαρμογή να πάει στην sd??υπόψιν οτι δεν είμαι ροοτ.

Link to comment
Share on other sites

αυτό ψάχνω κι εγώ. θέλω τους χάρτες πλοήγησης να τους μεταφέρω εξωτερικά. θέλω να περάσω και το copilot και έχω όλη την ευρώπη με μέγεθος 2gb. πως θα γίνει μόνο αυτή η εφαρμογή να πάει στην sd??υπόψιν οτι δεν είμαι ροοτ.

φτιαχνεις εναν φακελο στην εξωτερικη καρτα με το ιδιο ονομα οπως ειναι και στην συσκευη και απλα μεταφερεις τον φακελλο του χαρτη μεσα στον φακελο αυτο στην καρτα.

δηλαδη αν εχεις το copilot, και ειναι εγκατεστημενο στο /sdcard/copilot, φτιαχνεις εναν φακελο με το ιδιο ονομα (copilot) στην καρτα σου, και απλα σε αυτο τον φακελο μεσα θα μετακινησεις τον φακελο που υπαρχει ο χαρτης του copilot.

δεν χρειαζεται φυσικα να εισαι root για να το κανεις αυτο :).

 

αν κανω καποιο λαθος ας με διορθωσει ο Αλεξανδρος.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε με το browser του κινητού να ανοίξετε την σελίδα του rapidshare η έστω να κατεβάσετε από αυτό; γιατί την σελίδα την δείχνει μισή και δεν με αφήνει να κατεβάσω

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

no

ψάξε στο market μήπως υπάρχει εφαρμογή, γιατί από τη σελίδα δεν πρέπει να γίνεται λόγω flash

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια τι γινεται με την χαλια φωνητικη κληση του τηληφωνου μας?

Δεν καταφερνω με τιποτα να κανω εστω και μια!!!:O

Παιζει καποιο τρικ? Η καποια αλλη custom-market που να δουλευει σχετικα καλα?

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Επειδη με ρωτησε και ο φιλος hraklhs57 για το gps στην καμερα κοιταξα λιγο στο xda και ειδα πως παλαιοτερα υπηρχε ειδικη ρυθμιση στα settings της καμερας που απενεργοποιουσε το gps (ουτε που το ειχα προσεξει ποτε μου). Τωρα πλεον αυτο δεν υπαρχει τουλαχιστον στην δικια μου JPY. Οταν ανοιγω το gps και ανοιξω και την καμερα το χρησιμοποιει αλλιως οχι. Παρολα αυτα καποιοι γραφουν στο xda οτι και οταν κλεινουν το gps συνεχιζει να αναβοσβηνει (οπως στον Ηρακλη) αλλα δεν μπορει να βρει πληροφοριες ουτως η αλλως. Ισως ειναι καποιο bug.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Επειδη με ρωτησε και ο φιλος hraklhs57 για το gps στην καμερα κοιταξα λιγο στο xda και ειδα πως παλαιοτερα υπηρχε ειδικη ρυθμιση στα settings της καμερας που απενεργοποιουσε το gps (ουτε που το ειχα προσεξει ποτε μου). Τωρα πλεον αυτο δεν υπαρχει τουλαχιστον στην δικια μου JPY. Οταν ανοιγω το gps και ανοιξω και την καμερα το χρησιμοποιει αλλιως οχι. Παρολα αυτα καποιοι γραφουν στο xda οτι και οταν κλεινουν το gps συνεχιζει να αναβοσβηνει (οπως στον Ηρακλη) αλλα δεν μπορει να βρει πληροφοριες ουτως η αλλως. Ισως ειναι καποιο bug.

 

Το θυμαμαι και εγω Πανο πως παλια μπορουσες να το απενεργοποιησεις. Τωρα ουτε σε μενα το εχει στην JPY και νομιζω δεν το ειχε ουτε στην JPU (με επιφυλαξη). Επισης εχω και εγω το ιδιο θεμα με τον φιλο παραπανω, δηλαδη μου βγαζει πως εχω τραβηξει τις φωτογραφιες στην Αφρικη αν τις πειραξω απο τον φακελο :lol::lol::lol: Δεν με ενοχλει βεβαια, λεω πως πηγα για σαφαρι :lol::lol:

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

φτιαχνεις εναν φακελο στην εξωτερικη καρτα με το ιδιο ονομα οπως ειναι και στην συσκευη και απλα μεταφερεις τον φακελλο του χαρτη μεσα στον φακελο αυτο στην καρτα.

δηλαδη αν εχεις το copilot, και ειναι εγκατεστημενο στο /sdcard/copilot, φτιαχνεις εναν φακελο με το ιδιο ονομα (copilot) στην καρτα σου, και απλα σε αυτο τον φακελο μεσα θα μετακινησεις τον φακελο που υπαρχει ο χαρτης του copilot.

δεν χρειαζεται φυσικα να εισαι root για να το κανεις αυτο :).

 

αν κανω καποιο λαθος ας με διορθωσει ο Αλεξανδρος.

 

αυτό το έκανα. έφτιαξα στην sd ένα φάκελο copilot και μέσα έριξα το EU και τίποτε άλλο. μου γράφει οτι δεν υπάρχουν χάρτες. οταν το βάζω στο τηλ λειτουργεί κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εξης απορια εκανα αναβαθμιση σε 2.2 ολα πηγαν καλα απλως ειχα τη μπαταρια μου μισοφωρτησμενη υπαρχειπροβλημα;γιατι οταν το συνδεσα με το κiesμου εβγαλε μην. Οτι πρεπει η μπαταρια να εινα πληρως φορτισμενη.....

Samsung Galaxy S - S3 - S4, Galaxy Note 2 - Note 3- Note 4

LG G2 -G3 -G4 -G5 -G6

Oneplus 5

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εξης απορια εκανα αναβαθμιση σε 2.2 ολα πηγαν καλα απλως ειχα τη μπαταρια μου μισοφωρτησμενη υπαρχειπροβλημα;γιατι οταν το συνδεσα με το κiesμου εβγαλε μην. Οτι πρεπει η μπαταρια να εινα πληρως φορτισμενη.....

 

Αφου ολοκληρωθηκε η διαδικασια ολα καλα. Αλλη φορα οταν φλασαρεις φροντισε να ειναι φορτισμενη.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

φτιαχνεις εναν φακελο στην εξωτερικη καρτα με το ιδιο ονομα οπως ειναι και στην συσκευη και απλα μεταφερεις τον φακελλο του χαρτη μεσα στον φακελο αυτο στην καρτα.

δηλαδη αν εχεις το copilot, και ειναι εγκατεστημενο στο /sdcard/copilot, φτιαχνεις εναν φακελο με το ιδιο ονομα (copilot) στην καρτα σου, και απλα σε αυτο τον φακελο μεσα θα μετακινησεις τον φακελο που υπαρχει ο χαρτης του copilot.

δεν χρειαζεται φυσικα να εισαι root για να το κανεις αυτο :).

 

αν κανω καποιο λαθος ας με διορθωσει ο Αλεξανδρος.

 

αυτό το έκανα. έφτιαξα στην sd ένα φάκελο copilot και μέσα έριξα το EU και τίποτε άλλο. μου γράφει οτι δεν υπάρχουν χάρτες. οταν το βάζω στο τηλ λειτουργεί κανονικά.

 

Ειδικά στο copilot, πρέπει να αλλάξεις το user.cfg, για να δείχνει στην εξωτερική κάρτα, δεν είναι το ίδιο εύκολο όπως στο sygic ή το navigon. Γίνεται όμως.

 

Δοκίμασε κάτι σαν το παρακάτω στο config.ini

 

"AddonDir"="/mnt/sdcard/external_sd/copilot/EU/Greece/addon/"
"AudioDir"="/mnt/sdcard/copilot/audio/"
"CitiesDir"="/mnt/sdcard/external_sd/copilot/EU/Greece/cities/"
"GlobalAddonDir"="/mnt/sdcard/copilot/addon"
"GPSDemoDir"="/mnt/sdcard/copilot/gpstracks/demo"
"LRGeoDir"="/mnt/sdcard/external_sd/copilot/EU/Greece/places/"
"LRGlobalSaveDir"="/mnt/sdcard/external_sd/copilot/EU/Greece/save"
"LRGPSSaveDir"="/mnt/sdcard/copilot/gpstracks"
"LRGridDir"="/mnt/sdcard/external_sd/copilot/EU/Greece/data/"
"LRInfoDir"="/mnt/sdcard/copilot/info"
"LRSaveDir"="/mnt/sdcard/external_sd/copilot/EU/Greece/save/"
"PolyDir"="/mnt/sdcard/external_sd/copilot/EU/Greece/polygons/"
"RazorCacheDir"="/mnt/sdcard/external_sd/copilot/EU/Greece/save/razor_cache"
"RegionDir"="EU"
"RootDir"="/mnt/sdcard/copilot/"
"SkinDir"="/mnt/sdcard/copilot/skin/"
"SpeechDir"="/mnt/sdcard/copilot/speech"
"UIConfigDir"="/mnt/sdcard/copilot/uiconfig/"

 

Δηλαδή άλλαξε τους φακέλους που δείχνουν χάρτες να δείχνουν στο φάκελο που έφτιαξες στην εξωτερικη κάρτα.

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την αμεσοτητα της απαντησης. Θα φροντισω την επομενη;-)

Samsung Galaxy S - S3 - S4, Galaxy Note 2 - Note 3- Note 4

LG G2 -G3 -G4 -G5 -G6

Oneplus 5

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

το OS Monitor έχει λειτουργεία data logging ώστε να παρακολουθήσουμε σε ποιούς πόρους αναλλωθηκε η μπαταρία μας τις τελευταίες πχ 6 ώρες;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Είμαι καινούργιος στο φόρουμ και παρακολουθώ εδώ καιρό τις συζητήσεις για το galaxy s. Είμαι στη σκέψη να αγοράσω το κινητό, αλλά υπάρχουν κάποια πράγματα που με ταλανίζουν... Δεν έχω καταλάβει ακόμη:

1) αν τα προβλήματα που έχουν αναφερθεί για το gps έχουν λυθεί με τις διάφορες αναβαθμίσεις, που έχουν κυκλοφορήσει από τη Samsung.. Αναφέρομαι στις επίσημες αναβαθμίσεις, γιατί είμαι λίγο άσχετος, οπότε φοβάμαι να βάλω κάποια άλλη και δημιουργήσω πρόβλημα στη συσκευή

2) αν οι αναβαθμίσεις του τηλεφώνου, μπορούν να γίνουν μέσω της συσκευής, ή μόνο μέσω του kies?

3) καθώς και αν τελικά αξίζει, να το αγοράσει κανείς, γιατί παρατηρώ πως πολλοί αναφέρεται για διάφορα προβλήματα, που έχετε. Συγγνώμη παιδιά αν ρωτώ πράγματα που έχουν ερωτηθεί ξανά, αλλά η βοήθεια σας θα ναι πραγματικά πολύτιμη!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Είμαι καινούργιος στο φόρουμ και παρακολουθώ εδώ καιρό τις συζητήσεις για το galaxy s. Είμαι στη σκέψη να αγοράσω το κινητό, αλλά υπάρχουν κάποια πράγματα που με ταλανίζουν... Δεν έχω καταλάβει ακόμη:

1) αν τα προβλήματα που έχουν αναφερθεί για το gps έχουν λυθεί με τις διάφορες αναβαθμίσεις, που έχουν κυκλοφορήσει από τη Samsung.. Αναφέρομαι στις επίσημες αναβαθμίσεις, γιατί είμαι λίγο άσχετος, οπότε φοβάμαι να βάλω κάποια άλλη και δημιουργήσω πρόβλημα στη συσκευή

2) αν οι αναβαθμίσεις του τηλεφώνου, μπορούν να γίνουν μέσω της συσκευής, ή μόνο μέσω του kies?

3) καθώς και αν τελικά αξίζει, να το αγοράσει κανείς, γιατί παρατηρώ πως πολλοί αναφέρεται για διάφορα προβλήματα, που έχετε. Συγγνώμη παιδιά αν ρωτώ πράγματα που έχουν ερωτηθεί ξανά, αλλά η βοήθεια σας θα ναι πραγματικά πολύτιμη!!!

 

Kαλώς ήρθες :) Θα πρόσπαθήσω να απαντήσω συνοπτικά:

1) Ναι κατά τη γνώμη μου το gps δεν έχει κανένα πρόβλημα πια. Δηλαδή δεν έχει να ζηλέψει κάτι από τα προηγούμενά μου gps σε νοκια κινητά. Φαντάζομαι θα υπάρχουν και καλύτερα... και του στρατού είναι ακόμα καλύτερα ;)

2) Από τη 2.2.1 βάλανε αυτή τη δυνατότητα, υποθέτω/ελπίζω οι επόμενες θα δωθούν μέσω της συσκευής. Για την ώρα, αν το αγοράσεις, η πρώτη τουλάχιστον αναβάθμιση θα είναι μέσω Kies.

3) Ρωτάς σε λάθος φόρουμ μάλλον :) αλλά κατα τη γνώμη μου ναι αξίζει, είναι το καλύτερο κινητό που είχα. Άλλοι θα διαφωνήσουν φυσικά.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Ειδικά στο copilot, πρέπει να αλλάξεις το user.cfg, για να δείχνει στην εξωτερική κάρτα, δεν είναι το ίδιο εύκολο όπως στο sygic ή το navigon. Γίνεται όμως.

 

Καλημέρα! Σε εμένα πάλι δεν γίνεται αυτό. Ούτε με το Navigon ούτε με το Ndrive :(

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, οσον αφορα το θεμα της μπαταριας, παραθετω κι εγω τα αποτελεσματα της συσκευης μου, μετα απο τις δοκιμες και συμφωνα με τον οδηγο του Stinger - κυβοχια.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3455861#post3455861

 

Ιδου:

<....>

 

Οπως βλεπετε και μονοι σας η μπαταρια κρατησε 3 μερες μετα απο πληρη φορτιση, μεχρι να ξεζουμισει τελειως και θα την παλευε και για καμια ωρα ακομη. Ειναι η πρωτη φορα που βλεπω τετοια καταναλωση στη συσκευη μου. Υπενθυμιζω οτι ακολουθησα μονο τον οδηγο του Stinger και η ρομ μου ειναι η stock JPY χωρις πειραγμενους κερνελ κλπ.

 

Τα παραπανω μετα απο μετρια χρηση που σημαινει πολλα sms, γυρω στη 1μιση ωρα στο τηλεφωνο (αθροιστικα) και σποραδικο browsing μονο με wifi (oχι mobile internet) κοντα στις 3 ωρες (μεσο ορο βαζω μια ωρα τη μερα - δυστυχως δεν το μετρησα ακριβως). Φυσικα δεν λεω οτι αυτη ειναι η στανταρ καταναλωση μετα τον οδηγο - εξαλλου ο καθενας μας κανει διαφορετικη χρηση κι εγω ετυχε αυτες τις μερες να μην κανω σκληρη χρηση της συσκευης. Μπορει αυριο να κολλησει η κοπελα μου με τα "θυμωμενα πτηνα" και να εξαφανισει τη μπαταρια σε ενα απογευμα. Ειναι απλα ενα παραδειγμα οτι το κινητο μπορει να φτασει και μεχρι εκει. Φυσικα οποιος για οποιονδηποτε λογο αναγκαζεται να το λιωνει ισως αναγκαζεται να φορτιζει καθε βραδυ, τα εχουμε πει αυτα, δυστυχως ειναι smartphone:)

 

Αμήν... αυτό που κάνουν οι περισσότεροι είναι να διαβάζουν στα γρήγορα τον οδηγό να πηδάν τα βήματα που δεν τους κάθονται καλά και λένε καλά μωρέ σιγά το κέρδος... Τέσπα ακόμα και ένα άτομο που επωφελήθηκε (που είναι και άλλοι ξέρουν αυτοί :)) Άξιζε τον κόπο μου!

 

Φυσικά εγώ θα μείνω στα κόκκινα γραματάκια: ο καθένας μας κάνει διαφορετική χρήση δεν σημαίνει πως όποιος ακολουθήσει τον οδηγό θα του πάει 3ις μέρες! Σίγουρα όμως αναλογικά με τη χρήση του θα κερδίσει από 20 έως 30-40%.

Edited by Tyxerakias
Aφαίρεση εικόνων παράθεσης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...