Jump to content

Xperia X10 mini / mini pro : Iridium ROM


DaRk_dOg
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σχετικά με τις ταπετσαρίες έχω ένα θεματάκι...

Δεν μπορώ να βάλω καμία απο αυτές που έχω αποθηκευμένες...

Μόνο απο την συλογή ταπετσαριών και μέσω προγραμμάτων για backround απο το market...

Αν βρώ το φάκελο της συλογής ταπετσαριών και προσθέσω εκεί τα wallpaper

θα κάνω δουλειά?:confused:

X10 mini

Xperia ARC

Galaxy Nexus

Νexus 4

Note 3

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 226
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν υπάρχει κανένα special script. Απλά αφαιρείς/προσθέτεις πράγματα κατά το cooking της rom.

 

Ειδικά για το timescape είναι 5 αρχεία:

 

SnsContactImageCacheProvider.apk

TimescapePluginManager.apk

TimeScapeProvider.apk

Timescape-smallui.apk

uWlopProvider.apk

 

(όπως βλέπεις η μαμά SE φόρτωσε με μπόλικη σαβούρα την 2.1... :mad: )

 

Αν το θέλεις ξανά πίσω τότε απλά τα βάζεις στο /system/app και τους δίνεις με root explorer permission 644 (ή απλά δες τι permission έχουν και όλες οι υπόλοιπες εφαρμογές στο /system/app)

 

Ok! @Dark σε ευχαριστώ !

Edited by StanleyCom
SE X10 mini: Iridium Rom
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τις ταπετσαρίες έχω ένα θεματάκι...

Δεν μπορώ να βάλω καμία απο αυτές που έχω αποθηκευμένες...

Μόνο απο την συλογή ταπετσαριών και μέσω προγραμμάτων για backround απο το market...

Αν βρώ το φάκελο της συλογής ταπετσαριών και προσθέσω εκεί τα wallpaper

θα κάνω δουλειά?:confused:

 

Καλημέρα! Αποκλείεται να μην μπορείς!

 

Δοκίμασε αυτό:

 

Πατάς παρατεταμένα επάνω στην κεντρική οθόνη, επιλέγεις "ταπετσαρίες"-"εικόνες"-"άλμπουμ", επιλέγεις την ταπετσαρία που θέλεις, την μαρκάρεις, την αποθηκεύεις και έτοιμος!

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αδημονώ για την έκδοση της Iridium Rom για το X10 mini pro! :)

Νέα αγάπη (Android OS): OnePlus Nord 12GB/256GB :luck:

Παλιές αγάπες (Android OS): OnePlus 6T 8GB/128GB, OnePlus 5T 6GB/64GB, Vernee MIX 2 6GB/64GB, Doogee MIX 6GB/64GB, Asus Zenfone 2 4GB/64GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Αποκλείεται να μην μπορείς!

 

Δοκίμασε αυτό:

 

Πατάς παρατεταμένα επάνω στην κεντρική οθόνη, επιλέγεις "ταπετσαρίες"-"εικόνες"-"άλμπουμ", επιλέγεις την ταπετσαρία που θέλεις, την μαρκάρεις, την αποθηκεύεις και έτοιμος!

Έτσι ακριβώς το κάνω και αφού πατήσω save μου μαυρίζει η οθόνη και δεν κάνει τίποτα...

X10 mini

Xperia ARC

Galaxy Nexus

Νexus 4

Note 3

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια ρε παιδια το xrecovery που το βρισκουμε ....κ πως το κανουμε εγκατασταση ?

 

Κανε επανεκκίνηση την συσκευή σου και μόλις δεις το sony ericsson με άσπρα γράμματα πατά πολλές φορές το πληκτρο "πίσω" και θα το βρεις :)

Edited by mobile_hacker
Το τίμημα αυτών που κατέχουν την γνώση, είναι να ζουν έκπτωτοι.....
Link to comment
Share on other sites

Κανε επανεκκίνηση την συσκευή σου και μόλις δεις το sony ericsson με άσπρα γράμματα πατά πολλές φορές το πληκτρο "πίσω" και θα το βρεις :)

 

μάλλον πρέπει να το εγκαταστήσει πρώτα...

http://www.mediafire.com/?lz6gwgohuakvbfo

Edited by geoxraslap

X10 mini

Xperia ARC

Galaxy Nexus

Νexus 4

Note 3

Link to comment
Share on other sites

φιλε dark dog φαινεται πολυ σπουδαια δουλει... αυτο που θα ηθελα να ρωτησω αν καποιες εφαρμογες οπως το timescape αν το χρειαζομαστε μπορουμε με καποιο τροπο να το εγκαταστησουμε? και αν θελουμε να βαλουμε καποιο αλλο θεμα ειναι εξισου εφυκτο?

τελος αν σου ειναι ευκολο γραψε ενα οδηγο για zippalign διοτι δν ειμαι καλος στα αγγλικα και δεν καταλαβω ακριβως πως να το κανω

ευχαριστω

 

τωρα διβασα για το timescape οτι ιδη απντηθηκε sorry

Edited by mitsos16x
Link to comment
Share on other sites

φιλε dark dog φαινεται πολυ σπουδαια δουλει... αυτο που θα ηθελα να ρωτησω αν καποιες εφαρμογες οπως το timescape αν το χρειαζομαστε μπορουμε με καποιο τροπο να το εγκαταστησουμε? και αν θελουμε να βαλουμε καποιο αλλο θεμα ειναι εξισου εφυκτο?

τελος αν σου ειναι ευκολο γραψε ενα οδηγο για zippalign διοτι δν ειμαι καλος στα αγγλικα και δεν καταλαβω ακριβως πως να το κανω

ευχαριστω

 

τωρα διβασα για το timescape οτι ιδη απντηθηκε sorry

 

Αν έχεις την Iridium rom, οι εφαρμογές της είναι ήδη zipaligned και compression-optimized.

 

Θέμα μπορείς να χρησιμοποιήσεις οποιοδήποτε 2.0.Α.0.504.

 

Απλά να ξέρεις πως ακόμα και μετά την εγκατάσταση του θα καταλήξεις με μπόλικο μωβ...

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ευχριστω για την απντηση, οσο αφορα το zippalign ειναι για να το εφαρμοσω χωρις το rom σου

 

Θα σου προτείνω κάτι γρήγορο:

 

Τσέκαρε αυτή την εφαρμογή.

 

Έχει επιλογή για zipalign. :D

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

@Dark Δεν πιστεύεις πως είναι καλύτερο αντί να κάνουν ext3 partition να έχεις ένα img αρχείο στην sd και να τρέχει από εκεί το app2sd?
Το τίμημα αυτών που κατέχουν την γνώση, είναι να ζουν έκπτωτοι.....
Link to comment
Share on other sites

@Dark Δεν πιστεύεις πως είναι καλύτερο αντί να κάνουν ext3 partition να έχεις ένα img αρχείο στην sd και να τρέχει από εκεί το app2sd?

 

Καλημέρα mobile_hacker.

 

Χμ, δεν το έχω δοκιμάσει για να είμαι ειλικρινής. Αλλά σε τι filesystem? yaffs?

 

Και αν ναι θα είναι γρήγορο? (δεν το βλέπω)

 

Καλή λύση για γρήγορο app2sd και data2ext ήταν το script του darktremor από xda αλλά περιλαμβάνει loopfile και πάει πολύ πέρα από τις γνώσεις μου, η μεταφορά του.

 

ΥΓ: Επίσης τώρα με ext3 μπορείς να συνδέσεις άφοβα σε usb storage mode μιας και κάνει mount μόνο το fat32 partition στο pc. Αν έχεις δοκιμάσει κάτι και πιστεύεις οτι μπορεί να δουλέψει μέσα να το δοκιμάσουμε. (Δεν έχω πολύ καλές γνώσεις χρήσης unix εντολών, πληροφοριακά)

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα mobile_hacker.

 

Χμ, δεν το έχω δοκιμάσει για να είμαι ειλικρινής. Αλλά σε τι filesystem? yaffs?

 

Και αν ναι θα είναι γρήγορο? (δεν το βλέπω)

 

Καλή λύση για γρήγορο app2sd και data2ext ήταν το script του darktremor από xda αλλά περιλαμβάνει loopfile και πάει πολύ πέρα από τις γνώσεις μου, η μεταφορά του.

 

ΥΓ: Επίσης τώρα με ext3 μπορείς να συνδέσεις άφοβα σε usb storage mode μιας και κάνει mount μόνο το fat32 partition στο pc. Αν έχεις δοκιμάσει κάτι και πιστεύεις οτι μπορεί να δουλέψει μέσα να το δοκιμάσουμε. (Δεν έχω πολύ καλές γνώσεις χρήσης unix εντολών, πληροφοριακά)

 

Καλημέρα και σε σένα...

Λοιπόν filesystem επιλέγουμε ότι θέλουμε, δεν υπάρχει κάποιος περιορισμός από όσο ξέρω (Εννοείτε πως πρέπει να υποστηρίζετε από το android). Επίσης και αυτό δουλεύει με loop (κατάφερα να βάλω το debian και από εκεί πήρα την ιδέα). Για το mount ομολογώ πως δεν το σκέφτηκα, αν μπορείς δώσε μου το link για την μέθοδο του darktremor. Μπορεί να έχει κάποια καλή ιδέα :)

Το τίμημα αυτών που κατέχουν την γνώση, είναι να ζουν έκπτωτοι.....
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και σε σένα...

Λοιπόν filesystem επιλέγουμε ότι θέλουμε, δεν υπάρχει κάποιος περιορισμός από όσο ξέρω (Εννοείτε πως πρέπει να υποστηρίζετε από το android). Επίσης και αυτό δουλεύει με loop (κατάφερα να βάλω το debian και από εκεί πήρα την ιδέα). Για το mount ομολογώ πως δεν το σκέφτηκα, αν μπορείς δώσε μου το link για την μέθοδο του darktremor. Μπορεί να έχει κάποια καλή ιδέα :)

 

Δες λίγο εδώ

 

Είναι συνολικά όλο το script μαζί με το script εγκατάστασης. Ψιλοχάθηκα όταν το είδα.

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια βοηθεια: καποιες ρομ θελουν περασμα στην καρτα μνημης αλλα οχι χυμα, στο φακελο χ.ρ μπακαπ, εγω δεν εχω τετοιο φακελο στην κ.μ αλλαζω οσες ρομ ειναι σε ζιπ .καμια λυση;
«Κρύπτειν αμαθίην κρέσσον ή ες το μέσον φέρειν»
Link to comment
Share on other sites

Δες λίγο εδώ

 

Είναι συνολικά όλο το script μαζί με το script εγκατάστασης. Ψιλοχάθηκα όταν το είδα.

 

Χμμ από ότι είδα τρέχει μόνο σε 2.2, δεν είναι συμβατό με εμάς... Θα τσεκάρω το αν crashαρει όταν το συνδέεται με το pc και θα σου πω. Απλώς θα ήταν πολύ καλό για μια ρομ ο χρήστης να μην χρειάζεται να μπαίνει σε διαδικασία formating για να την εγκαταστήσει. Λοιπόν το τσεκάρω και βλέπουμε...

 

 

Edit: Το debian crashare τελικά. Κρίμα γμτ...

Edited by mobile_hacker
Το τίμημα αυτών που κατέχουν την γνώση, είναι να ζουν έκπτωτοι.....
Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω ότι έγιναν μερικές αλλαγές και προσθήκες (μιας και ο DaRk_dOg δεν έχει τη δυνατότητα) στο πρώτο post οπότε ρίξτε του μια ματιά προτού κάνετε την οποιαδήποτε ερώτηση. :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ...

 

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟ..TO IRIDIUM ROM..???? ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΜΟΥ...???

KAΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΣΤΟ ΤΗΛ.ΜΟΥ...????

 

Αγαπητo μελος-χρηστη αν εχεις φτασει να διαβαζεις το -post- αυτο και σε βασανιζουν ακομα αυτες οι ερωτησεις...

Πρεπει να συντρεχει εστω ενας,απο τους κατωθι λογους...

 

1)Δεν σου εχει μιλησει κανεις για αυτο...

2)Δεν εχεις χρονο να διαβασεις τις σελιδες των -thread-...(γιατι ειναι πολλες,,και τα εχεις χασει..η γιατι βαριεσαι..[τεμπελακο..!!])

3)Δεν καταλαβαινεις και εσυ πολλες απο τις ορολογιες που χρησιμοποιουν τα αξιοτημα μελη..

4)θελεις να μαθεις πως μπορεις να αξιοποιησεις την συσκευη σου στο επακρο....

5)Αναζητας πληροφοριες....

6)Περνας τον χρονο σου...serfarontas...

7)Κατα λαθος βρεθηκες εδω.....(πατησες λαθος επιλογη μετα απο -google search)...

8)Ξερεις καλα που βρεθηκες και κανεις σαν τρελος για να μαθεις πως θα την εγκαταστησεις.[!!IRIDIUM!!]

9)Πας γυρευοντας...και να που εφτασες απο τυχη στον προορισμο σου...!!!

10)θα θελεις συντομα να γινεις η εχεις γινει ιδιοκτητης μιας συσκευης -Χperia mini/pro-.

 

Προσπαθωντας πολυ συνοπτικα να σε πληροφορησω,διαβασε τα παρακατω...

 

 

Η-iridium rom-ειναι αλλο ενα λογισμικο για την συσκευη σου,,οπως ολα τα υπολοιπα μεχρι τωρα firmware=λογισμικα=πλατφορμες που

εχουν αναφερθει μεσα στα διαφορα -thread- απο αξιοτιμα μελη.

(π.χ 2.0.2.Α.0.24/2.0.A.0.504/2.0.Α.304 απο διαφορα μερη προελευσης U.K-SINGAPORE-NORDIC-GREECE..παντα βαση προμηθειας Up Date απο την <μαμα-εταιρια> SonyEricsson κτλ.)

 

Το αν την χρειαζεσαι για την συσκευη σου,ειναι καθαρα προσωπικη εκτιμηση του καθενος απο εμας που την εχουμε δοκιμασει..

Αλλα επειδη μπορει,,να μην εχεις την δυνατοτητα να προβεις σε αυτην την εκτιμηση-συμπερασμα,,για να σε βοηθησω,,θα σου εκφρασω

την καθαρα προσωπικη μου αποψη,πολυ συνοπτικα αλλα και πολυ μπακαλιστικα μετα απο 8-ημερη χρηση της iridium rom =πλατφορμας....

Επισης θελω να ξερεις πως και οι διαφορες της -IRIDIUM ROM- με τις υπολοιπες -rom- εξαρταται και αυτη με την σειρα της,απο τις αναγκες και την οπτικη γωνια θεασης-συνγκρισης-εκτιμησης του καθε χρηστη.

 

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΕΡΑΣΤΙEΣ..!!=ΤΑΧΥΤΑΤΗ-ΠΑΝΑΛΑΦΡΗ-ΣΤΑΘΕΡΗ-ΠΡΑΚΤΙΚΗ + και απαλαγμενη απο πολυ σαβουρα + μοναδικη αισθηση χρωματων και χρησιμων λειτουργιων..+ AMAZING...WELCOME-SCREEN.....!!!!!!! + η εξοικονόμηση κόστους στα μηνύματα + reboot choice+++++++++++++++++++++++!!!!).

 

Bασισμενη οπως εχει προαναφερει και ενας απο τους δημιουργους,κυριος !!!!DaRk_dOg!!! πανω στην 2.0.2.Α.0.24 εκδοση.

 

Εχει ολα οσα θα ηθελες να εχει η συσκευη σου...(με ελαχιστο κοπο εγκαταστασης...)

 

ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ.....!!!!! Η ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙΣ....!!!! Η ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ...!!!

ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ............!!!!!!!!!!!!!!

 

Ακολουθησε τα βηματα του συνθετη-δημιουργου και αν οχι με την πρωτη,,με καποια επομενη φορα Θα το καταφερεις,,,,σου ευχομαι ευκολα...

 

Σου παραθετω κατι που Θα το κανει ακομα πιο ευκολο,,,μιας και μπορει,να μην εχεις προλαβει να διαβασεις...-Τι ειναι το -xrecovery-..??? Που το βρισκουν..??? Πως το εγκαθιστουν..???

 

-To (xrecovery) ειναι κατι σαν -Bios=bootscreen=αρχικη οθονη επιλογων κατα την εκκινηση της συσκευης-συστηματος σου,

με διαφορες επιλογες στο -menu- αρχικη οθονης..

θα το βρεις εδω...[ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=878427 ]

και Θα το εγκαταστησεις με αυτον τον τροπο...

 

Δηλαδή:

 

1)Κατεβάζετε το αρχείο και το αποσυμπιέζετε..

2)Αντιγραφεις τα 3 αρχεία που έχει(busybox,chargemon,xrecovery.tar) μέσα στην -SD-καρτα της συσκευης σου( Βαλτα ντεε..!!! σε ενα φακελο..)

3)και μετά πας με τον -Root explorer- (ανοιγωντας τον)στην καρτα -SD- σου,και αφου τα κάνεις αντιγραφή τα επικολλας στη Θεση [ /system/bin ].

5)Μετά κάνετε επανεκκίνηση και όταν θα ξεκινήσει το τηλέφωνο, πριν/κατά/μετά την εμφάνιση του λευκού "Sony Ericsson", πατήστε όλη την

ώρα το πληκτρο -BACK- (κατω δεξια στη συσκευη σου),,(ΟΧΙ συνεχόμενα κρατημενα !!!) αλλα επαναλαμβανομενα. Θα πρέπει να εμφανιστεί το -menu- αρχικων επιλογων του -XRECOVERY-.

 

6)ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ,,,,ΒΟΥΡΡΡ...!!! ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ TOY -thread- ΝΑ ΣΥΝΕΧIΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΥΝΘΕΤΗ DARKAROYYY.....!!!!!!

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OPMATEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Credits to zdzihu (ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟΝ ΣΥΝΘΕΤΗ !!Dark_dOg!! και το σεβαστο μελος -Kallas- που υπεκλεψα τα γραφομενα τους για την εκγατασταση & εκκινηση)

 

1)Υ.Γ.(ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ-ΤΕΣ, ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟ ΠΕΡΑΣ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ-ΟΔΗΓΟΥ....ΑΝΑΦΩΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ...(:blink:???:blink:)

---ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΤΟ -TIMESCAPE- MOY.....?????? (+) ---MA ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟ -PLAY NOW THΣ SONYERICSSON.....κτλ.--

EEEEEEE....!!!! TOTE KATΣΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ -THREAD ΤΟΥ Sony Ericsson Android OS - ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΝΗΚΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ...

(δλδ)...-ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΧΑΝΕΙΣ...!!!!!!! (+) <<-ΤΑ ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΣΥΜΦΕΡΕΙ->>Βρεεεεε....!!!! :!:)

 

Μπορεις φυσικα να θεσεις τις ερωτησεις που θα σου δημιουργηθουν,,εδω στο -thread- και καποιο απο τα μελη θα σου απαντησει..

 

(Με πολυ σεβασμο.!! πολυ χιουμορ..!! και προσπαθεια για πληροφορηση προς ολα τα αξιοτημα μελη-χρηστες...)

 

Μην ξεχασετε να ευχαριστησετε τον συνθετη για την απιστευτη δημιουργια-προσφορα του προς ολους μας και τους συνωμοτες των -xda-!!!!!!

 

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κυριο DaRk_dOg & his -xda- company-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

DARKARE ....!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...(θα παρακαλεσω τους κυριους -moderatos- να μην θεωρηθω -off topic- υπαρχει και πληροφορηση + χιουμορ στο post...ευχαριστω!!!)

 

 

ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ + ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΝΑ ΕΠΙΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗ

+ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΛΑΘΟΣ........(οχι σκοπιμως-ελλειψη γνωσης,κυριως...) ΣΑΝ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ.....[ Keep Reading ]

 

2) Y.Γ.(Θα παρακαλεσω να μην εκφρασει κανενας ευχαριστιες προς το προσωπο μου,,γιατι η προσφορα μου ειναι --ενας κοκος αμου εν τη ερημο-- μπροστα στην δημιουργια...!!!!!

 

Του συνθετη !!! DaRk_dOg & his -xda- company....!!!!

 

θα θεωρηθει ντροπη και ελλειψη σεβασμου..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ..!!! ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ -POST-.)

Edited by gorgiosalon
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

υπάρχει περίπτωση να βγει κάποια light version χωρίς apps2sd και τέτοια πράγματα του διαβόλου, για εμάς τους συντηρητικούρες???

 

Δεν είμαι advanced χρήστης και θα ήμουν μια χαρά με ότι έχω ήδη (απλό rout και καθάρισμα των εφαρμογών που δεν θέλω), αλλά μου εχει σπάσει τα νεύρα το θέμα με τα contacts μου (που αν βγάλεις το vodafone360 απλά δεν παίζει η μαμά εφαρμογή, οπότε ή το αφήνεις να σε ζαλίζει ή το τρως και δουλεύεις με roadsync και exchange)....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...