Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον sadiagraxa

 

Δηλαδη κι εγω που εχω Συμβολαιο και οχι καρτα, θα πρεπει να κανω αιτηση για GPRS ε; Μονο ετσι δουλευει;

 

Kαι να πληρώνεις και επιπλέον πάγιο, εκτός αν έχεις Voda! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον tonisgr

 

Ekana idi kai ego ena arxeiaki Upload.Sinexise etsi file me kala prog gia 3650.

BYE

 

 

Ευχαριστώ φίλε για την βοήθεια σου!Θα προσπαθήσω να έχει το group όσο πιο λειτουργικά και cracked προγράμματα γίνετε για το κινητό μας!Ανεβάζω επίσης midi αρχεία,wallpapers και προγράμματα που τρέχουν στο pc για το κινητό!Ελπίζω να μας βοηθήσει όλους!

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη για την διακοπη, ηθελα να ρωτησω πως μπορω να κατεβασω

εφαρμογες απο τα διαφορα yahoo groups :blink: ?

Γινομαι μελος κανονικα, αλλα δεν μπορω ουτε να δω αλλα ουτε και να κατεβασω εφαρμογες (Αφου δεν μπορω καν να τις δω :D ). :wacko:

Καποια ιδεα η συμβουλη??? :o

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω ξαναπεί, φθηνότερο από όλα τα προγράμματα αποστολής SMS που έχω βρει είναι το MobiSMS με κόστος €0.05 + το κόστος 1 kb GPRS. Ειδικά για εξωτερικό όπου η χρέωση των SMS είναι διπλάσια, συμφέρει πολύ!

 

houla, όταν γίνεις μέλος πήγαινε στο file section (από το μενού αριστερά σου) του κάθε group και θα δεις τα αρχεία! :)

 

 

Νέο freeware DivX/MPEG/etc player για Series60!!! : CrystalPlayer! :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

bbbb και johner thanks για την ανταποκριση...

Αποκλειεται να βαλω GPRS ! με τοσο παγιο που εχει... Αντε γεια :mad:

Link to comment
Share on other sites

Το Αgile Lie Detector εδώ αλλά όχι σπασμένο. Ούτε καν δυνατότητα να το δοκιμάσεις δεν έχει. Ζητάει αμέσως κωδικό. Εχει και μικρό μέγεθος. 44Κ

 

Τι θα γίνει φίλοι moderators (ειδικά φίλε Global) με το forum for 6600? Εντάξει. Δεν θυμάσαι και πέρυσι τι γινόταν με το 7650? Ε, θα περάσει και το πολύ μπλα μπλα μόλις βγεί τι τηλέφωνο. Ο "παλιός" nokia_fun. Αντε γιατί αν δεν έχουμε "τροφή" να φάμε θα μας περάσει η όρεξη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον n7650_fun

 

Το Αgile Lie Detector εδώ αλλά όχι σπασμένο. Ούτε καν δυνατότητα να το δοκιμάσεις δεν έχει. Ζητάει αμέσως κωδικό. Εχει και μικρό μέγεθος. 44Κ

 

Τι θα γίνει φίλοι moderators (ειδικά φίλε Global) με το forum for 6600? Εντάξει. Δεν θυμάσαι και πέρυσι τι γινόταν με το 7650? Ε, θα περάσει και το πολύ μπλα μπλα μόλις βγεί τι τηλέφωνο. Ο "παλιός" nokia_fun. Αντε γιατί αν δεν έχουμε "τροφή" να φάμε θα μας περάσει η όρεξη.

 

kai poy tha to brpyme tora foul h trial :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον houla

 

Συγνωμη για την διακοπη, ηθελα να ρωτησω πως μπορω να κατεβασω

εφαρμογες απο τα διαφορα yahoo groups :blink: ?

Γινομαι μελος κανονικα, αλλα δεν μπορω ουτε να δω αλλα ουτε και να κατεβασω εφαρμογες (Αφου δεν μπορω καν να τις δω :D ). :wacko:

Καποια ιδεα η συμβουλη??? :o

 

Σε κάποια groups περιμένεις λίγο για ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός σου!

Σου στέλνουν e-mail! :)

Link to comment
Share on other sites

πάντως για αποστολή τσάμπα εσεμες υπάρχει και το JSave SMS το οποίο χρησιμοποιεί μόνο 1kb στην αποστολή. Το site είναι ΕΔΩ. Είναι πολύ ενδιαφέρον προγραμματάκι java. Το χρησιμοποιώ καιρό τώρα και είμαι πολυ ευχαριστημένος! Υπάρχει και ειδικό thread για το σχολιασμό του ΕΔΩ . :o
http://photos1.blogger.com/hello/116/7828/320/ipod_htf.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον n7650_fun

 

Το Αgile Lie Detector εδώ αλλά όχι σπασμένο. Ούτε καν δυνατότητα να το δοκιμάσεις δεν έχει. Ζητάει αμέσως κωδικό. Εχει και μικρό μέγεθος. 44Κ

 

Τι θα γίνει φίλοι moderators (ειδικά φίλε Global) με το forum for 6600? Εντάξει. Δεν θυμάσαι και πέρυσι τι γινόταν με το 7650? Ε, θα περάσει και το πολύ μπλα μπλα μόλις βγεί τι τηλέφωνο. Ο "παλιός" nokia_fun. Αντε γιατί αν δεν έχουμε "τροφή" να φάμε θα μας περάσει η όρεξη.

 

 

Κατι, κάπου κοίταγα και μόλις το διαπίστωσα. Ευχαριστούμε τον Blue (κάποιος "γνωστός" moderator πρέπει να είναι, να χαίρεται το χρώμα των ματιών του) για το προαναφερθέν link.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον n7650_fun

 

Κατι, κάπου κοίταγα και μόλις το διαπίστωσα. Ευχαριστούμε τον Blue (κάποιος "γνωστός" moderator πρέπει να είναι, να χαίρεται το χρώμα των ματιών του) για το προαναφερθέν link.

 

Μπλέ δεν ξέρω αν είναι, αλλά "ηλεκτρικά" είναι σίγουρα! :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον RODAKINO

 

paidia mhpws gnwrizete kapoia sites me syllogh apo spasmenes efarmoges?

 

Αν πας στα yahoo groups και πατήσεις 7650 ή 3650 θα βρείς πολλά groups με full προγράμματα! ;)

Link to comment
Share on other sites

http://www.7650forever.com

Κανένα άλλο καλό site με full προγράμματα ξέρετε??Δεν θέλω yahoo groups και τέτοια γιάτι δεν είμαι μέλος.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Arg8gr

 

http://www.7650forever.com

Κανένα άλλο καλό site με full προγράμματα ξέρετε??Δεν θέλω yahoo groups και τέτοια γιάτι δεν είμαι μέλος.

 

 

Μερικες ειναι Αυτη , Αυτη , Αυτη (αν και δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι full !!! )

 

Γιατι ομως δεν γινεσε μελος των yahoo groups; Χανεις πολλα καλα προγραμματα και συνηθως τα groups φερνουν πρωτα τα πιο καινουρια προγραμματα cracked !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον maevius

 

πάντως για αποστολή τσάμπα εσεμες υπάρχει και το JSave SMS το οποίο χρησιμοποιεί μόνο 1kb στην αποστολή. Το site είναι ΕΔΩ. Είναι πολύ ενδιαφέρον προγραμματάκι java. Το χρησιμοποιώ καιρό τώρα και είμαι πολυ ευχαριστημένος! Υπάρχει και ειδικό thread για το σχολιασμό του ΕΔΩ . :o

 

Μου εξηγείς πως στέλνει.Γιατί προσπαθούσα το απόγευμα και δεν μπορούσα να στείλω.Έλεγε sending sms και έμενα εκεί και δεν ερχότανε ποτέ.Έχεις καταφέρει να στείλεις ποτέ sms από αυτό το πρόγραμμα???

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Arg8gr

 

Για πες κανένα καλό yahoo group.Πάει να γίνω μέλος.Με έπεισες.

 

 

Αν πας σε Αυτη τη σελιδα και κανεις search με keyword το 3650 η 7650 θα βρεις απειρα yahoo groups με εφαρμογες και παιχνιδια !

 

Η αληθεια ειναι οτι επικρατει λιγο χαος αλλα εγω προσωπικα μπαινω σε οσα εχουν περισσοτερα members γιατι συνηθως εκει παιζουν και τα πιο καινουρια ! Μερικα μελη του myPhone εχουν κι αυτοι δικα τους αξιολογα groups...

 

Ριξε ενα ψαξιμο με την ησυχια σου και δεν θα το μετανιωσεις... ;)

Link to comment
Share on other sites

sadiagraxa ξέρεις να χρησιμοποιείς το wireless irc?Δεν μπορω να μπω.Μου βγάζει συνέχεια Disconnected (Failed -18) ή Disconnected (Failed -21).Ξέρεις τίποτα απο αυτό.Το Agile Lie Ditector βρέθηκε σε full version??
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Arg8gr

 

sadiagraxa ξέρεις να χρησιμοποιείς το wireless irc?Δεν μπορω να μπω.Μου βγάζει συνέχεια Disconnected (Failed -18) ή Disconnected (Failed -21).Ξέρεις τίποτα απο αυτό.Το Agile Lie Ditector βρέθηκε σε full version??

 

 

Ουτε καν το εχω εγκαταστησει στο κινητο μου !!! :o

Χρειαζεται νομιζω GPRS κι εγω δεν το εχω ενεργοποιησει (κι ουτε προκειται απ'οτι φαινεται :mad: γ@μω τα παγια τους :mad: )

Link to comment
Share on other sites

paidia kserei kaneis kanena programma pou mporei na anevasei tin entasi ixou sto 3650 pio pano apo oti dinei to idio to kinito?Giati fantazomai oti oi perissoteroi diapistosate oti o ixos tou den akougete me tipota se thorivodi perivalon akoma kai an einai sto full entasi.

akousa gia to ringtone studio.to exei kaneis?

Fasten Your Seatbelt Dorothy Because Cansas is going Bye Bye
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Arg8gr

 

Μου εξηγείς πως στέλνει.Γιατί προσπαθούσα το απόγευμα και δεν μπορούσα να στείλω.Έλεγε sending sms και έμενα εκεί και δεν ερχότανε ποτέ.Έχεις καταφέρει να στείλεις ποτέ sms από αυτό το πρόγραμμα???

 

σορρυ ξέχασα να γράψω πως για να σταλεί το μήνυμα πρέπει ο αριθμός να είναι ως εξής: +3069........ και επίσης το μήνυμα να αποτελείται μόνο απο αγγλικούς χαρακτήρες! :o επίσης ένα κόλπο για να μην ξαναπληκτρολογείς μήνυμα το οποίο δεν εστάλει (συμβαίνει καμιά φορά) κάνεις το κείμενο σου copy και είσαι καλυμένος ;)

αν έχεις να κάνεις καμία παρατήρηση ή να προτείνεις κάτι γράψε στο thread που προανέφερα :)

http://photos1.blogger.com/hello/116/7828/320/ipod_htf.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...