Jump to content

LG Optimus 2X (P990)


sakiss
 Κοινοποίηση

Στο πόσο την έχετε την φωτεινότητα στο Optimus 2X σας;  

9 members have voted

  1. 1. Στο πόσο την έχετε την φωτεινότητα στο Optimus 2X σας;

    • Στην αυτόματη φωτεινότητα
      5
    • Στην εργοστασιακή
      1
    • Στο 50%
      1
    • Στο 100%
      0
    • Άλλο (πείτε με post)
      2


Recommended Posts

Η LG αρχίζει και παίρνει πολύ τα πάνω της.. http://www.gsmarena.com/lg_b_is_a_maybeofficial_droid_with_a_retinabeating_display-news-2152.php ...Οθόνη IPS καλύτερη -όπως λένε- απο Retina και sAMOLED.. :eek:

 

απο οθονες καλα παμε, να δω ποτε θ ασχολειθουν κ με το πισω μερος της καθε συσκευης που εχει τη ρημαδα την καμερα:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε ενα σουηδικο estore η τιμη του converted σε $ ειναι 731$.Ακριβουτσικο αν και αναμενομενο.

 

Δειτε και ενα εντυπωσιακο βιντεακι.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σε ενα σουηδικο estore η τιμη του converted σε $ ειναι 731$.Ακριβουτσικο αν και αναμενομενο.

 

Ε λογικό είναι μιας και κυκλοφορούν ελάχιστες παγκοσμίως συσκευές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι μου φαινεται πολυ καλη η τιμη του,για τα spects αυτα

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εμενα παλι μου φαινεται πολυ καλη η τιμη του,για τα spects αυτα

 

Για τελική τιμή με τίποτα. Για παράδειγμα, το Desire HD έχει (έστω και λίγο) καλύτερα specs από το HD2 αλλά πολύ καλύτερη τιμή πρώτης παρουσίασης. Εξάλλου πολύ σύντομα θα δούμε από όλες τις εταιρίες παρόμοιες συσκευές και εκεί θα αρχίσει ο ανταγωνισμός.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω φιλε γιαννη αλλα βλεποντας το nexus να παιζει στα 650€ ευρωπη μου φαινεται μια χαρα για το x2.

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δεν ξερω φιλε γιαννη αλλα βλεποντας το nexus να παιζει στα 650€ ευρωπη μου φαινεται μια χαρα για το x2.

 

Και το πρώτο nexus ήταν ακριβότερο από το Desire όταν πρωτοβγήκαν, δεν λέει κάτι αυτό μιας και ακόμα δεν έχει κυκλοφορήσει ευρέως ούτως ή άλλως.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια σε ολους και καλες γιορτες με υγεια!!

 

και εκει που λετε που ημουν ετοιμος για Desire HD ,τι κεραμιδες ειναι αυτες που μου πεταει η LG??

γιατι μου το κανει αυτο και μου εχει βαλει φωτιες??και οχι μονο καθως περιμενω να δω και την νεα επιλογη που θα εχουμε το LG B!!!!!

 

παντως να πω πως εχω εδω και 3 χρονια ακομη το LG Renoir που ειχα παρει και ακομη σκλυλι το ατιμο!!!οποτε ηδη οι εντυπωσεις που μου εχουν αφησει αυτα τα τηλεφωνα βαζουν παρακαταθηκη για το μελλον!!:happy:

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
και οχι μονο καθως περιμενω να δω και την νεα επιλογη που θα εχουμε το LG B!!!!!

 

Για το οποίο δεν ξέρουμε πολλά πράγματα πέραν του ότι πρόκειται για μια android συσκευή λεπτότερη ακόμα και από το iphone 4. Ίδωμεν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

και εδω βρηκα λιγο πιο συμπτυγμενα τα χαρακτηριστικα του!!

 

http://www.gsmarena.com/lg_optimus_2x-3598.php

 

καποιος σε σχολια απο κατω λεει μακρυα απο lg και κατι τετοια!σημασια εχει οτι πρεπει να εχουμε ανοιχτο μυαλο και αναλογως να πραττουμε!

 

τωρα,λεγεται οτι δεν θα υποστηριζει divx ???ισχυει?δεν θα μπορει με καποιο τροπο να υποστηριζει?

το java παιδια(να επισημανω πως δεν ειμαι ιδιαιτερα γνωστης τεχνικων ορων και τεχνολογιων) τι ακριβως κανει και επειδη δεν εχει καποιος στα σχολια του ωρυεται??:lol:

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

επισης λιγο σπαστικο τετοια συσκευη να μην υποστηριζει ραδιοφωνο!!μερικες φορες μου εχει χρειαστει ιδιαιτερα!τελος παντων και παλι δεν ξερω τι ακρη βγαινει διοτι στο ενα site διαβαζεις οτι δεν εχει και σε αλλο οτι εχει!

 

 

Besides hardware, multimedia is the one area where the LG Optimus 2X really shines. It will sport an 8 MP camera with autofocus and LED flash. It can capture images at a maximum resolution of 3264 x 2448 pixels and can capture 1080p videos. It also has a secondary 1.3 MP camera and comes with an HDMI out. It also has an FM radio.

 

http://www.brighthub.com/mobile/lg/articles/99810.aspx

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το expansys το έχει για 21 Φεβρουαρίου στα 600€ μέχρι τότε βέβαια θα έχει ανακοινώσει και η samsung το αντίπαλο δέος.
Link to comment
Share on other sites

Το expansys το έχει για 21 Φεβρουαρίου στα 600€ μέχρι τότε βέβαια θα έχει ανακοινώσει και η samsung το αντίπαλο δέος.
Πλακα πλακα δεν ειναι μεγαλη τιμη για expansys που σημαινει οταν γινει διαθεσιμο στα ελληνικα καταστηματα θα παιζει κοντα στα 500 ευρω.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

καλησπέρα. πολυ γρήγορο κινητο :) αν εχει καλη τιμη κι ερθει τελος φεβρουαριου που εχω επιδοτηση θα το σκεφτω να το παρω :)

Link to comment
Share on other sites

- Πορωση το εργαλειο !!! και οπως δειχνει το βιντεο ,η οθονη του πολυ καλη και απο ταχυτητα αερας ... το πισω μερος μου τα χαλαει λιγο οπως φαινεται στο βιντεο ... σιγουρα στο χερι θα δειχνει διαφορετικα !!

 

- Αν ισχυσει η παρακατω τιμη ... θα γινει μαχη ..

- "LG Optimus 2X Up for Pre-Order in Denmark, €483 Contract-Free, Ships February 25"

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

- Πορωση το εργαλειο !!! και οπως δειχνει το βιντεο ,η οθονη του πολυ καλη και απο ταχυτητα αερας ... το πισω μερος μου τα χαλαει λιγο οπως φαινεται στο βιντεο ... σιγουρα στο χερι θα δειχνει διαφορετικα !!

 

- Αν ισχυσει η παρακατω τιμη ... θα γινει μαχη ..

- "LG Optimus 2X Up for Pre-Order in Denmark, €483 Contract-Free, Ships February 25"

 

Δε νομιζω να ερθει σε αυτη τιμη.Το καλοκαιρακι ισως να το βρισκουμε με αυτα τα χρηματα.

Link to comment
Share on other sites

Προπαραγγελια απο expansys στα 550€

http://www.expansys.com.gr/lg-optimus-2x-eu-207517/

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Προπαραγγελια απο expansys στα 550€

http://www.expansys.com.gr/lg-optimus-2x-eu-207517/

 

Υπάρχει καιρό αυτό. Το θέμα είναι πότε θα γίνει διαθέσιμο για αποστολή και αυτό θα πάρει παραπάνω από μήνα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.amazon.de/LG-OPTIMUS-Dual-Core-Smartphone-Touchscreen/dp/B004IK82L2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1295627994&sr=8-1]500 ευράκια στο amazon[/ame]

Το χτύπησα κι όλας... που λέει ο λόγος!

Ξέρετε αν μπορώ να το αγοράσω από το γερμανικό; Εναλλακτικά.. μπορώ να το αγοράσω από εδώ με αποστολή σε ξάδερφο μου στην γερμανία; Μετά θα μπορέσει να μου το στείλει ή θα έχω πρόβλημα με τελωνεία...;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 2X (P990)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...