Jump to content

Master Chef - Master Chef Junior (Mega)


NetSurfer_g7
 Κοινοποίηση

Ποιος πιστευετε οτι θα ειναι ο νικητης του MasterChef 2019?  

11 members have voted

  1. 1. Ποιος πιστευετε οτι θα ειναι ο νικητης του MasterChef 2019?

    • Χρήστος
      5
    • Μανώλης
      3
    • Ζαχίρ
      1
    • Παντελής
      1
    • Πάνος
      0
    • Σπυριδούλα
      0
    • Ασημίνα
      1
    • Ιωάννα
      0


Recommended Posts

Δεν το περιμενα να φυγει ο Θεοχαρης,τον ειχα για φαβορι ,και δυστυχως εμειναν ολα τα μπαζα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 471
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν το περιμενα να φυγει ο Θεοχαρης,τον ειχα για φαβορι ,και δυστυχως εμειναν ολα τα μπαζα
Ο Θεοχάρης ήταν η ψυχή της παρέας αλλά φαινόταν ότι δεν το είχε πάρει σοβαρά το παιχνίδι.

Ξεχωρίζω Γιώργο Μάρλεν Κώστα Ηλία σταυρος με γυαλιά

Φωτεινή Ηλίανα Μαριάννα δεν ξέρουν να μαγειρεύουν.

Link to comment
Share on other sites

Ο Θεοχάρης ήταν η ψυχή της παρέας αλλά φαινόταν ότι δεν το είχε πάρει σοβαρά το παιχνίδι.

Ξεχωρίζω Γιώργο Μάρλεν Κώστα Ηλία σταυρος με γυαλιά

Φωτεινή Ηλίανα Μαριάννα δεν ξέρουν να μαγειρεύουν.

 

Η Μαρλεν εχει κανει αρκετα λαθη μεχρι στιγμης,καποια απο αυτα σοβαρα(π.χ. καρβουνιασμενο ψωμι),θεωρω οτι δεν εχει αρκετη εμπειρια και μαγειρικη αντιληψη.Θα συμφωνησω ομως οτι ειναι η καλυτερη απο τις γυναικες.Για σημερα πιστευω θα φυγει Μαριαννα ή Μαγδα.

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως ουτε εγω θεωρω οτι υπαρχουν δυνατες μαγειρισσες στο επιπεδο των αγοριων.

Θα ελεγα τη Ντεμυ αλλά το vegan την περιοριζει σε δυνατοτητες.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια αυτος ο τζορνταν εχει καποιο θεμα ? Χαχανιζει μονιμως σαν ηληθιος
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια αυτος ο τζορνταν εχει καποιο θεμα ? Χαχανιζει μονιμως σαν ηληθιος

 

Νομιζω οτι απλα ειναι θετικος χαρακτηρας. Περισσοτερο μου τι σπαει ο Ηλιας τι ειναι αυτα που ελεγε χθες για Διονυση-Κατερινα? Απαραδεκτος το λιγοτερο.

Link to comment
Share on other sites

O τζορνταν ηταν ωραιος τυπος και φαινοταν οτι ειχε ικανοτητες αλλα δυστυχως δεν πηρε τον διαγωνισμο αρκετα στα σοβαρα και αυτο του κοστισε την παραμονη του στον διαγωνισμο.Πηγε περισσοτερο για τον χαβαλε ,χωρις υψηλες αξιωσεις.Ο Ηλιας εχει ψωνιστει πολυ τωρα τελευταια και εχει καβαλησει 10 καλαμια.Πρεπει να βγει μια φορα προτεινομενος,μπας και προσγειωθει και καταλαβει οτι κανενας δεν ειναι θεος εκει μεσα.Και ο Κυπριος ηταν ετσι στην αρχη,αλλα σαν να εχει ηρεμησει λιγο τωρα τελευταια. Edited by NetSurfer_g7
Link to comment
Share on other sites

Ο Θεοχάρης ήταν η ψυχή της παρέας αλλά φαινόταν ότι δεν το είχε πάρει σοβαρά το παιχνίδι.

Ξεχωρίζω Γιώργο Μάρλεν Κώστα Ηλία σταυρος με γυαλιά

Φωτεινή Ηλίανα Μαριάννα δεν ξέρουν να μαγειρεύουν.

μάλλον το παιχνίδι δεν είναι για σοβαρούς

πραγματικά ένα show είναι και τίποτα άλλο

παρά τις απόψεις των κριτών για υψηλό επίπεδο πους τους δυσκολεύει στην βαθμολογία

ο Κύπριος θα τους καθαρίσει εύκολα όλους(αν δεν τον πετάξουν έξω)

το παιχνίδι απευθύνεται σε όσους αρέσκονται στα κουτσομπολιά και τα συναφή υψηλής γαστρονομικής αξίας σκουπίδια

 

καμία σχέση με μαγειρικη,σορυ κοντιζα αλλά την τσιμπησες την διαφημισουλα σου

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Πλέον είναι ξεκάθαρο ριάλιτι παιδιά.

Τίποτε άλλο.

Δυστυχώς

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η Ντεμη εχει αρχισει να μου την δινει στα νευρα. Καθε φορα που βλεπει ενα πιατο βασισμενο στο κρεας, ξυνιζει τα μουτρα της και λεει "ειναι πτωμα".Επισεις απαραδεκτο να δοκιμαζει κρεας ή κατι αλλο μη-βιγκαν και να το φτυνει,εγω ποτε δεν θα δεχομουν να φαω το οτιδειποτε απο εναν μαγειρα που φτυνει φαγητο.Οταν δεχεσαι να μπεις σε εναν διαγωνισμο υψηλης μαγειρικης οφειλεις οσο βρισκεσαι στον διαγωνισμο να αφησεις στην ακρη την βιγκαν ιδεολογια και να συμπεριφερθεις σαν κανονικος μαγειρας,αλλιως τραβα να μαγειρεψεις στο σπιτακι σου χορτα και ριζες και ασε τις επαγγελματικες κουζινες και τις γκουρμεδιες.Προφανως και νομιζει οτι με τις γκρινιες και τις ξινισμενες αντιδρασεις κανει την επανασταση της εναντια στο κρεατοφαγικο μαγειρικο κατεστημενο για εναν καλυτερο κοσμο στο μελλον οπου ολοι θα ειναι βιγκαν και κανενας δεν θα τρωει "πτωματα".Ρε ουστ!!!
Link to comment
Share on other sites

Όλοι είναι ένας και ένας.

Ο αγάπη μόνο είναι λίγο καλουτσικος και ο τύπος με το καπέλο

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

οκ, το κρεας σεβαστο,αλλα το κατσικισιο τυρι γιατι την πειραξε? το γαλα βγαινει απο το ζωοο χωρις να παθει κατι και εξαλου το πινει το ιδιο το ζωντανο οταν ειναι μικρο.οποτε γιατι ξινιζει και με το γαλα?? βλακειες.
Link to comment
Share on other sites

Να χαμε να λέγαμε μωρέ!

Ήδη μας διαφήμισε τον εαυτό της απ' την αρχή με την γυναίκα της και όλα αυτά που καθαρά για "προμο" λόγους το έκανε (και συνεχίζει να το κάνει)

Απ' την αρχή δε τη χώνεψα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι vegan δεν τρώνε οτιδήποτε έχει σχέση με ζώα...άρα αφού τα τυριά προέρχονται γάλα αγελάδας/κατσικιου κλπ, δεν το τρώνε...όπως κ το μέλι πχ...η αλήθεια είναι πως αν δείτε πως "αρμεγουν" αυτά τα ζώα, θα καταλάβετε ότι τα κακοποιούν στην ουσία...

 

Από 'κει κ πέρα, από τη στιγμή που δέχεται να μπει σε έναν τέτοιο διαγωνισμό, είτε δοκιμάζεις κανονικά, είτε όχι κ απλά αντιγράφεις τα πιάτα στα τυφλά πχ...μέση λύση με φτύσιμο κλπ δεν υπάρχει, είναι βλακεία...αν δεν θες να δοκιμάζεις, μην μπεις σε αυτόν τον διαγωνισμό, βρες άλλον να ταιριάζεις κ να μην προδώσεις κ τα πιστεύω σου... τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο

 

Στάλθηκε από το BLN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την ευτραφή χορταρίστρια την βάλανε μέσα για τηλεθέαση.

Έχει όλα τα προσόντα για τους γκέι, ζωόφιλους, διατροφιστές, εύσωμους, κλπ αλλά δεν το έχει τελικά και θα τους γυρίσει μπούμερανγκ, καθότι κανείς δεν τα έχει όλα.

Άλλος είναι γκέι αλλά ταράζει τα παιδάκια, άλλη είναι εύσωμη και ταράζει τα γαλακτοκομικά, άλλος είναι βιγκαν αλλά δεν γουστάρει τους υπέρβαρους, άλλος αγαπά τα ζώα αλλά του αρέσει και η ομορφιά κλπ κλπ.

Δύσκολο να τους κερδίσει όλους και μάλλον τους απωθεί όλους με την αλαζονία της και την αδιάφορη έως ξινή προσωπικότητα της.

 

Μία ”Βλαχαβάνη” του μάστερ σεφ.:lol:

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Όλοι είναι ένας και ένας.

Ο αγάπη μόνο είναι λίγο καλουτσικος και ο τύπος με το καπέλο

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να προσθέσω και την Μάρλεν, που μόλις εφυγε

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γουστάρω τον Ηρακλή πάντως,είναι γνησιος

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω και την Μάρλεν, που μόλις εφυγε

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δικαιως εφυγε κατα την γνωμη μου.Για καθε λαθος που της επισημαιναν οι κριτες ειχε ετοιμη την δικαιολογια στο στομα.Χθες στην δοκιμασια αποχωρησης ενω εκανε το λαθος να ξεχασει το δαφνοφυλλο μεσα στην μπισκ, ειπε ψεματα οτι το αφαιρεσε νομιζοντας οτι δεν θα το καταλαβαιναν και οτι μπορουσε να τους ξεγελασει.Αντιθετα οι αλλοι 2 που εκαναν το ιδιο λαθος τουλαχιστον ηταν ιληκρινεις και το ειπαν απο μονοι τους στους κριτες.Και σαν να μην εφτανε το οτι ειπε ψεματα,επεμενε κιολας οτι το ειχε αφαιρεσει ενω οι κριτες ειχαν καταλαβει οτι δεν το ειχε αφαιρεσει.Αυτη η κουτοπονηρια και η επιμονη προσπαθεια να τους ξεγελασει ηταν και ο λογος που εφυγε.

Link to comment
Share on other sites

Μαρια και Δημητρης λενε πως δεν παιζει τιποτα μεταξυ τους... αλλα ο Διονυσης χθες ειπε οτι ο αλλος εφυγε απο το δωματιο τους και πηγε στης Μαριας! Αυτα ειναι τα καλα...

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Μαρια και Δημητρης λενε πως δεν παιζει τιποτα μεταξυ τους... αλλα ο Διονυσης χθες ειπε οτι ο αλλος εφυγε απο το δωματιο τους και πηγε στης Μαριας! Αυτα ειναι τα καλα...

 

Mπα,ψευτικο μου φαινεται αυτο το δηθεν "ειδυλιο",ετσι για τον χαβαλε,οπως περσι με Ασημινα-Πανουλη.

Link to comment
Share on other sites

Μαριάννα γουστάρει τοοοοσο πολύ βαρθαλιτη και βγαίνει προς τα έξω

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο ακριβώς σκέφτηκα! Τόση κόντρα κ τόσο μπλα μπλα εναντίον του, συνήθως συμβαίνει το ανάποδο

 

Στάλθηκε από το BLN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο ακριβώς σκέφτηκα! Τόση κόντρα κ τόσο μπλα μπλα εναντίον του, συνήθως συμβαίνει το ανάποδο

 

Στάλθηκε από το BLN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είναι ολοφάνερο. Τρελή ξενερα η συμπεριφορά Σταυρί σήμερα ,δεν ήταν καθόλου δίκαιος όπως θέλει να εμφανίζεται

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...