Jump to content

Play Store (πρώην Google Play) - Προβλήματα, εμπειρίες, tips, σχόλια


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτές οι προπληρωμένες κάρτες για το Play Store που έχουν κάποια καταστήματα μεγάλων αλυσίδων ισχύουν και για το μάρκετ της Samsung;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτές οι προπληρωμένες κάρτες για το Play Store που έχουν κάποια καταστήματα μεγάλων αλυσίδων ισχύουν και για το μάρκετ της Samsung;

 

Ειναι αυστηρα για οτι υπαρχει μεσα στο Play store

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα υπάρχει εφαρμογή που να δείχνει όλες τις εφαρμογές που έχεις με πληρωμή;
Xiaomi Redmi Note 7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα υπάρχει εφαρμογή που να δείχνει όλες τις εφαρμογές που έχεις με πληρωμή;

 

Δεν χρειάζεται πια. Πας στο google play κανεις swipe και μετά my account. Εκεί σου έχει όλες τίς εφαρμογές που έχεις αγοράσει

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται πια. Πας στο google play κανεις swipe και μετά my account. Εκεί σου έχει όλες τίς εφαρμογές που έχεις αγοράσει

 

Για πες το και στα Ελληνικά τώρα για να το καταλάβω:lol::lol::lol::lol::lol::p:p:p:p:p

Xiaomi Redmi Note 7
Link to comment
Share on other sites

Για πες το και στα Ελληνικά τώρα για να το καταλάβω:lol::lol::lol::lol::lol::p:p:p:p:p

Ανοίγεις το play store, πατάς πάνω δεξιά στις 3 οριζοντιες γραμμές και πατάς Εκεί που λέει ο λογαριασμός μου.

Link to comment
Share on other sites

Για πες το και στα Ελληνικά τώρα για να το καταλάβω:lol::lol::lol::lol::lol::p:p:p:p:p

 

Χαχα σορρυ έχω στα αγγλικά το κινητό μου. Όπως στα είπε ο φίλος lek88.

Link to comment
Share on other sites

σαν πολλα "δεδομενα στο παρασκηνιο" δεν τρωει το playstore παιδια; ειναι οκ να τα απενεργοποιησω;
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Φαντάζομαι ότι το παρασκήνιο είναι όταν κατεβάζεις εφαρμογές/αναβαθμίσεις και ταυτόχρονα κάνεις αλλά πράγματα. Αυτά τα δεδομένα τα θεωρεί το Android ότι κατεβαίνουν στο παρασκήνιο.
Smile...
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά είμαι με mobile data και έχω ρυθμίσει να μην κάνει αναβαθμίσεις με mobile data γι'αυτό μου φαίνεται παράξενο
Link to comment
Share on other sites

Αν αναφέρεσαι σε αγορές εφαρμογών σε κάποιους γίνονται σε άλλους όχι.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Αν αναφέρεσαι σε αγορές εφαρμογών σε κάποιους γίνονται σε άλλους όχι.

Εχει κανει καποιος δηλαδη αγορα εφαρμογων απο το playstore με πιστωτικη? Γιατι προσπαθω εδω και μερες με διαφορες καρτες και τρωω πορτα.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Γιατι βασανιζεστε?

Παρτε μια προπληρωμένη καρτα της Google ή της apple απο ενα σουπερμαρκετ ΄η ενα πολυκαταστημα και κανατε την δουλειά σας!!!

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώντας να δω αν δουλεύει το σύστημα σήμερα αγορασα ένα βιβλίο και δέχτηκε τη πιστωτική κανονικά. MasterCard εθνικής
Link to comment
Share on other sites

Γιατι βασανιζεστε?

Παρτε μια προπληρωμένη καρτα της Google ή της apple απο ενα σουπερμαρκετ ΄η ενα πολυκαταστημα και κανατε την δουλειά σας!!!

Μόνο συγκεκριμένα καταστήματα πουλάνε αυτές τις κάρτες και όχι τα σουπερμάρκετ. Και έχουν μείνει μόνο των 50€ για play store τουλάχιστον σε αυτά που πήγα εγω

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Μόνο συγκεκριμένα καταστήματα πουλάνε αυτές τις κάρτες και όχι τα σουπερμάρκετ. Και έχουν μείνει μόνο των 50€ για play store τουλάχιστον σε αυτά που πήγα εγω

Έχουν και τα σούπερ μαρκετ!!!!! Στα περισσότερα lidl θα βρεις!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχουν και τα σούπερ μαρκετ!!!!! Στα περισσότερα lidl θα βρεις!!!!!!

Thanks, δεν το γνωριζα οτι εχουν και τα lidl, στην πρωτη ευκαιρια θα το ψαξω. Στο site της google γραφει οτι το εχει στα public, 7spot και δεν δεν θυμαμαι αν ελεγε και mediamarkt.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Thanks, δεν το γνωριζα οτι εχουν και τα lidl, στην πρωτη ευκαιρια θα το ψαξω. Στο site της google γραφει οτι το εχει στα public, 7spot και δεν δεν θυμαμαι αν ελεγε και mediamarkt.

Στα mediamarkt έχει σίγουρα. Από εκεί αγόρασα κι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Και μιντια μαρκτ κ στο λιντλ εχει. Μαλιστα σημερα στο λιντλ ειδα κ καρτες paysafe για αλλες αγορες

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

παιδια ψαχνω μια εφαρμογη που θα μου επιτρεπει να βλεπω μεσα απο το κινητο μου που είναι καποιο φιλικό μου προσωπο

υπαρχει κατι τετοιο;

Link to comment
Share on other sites

εεε; προσελαβε εναν ιδιωτικο ντετεκτιβ :p

 

μεσα απο το viber μπορεις να δεις, αν εχει ενεργοποιημενο το gps εννοειται

Link to comment
Share on other sites

παιδια ψαχνω μια εφαρμογη που θα μου επιτρεπει να βλεπω μεσα απο το κινητο μου που είναι καποιο φιλικό μου προσωπο

υπαρχει κατι τετοιο;

Να παρακολουθείς φιλο??? :/

Δε νομίζω να βρεις!!

Ακόμα και να έβρισκες κάτι, θα έπρεπε να το έχει εγκαταστήσει και το άλλο άτομο από την άλλη πλευρά για να σου δώσει στίγμα. Δεν θα είναι κάτι που θα μπορείς να το κάνεις κρυφά από τον άλλον.

I don't know

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσατε να χρησιμοποιήσετε και το glympse, ώστε ο άλλος να σου στέλνει live οπότε θέλει το πως και που κινείται
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...