Jump to content

Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις για το Galaxy 3 (I5800)


kyrillos13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καταφεραμε να εχουμε σε one package την επισημη ρομ 2,1 update1 της vodafone σε περιπτωση που χρειαστει να παει σε service.Θα χρειαστουμε ενα κινητο με επισημη cosmote και επισημη wind για να φτιαξουμε και επισημες one package για τις αλλες 2 εταιρειες.Παρακαλω οποιος θελει να βοηθησει και εχει επισημη cosmote,wind να επικοινωνησει με προσωπικο μηνυμα μαζι μου

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και μετα απο 15 μερες χωρις galaxy οι οποιες φανηκαν αιωνας ειμαι και παλι εδω

Για αρχη σας εχω ενα MANUAL SETUP CUSTOM ROM v5

Επειδη ομως ολον αυτο το καιρο κατι σκαρωνα σας περιμενει μια εκπληξη σε λιγες μερες.Καλη συνεχεια σε ολους μας

Ωρα για δοκιμες

 

Καταπληκτικος ο οδηγος. Ευχαριστουμε πολυ αστροναυτη :D

Link to comment
Share on other sites

Καταφεραμε να εχουμε σε one package την επισημη ρομ 2,1 update1 της vodafone σε περιπτωση που χρειαστει να παει σε service.Θα χρειαστουμε ενα κινητο με επισημη cosmote και επισημη wind για να φτιαξουμε και επισημες one package για τις αλλες 2 εταιρειες.Παρακαλω οποιος θελει να βοηθησει και εχει επισημη cosmote,wind να επικοινωνησει με προσωπικο μηνυμα μαζι μου

Ευχαριστω

 

Καλησπέρα Αστροναύτη, που την έχετε αυτήν την ρημάδα την επίσημη; έχω θέμα με την οθόνη και αναγκαστικά πρέπει να την βάλω, ευχαριστώ όλους για την εξαιρετική δουλειά, μην ξεχάσω να αναφέρω οτι ήμουν και εγώ στο σύνταγμα σήμερα!!:clap:

Στους τυφλούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Αστροναύτη, που την έχετε αυτήν την ρημάδα την επίσημη; έχω θέμα με την οθόνη και αναγκαστικά πρέπει να την βάλω, ευχαριστώ όλους για την εξαιρετική δουλειά, μην ξεχάσω να αναφέρω οτι ήμουν και εγώ στο σύνταγμα σήμερα!!:clap:

 

Αυριο βραδυ θα ανεβασω την επισημη 2,1update1 της vodafone

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θελω τα sms μου να αποθηκευονται στην sim ή sd καρτα γιατι σε καθε αναβαθμιση τα χανω.Γινεται?

 

Υπάρχει καλύτερη λύση... http://android.riteshsahu.com/apps/sms-backup-restore

 

https://market.android.com/details?id=com.riteshsahu.SMSBackupRestore&feature=search_result

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

Το κανει αυτοματα σε καθε sms ή πρεπει εγω να το κανω καθε φορα?

Kyrillos' Rom 10
Link to comment
Share on other sites

Καταφεραμε να εχουμε σε one package την επισημη ρομ 2,1 update1 της vodafone σε περιπτωση που χρειαστει να παει σε service.Θα χρειαστουμε ενα κινητο με επισημη cosmote και επισημη wind για να φτιαξουμε και επισημες one package για τις αλλες 2 εταιρειες.Παρακαλω οποιος θελει να βοηθησει και εχει επισημη cosmote,wind να επικοινωνησει με προσωπικο μηνυμα μαζι μου

Ευχαριστω

Εύγε! Μπράβο! Τρομερά καλή πρωτοβουλία Astronaytis! Με αυτή σας την κίνηση μόνο ως επαγγελματική μπορεί να χαρακτηριστεί η δουλειά σας!!!! Ξανά μπράβο! :)

Φιλικά,

Βασίλης

______________________

android 4ever

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Αστροναύτη, που την έχετε αυτήν την ρημάδα την επίσημη; έχω θέμα με την οθόνη και αναγκαστικά πρέπει να την βάλω, ευχαριστώ όλους για την εξαιρετική δουλειά, μην ξεχάσω να αναφέρω οτι ήμουν και εγώ στο σύνταγμα σήμερα!!:clap:
+1!!!!!!!!!!

Φιλικά,

Βασίλης

______________________

android 4ever

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
+1!!!!!!!!!!

 

Και πολύ καλά κάνατε αλλά υπάρχει ξεχωριστός χώρος για τέτοιες συζητήσεις... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=36

 

Εδώ ας επικεντρωθούμε στα του Galaxy3. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Και πολύ καλά κάνατε αλλά υπάρχει ξεχωριστός χώρος για τέτοιες συζητήσεις... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=36

 

Εδώ ας επικεντρωθούμε στα του Galaxy3. :rolleyes:

 

Μα για το galaxy 3 μιλάμε φίλε μου. Εντελώς φιλικα η παράθεση μου

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κύριλλε γιατί δεν κλειδώνει το GPS με την 5+; Το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος;

 

Θα κλειδώνει στην v5.5 :)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Οπως σας υποσχεθηκα χθες

Επισημη Vodafone 2.1update1 σε one package

Παρακαλω οποιος εχει επισημη comote,wind ας επικοινωνησει μαζι μου γα να φτιαξουμε και για τις εν λογω εταιρειες επισημη ρομ

Link to comment
Share on other sites

Οπως σας υποσχεθηκα χθες

Επισημη Vodafone 2.1update1 σε one package

Παρακαλω οποιος εχει επισημη comote,wind ας επικοινωνησει μαζι μου γα να φτιαξουμε και για τις εν λογω εταιρειες επισημη ρομ

Αυτό δεν κάνει; Τι διαφορές έχει η έκδοση της Cosmote;

Samsung Galaxy 3

XXJPS + G3MOD V2.3

[sIGPIC][/sIGPIC]

O ύμνος του Android!

Link to comment
Share on other sites

Κύριλλε γιατί δεν κλειδώνει το GPS με την 5+; Το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος;

 

εμενα κλειδωνει φιλε μου ! :p

 

 

Οπως σας υποσχεθηκα χθες

Επισημη Vodafone 2.1update1 σε one package

Παρακαλω οποιος εχει επισημη comote,wind ας επικοινωνησει μαζι μου γα να φτιαξουμε και για τις εν λογω εταιρειες επισημη ρομ

 

 

astronayti μολις θα του περασω την εργοστασιακη σε cosmote επειδη αυριο παει για σερβις !! το γνωστο με την οθονη....μολις περασω την "μαμισια" τι θελεις να κανω ; ;)

 

αλλιως μολις το παρω απο το σερβις την αλλη εβδομαδα οτι θες με την "μαμισια" και μετα φλασαρω ξανα !:p

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Wow, ******ς :)

 

Θα είναι update zip? ή θα χρησιμοποιήσουμε odin?

 

σορρυ αλλά θα είναι με odin, γιατί έχουν γίνει κάποιες αλλαγές στην βάση που δεν μπαίνουν με update.zip. Όμως τα υπόλοιπα updates μέχρι την v6.0 θα είναι update.zips :P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια το χω παρει απ το πλαισιο το κινητο.Θελω να το παω για σερβις (κατι επαθε η οθονη στο κεντρο).Αλλα δεν θυμαμαι να αν ειχε το logo καποιας εταιριας.Να του βαλω της vodafone και οτι γινει?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια με τον τροπο που λεει στο πρωτο post δεν μπανει σε εργοστασιακη μαμισια ρομ.......\ Edited by bagg21
Link to comment
Share on other sites

σορρυ αλλά θα είναι με odin, γιατί έχουν γίνει κάποιες αλλαγές στην βάση που δεν μπαίνουν με update.zip. Όμως τα υπόλοιπα updates μέχρι την v6.0 θα είναι update.zips :P

Στο τέλος το "διόρθωσες" χαχαχα :p

Υ.Γ Αυτό με την "πινελιά" στις αναπάντητες το'χεις στα υπόψιν?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...