Jump to content

Hacks/Aναβαθμίσεις/Βελτιώσεις για το Galaxy S


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επισης, Αντωνη και με το titanium δεν γινεται...; μπορεις να πεις μερικες εφαρμογες συστηματος που δεν υπαρχει προβλημα να αφαιρεθουν...;

Νομίζω ότι γίνεται και με titanium ναι :).

Σου δίνω 2 screen capture για να δεις τι έβγαλα εγώ από την jvo μου :

http://db.tt/WBf0zFz

http://db.tt/Sz9JJb0

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Νομίζω ότι γίνεται και με titanium ναι :).

Σου δίνω 2 screen capture για να δεις τι έβγαλα εγώ από την jvo μου :

http://db.tt/WBf0zFz

http://db.tt/Sz9JJb0

 

μολις τις διεγραψα κι εγω με titanium αφου πηρα πρωτα back up απο την καθε μια...μια τελευταια ερωτηση, γινεται να σβησουμε τα "νεκρα" εικονιδια των εφαρμογων αυτων αφου εμειναν στο tw laucher...;

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

μολις τις διεγραψα κι εγω με titanium αφου πηρα πρωτα back up απο την καθε μια...μια τελευταια ερωτηση, γινεται να σβησουμε τα "νεκρα" εικονιδια των εφαρμογων αυτων αφου εμειναν στο tw laucher...;

κανε μια επανεκινηση και θα φυγουν ολα κανονικα.

 

και κατι αλλο. εχω την εντυπωση οτι αυτο που θα σας γραψω παρακατω επηρεαζει αρκετα την αυτονομια. καντε το εξης :

οταν φτασει το κινητο σε ποσοστο χαμηλο που θελει φορτισμα, ας πουμε στο 5%, τοτε :

1) βαλτε το κινητο σε λειτουργια πτησης

2) καντε επανεκινηση της συσκευης και περιμενετε να ανοιξει

3) χωρις να βγειτε απο λειτουργια πτησης, βαλτε τον φορτιστη και αφηστε το να φορτωσει μεχρι το 100% χωρις να το χρησιμοποιειτε. μολις παει στο 100% μην το αφησετε παραπανω. βγαλτε το απο τον φορτιστη και

4) βγειτε απο λειτουργια πτησης και δουλεψτε κανονικα το κινητο.

 

καντε το και πειτε μου αν δειτε διαφορα. διαβασα καπου οτι οταν το βαλεις σε flight mode, αμα κανεις επανεκινηση, πολλες εφαρμογες οταν ειναι σε flight mode δεν ανοιγουν στο startup.

Εγω πριν λιγο φορτισα το κινητο μου απο την πεμπτη το πρωι !!!!

αυτονομια 4 μερες, 7 ωρες και κατι ψιλα

με ενργοποιημενο τον συνεχη και τον αυτοματο συγχρονισμο, wifi ανοιχτο παντα οπου εχει αλλιως παντα ανοιχτο 3g internet.

αυτες τις 4 μερες εκανα λιγη χρηση, αλλα δεν παυει να ειναι πολλες οι 4 μερες οπως και να εχει με ανοιχτους συγχρονισμους, wifi + 3g.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Φιλε tony τι ρομ εχεις?Εσβησα και εγω τωρα καποιες αχρηστες εφαρμογές για να τσεκαρω την αυτονομια.Εχω ομως ακουσει οτι παιζει και η ρομ ρόλο.πχ οι froyo οτι εχουν καλύτερη αυτονομία απο τις gingerbread
Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

Φιλε tony τι ρομ εχεις?Εσβησα και εγω τωρα καποιες αχρηστες εφαρμογές για να τσεκαρω την αυτονομια.Εχω ομως ακουσει οτι παιζει και η ρομ ρόλο.πχ οι froyo οτι εχουν καλύτερη αυτονομία απο τις gingerbread

jvo επισημη με cfroot :). στα tweaks του cfroot εχω ενεργοποιημενα ολα τα default οπως τα εχει απο μονο του.

με το ιδιο στησιμο, σε καμια απο τις προηγουμενες επισημες ρομ που ειχα (2.1, 2.2, 2.2.1) δεν ειχα ξεπερασει ποτε ακομα και με ελαχιστη χρηση τις 2 μερες.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

κανε μια επανεκινηση και θα φυγουν ολα κανονικα.

 

και κατι αλλο....................

 

σε ευχαριστω Αντωνη :)

θα δοκιμασω και το tip που προτεινεις να δουμε εαν οντως βοηθαει...ακουγεται καλο παντως :D

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλή εβδομάδα!Tα στοιχέια του τηλεφωνου μου είναι αυτα.

PDA: I9000XWJVΗ

Phone: I9000XXJVΟ

CSC: I9000ΧEEJV3

θέλω να σιγουρευτω αν το Gps μου δουλευει καλα.Εχω μετρησει πόση ωρα κάνει να λοκαρει δορυφόρους,και θελει 18 δευτερολεπτα περιπου.Περίπου τοσο κανει οσες φορές το εχω μετρήσει.Ειναι πολυ ή λιγο?Εβγαλα δυο Photos για να μεσα απο το μενου του ndrive για να μου πείτε πως το βέπετε το σημα.

[ATTACH]20737[/ATTACH] [ATTACH]20738[/ATTACH]

 

 

Eιναι καλά ή εχει κλειδωσει σε λιγους δορυφόρους?

Επισης ειναι φυσικο που στην πλοηγηση και με το Ndrive και με το sygic,οταν στριβω ο χαρτης αργει να γυρισει και να ισιώσει προς την κατευθυνση που εστριψα;κανει 6-7 δευτερολεπτα περιπου.Εχει να κανει αυτο στο οτι δεν κλειδώνω σε πολλους δορυφορους ή ειναι φυσικο?απο την αλλη μπορω να περασω αλλο Modem χωρις να πειραχτεί η ρομ;και αν ναι πιο είναι το καλυτερο για Ελλαδα;Σορρυ για τις πολλες ερωτησεις αλλα,εχω φάει ολο το νετ να βρω απαντησεις και δεν τα εχω καταφέρει!

 

τι ερωτησεις εχεις αγορι μου???

σε 18 δευτερολεπτα σου κλειδωνει, σε ποσο θα ηθελες?

αστο οπως ειναι δουλευει μια χαρα

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλή εβδομάδα!Tα στοιχέια του τηλεφωνου μου είναι αυτα.

PDA: I9000XWJVΗ

Phone: I9000XXJVΟ

CSC: I9000ΧEEJV3

θέλω να σιγουρευτω αν το Gps μου δουλευει καλα.Εχω μετρησει πόση ωρα κάνει να λοκαρει δορυφόρους,και θελει 18 δευτερολεπτα περιπου.Περίπου τοσο κανει οσες φορές το εχω μετρήσει.Ειναι πολυ ή λιγο?Εβγαλα δυο Photos για να μεσα απο το μενου του ndrive για να μου πείτε πως το βέπετε το σημα.

[ATTACH]20737[/ATTACH] [ATTACH]20738[/ATTACH]

 

 

Eιναι καλά ή εχει κλειδωσει σε λιγους δορυφόρους?

Επισης ειναι φυσικο που στην πλοηγηση και με το Ndrive και με το sygic,οταν στριβω ο χαρτης αργει να γυρισει και να ισιώσει προς την κατευθυνση που εστριψα;κανει 6-7 δευτερολεπτα περιπου.Εχει να κανει αυτο στο οτι δεν κλειδώνω σε πολλους δορυφορους ή ειναι φυσικο?απο την αλλη μπορω να περασω αλλο Modem χωρις να πειραχτεί η ρομ;και αν ναι πιο είναι το καλυτερο για Ελλαδα;Σορρυ για τις πολλες ερωτησεις αλλα,εχω φάει ολο το νετ να βρω απαντησεις και δεν τα εχω καταφέρει!

 

Αυτό που αργεί είναι πρόβλημα του Sygic aura, τό'χω πει πολλές φορές... μόνο καλά γραφικά έχει δυστυχώς :p . Καμία σχέση με τον προκάτοχό του (Mobile maps 10), στο κινητό μας τουλάχιστον. Βάλε κάποιο άλλο πρόγραμμα (Navigon, Igo, Copilot...)

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Τελικα οντως με το sygic εχεις δικαιο,ειναι μεν πιο ωραιο και τρισδιαστατο αλλα,το ndrive ειναι πιο ελεφρυ.Τα εχω και τα δυο στο κινητο μου,και εχω προσεξει οτι το Ndrive παει καλύτερα.Εσυ ποιο navigation προτεινεις που να ναι ελαφρυ,και να εχει ενημερωμενους χαρτες και να μην σε πάει σε απαγορευτικα;
Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

Τελικα οντως με το sygic εχεις δικαιο,ειναι μεν πιο ωραιο και τρισδιαστατο αλλα,το ndrive ειναι πιο ελεφρυ.Τα εχω και τα δυο στο κινητο μου,και εχω προσεξει οτι το Ndrive παει καλύτερα.Εσυ ποιο navigation προτεινεις που να ναι ελαφρυ,και να εχει ενημερωμενους χαρτες και να μην σε πάει σε απαγορευτικα;

 

Aυτή η συζήτηση ανήκει σε άλλο thread: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=271530 . :)

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποια είναι η άποψή σας αλλά νομίζω ότι το μόνο που λείπει αυτή τη στιγμή από το κατά τ' άλλα υπερπλήρες sub - forum μας είναι ένα θέμα σχετικά με τους custom kernels, ποιοι υπάρχουν - εγκατάσταση - συγκρίσεις μεταξύ τους κοκ. Θα το άνοιγα εγώ αλλά έχοντας περάσει στην jvo μόνο τον cf -root και τον speedmod δεν νομίζω ότι πληρώ τις προϋποθέσεις. Αν θυμάμαι ο Αντώνης aka flik το είχε ψάξει καλά το πράγμα. Τι λες Αντώνη;

 

Edit: Εννοείται βέβαια ότι η συμβολή και οποιουδήποτε άλλου μέλους θα ήταν ευπρόσδεκτη.

Edited by Lakerdas
Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Τον περασα χθες Ηρακλη και δεν προλαβα να το ζορισω πολυ το κινητο. Επισης δεν ενεργοποιησα lagfix κλπ. Μεχρι στιγμης μου φαινεται σιγουρα πιο smooth απο οταν το ειχα με το cf-root, αλλα περιμενω να του περασω ακομα λιγες εφαρμογες και να το λειτουργησω λιγες μερες. Για τη μπαταρια δεν μπορω να σου πω ακομα, αλλα ειναι εμφανης η βελτιωση της ευκρινειας της οθονης. Σε σχεση με τον cf-root ειναι σιγουρα πιο καλος.

 

οκ Παναγιωτη, να σε ρωτησω κατι αλλο, πριν βαλεις cf root μηπως ειχες χρησιμοποιησει καθολου τον supercurio kernel μιας και ο cf root κατα τους περισσοτερους δεν ειναι κι οτι καλυτερος για την jvo τουλαχιστον...ειμαι με supercurio τωρα και θα με ενδιεφερε παρα πολυ ( οπως και αλλους φανταζομαι) μια τετοιου ειδους συγκριση :)
Παναγιωτη περιμενουμε τις παρατηρησεις σου :whistle: Η αληθεια ειναι οτι ο supercurio ειναι σταθερος και απροβληματιστος,αν δεις οτι παει καλα και ο speedmode βαλε μια φωνη ;) Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Τον περασα χθες Ηρακλη και δεν προλαβα να το ζορισω πολυ το κινητο. Επισης δεν ενεργοποιησα lagfix κλπ. Μεχρι στιγμης μου φαινεται σιγουρα πιο smooth απο οταν το ειχα με το cf-root, αλλα περιμενω να του περασω ακομα λιγες εφαρμογες και να το λειτουργησω λιγες μερες. Για τη μπαταρια δεν μπορω να σου πω ακομα, αλλα ειναι εμφανης η βελτιωση της ευκρινειας της οθονης. Σε σχεση με τον cf-root ειναι σιγουρα πιο καλος.

 

Ναι, ο cf root δεν ειναι και οτι καλυτερο το διαπιστωσα κι εγω. Τον supercurio δεν τον ειχα δοκιμασει οχι. Παντως ο speedmod ειναι σιγουρα πανω απο τον cf root, αυτο μπορω να στο εγγυηθω.

 

Ακριβώς τα ίδια με τον Παναγιώτη, speedmod πάνω από cf - root, χωρίς ext4. Τρίτη ημέρα τώρα χωρίς κανένα πρόβλημα. Δυστυχώς ούτε εγώ είχα περάσει πριν supercurio για να μπορώ να τους συγκρίνω.

 

Edit: Απόλυτη ταύτιση απόψεων και ταυτόχρονο ποστάρισμα.

Edited by Lakerdas
Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Παναγιωτη περιμενουμε τις παρατηρησεις σου :whistle: Η αληθεια ειναι οτι ο supercurio ειναι σταθερος και απροβληματιστος,αν δεις οτι παει καλα και ο speedmode βαλε μια φωνη ;)

 

Παρη μεχρι στιγμης ολα βαινουν καλως. Eιναι πολυ πιο smooth απο τον cf root αυτο δεν το συζηταω και χωρις το lagfix υπενθυμιζω. Τωρα μενει να δω το θεμα της μπαταριας πως παει, αλλα κι εκει μεχρι στιγμης απο χθες δεν δειχνει να πηγαινει κατι στραβα. Ενδεικτικα χθες πριν κοιμηθω ηταν στο 51% και σημερα ως αυτη την ωρα με 3 τηλεφωνα, 5 sms και κανενα τεταρτο στο market ειμαι στο 44%. Θεωρω οτι ειναι καλα, αλλα παλι πρεπει να περιμενουμε λιγακι. Με τον supercurio δυστυχως δεν μπορω να συγκρινω γιατι δεν τον εχω δοκιμασει.

 

Edit - Ακριβως ετσι Μακη

Edited by red_herring

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Aυτή η συζήτηση ανήκει σε άλλο thread: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=271530 . :)

 

Μήπως να ανοίγαμε ένα θέμα για προγράμματα GPS στο forum του Galaxy S, μιας και η συσκευή μας έχει κάποιες ιδιαιτερότητες στον τομέα αυτό? πχ το sygic που μου είχαν προτείνει στο Galaxy δεν είχε και την καλύτερη απόδοση...

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Καλή ιδέα είναι αυτη nexus.πριν μπηκα στο τοπικ με τα gps αλλα κουραστικα να διαβάζω όλα αυτα,γιατι μιλάγαν γενικά για android κινητα.Εν τελει κατεβασα το igo το οποιο δεν το εγκατεστησα ακόμα γιατί ειναι λίγο βαρετό.επίσης προτείνω και ενα τοπικ με custom roms Που δουλευουν στο κινητο μας.Για την ωρα μονο το ποστ του τυχερακια βλεπω,και ενα ποστ για την juwes rom.Τωρα θα μου πει κάποιος γιατι δεν μπαινεις στο xda?Mπαίνω,αλλα προτιμω να τα διαβαζω στα ελληνικα για να βλεπω τι προβληματα υπάρχουν.
Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

Καλή ιδέα είναι αυτη nexus.πριν μπηκα στο τοπικ με τα gps αλλα κουραστικα να διαβάζω όλα αυτα,γιατι μιλάγαν γενικά για android κινητα.Εν τελει κατεβασα το igo το οποιο δεν το εγκατεστησα ακόμα γιατί ειναι λίγο βαρετό.επίσης προτείνω και ενα τοπικ με custom roms Που δουλευουν στο κινητο μας.Για την ωρα μονο το ποστ του τυχερακια βλεπω,και ενα ποστ για την juwes rom.Τωρα θα μου πει κάποιος γιατι δεν μπαινεις στο xda?Mπαίνω,αλλα προτιμω να τα διαβαζω στα ελληνικα για να βλεπω τι προβληματα υπάρχουν.

 

Τα υπολοιπα θεματα για criskelo, darkys, simply, miui δεν τα ειδες?

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Καλή ιδέα είναι αυτη nexus.πριν μπηκα στο τοπικ με τα gps αλλα κουραστικα να διαβάζω όλα αυτα,γιατι μιλάγαν γενικά για android κινητα.Εν τελει κατεβασα το igo το οποιο δεν το εγκατεστησα ακόμα γιατί ειναι λίγο βαρετό.επίσης προτείνω και ενα τοπικ με custom roms Που δουλευουν στο κινητο μας.Για την ωρα μονο το ποστ του τυχερακια βλεπω,και ενα ποστ για την juwes rom.Τωρα θα μου πει κάποιος γιατι δεν μπαινεις στο xda?Mπαίνω,αλλα προτιμω να τα διαβαζω στα ελληνικα για να βλεπω τι προβληματα υπάρχουν.

 

Να σε διορθώσω λίγο. Έχουμε θέματα για τις πιο δημοφιλείς custom: Juwe, Simply, Criskelo, Cyanogenmod 7, Miui, Darky. Αν θεωρείς ότι λείπει κάποια μπορείς να ανεβάσεις και εσύ ένα θέμα γι' αυτήν.

 

Edit: Παναγιώτη θα γίνουμε γραφικοί:lol:.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς τα ίδια με τον Παναγιώτη, speedmod πάνω από cf - root, χωρίς ext4. Τρίτη ημέρα τώρα χωρίς κανένα πρόβλημα. Δυστυχώς ούτε εγώ είχα περάσει πριν supercurio για να μπορώ να τους συγκρίνω.

 

Edit: Απόλυτη ταύτιση απόψεων και ταυτόχρονο ποστάρισμα.

Μακη αν θυμαμαι καλα στην jvh ειχες περασει καποια στιγμη supercurio,σωστα?Ετσι,σε σχεση με εκεινη την εμπειρια σου,πως το βλεπεις?

 

Παρη μεχρι στιγμης ολα βαινουν καλως. Eιναι πολυ πιο smooth απο τον cf root αυτο δεν το συζηταω και χωρις το lagfix υπενθυμιζω. Τωρα μενει να δω το θεμα της μπαταριας πως παει, αλλα κι εκει μεχρι στιγμης απο χθες δεν δειχνει να πηγαινει κατι στραβα. Ενδεικτικα χθες πριν κοιμηθω ηταν στο 51% και σημερα ως αυτη την ωρα με 3 τηλεφωνα, 5 sms και κανενα τεταρτο στο market ειμαι στο 44%. Θεωρω οτι ειναι καλα, αλλα παλι πρεπει να περιμενουμε λιγακι. Με τον supercurio δυστυχως δεν μπορω να συγκρινω γιατι δεν τον εχω δοκιμασει.

 

Edit - Ακριβως ετσι Μακη

πολυ καλο αυτο Παναγιωτη,αν ειναι και σταθερος χωρις προβληματα,οπως λεει ο Μακης απο την μεχρι τωρα λειτουργια του,θα εχουμε μια εναλλακτικη σε κερνελ.Συμφωνω απολυτα και με τους δυο σας για τον cf-root,κατι δε μου αρεσε κι εμενα σε αυτον τον κερνελ για αυτο αλλωστε ειμαι με supercurio αυτη τη στιγμη.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγνωμη αλλα ειμαι καινουργιος στο φορουμ.Δεν με βολευει το search και δεν μου βγαζει τα αποτελεσματα που ζηταω.Αν εβλεπα τα θεματα με τις ρομ,δεν θα εμπαινα μονο σε αυτο το τοπικ,θα εμπαινα και εκει.Ενα μηνα μονο αυτο το τοπικ διαβαζω και το ανοιγω μεσω του google παντα.Τελικα ομως εφοσον μου πες οτι υπαρχουν τοπικ για τις ρομ,ανοιξα το φορουμ απο την αρχη,προσεχτικα και τα βρήκα..παντως εχω ξαναψαξει και δεν τα καταφερα απο search.Tωρα ομως οκ!
Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

Όσο για το gps, ένα προβληματικό πρόγραμμα έχουμε, το sygic aura, το οποίο παίζει μεν, αλλά αργεί να κάνει ανανέωση. Τα άλλα δουλεύουν, και είναι προσωπική επιλογή του καθενός ποιο θα χρησιμοποιήσει. Δε βλέπω γιατί χρειάζεται ολόκληρο thread η παραπάνω πρόταση...
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Μακη αν θυμαμαι καλα στην jvh ειχες περασει καποια στιγμη supercurio,σωστα?Ετσι,σε σχεση με εκεινη την εμπειρια σου,πως το βλεπεις?

 

Πάρη, από τον supercurio με ext4 της jvh ο speedmod της jvo χωρίς ext4 μου φαίνεται το ίδιο smooth, ένα κλικ πιο αργός αλλά έχει καλύτερη απεικόνιση της οθόνης λόγο του sharpness fix. Ο speedmod έχει βέβαια και cwm 2.5 από froyo και όχι τον 3 από ginger. Επίσης όταν τον περνάς πρέπει να ξανακάνεις install το root από cwm.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Πάρη, από τον supercurio με ext4 της jvh ο speedmod της jvo χωρίς ext4 μου φαίνεται το ίδιο smooth, ένα κλικ πιο αργός αλλά έχει καλύτερη απεικόνιση της οθόνης λόγο του sharpness fix. Ο speedmod έχει βέβαια και cwm 2.5 από froyo και όχι τον 3 από ginger. Επίσης όταν τον περνάς πρέπει να ξανακάνεις install το root από cwm.

 

κι ο supercurio 2.5 cwm εχει...μπορεις να εξηγησεις λιγο αυτο με το sharpness fix...;:wacko:

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

κι ο supercurio 2.5 cwm εχει...μπορεις να εξηγησεις λιγο αυτο με το sharpness fix...;:wacko:

 

αυτο το sharpness fix προσωπικα μου την σπαει απιστευτα...

μπορει να φαινεται πιο smooth η συσκευη αλλα η αυτοματη φωτεινοτητα ειναι για τα πανηγυρια

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

κι ο supercurio 2.5 cwm εχει...μπορεις να εξηγησεις λιγο αυτο με το sharpness fix...;:wacko:

 

Εννοούσα σε σχέση με την cwm 3 που έχει ο cf - root, sorry. Τώρα με το sharpness fix η οθόνη αποκτά καλύτερη ευκρίνεια. Μπορείς να το καταλάβεις πολύ καλά σε εφαρμογές με λευκό background και μαύρη γραμματοσειρά.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...