Jump to content

Sony Ericsson S700i


bigalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος KaZaMan (15 Ιαν. 2005 , 10:20)

 

software > * << * < *

 

Sti sinexeia patas service info ->plirofories logismikou

 

Σε ευχαριστω πολυ.Να ρωτησω η R3F008 ειναι παλια εκδοση?Α και να πω και κατι αλλο.Να προσεχετε πολυ τις αγοραπωλησιες σας.Χτες αγορασα απο καποιον jaco ενα s700 και καλα ΤΕΛΕΙΟ και με την ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ υποτιθεται εκδοση λογισμικου περασμενη.Βρεθηκα τελικα μαζι του σε ενα ψιλοσκοτεινο μερος και αρχισε να μου δειχνει διαφορα που ειχε περασει στο κινητο και γενικα τι περιειχε το κουτι με αποτελεσμα να κοιταξω προχειρα την συσκευη.τελικα το πηρα και οταν πηγα στο φως ειχε πολλα σημαδακια.του εχω στειλει μηνυμα να μου δωσει τα λεφτα πισω και δεν εχει απαντησει ενω σημερα εχει το κινητο κλειστο.δεν θα το αφησω ετσι ομως
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Παιδιά βοηθείστε με!Ξαφνικά το κινητό δεν εμφανίζει τις φωτογραφίες που έχω βάλει στις επαφές!Τι μπορεί να φταίει;Υπάρχει κάποιος που είχε το ίδιο πρόβλημα και το έλυσε με κάποιο τρόπο !εκτος! αναβάθμισης;Please πείτε μου γιατί έχω στεναχωρηθεί και που να τρέχω τώρα για αναβαθμίσεις....Αν τελικά δεν το αποφύγω υπάρχει περίπτωση να μπορέσω να την κάνω on line;Έχει βγει;Τhanks! :)
Link to comment
Share on other sites

Φιλε το προβλημα αυτο το ειχα αντιμετωπισει και εγω...αλλα τελικα ηταν επιδει ειχα αλλαξει φακελο στις φοτο...για κοιτα λοιπον μην και εγινε κατι τεοιο η μηπως αλλαξες το ονομα τους καταλαθος....κατι τετοιο πρεπει να παιζετε..... :)

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Φιλε το προβλημα αυτο το ειχα αντιμετωπισει και εγω...αλλα τελικα ηταν επιδει ειχα αλλαξει φακελο στις φοτο...για κοιτα λοιπον μην και εγινε κατι τεοιο η μηπως αλλαξες το ονομα τους καταλαθος....κατι τετοιο πρεπει να παιζετε..... :)

Kαταρχήν σ'ευχαριστω για το ενδιαφέρον!Δυστυχώς δεν παίζει τίποτα τέτοιο μιας και το δοκίμασα.Μέχρι και επαναφορά ρυθμίσεων έφτασα να κάνω αλλά τζίφος! :angry: Αχ πάει δεν την γλυτώνω την αναβάθμιση.... :mad: Α και κάτι άλλο (άσχετο).Είμαι κοπέλα! :p Thanks,anyway!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοηθείστε με!Ξαφνικά το κινητό δεν εμφανίζει τις φωτογραφίες που έχω βάλει στις επαφές!Τι μπορεί να φταίει;Υπάρχει κάποιος που είχε το ίδιο πρόβλημα και το έλυσε με κάποιο τρόπο !εκτος! αναβάθμισης;Please πείτε μου γιατί έχω στεναχωρηθεί και που να τρέχω τώρα για αναβαθμίσεις....Αν τελικά δεν το αποφύγω υπάρχει περίπτωση να μπορέσω να την κάνω on line;Έχει βγει;Τhanks! :)

 

Μου το έχει κάνει και μένα.

 

Και με φωτογραφίες, και με ήχους κλήσεις σε επαφές.

 

Μόνη λύση να ξανακάνεις αντιστοίχιση...

The evil that men do lives on and on...
Link to comment
Share on other sites

Meta apo arketes meres xrisis orismenes paratiriseis:

1.tromeri camera

2.tromeri othoni

3.menu iperplires alla sxetika argo se sxesi me k700

4.stin arxi me 3enise to megethos tou alla tora to sinithisa

5.kollimmata den paratirisa alla 1 fora egine poli argo kai xriastike na kano restart

6.Firmware R3B032 .Pia eine i teleftea pedia?

 

Links gia games????

Link to comment
Share on other sites

Kalimera se olous!!!!opoios mporei grapsei alli mia fora to link gia to theme creator....lew na ftiaxsw kana 2 etsi gia dokimi kai na ta anevasw na ta deite...kai meta vlepoume...

 

Thanx!!!!!!!!!!!!!!!

Connecting People in every way....
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ έχω καταφέρει τίποτα με τον card reader.

Δεν βλέπω να γίνεται... :mad:

Εκτός αν υπάρχει κάποιο κόλπο. Φάκελος με games δεν υπάρχει και σε όποιον άλλο φάκελο αν το βάλεις το παιχνίδι μετά δεν έχει επιλογή να το μεταφέρεις στο φάκελο με τα games :cry:

 

Τον φακελο θα τον έχει με το ονομα παιχνιδια η με το ονομα games στην καρτα μεσα ? ( επειδη την είχα τη καρτα και στο p900 και εχουν δημιουργηθει αρκετοι και διαφορετικοι φακελοι , γι αυτο ρωταω )

 

Edit , ekana auto pou me eipate sto card reader alla den mporw na metaferw to "paixnidi " pou me eipate ston fakelo paixnidia... Kaneis allos den to exei dokimasei me card reader?

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Παιδιά έχω μια απορία,και θα ήθελα να μου απαντήσει μόνο όποιος ξέρει σίγουρα.Επειδή σε λίγη ώρα θα πάω να κάνω αναβάθμιση το κινητό μου,μπορείτε να μου πείτε αν ότι έχω μέσα θα χαθεί.Εχω κατά καιρούς διαβάσει ότι σε άλλους χάθηκαν τα δεδομένα,και σε άλλους όχι.Τελικά τι πραγματικά ισχύει;Λυπάμαι αν έχει απαντηθεί πολλές φορές αυτό,αλλά δυστυχώς δεν έχω χρόνο για ψάξιμο σε ατελείωτες σελίδες και αυτούς στα service centers σίγουρα δεν τους εμπιστεύομαι για να τους ρωτήσω!Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων! :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω μια απορία,και θα ήθελα να μου απαντήσει μόνο όποιος ξέρει σίγουρα.Επειδή σε λίγη ώρα θα πάω να κάνω αναβάθμιση το κινητό μου,μπορείτε να μου πείτε αν ότι έχω μέσα θα χαθεί.Εχω κατά καιρούς διαβάσει ότι σε άλλους χάθηκαν τα δεδομένα,και σε άλλους όχι.Τελικά τι πραγματικά ισχύει;Λυπάμαι αν έχει απαντηθεί πολλές φορές αυτό,αλλά δυστυχώς δεν έχω χρόνο για ψάξιμο σε ατελείωτες σελίδες και αυτούς στα service centers σίγουρα δεν τους εμπιστεύομαι για να τους ρωτήσω!Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων! :)

 

Αν και μάλλον θα έχεις κάνει ήδη την αναβάθμιση και θα το έχεις διαπιστώσει από μόνη σου ( :) ),το πιο πιθανό είναι να μην χαθεί τίποτα απ'ότι έχεις περάσει στο τηλέφωνο σου υπάρχει όμως κι ένα-μικρό-ενδεχόμενο να χαθούν κι αυτό μόνο εάν ο τεχνικός μετά την αναβάθμιση σου κάνει επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. ;)

Link to comment
Share on other sites

θα παω στην τιμ για αναβαθμιση συσκευης.σκεφτομαι να το παρω. πιο ειναι το πιο νεο software? μπορει καποιος/α που ξερει σιγουρα να μας πληροφορησει? λεω (μας) γιατι βλεπω οτι υπαρχουν κ αλλοι που ρωτανε το ιδιο αλλα απαντηση δεν παιρνουν. ευχαριστω εκ των προτερων. φιλικα. :) γιαννης.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!! Σήμερα πήρα και εγώ το κουκλί οι εντυπώσεις μου άριστες!!

Φοβερό κινητό!

 

Το κινητό έχει κάποιος γραντζουνιές στην οθόνη, στο πληκτρολόγιο το έξω, στην μπροστινή πρόσοψη αλλά και στην πίσω πρόσοψη εκεί που λέει 1.3μπ στο στρογγυλό.

 

Ξέρετε αν υπάρχουν ανταλακτικά για το κινητό και πόσο περίπου στοιχίζουν;

 

ΕΥχαριστώ πολύ!

 

Καληνύχτα σας!

 

:) :D

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία έκδοση είναι η R3K και διορθώνονται πολλά προβληματάκια που έχει το κινητό
p.a.l.m.o.s
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Αν και μάλλον θα έχεις κάνει ήδη την αναβάθμιση και θα το έχεις διαπιστώσει από μόνη σου ( :) ),το πιο πιθανό είναι να μην χαθεί τίποτα απ'ότι έχεις περάσει στο τηλέφωνο σου υπάρχει όμως κι ένα-μικρό-ενδεχόμενο να χαθούν κι αυτό μόνο εάν ο τεχνικός μετά την αναβάθμιση σου κάνει επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. ;)

Για να πω την αλήθεια,τελικά την αναβάθμιση δεν την έκανα.Όσο περνούσε η ώρα τόσο το μετάνιωνα και σκεφτόμουν ότι μπορεί να βρεθώ απ'τη μια στιγμή στην άλλη με διαφορετική μπαταρία...Και τελικά ως δια μαγείας σήμερα το πρόβλημα που με είχε κάνει να θέλω να το αναβαθμίσω (δεν εμφάνιζε τις φωτογραφίες στις επαφές,παρ'όλο που ξαναέκανα αντιστοίχιση)λύθηκε μόνο του,χωρίς να κάνω τίποτα!Απίστευτο ε;Οπότε θα περιμένω να βγει on line αναβάθμιση για να να την κάνω εκ του ασφαλούς... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Poli enoxlitiko to tri3imo sto pisino ixeio re pedia.Mono se orismena mp3 kia ringtones to kanei...............to exoun paratirisei kai alloi?

το εχω παρατηρησει και εγω φιλε μου.δεν ειναι ομως τριξιμο του ηχειου αλλα τριξιμο στα καπακια που κλεινουν την καμερα.δοκιμασε να παιξεις εναν δυνατο ηχο και κρατα τα πλαστικα και θα δεις οτι δεν τριζει..

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι κατοχος ενος sharp gx-30 αναβαθμισμενο σε i και σε 2 μηνες που τελειωνει η συνδεση μου η επομενη αγορα θα ειναι αυτη.Ελπιζω να μην με απογοητευσει.
Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Για να πω την αλήθεια,τελικά την αναβάθμιση δεν την έκανα.Όσο περνούσε η ώρα τόσο το μετάνιωνα και σκεφτόμουν ότι μπορεί να βρεθώ απ'τη μια στιγμή στην άλλη με διαφορετική μπαταρία...Και τελικά ως δια μαγείας σήμερα το πρόβλημα που με είχε κάνει να θέλω να το αναβαθμίσω (δεν εμφάνιζε τις φωτογραφίες στις επαφές,παρ'όλο που ξαναέκανα αντιστοίχιση)λύθηκε μόνο του,χωρίς να κάνω τίποτα!Απίστευτο ε;Οπότε θα περιμένω να βγει on line αναβάθμιση για να να την κάνω εκ του ασφαλούς... :whistle:

Valeria, μέχρι να κάνεις αναβάθμιση για να λύσεις το πρόβλημα μετέφερε τους ήχους και τις εικόνες που θέλεις από την κάρτα στο τηλέφωνο και φυσικά αντιστοίχισε και πάλι :rolleyes:

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Valeria, μέχρι να κάνεις αναβάθμιση για να λύσεις το πρόβλημα μετέφερε τους ήχους και τις εικόνες που θέλεις από την κάρτα στο τηλέφωνο και φυσικά αντιστοίχισε και πάλι :rolleyes:
Σ'ευχαριστώ πολύ,θα το κάνω κι αυτό! :) Άντε να δούμε τι άλλο ελάττωμα θα μας βγάλει το τηλεφωνάκι! :wacko:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...