Jump to content

myphone.gr: 7 χρόνια μαζί!


TN97
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 133
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χρόνια μας πολλά!! Το myphone έχει καταφέρει να κρατήσει υψηλά στάνταρ χωρίς να είναι δήθεν και να είναι πάντα δίπλα στον απλό χρήστη. Ένα μεγάλο μπράβο στο δυναμικό του φόρουμ και σε όλα τα μέλη του.
Trust no one!
Link to comment
Share on other sites

Oι μνήμες μας θυμίζουν τον παλιό καλό καιρό του unwired και την δυναμική εξέλιξη του myphone.

Χρόνια πολλά και πάντα πρωτιές!

 

 

=====================

http://www.satleo.gr (1998-2010)

=====================

http://www.digitaltvinfo.gr/

=====================

Edited by alcateluser
Link to comment
Share on other sites

30-06-1998

Λήψη και αποστολή δωρεάν μηνυμάτων στον Cosmote

Αν θέλετε να στείλετε σύντομα γραπτά μηνύματα χωρίς χρέωση από κινητό Cosmote θα πρέπει να χρησιμοποιήσετε για κέντρο μηνυμάτων το +790173100 της Ρωσσικής Belline. Το ίδιο κέντρο θα πρέπει να χρησιμοποιήσουνε και όσοι θέλουνε να στείλουνε μηνύματα από το δίκτυο της Panafon ή της Telestet προς κινητό Cosmote.

 

έτσι για να θυμούνται οι παλιοί :p

 

χρόνια πολλά

BaCkOs AE (R) No Rights Reserved

Electrical Engineer T.E.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι. Χρόνια πολλά στο καλύτερο Site :). Έχω μάθει αρκετά πράγματα εδώ μέσα ;)
Link to comment
Share on other sites

Xρόνια πολλά.

Είχα μπεί πριν κάποια χρόνια εντελώς τυχαία στην σελίδα, αλλά πραγματικά δεν υπάρχει καλύτερο site για να ενημερωθείς πάνω στα κινητά και τις τηλεπικοινωνίες.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Oι μνήμες μας θυμίζουν τον παλιό καλό καιρό του unwired και την δυναμική εξέλιξη του myphone.

Χρόνια πολλά και πάντα πρωτιές!

 

+1000000

 

Εχω αλλαξει πολλα λαπτοπ και σταθερους καθότι κολλημενος με την τεχνολογια και τα gadgets οπως ολοι μας εδω πιστευω. Ειτε Mac, ειτε PC οτι και αν ειχα ΜΟΝΙΜΟ bookmark ηταν το unwired και επειτα myphone.gr. Επισης απο συνηθεια καθε φορα που πιανω σε ενα καταστημα στα χερια μου ενα κινητο και θελω να δοκιμασω τον browser του πληκτρολογω myphone... Εχω παρα πολλα να θυμαμαι απο αυτο τo υπεροχο site ελπιζω να τα εκατοστησετε και να μεγαλωσει και αλλο αυτη η παρεα!

 

Xρονια πολλα στο site που θα ειναι παντα στην καρδια μας!

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα εχω παρει πολλες φορες κινητο με βαση τις πληροφοριες εδω μεσα και δεν το μετανοιωσα!απιστευτη βοηθεια,να ειστε καλα!
Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλαααααααααααααα

 

Υπ: και όπως γράφει Εγγραφή: Ιούλ. 2003 -> Ιούλιος 2010 . Σαν να πέρασαν τα χρόνια....

 

Θυμάμαι την μετάβαση απο unwired στο myphone που αρκετά απο τα μέλη δεν είχαν μπορέσει να το βρούνε με την μία και όταν το βρήκαν τελικά ήταν σε απόγνωση....

 

ωραίες εποχές γμτ τότες (όπως και η μετάβαση απο gsm.eos.gr σε unwired)

Edited by paularas

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

Εμείς ευχαριστούμε για την άμεση ενημέρωση στις εξελίξεις του τηλεπικοινωνιακού κλάδου..

Να είστε καλά και καλή συνέχεια σας εύχομαι..

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...