Jump to content

myphone.gr: 7 χρόνια μαζί!


TN97
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 133
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παλιώσαμε μαζί, χρόνια σας πολλά όπως επίσης και χαιρετισμούς στον MSK που ήμασταν κληρούχες.
Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα παιδια,συνεχιστε την καλη δουλεια!!!
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χάππυ μπέρθντεη Μαϊφόουν.γρ! :lol: :p

Χρόνια πολλά και ό,τι καλύτερο στο site, τους δημιουργούς, τους διαχειρηστές και φυσικά τα πολυάριθμα μέλη του που είναι και η "ψυχή" του site!

 

Υ.Γ: και άμα γινόμαστε "κακοί" καμιά φορά δεν σημαίνει πως εννοούνται τα λεγόμενα μας [έστω τα γραφόμενα! :happy:]

Link to comment
Share on other sites

Happy Birthday Κινητό μου! :)

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ. Συνεχίστε την αντικειμενική ενημέρωση...!!!

Μπορεί να μη γράφω στο forum σας αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν σας διαβάζω...!!!

Link to comment
Share on other sites

θυμαμαι το 2002, οταν ειχα παρει το Sharp gx10, εψαχνα να βρω τι παιζει με τις υπερυθρες.. ειχα πεσει στο unwired και εμεινα πολυ ευχαριστημενος απο τις πληροφοριες που βρηκα κ γενικα.. μου ειχε μεινει το σαιτ στο μυαλο.. το 2005 που πηρα το 3230 και απογοητευτηκα πληρως, αρχισα να ψαχνω το unwired για να αρχισω να μαζευω πληροφοριες.. Ματαια ομως.. Ευτυχως βρηκα το myphone και απ οτι καταλαβα ηταν η εξελιξη του unwired.. Αν και δεν εχω πολλα μηνυματα, εχω διαβασει απειρες σελιδες εδω και 5 χρονια..

Αυτο που θελω να πω ειναι οτι στις αρχες ηταν αλλιως τα πραγματα.. ειχαμε 10 συσκευες ολο κ ολο να συγκρινουμε καθε φορα και συμμετεχαμε πολλοι.. Πλεον εχουν ξεφυγει τοσο τα πραγματα που δεν υπαρχει χρονος για να λυθουν καποιες αποριες καποιων μελων.. (δεν λεω για μενα, γενικα μιλαω)

Βεβαια θα μου πειτε ειναι ολα γραμμενα αν κατσει και διαβασει.. Το θεμα ειναι ποιος καθεται να διαβασει οοοοοοοοοοοοοολα αυτα τα κατεβατα για καθε κινητο..

Εκει που θελω να καταληξω ειναι αν ειναι δυνατον να γινει ενα συνοπτικο ποστ για καθε συσκευη στην πρωτη του σελιδα (edit στο πρωτο ποστ για παραδειγμα) και να αναφερονται τα περισσοτερα προβληματα - αποριες οπως πχ ειναι αυτο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=52714

 

anyway, χρονια πολλα μας..

 

 

πιστεύω είναι το ζητούμενο στις μέρες μας! το πως θα γίνει συγκέντρωση των πληροφοριών γιατι πλέον ο όγκος των δεδομένων είναι τεράστιος, όπως και ο χρόνος που απαιτέιται, για να βρεις εστω μία πληροφορία , ενα trick χωρίς να μπεις στη διαδικασία ερώτησης-απάντησης.

καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάζονται πολλά για το Σεπτέμβριο, ειδικά αυτό. Υπομονή.

 

Σας ευχαριστούμε για την συμπαράσταση όλα αυτά τα χρόνια. Keep posting ;)

 

Ωραία,ωραιά!! Να κάνουμε το καλοκαιράκι μας,και βλέπουμε. :D Θα κάνουμε ότι μπορούμε,ευχαριστούμε.

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στο αγαπημένο μου site

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Άργησα λίγο αλλά θα σας ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου Χρόνια πολλά! :D

Να τα χιλιάσετε,εσείς το site σας και τα μέλη του :rolleyes:

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω το site εδώ και αρκετά χρόνια, αλλά η εγγραφή μου έγινε πριν κάτι μέρες!

Χρόνια πολλά στο φόρουμ. εύχομαι πάντα επιτυχίες και πολύ όρεξη σε όλα του τα μέλη :)

Link to comment
Share on other sites

7 Χρόνια Φαγούρα....

Χρόνια σας Πολλά!

 

Ήταν αρκετά δύσκολα την εποχή της μετάβασης από το Unwired στο Myphone

Φυσικά και ήταν εμφανής η έλλειψη ποιότητας και οι δηθεν-ιές του Unwired την εποχή του παράλληλου βίου...

Οπότε και ξεπεράστηκαν εύκολα τα όποια εμπόδια και ο κόσμος συντονίστηκε σχεδόν άμεσα....Κάνοντας το MyPhone να παραμένει η πιό Unwired κοινότητα!

 

Μανο τα Εκατοστήσει το Πνευματικό σου παιδί!

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

Μανο τα Εκατοστήσει το Πνευματικό σου παιδί!

 

Btw του Μάνου είναι «παιδί» πραγματικό, μιας και αυτός το έστησε τότε πριν από 7 χρόνια και πήρε πάνω του όλες τις ρυθμίσεις κλπ, επί πολλά βράδια. :)

 

«Πνευματικό παιδί» (δηλαδή νονός του) είναι ο υποφαινόμενος, αφού το όνομα μου ήρθε όταν κοίταζα το «My Computer» στον Η/Υ μου και είχα τον Μάνο στο τηλέφωνο να με ρωτάει, πως να το πούμε :p

 

Μεγάλες στιγμές :p

 

Καλά να'μαστε. :lol:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε αυτο το σαιτ

και στις προσπαθειες των δημιουργων

να κρατατε ζωντανο αυτο το βοηθητικο

και στις λυσεις αποριων για κινητα !!!

μπραβο να συνεχισετε ετσι!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!Πριν 7 χρόνια μπήκα στον κόσμο του myphone κατενθουσιασμένος!!!Τότε είχα το πρώτο μου έγχρωμο κινητό, το θρυλικό SONY ERICSSON T610 το οποίο είναι το βασικό μου κινητό ακόμη!!!
Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...