Jump to content

Έχετε απατήσει ποτέ τον/την σύντροφό σας;


vampyre
 Κοινοποίηση

Εχετε απατήσει ποτέ τον/την συντροφό σας;  

360 members have voted

  1. 1. Εχετε απατήσει ποτέ τον/την συντροφό σας;

    • Ναι, όμως μόνο μία φορά συνέβη
      74
    • Ναι, εύκολα. Το κάνω συνέχεια και τη βρίσκω
      52
    • Οχι , ποτέ
      137
    • Οχι , αλλά έφτασα στο παρά πέντε
      67
    • Δεν ξέρω/ Δεν απαντώ
      30


Recommended Posts

δεν το εχω κανει ποτε

και ουτε θελω,εχω σχεση 4 χρονια και θελω να πιστευω πως ουτε εκεινος το εχει κανει

αν κανω λαθος ευχομαι να μην το μαθω ποτε!γιατι

θα του καταστρεψω το αυτοκινητο,εχω κλειδια του σπιτιου του και θα τα κανω ολα γυαλια καρφια!:p :p (μη φρικαρετε πλακα κανω)

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 315
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όχι...ΠΟΤΕ!!!!Ούτε σαν σκέψη δεν έχει περάσει απο το μυαλό μου...Αγαπάω και είμαι ερωτευμένη πάρα πάρα πολύ με το αγόρι μου...Είναι η ζωή μου!:love:
Link to comment
Share on other sites

prepei na valete kai mia alli epilogi,anamesa sto mia fora,kai sto apataw synexeia,exw apatisei panw apo mia fora,alla den ti vriskw kiolas na to kanw synexeia!
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

Ποτέ, ούτε πρόκειται. Η ίδια η σχέση πέφτει στα μάτια μου τόσο πολυ, που δεν υπάρχει λόγος να υφίσταται. Αν είναι να απατήσω τον άντρα μου καλύτερα να τον χωρίσω να τελειώνουμε. Σιγά μη ρισκάρω μια σχεση ζωής με τον σύντροφο μου για ένα χαζο.. μιας νύχτας. Ασε που μου φαίνεται και απιστευτα φτηνή η όλη φάση!:wacko:

Αλλά και ως έφηβη, ουδέποτε απάτησα το αγόρι μου. Θέμα χαρακτήρα υποθέτω.

Αυτά τα "φταίνε κι οι δυο" κλπ, εγώ τ' ακούω βερεσέ. Εμένα στα 18 μου με κατακεράτωνε ο τότε φίλος μου με ό,τι θηλυκό περνουσε δίπλα του σε χρόνο μηδεν. Ε, και δεν έφταιγα σε τίποτα. Γιατί το έκανε? Ελλειψη αυτοπεποίθησης? Επιβεβαίωση? Ανοησία? Και τα τρία μαζί? Καλά που δεν υπήρχε aids τότε γιατί δεν υπήρχε περίπτωση να μην κολλήσω!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ, ούτε πρόκειται. Η ίδια η σχέση πέφτει στα μάτια μου τόσο πολυ, που δεν υπάρχει λόγος να υφίσταται. Αν είναι να απατήσω τον άντρα μου καλύτερα να τον χωρίσω να τελειώνουμε. Σιγά μη ρισκάρω μια σχεση ζωής με τον σύντροφο μου για ένα χαζο.. μιας νύχτας. Ασε που μου φαίνεται και απιστευτα φτηνή η όλη φάση!:wacko:

 

:up:

 

Εμένα στα 18 μου με κατακεράτωνε ο τότε φίλος μου με ό,τι θηλυκό περνουσε δίπλα του σε χρόνο μηδεν. Ε, και δεν έφταιγα σε τίποτα. Γιατί το έκανε? Ελλειψη αυτοπεποίθησης? Επιβεβαίωση? Ανοησία? Και τα τρία μαζί? Καλά που δεν υπήρχε aids τότε γιατί δεν υπήρχε περίπτωση να μην κολλήσω!:wacko:

 

Ο καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος, αλλα θα διακινδυνευα να πω ειτε "και τα τρια μαζι" (:whistle: ) ειτε απλα τελειως διαφορετικη αποψη για τις σχεσεις.

 

Παντως, διαφωνω καθετα μαζι σου στο σημειο: "Ε, και δεν έφταιγα σε τίποτα."

Το οτι συνεχιζες και καθοσουν μαζι του, δεν ειναι "φταιξιμο"; :(

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δίκιο σ' αυτό, έπρεπε να εχω φύγει προ πολλού.

Εχω ξαναγράψει γι αυτον τον άνθρωπο: με μιά απο τις κοπέλες που με είχε απατήσει βρεθήκαμε να σπουδάζουμε στην ίδια σχολή. Μιλούσαμε λοιπον με τα ίδια λογια γι' αυτόν χωρίς να ξέρουμε πως επρόκειτο για το ίδιο άτομο.Οταν προχωρήσαμε σε ονόματα κλπ πέσαμε κι οι δυο απο τα σύννεφα Ευτυχώς τον είχαμε διώξει πολύ καιρό πριν :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να μην απαταω τον φιλο μου, με την λογικη οτι δεν θελω να μου κανουν και εμενα κατι τετοιο. Θεωρω επισης οτι ειναι καλυτερο να φευγεις τελειως απο μια σχεση αν δεν σε καλυπτει -και αρα κοιτας για κατι αλλο- και να μην το ταλαιπωρουμε το θεμα. Οποτε δεν τον απαταω, μπορει να κοιμαται ησυχος :p
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω κάνει ποτέ.

 

Δε βρίσκω λόγο να μένω σε κάτι αν δεν νιώθω ότι είναι το καλύτερο.

Και πείτε με περίεργο αλλά βρίσκω μεγαλύτερη ικανοποίηση στο να φτύνω κατάμουτρα ένα πέσιμο όταν έχω σχέση, από το να υποκύπτω. Το σεξ είναι το πιο εύκολο πράγμα σήμερα, άλλωστε.

L' enfer c' est les autres
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι του στυλ, αν δεν με ικανοποιει μια σχεση, τοτε φευγω, δεν υπαρχει λογος να καταπιεζεται κανεις!

Προτιμω να εχω σχεση ουσιας που να με καλυπτει!

Οποτε δεν ρισκαρω σχεσεις για μια βλακεια της στιγμης.

 

p.s. Αναρωτιεμαι αν αυτος που εκανε το poll, το εκανε για να εξιλεωθει και να βρει παρηγορια και πατημα για μετεπειτα κερατωματα!!:X:whistle:

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Θέμα: Έχετε απατήσει ποτέ τον/την σύντροφό σας;

 

 

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :devil:

Είναι δώδεκα η ώρα είναι η ώρα των σκιών

Κάπου θα σε συναντήσω, κάπου θα σε βρω

Λύκε λύκε είσαι εδώ;

Link to comment
Share on other sites

Θέμα: Έχετε απατήσει ποτέ τον/την σύντροφό σας;

 

 

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :devil:

 

Απλά θα συμφωνήσω.....:X

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Καλά βρε παιδιά, δεν χάλασε κι ο κόσμος αν παρεμβάλλονται και κάποια σχόλια ανάμεσα στις στερεότυπες απαντήσεις "ναι, απάτησα" και "όχι δεν το κάνω".
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Απαντωντας στην αρχικη ερωτηση του Vampyre...

 

Οχι, ποτε. Δε νομιζω οτι θα το εκανα ποτε.

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Ούτε κι εγώ , ποτέ και δεν νομίζω να το κάνω ούτε στο μέλλον. Κρατάω πάντα και μια επιφύλαξη, όμως θεωρώ εντιμότερο να εγκαταλέιψω μια σχέση, με όποιο κόστος, παρά να απατήσω
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μερικές φορές το να απατήσεις λειτουργεί ψυχοθεραπευτικά....

 

πχ τι κανετε εαν εχετε ενδειξεις οτι κατι δε παει με το συντροφο σας και ότι υπάρχει καπνός? Και οτι παρολαυτα τον αγαπατε και συνεχίζετε να τα συγχωρείτε όλα? Και μέσα σας ξέρετε ότι εχετε φαει κερατο και οτι κατι εχει γινει?

 

ε καποια στιγμη κάτι θα κάνετε πχ... Το θέμα ειναι οτι αν γινει καλυτερα θα ναι να μη μαθευτει ποτε... Αλλα και παλι, πως καποιος εξασφαλιζει οτι δε θα μαθευτει ποτε???

:X
Link to comment
Share on other sites

Ουτε νοερα δεν τον εχω απατησει εδω και 7 χρονια!!!!!

Θελω να πιστευω και εκεινος το ιδιο..... γιατι μετα.............

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Ουτε νοερα δεν τον εχω απατησει εδω και 7 χρονια!!!!!

Θελω να πιστευω και εκεινος το ιδιο..... γιατι μετα.............

Ουτε στην σκεψη?Παραξενο μου φαινεται.

Παντως και αληθεια να ειναι ελπιζω να μην πιστευεις οτι ο καλος σου ουτε εκεινος δεν σε εχει απατησει νοερα εδω και 7 χρονια :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Oχι.

Μην κανεις στους άλλους αυτο που δεν θα ηθελες να σου κανουν.Νόμος!

Σε περιπτωση ομως που το κανει αυτός, θα πάω με τον καλυτερο του φιλο, θα το γραψω σε dvd και θα του το στειλω δωράκι για την επετειο μας, χεχεχε!!!

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Oχι.

Μην κανεις στους άλλους αυτο που δεν θα ηθελες να σου κανουν.Νόμος!

Σε περιπτωση ομως που το κανει αυτός, θα πάω με τον καλυτερο του φιλο, θα το γραψω σε dvd και θα του το στειλω δωράκι για την επετειο μας, χεχεχε!!!

 

Τον καλύτερο του φίλο τον ρώτησες; :D

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

καμια δεν εχω απατησει και ουτε θελω ποτε να το κανω.για τον ιδιο λογο που δεν θελουμε οι περισσοτεροι.

κι επειτα ειναι το κερατο για μενα ειναι καταπατηση της αξιοπρεπειας σου. δεν χωρανε δικαιολογιες του στυλ ηταν της στιγμης,το ειχα αποθημενο και διαφορα αλλα.

το κανες? εχασες.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...